Výsledky
Pražský žebříček Jevany 23. 09. 2012
KOB Tretra Praha

Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                         24.9.2012 8:45:13
                                    2. oblastní žebříček
===ČSOB-TAP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.9km   55m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     16.03  +      0.00
  2>Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C     17.45  +      1.42
  3>Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     22.01  +      5.58
  4>Tichá Dorotea            Oddíl OB Kotlářka    DKP0351 C     23.08  +      7.05
  5>Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     23.09  +      7.06
  6>Turinská Magdalena       KOB TRETRA Praha     TAP0251 C     25.37  +      9.34
  7>Eliášová Klára           KOB TRETRA Praha     TAP0353 C     25.56  +      9.53
  8>Sládečková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP0250 C     29.32  +     13.29
  9>Řadová Lucie             Oddíl OB Kotlářka    DKP0251 C     30.26  +     14.23
 10>Hladká Gabriela          KOB TRETRA Praha     TAP0255 C     31.04  +     15.01
 11>Longinová Adéla          KOB TRETRA Praha     TAP0351 C     31.15  +     15.12
 12>Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C     31.55  +     15.52
 13>Vančurová Monika         KOB TRETRA Praha     TAP0451 C     35.59  +     19.56
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        1.9km   55m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Votavová Žofie           OOS TJ Sokol Kostele KNC0250 C     18.41  +      0.00
  2>Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP           19.51  +      1.10
  3>Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU03         21.11  +      2.30
  4>De Heii Laura            VŠSK MFF UK Praha    MFP           23.18  +      4.37
  5>Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     26.34  +      7.53
  6>Ehlerová Anna            Neregistrovaní       NER08         33.52  +     15.11
  7>Zíchová Veronika         VŠSK MFF UK Praha    MFP03   C     35.43  +     17.02
    Chládková Eliška         OOS TJ Sokol Kostele KNC0350 C DISK              
    Kantůrková Tereza        USK Praha            VSP       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.1km   70m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     18.38  +      0.00
  2>Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 B     19.03  +      0.25
  3>Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C     21.11  +      2.33
  4>Šrámková Hana            VŠSK MFF UK Praha    MFP0051 B     21.38  +      3.00
  5>Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 B     21.47  +      3.09
  6>Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 B     23.33  +      4.55
  7>Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C     24.21  +      5.43
  8>Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C     25.50  +      7.12
  9>Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     27.32  +      8.54
 10>Rosendorfová Lenka       KOB TRETRA Praha     TAP0153 C     32.06  +     13.28
 11>Vančurová Kateřina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 B     32.36  +     13.58
 12>Kováčiková Jolana        OOS TJ Sokol Kostele KNC0051 C     33.56  +     15.18
 13>Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     38.10  +     19.32
 14>Chládková Jana           OOS TJ Sokol Kostele KNC0052 C     40.31  +     21.53
 15>Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     46.16  +     27.38
 16>Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     53.27  +     34.49
 17>Talacková Kristina       OOS TJ Sokol Kostele KNC0050 C     57.08  +     38.30
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.4km   75m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B     20.33  +      0.00
  2>Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     26.30  +      5.57
  3>Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     26.49  +      6.16
  4>Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B     26.53  +      6.20
  5>Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 B     27.54  +      7.21
  6>Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     29.42  +      9.09
  7>Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA9852 B     30.25  +      9.52
  8>Čiháková Barbora         OOS TJ Sokol Kostele KNC9950 C     31.05  +     10.32
  9>Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     36.00  +     15.27
 10>Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9952 B     36.23  +     15.50
 11>Kopecká Johana           USK Praha            VSP           37.19  +     16.46
 12>Šachová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP9852 C     39.22  +     18.49
 13>Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C     43.50  +     23.17
 14>Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C     43.57  +     23.24
 15>Repiská Amálie           VŠSK MFF UK Praha    MFP9851 B     49.33  +     29.00
 16>Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C     59.01  +     38.28
    Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         3.0km   85m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A     27.28  +      0.00
  2>Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A     29.53  +      2.25
  3>Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 B     30.29  +      3.01
  4>Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP97   C     30.49  +      3.21
  5>Kučerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE9650 B     31.06  +      3.38
  6>Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     35.50  +      8.22
  7>Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     36.31  +      9.03
  8>Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     42.06  +     14.38
  9>Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C     48.30  +     21.02
 10>Stehlíková Anna          VŠSK MFF UK Praha    MFP9750 C     58.15  +     30.47
 11>Bednářová Štěpánka       SK Praga             PGP9750 C     79.26  +     51.58
 12>Mašínová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9751 C     86.46  +     59.18
