Startovka - oddíly
Pražský žebříček Jevany 23. 09. 2012
KOB Tretra Praha

Startovka oddílů                                                22. 9. 2012 18:11:20
                                2. oblastní žebříček
===ČSOB-TAP===========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21L    28.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21L    12.00            90,00Kč
  2 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21L   101.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mudr Stanislav           DCE4400  232101    H65     54.00            50,00Kč
  2 Paul Josef               DCE4401  301171    H65     62.00            50,00Kč
  3 Paulová Mirka            DCE5250   53597    D55     35.00            90,00Kč
  4 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H45     30.00            90,00Kč
  5 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45     30.00            90,00Kč
  6 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35    112.00            90,00Kč
  7 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45     87.00            90,00Kč
  8 Štrossová Jiřinka        DCE5650    7870    D55     27.00            90,00Kč
  9 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H45    135.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      730.00        0.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D12     82.00            50,00Kč
  2 Postolka Jonáš           DKL0100  410721    H12     36.00            50,00Kč
  3 Geislerová Aneta         DKL0151 2042535    D12     98.00            50,00Kč
  4 Cabrnochová Hana         DKL5550   53520    D55     31.00            90,00Kč
  5 Beneš Jan                DKL6600   49646    H45     84.00            90,00Kč
  6 Vinš Pavel               DKL6900   51684    H35     28.00            90,00Kč
  7 Šemelík Petr             DKL6901  515065    H35     64.00            90,00Kč
  8 Lukáš Petr               DKL6902  336748    H35     16.00            90,00Kč
  9 Lukášová Kamila          DKL6951         P  P3      38.00            50,00Kč
 10 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D35     25.00            90,00Kč
 11 Postolková Monika        DKL7053 2042542    D35     73.00            90,00Kč
 12 Bejčková Jana            DKL7150  301616    D35    109.00            90,00Kč
 13 Geisler Michal           DKL7500  897353    H35      8.00            90,00Kč
 14 Geislerová Dita          DKL7550  888635    D35      4.00            90,00Kč
 15 Cabrnochová Eva          DKL8450  515029    D21L    31.00            90,00Kč
 16 Šíma Vladislav           DKL9700  301697    H16     75.00            90,00Kč
 17 Lukáš Marek              DKL9702  336745    H16     87.00            90,00Kč
 18 Beneš Jan                DKL9800   49648    H14     83.00            50,00Kč
 19 Hradecký Ondřej          DKL9801  336741    H14     51.00            50,00Kč
 20 Postolka Jáchym          DKL9900  888621    H14     75.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1520.00       20.00        0.00        0.00     1540.00        0.00    -1540.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Najmanová Agáta          DKP0150  897356    D12     90.00            50,00Kč
  2 Kalousková Marie         DKP0151  443091    D12     50.00            50,00Kč
  3 Víteček Jáchym           DKP0204  446360    H12     76.00            50,00Kč
  4 Malačka Milan            DKP0210  446345    H12     52.00            50,00Kč
  5 Řadová Lucie             DKP0251  897371    D10     18.00            50,00Kč
  6 Tichá Dorotea            DKP0351         P  D10     46.00            50,00Kč
  7 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H65    102.00            50,00Kč
  8 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H55     56.00            90,00Kč
  9 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H45     72.00            90,00Kč
 10 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55     43.00            90,00Kč
 11 Dlasková Anna            DKP5350   49842    D55     23.00            90,00Kč
 12 Wagnerová Lenka          DKP5450  301368    D55     15.00            90,00Kč
 13 Svobodný Petr            DKP5800   49871    H45     63.00            90,00Kč
 14 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D45     27.00            90,00Kč
 15 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H45    117.00            90,00Kč
 16 Najman Jiří              DKP6301            H45    111.00            90,00Kč
 17 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H21L   128.00            90,00Kč
 18 Řadová Jaromíra          DKP6551  515168    D45    105.00            90,00Kč
 19 Višňa Petr               DKP6602  980379    H45    126.00            90,00Kč
 20 Řada Richard             DKP6701  515118    H45     39.00            90,00Kč
 21 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D45     51.00            90,00Kč
 22 Kalousek Jiří            DKP6901  443079    H35     52.00            90,00Kč
 23 Šubrt Antonín            DKP7100  886289    H35     32.00            90,00Kč
 24 Víteček Jan              DKP7201  446350    H35     68.00            90,00Kč
 25 Dienerová Petra          DKP8159  420426    D21K    29.00            90,00Kč
 26 Karbanová Vendula        DKP8350   51759    D21L    27.00            90,00Kč
 27 Jána Michal              DKP8400  207852    H21L   100.00            90,00Kč
 28 Matoušek Petr            DKP8401   51597    H21L   124.00            90,00Kč
 29 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21L    86.00            90,00Kč
 30 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21L    49.00            90,00Kč
 31 Klaška Pavel             DKP9301 1400077    H21L    30.00            90,00Kč
 32 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D21L    75.00            90,00Kč
 33 Klašková Josefína        DKP9651  443061    P3      22.00            50,00Kč
 34 Najman Matouš            DKP9800   49896    H14     35.00            50,00Kč
 35 Semerád Antonín          DKP9801  897357    H16     83.00            90,00Kč
 36 Višňa Matěj              DKP9904  980343    H14     95.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2840.00       20.00        0.00        0.00     2860.00     2840.00      -20.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Martin             DOB8002  920696    H21L    66.00            90,00Kč
  2 Hošek Radim              DOB8737  301627    H21L    82.00            90,00Kč
  3 Přecechtělová Tereza     DOB8971    8564    D21L    19.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: DVP - Sokol Praha Spořilov - Roztyly           Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malačková Jana           DVP6151  232646    D45      6.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šnajdar Filip            EKP0000  515091    H12     48.00            50,00Kč
  2 Bolehovský Michal        EKP0200  301169    H10     64.00            50,00Kč
  3 Fantová Kateřina         EKP0256   49632    D10     26.00            50,00Kč
  4 Bolehovský Daniel        EKP0508  301375    H10L     9.00            50,00Kč
  5 Borák Stanislav          EKP5212 2042539    H45     75.00            90,00Kč
  6 Adrián Petr              EKP5600   51314    H45     42.00           130,00Kč
  7 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D35     22.00            90,00Kč