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         3.2km   75m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 B     30.56  +      0.00
  2>Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     32.28  +      1.32
  3>Matějková Žofie          OK Roztoky           ROZ9550 B     40.37  +      9.41
  4>Brodská Adéla            OK Roztoky           ROZ9450 B     42.17  +     11.21
 
Průběžné výsledky kategorie: D20         3.3km   80m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A     34.31  +      0.00
  2>Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 C     34.46  +      0.15
 
Průběžné výsledky kategorie: D21K        3.8km  115m 17k  Ranking:0.1707 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C     42.09  +      0.00  R: 1743b
  2>Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     43.15  +      1.06  R: 1699b
  3>Šustrová Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP7354 C     43.45  +      1.36  R: 1679b
  4>Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C     48.03  +      5.54  R: 1509b
  5>Janečková Lenka          VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C     56.53  +     14.44  R: 1158b
  6>Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B     57.28  +     15.19  R: 1135b
  7>Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C     60.48  +     18.39  R: 1003b
  8>Kudrnáčová Lucie         SK Kamenice          KAM8850 C     69.53  +     27.44  R:  643b
  9>Zábranská Petra          SKOB Slaný           SLA9250 C     73.44  +     31.35  R:  490b
 
Průběžné výsledky kategorie: D21L        4.5km  145m 24k  Ranking:0.7768 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 R     35.41  +      0.00  R: 8499b
  2>Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     40.22  +      4.41  R: 7576b
  3>Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     42.07  +      6.26  R: 7230b
  4>Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     42.48  +      7.07  R: 7096b
  5>Ryšavá Vendula           SK Praga             PGP8153 C     42.58  +      7.17  R: 7063b
  6>Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     44.42  +      9.01  R: 6721b
  7>Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C     45.33  +      9.52  R: 6553b
  8>Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     46.55  +     11.14  R: 6284b
  9>Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     47.56  +     12.15  R: 6083b
 10>Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     48.01  +     12.20  R: 6067b
 11>Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     48.09  +     12.28  R: 6040b
 12>Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C     51.05  +     15.24  R: 5462b
 13>Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     51.11  +     15.30  R: 5442b
 14>Myslivečková Zuzana      SK Praga             PGP9253 C     52.32  +     16.51  R: 5176b
 15>Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C     52.47  +     17.06  R: 5127b
 16>Lomáková Iveta           Neregistrovaní       NER           53.06  +     17.25  R: 5064b
 17>Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     53.22  +     17.41  R: 5012b
 18>Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     53.30  +     17.49  R: 4985b
 19>Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C     55.16  +     19.35  R: 4637b
 20>Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 C     55.36  +     19.55  R: 4571b
 21>Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     56.22  +     20.41  R: 4420b
 22>Jelínková Šárka          SK Praga             PGP9153 C     57.06  +     21.25  R: 4275b
 23>Michaličková Veronika    KOB TRETRA Praha     TAP8654 C     57.19  +     21.38  R: 4233b
 24>Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     59.21  +     23.40  R: 3832b
 25>Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     63.14  +     27.33  R: 3066b
 26>Cabrnochová Eva          KOB Kladno           DKL8450 C     63.21  +     27.40  R: 3043b
 27>Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     64.23  +     28.42  R: 2839b
 28>Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C     65.22  +     29.41  R: 2645b
 29>Šípová Jana              VŠTJ Stavební fakult FSP8353 C     69.49  +     34.08  R: 1767b
 30>Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     72.01  +     36.20  R: 1333b
 31>Siblíková Jana           OOB Slavia Praha     SLP7952 C     72.07  +     36.26  R: 1314b
 32>Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C     85.33  +     49.52  R:    0b
 33>Rydlová Eva              VŠTJ Stavební fakult FSP8989 C     95.39  +     59.58  R:    0b
    Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C DISK              
    Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C DISK              
    Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C DISK              
    Vlčková Šárka            Neregistrovaní       NER80     DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         3.5km   75m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bejčková Jana            KOB Kladno           DKL7150 C     32.15  +      0.00
  2>Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C     35.28  +      3.13
  3>Čiháková Lenka           OOS TJ Sokol Kostele KNC6750 C     36.00  +      3.45
  4>Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     36.59  +      4.44
  5>Komersová Jana           OOS TJ Sokol Kostele KNC6550 C     37.12  +      4.57
  6>Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C     37.30  +      5.15
  7>Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     38.08  +      5.53
  8>Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     39.23  +      7.08
  9>Forštová Jitka           SK Praga             PGP7558 C     41.24  +      9.09
 10>Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     41.26  +      9.11
 11>Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     41.40  +      9.25
 12>Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C     41.42  +      9.27
 13>Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     43.36  +     11.21
 14>Semíková Eva             SK Kamenice          KAM6950 C     46.12  +     13.57
 15>Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     46.33  +     14.18
 16>Reichlová Jana           SK Meteor Kačerov Pr MKP7550 C     47.57  +     15.42
 17>Hrdličková Ludmila       SKOB Slaný           SLA6950 C     47.59  +     15.44
 18>Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     48.22  +     16.07
 19>Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     48.58  +     16.43
 20>Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     51.37  +     19.22
 21>Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     53.23  +     21.08
 22>Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     53.48  +     21.33
 23>Sladkovská Helena        KOB TRETRA Praha     TAP6751 C     54.10  +     21.55
 24>Klofáčová Romana         OOB Slavia Praha     SLP6951 C     56.29  +     24.14
 25>Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     57.08  +     24.53
 26>Šrámková Iva             VŠSK MFF UK Praha    MFP7251 C     57.19  +     25.04
 27>Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     59.49  +     27.34
 28>Zemková Helena           SKOB Slaný           SLA7450 C     60.15  +     28.00
 29>Dobešová Monika          OOS TJ Sokol Kostele KNC7151 C     60.36  +     28.21
 30>Kašparová Irena          SKOB Slaný           SLA6852 C     62.39  +     30.24
 31>Sedláčková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C     63.25  +     31.10
 32>Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     68.02  +     35.47
 33>Hladká Michaela          KOB TRETRA Praha     TAP7452 C     69.01  +     36.46
 34>Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     84.06  +     51.51
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         3.2km   75m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C     29.20  +      0.00
  2>Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     30.11  +      0.51
  3>Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     33.02  +      3.42
  4>Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     34.31  +      5.11
  5>Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     35.25  +      6.05
  5>Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     35.25  +      6.05
  7>Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     36.52  +      7.32
  8>Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     38.25  +      9.05
  9>Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     38.28  +      9.08
 10>Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     40.00  +     10.40
 11>Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     40.52  +     11.32
 12>Havlíčková Jindra        OOS TJ Sokol Kostele KNC6150 C     42.01  +     12.41
 13>Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     43.10  +     13.50
 14>Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     45.24  +     16.04
 15>Malačková Jana           Sokol Praha Spořilov DVP6151 C     45.58  +     16.38
 16>Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     47.04  +     17.44
 17>Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     47.13  +     17.53
 18>Kohoutová Pavlína        OOS TJ Sokol Kostele KNC6251 C     47.24  +     18.04
 19>Šámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C     47.48  +     18.28
 20>Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     51.27  +     22.07
 21>Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C     51.44  +     22.24
 22>Čápová Irena             OK Sparta Praha      SCP6450 C     53.38  +     24.18
 23>Syslová Drahomíra        SK Praga             PGP5650 C     53.44  +     24.24
 24>Šnajdarová Ivana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6350 C     53.56  +     24.36
 25>Jeřábková Jana           SK Praga             PGP6151 C     55.13  +     25.53
 26>Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C     62.50  +     33.30
 27>Krákorová Iva                                               64.38  +     35.18
 28>Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     66.16  +     36.56
 29>Zamazalová Marcela       Neregistrovaní       NER           67.00  +     37.40
 30>Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C     69.24  +     40.04
 31>Řadová Jaromíra          Oddíl OB Kotlářka    DKP6551 C     71.38  +     42.18
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         2.9km  100m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C     34.30  +      0.00
  2>Cabrnochová Hana         KOB Kladno           DKL5550 C     36.44  +      2.14
  3>Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     38.12  +      3.42
  4>Seifertová Marie         KOB Start Blansko    SBK5555 C     39.20  +      4.50
  5>Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     40.08  +      5.38
  6>Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     42.23  +      7.53
  7>Dlasková Anna            Oddíl OB Kotlářka    DKP5350 C     44.36  +     10.06
  8>Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     46.15  +     11.45
  9>Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     47.11  +     12.41
 10>Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C     48.48  +     14.18
 11>Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     52.06  +     17.36
 12>Wagnerová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5450 C     59.12  +     24.42
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         2.7km   65m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C     72.33  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.9km   55m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300 C     15.39  +      0.00
  2>Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     15.52  +      0.13
  3>Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C     16.54  +      1.15
  4>Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     19.38  +      3.59
  5>Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     20.10  +      4.31
  6>Renda Michal             SK Kamenice          KAM0207 C     20.19  +      4.40
  7>Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C     20.58  +      5.19
  8>Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     22.32  +      6.53
  9>Šrámek Jaromír           VŠSK MFF UK Praha    MFP0303 C     22.58  +      7.19
 10>Malý Vojtěch             OOS TJ Sokol Kostele KNC0201 C     23.51  +      8.12
 11>Strnad David             OOS TJ Sokol Kostele KNC0002 C     24.56  +      9.17
 12>Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     26.06  +     10.27
 13>Janas Petr               SK Praga             PGP0200 C     26.19  +     10.40
 14>Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200 C     26.30  +     10.51
 15>Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C     30.39  +     15.00
 16>Rohlíček Alois           VŠSK MFF UK Praha    MFP0200 C     31.43  +     16.04
 17>Losos Matěj              OOS TJ Sokol Kostele KNC0200 C     31.55  +     16.16
 18>Sladkovský Jan           KOB TRETRA Praha     TAP0202 C     33.05  +     17.26
 19>Hrdlička Jan             SKOB Slaný           SLA0200 C     38.27  +     22.48
 20>Kužel Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP0401 C     67.23  +     51.44
    Muller Filip             TJ Sokol Hostivice   HCE0400   DISK              
 MS Voženílek Adam           SK Kamenice          KAM0110 CMS   28.43  +     13.04
 MS Zícha David              VŠSK MFF UK Praha    MFP01   CMS   42.14  +     26.35
 MS Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001  MS   41.38  +     25.59
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        1.9km   55m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hejsek Lukáš             SK Kamenice          KAM0400 C     15.23  +      0.00
  2>Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     18.41  +      3.18
  3>Šiler Martin             SK Kamenice          KAM           24.25  +      9.02
  4>Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C     25.54  +     10.31
  5>Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0508 C     26.08  +     10.45
  6>Višňa Johan              Oddíl OB Kotlářka    DKP0401       30.46  +     15.23
  7>Rohlík Matěj             KOB TRETRA Praha     TAP     C     33.07  +     17.44
  8>Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C     40.30  +     25.07
  9>Reichl Martin            SK Meteor Kačerov Pr MKP0400 C     46.57  +     31.34
 10>Nemšovský Filip          USK Praha            VSP0500 C     48.52  +     33.29
 11>Bohatý Jan               Slovan Praha         UVP     C     51.34  +     36.11
    Novobilský Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP       VZDAL             
    Hauzar Jáchym            Neregistrovaní       NER       VZDAL             
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.3km   70m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B     20.19  +      0.00
  2>Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     23.04  +      2.45
  3>Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     23.57  +      3.38
  4>Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B     28.28  +      8.09
  5>Víteček Jáchym           Oddíl OB Kotlářka    DKP0204 C     28.35  +      8.16
  6>Malačka Milan            Oddíl OB Kotlářka    DKP0210 C     31.47  +     11.28
  7>Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 B     34.10  +     13.51
  8>Havelka Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP0108 C     39.44  +     19.25
  9>Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     40.52  +     20.33
 10>Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C     44.25  +     24.06
 11>Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 B     46.57  +     26.38
 12>Dudák Ladislav           SKOB Slaný           SLA0002 C     52.41  +     32.22
 13>Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001 C     58.29  +     38.10
 14>Bartoň Michal            SK Kamenice          KAM0107 C     76.27  +     56.08
 15>Kdýr Matěj               TJ AERO Odolena Voda ODV0000 C     94.09  +     73.50
 16>Šnajdar Filip            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0000 C     97.31  +     77.12
 17>Kysela Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP0109 C     98.40  +     78.21
 18>Reichl Tomáš             SK Meteor Kačerov Pr MKP0100 C    110.05  +     89.46
    Pajtáš Andrej            KOB TRETRA Praha     TAP01   C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         2.8km  100m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     21.24  +      0.00
  2>Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     24.40  +      3.16
  3>Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B     27.39  +      6.15
  4>Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     28.31  +      7.07
  5>Novák Aleš               TJ AERO Odolena Voda ODV9805 B     30.25  +      9.01
  6>Višňa Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP9904 B     30.39  +      9.15
  7>Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     37.23  +     15.59
  8>Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP9902 C     37.54  +     16.30
  9>Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     38.06  +     16.42
 10>Mikeš Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B     38.39  +     17.15
 11>Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C     39.24  +     18.00
 12>Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C     39.27  +     18.03
 13>Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     39.45  +     18.21
 14>Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     39.49  +     18.25
 15>Kašpar František         SKOB Slaný           SLA9800 C     42.48  +     21.24
 16>Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP           43.32  +     22.08
 17>Hradecký Ondřej          KOB Kladno           DKL9801 C     45.34  +     24.10
 18>Gregor Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP9903 C     47.51  +     26.27
 19>Bartoň Pavel             SK Kamenice          KAM9800 C     54.13  +     32.49
 20>Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 C     61.23  +     39.59
 21>Řeřicha Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9905 C     73.26  +     52.02
 22>Hejda Ondřej             OOS TJ Sokol Kostele KNC9902 C     90.42  +     69.18
    Prkno Jonáš              OOS TJ Sokol Kostele KNC9903 C DISK              
    Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         3.2km  110m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A     21.33  +      0.00
  2>Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 C     22.34  +      1.01
  3>Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     25.25  +      3.52
  4>Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     26.44  +      5.11
  5>Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 A     28.32  +      6.59
  6>Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     31.50  +     10.17
  7>Janáč Václav             KOB TRETRA Praha     TAP96   C     32.31  +     10.58
  8>Kováčik Juraj            OOS TJ Sokol Kostele KNC9701 C     42.08  +     20.35
  9>Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     42.36  +     21.03
 10>Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     52.46  +     31.13
 11>Turinský Pavel           KOB TRETRA Praha     TAP9701 C     59.22  +     37.49
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         3.5km  120m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Schejbal Martin          SK Praga             PGP9403 B     42.58  +      0.00
  2>Dobeš Jan                OOS TJ Sokol Kostele KNC9502 C     43.15  +      0.17
  3>László David             OK Roztoky           ROZ9502       43.36  +      0.38
  4>Malec Oldřich            SKOB Slaný           SLA9400 B     53.25  +     10.27
  5>Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C     59.12  +     16.14
 
Průběžné výsledky kategorie: H20         3.9km  115m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C     54.58  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: H21K        3.9km  115m 22k  Ranking:0.1798 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     40.08  +      0.00  R: 1861b
  2>Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     41.46  +      1.38  R: 1790b
  3>Háněl Aleš               OOB SK Zbraslav      ZBP7400 C     42.53  +      2.45  R: 1742b
  4>Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     45.36  +      5.28  R: 1625b
  5>Háněl Jaromír            OB SK Zvole          ZVO6801 C     52.03  +     11.55  R: 1346b
  6>Šedivý Ondřej            OOS TJ Sokol Kostele KNC9103 B     53.23  +     13.15  R: 1288b
  7>Izák Petr                VSK Přírodověda      PVP7802 C     54.11  +     14.03  R: 1254b
  8>Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     55.44  +     15.36  R: 1187b
  9>Foršt Jakub              SK Praga             PGP7509 C     58.01  +     17.53  R: 1088b
 10>Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C     74.27  +     34.19  R:  378b
 11>Vančura Milan            KOB TRETRA Praha     TAP7502 C     77.55  +     37.47  R:  228b
 
Průběžné výsledky kategorie: H21L        5.8km  160m 29k  Ranking:0.8225 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     38.33  +      0.00  R: 8394b
  2>Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C     39.29  +      0.56  R: 8199b
  3>Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R     40.02  +      1.29  R: 8084b
  4>Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     41.39  +      3.06  R: 7746b
  5>Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     41.49  +      3.16  R: 7711b
  6>Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     41.53  +      3.20  R: 7697b
  7>Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     43.22  +      4.49  R: 7387b
  8>Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945 C     43.40  +      5.07  R: 7324b
  9>Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     43.41  +      5.08  R: 7321b
  9>Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     43.41  +      5.08  R: 7321b
 11>Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     43.46  +      5.13  R: 7303b
 12>Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     43.58  +      5.25  R: 7262b
 13>Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     44.06  +      5.33  R: 7234b
 14>Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     44.11  +      5.38  R: 7216b
 15>Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     44.14  +      5.41  R: 7206b
 16>Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C     44.29  +      5.56  R: 7154b
 17>Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     44.33  +      6.00  R: 7140b
 18>Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 C     44.58  +      6.25  R: 7053b
 19>Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     45.20  +      6.47  R: 6976b
 20>Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     45.22  +      6.49  R: 6969b
 21>Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     45.42  +      7.09  R: 6899b
 22>Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C     46.15  +      7.42  R: 6784b
 23>Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     46.34  +      8.01  R: 6718b
 24>Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C     47.20  +      8.47  R: 6558b
 24>Modrý Marek              OK Sparta Praha      SCP8807 C     47.20  +      8.47  R: 6558b
 26>Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     47.24  +      8.51  R: 6544b
 27>Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     47.46  +      9.13  R: 6467b
 28>Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     47.55  +      9.22  R: 6436b
 29>Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C     47.58  +      9.25  R: 6426b
 30>Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     49.10  +     10.37  R: 6175b
 31>Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     49.27  +     10.54  R: 6115b
 32>Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     49.45  +     11.12  R: 6053b
 33>Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     50.13  +     11.40  R: 5955b
 34>Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C     51.19  +     12.46  R: 5725b
 35>Besta Lukáš              OOS TJ Sokol Kostele KNC8101 C     51.28  +     12.55  R: 5694b
 36>Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 C     52.09  +     13.36  R: 5551b
 37>Havlíček Tomáš           OOS TJ Sokol Kostele KNC8700 C     52.19  +     13.46  R: 5516b
 38>Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C     52.25  +     13.52  R: 5495b
 39>Hrouda Martin            VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C     52.40  +     14.07  R: 5443b
 40>Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     54.10  +     15.37  R: 5130b
 41>Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     54.24  +     15.51  R: 5081b
 42>Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     54.48  +     16.15  R: 4997b
 43>Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     54.55  +     16.22  R: 4973b
 44>Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C     55.23  +     16.50  R: 4875b
 45>Les Martin               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM     C     55.37  +     17.04  R: 4827b
 46>Michalička David         KOB TRETRA Praha     TAP8001       55.50  +     17.17  R: 4781b
 47>Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     56.29  +     17.56  R: 4646b
 48>Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     57.24  +     18.51  R: 4454b
 49>Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     58.37  +     20.04  R: 4200b
 50>Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     58.49  +     20.16  R: 4158b
 51>Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C     61.04  +     22.31  R: 3688b
 52>Nemšovský Petr           SK Praga             PGP7602 C     61.30  +     22.57  R: 3597b
 53>Tomášek Jakub            VŠTJ Stavební fakult FSP7613 C     62.29  +     23.56  R: 3392b
 54>Růžička Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C     62.48  +     24.15  R: 3325b
 55>Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     63.31  +     24.58  R: 3176b
 56>Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     63.33  +     25.00  R: 3169b
 57>Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     65.41  +     27.08  R: 2723b
 58>Lohr Petr                OK Sparta Praha      SCP91   C     68.16  +     29.43  R: 2183b
 59>Haering Jan              VSK Přírodověda      PVP7500 C     69.30  +     30.57  R: 1925b
 60>Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     69.33  +     31.00  R: 1915b
 61>Ehler Tomáš              Neregistrovaní       NER81         71.41  +     33.08  R: 1469b
 62>Stránský Matěj           VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C     72.29  +     33.56  R: 1302b
 63>Bitter Aleš              OOS TJ Sokol Kostele KNC8803 C     76.44  +     38.11  R:  413b
 64>Matoušek Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP8401 C     95.05  +     56.32  R:    0b
    Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C DISK              
    Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C DISK              
    Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 C DISK              
    Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         4.3km  130m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     38.04  +      0.00
  2>Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     42.51  +      4.47
  3>Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C     44.35  +      6.31
  4>Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C     46.48  +      8.44
  5>Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     47.34  +      9.30
  6>Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP6901 C     48.05  +     10.01
  7>Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     49.41  +     11.37
  8>Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     51.16  +     13.12
  9>Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C     52.50  +     14.46
 10>Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7101 C     53.44  +     15.40
 11>Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     54.25  +     16.21
 12>Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     54.31  +     16.27
 13>Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     55.39  +     17.35
 14>Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     55.43  +     17.39
 15>Plch Martin              Neregistrovaní       NER           57.24  +     19.20
 16>Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY     C     59.11  +     21.07
 17>Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     61.46  +     23.42
 18>Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C     61.51  +     23.47
 19>Šrámek Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP6905 C     63.19  +     25.15
 20>Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     69.23  +     31.19
 21>Uhlík Jan                VSK Přírodověda      PVP7206 C     71.49  +     33.45
 22>Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C     77.32  +     39.28
 23>Zícha Josef              VŠSK MFF UK Praha    MFP73   C     84.34  +     46.30
 24>Eliáš Dalibor            KOB TRETRA Praha     TAP          118.47  +     80.43
    Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C DISK              
    Víteček Jan              Oddíl OB Kotlářka    DKP7201 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         3.9km  135m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     32.22  +      0.00
  2>Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     34.05  +      1.43
  3>Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     36.03  +      3.41
  4>Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     36.04  +      3.42
  5>Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     36.52  +      4.30
  6>Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     36.58  +      4.36
  7>Višňa Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP6602 C     38.25  +      6.03
  8>Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     38.26  +      6.04
  9>Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     39.09  +      6.47
 10>Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     39.38  +      7.16
 11>Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     40.28  +      8.06
 12>Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     40.31  +      8.09
 13>Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C     42.56  +     10.34
 14>Mikuláš Radek            SK Praga             PGP6404 C     43.07  +     10.45
 15>Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C     43.10  +     10.48
 16>Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     43.12  +     10.50
 17>Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     43.38  +     11.16
 18>Klinkera Václav          OK Roztoky           ROZ           44.42  +     12.20
 19>Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     44.58  +     12.36
 20>Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     45.22  +     13.00
 21>Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     46.17  +     13.55
 22>Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     47.14  +     14.52
 23>Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     48.03  +     15.41
 24>Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     48.20  +     15.58
 25>Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     49.07  +     16.45
 26>Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     49.13  +     16.51
 27>Kopečný Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C     49.24  +     17.02
 28>Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     50.40  +     18.18
 29>Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     51.07  +     18.45
 30>Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     51.41  +     19.19
 31>Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     56.25  +     24.03
 32>Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C     58.16  +     25.54
 33>Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C     59.21  +     26.59
 34>Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     60.24  +     28.02
 35>Borák Stanislav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP5212 C     61.24  +     29.02
 36>Mikeš Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP5800 C     62.22  +     30.00
 37>Řada Richard             Oddíl OB Kotlářka    DKP6701 C     66.08  +     33.46
 38>Longin Miloš             KOB TRETRA Praha     TAP6201 C     67.00  +     34.38
 39>Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C     68.37  +     36.15
 40>Malec Jaroslav           SKOB Slaný           SLA6200 C     69.45  +     37.23
 41>Najman Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP6301 C     77.51  +     45.29
    Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         3.3km  105m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     36.41  +      0.00
  2>Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     37.35  +      0.54
  3>Šámal Václav             SK Praga             PGP5601 C     38.22  +      1.41
  4>Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     40.33  +      3.52
  5>Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     41.08  +      4.27
  6>Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C     43.05  +      6.24
  7>Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     43.22  +      6.41
  8>Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     44.36  +      7.55
  9>Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C     45.13  +      8.32
 10>Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     46.44  +     10.03
 11>Koutný Ivan              TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C     47.02  +     10.21
 12>Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     50.10  +     13.29
 13>Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     53.14  +     16.33
 14>Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C     53.28  +     16.47
    Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C DISK              
    Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         3.1km   85m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     32.47  +      0.00
  2>Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601       34.24  +      1.37
  3>Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     35.24  +      2.37
  4>Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     41.42  +      8.55
  5>Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     43.02  +     10.15
  6>Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     44.35  +     11.48
  7>Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C     49.33  +     16.46
  8>Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     50.00  +     17.13
  9>Duda František           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     55.16  +     22.29
 10>Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C     57.58  +     25.11
 11>Kalivoda Vladimír        OOS TJ Sokol Kostele KNC3800 C     61.36  +     28.49
 12>Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C     67.26  +     34.39
 13>Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     67.32  +     34.45
    Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H75         3.1km   20m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kalivoda Viktor          OOS TJ Sokol Kostele KNC3300 C     57.55  +      0.00
  2>Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C     58.05  +      0.10
  3>Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     62.20  +      4.25
  4>Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C     67.56  +     10.01
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         1.9km   55m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Moravec Michal           Neregistrovaní       NER0600       17.32  +      0.00
  2>Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     18.12  +      0.40
  3>Meier David                                                 18.20  +      0.48
  4>Kováčiková Agáta         OOS TJ Sokol Kostele KNC0000 C     21.04  +      3.32
  5>Hanuška Dan              OOB SK Zbraslav      ZBP     C     21.17  +      3.45
  6>Kuželová Ela             VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C     23.07  +      5.35
  7>Hladká Tereza            KOB TRETRA Praha     TAP           23.35  +      6.03
  8>Lazar Tomáš                                                 23.45  +      6.13
  9>Sedláček Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C     24.25  +      6.53
 10>Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C     24.35  +      7.03
 11>Eliášová Magdalena       KOB TRETRA Praha     TAP           25.52  +      8.20
 12>Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C     27.13  +      9.41
 13>Šimůnková Michela                                           27.36  +     10.04
 14>Novobilský Dominik       KOB TRETRA Praha     TAP           28.08  +     10.36
 15>Kubant Kryštov                                              29.24  +     11.52
 16>Vyšínský Adam            TJ AERO Odolena Voda ODV     C     30.06  +     12.34
 17>Tichý Hubert             Oddíl OB Kotlářka    DKP           31.55  +     14.23
 18>Hauzurová Johanka        Neregistrovaní       NER           32.20  +     14.48
 19>Bohatá Marie             Slovan Praha         UVP     C     33.50  +     16.18
 20>Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     34.20  +     16.48
 21>Gregorová Alice          SK OB Chotěboř       CTB0751       38.34  +     21.02
 22>Gávlovský                Neregistrovaní       NER           39.00  +     21.28
 23>Semecký Vítek            KOB TRETRA Praha     TAP06         39.42  +     22.10
 24>Honsová Barbora          OOB SK Zbraslav      ZBP     C     40.05  +     22.33
 25>De Heii Laura            VŠSK MFF UK Praha    MFP           41.26  +     23.54
 26>Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     41.53  +     24.21
 27>Robertshaw Isaac         VŠSK MFF UK Praha    MFP0120 C     45.59  +     28.27
 28>Malečková Hana           SK Praga             PGP           46.11  +     28.39
 28>Forštová Ema             SK Praga             PGP           46.11  +     28.39
 30>Puchernová Bára                                             49.01  +     31.29
 31>Puchrna František                                           49.45  +     32.13
 32>Lucie Voburková          OOB SK Zbraslav      ZBP     C     55.47  +     38.15
 33>Jeřábková Tereza         SK Praga             PGP9454 C     59.11  +     41.39
 34>Vaculevič Matěj                                             59.34  +     42.02
 35>Petráň Matěj                                                60.24  +     42.52
 36>Tichá Klára                                                 62.05  +     44.33
 37>Chumová Adéla            OOB Slavia Praha     SLP0951       74.44  +     57.12
    Nedbalová Klára          VŠSK MFF UK Praha    MFP0850 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P3          2.7km   85m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Čtrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C     26.24  +      0.00
  2>Votava Petr              OOS TJ Sokol Kostele KNC6602 C     28.51  +      2.27
  3>Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C     30.19  +      3.55
  4>Malačka Milan            Neregistrovaní       NER           30.42  +      4.18
  5>Kirchmann Miloš          SK Praga             PGP5502 C     30.58  +      4.34
  6>Stroňová Hana                                               32.01  +      5.37
  7>Himmel Petr              SK OK 24 Praha       OKP           35.23  +      8.59
  8>Romana Růžková           OK Sparta Praha      SCP82   C     35.29  +      9.05
  9>Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     36.40  +     10.16
 10>Bitter Jiří              OOS TJ Sokol Kostele KNC5201 C     37.43  +     11.19
 11>Čtrnáct Jiří             SK Praga             PGP           37.45  +     11.21
 12>Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     38.03  +     11.39
 13>Janasova Barbora         PELL’S MTBO TEAM     XBM     C     40.08  +     13.44
 14>Lukášová Kamila          KOB Kladno           DKL6951 C     40.59  +     14.35
 15>Fanta David              OOS TJ Sokol Kostele KNC9803 C     41.12  +     14.48
 16>Albrecht Vladimír        SK Kamenice          KAM7800 C     44.04  +     17.40
 17>Michalička Marek         KOB TRETRA Praha     TAP           44.48  +     18.24
 18>Bejlek, Pondělíčková                                        44.54  +     18.30
 19>Tichá Ivana              OOS TJ Sokol Kostele KNC6250 C     47.02  +     20.38
 20>Karoch Petr              Neregistrovaní       NER           51.22  +     24.58
 21>Votavová Renata          OOS TJ Sokol Kostele KNC6452 C     52.20  +     25.56
 22>Dudáková Jana            SKOB Slaný           SLA     C     52.57  +     26.33
 23>Lucie Sládečková         VŠSK MFF UK Praha    MFP7474 C     60.28  +     34.04
 24>Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C     62.38  +     36.14
 25>Kolbeškin Vasilij        Neregistrovaní       NER           71.42  +     45.18
 26>Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C     71.47  +     45.23
    Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C DISK              
    Hánělová Lucie           Neregistrovaní       NER       DISK              
    Vašáková Marta                                          VZDAL             
 
Průběžné výsledky kategorie: T4          3.9km  135m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C     26.28  +      0.00
  2>Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 R     31.29  +      5.01
  3>Kuklová Jana             OOB TJ Sokol Troja   TJP8750       38.38  +     12.10
  4>Petráňová Jana           OK Sparta Praha      SCP7555 C     40.04  +     13.36
  5>Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     49.28  +     23.00
  6>Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 C     50.41  +     24.13
  7>Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C     54.07  +     27.39
  8>Novobělský Jiří          KOB TRETRA Praha     TAP           55.28  +     29.00
  9>Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C     56.31  +     30.03
 10>Chládek Milan            Neregistrovaní       NER           57.46  +     31.18
 11>Novotný Jakub            Neregistrovaní       NER           61.27  +     34.59
 12>Ledvina Tomáš            Neregistrovaní       NER           61.40  +     35.12
 13>Ledvinová Jana           Neregistrovaní       NER           72.27  +     45.59
 14>Kočí Zdenka              Neregistrovaní       NER           74.30  +     48.02
 15>Kouba Otakar             Neregistrovaní       NER           74.46  +     48.18
 16>Schejbal Petr            Neregistrovaní       NER           76.09  +     49.41
 17>Schejbalová Alena        Neregistrovaní       NER           78.24  +     51.56
 18>Bednář Richard           SK Praga             PGP     C    114.20  +     87.52
    Svobodová Eva            Neregistrovaní       NER       DISK-LIM.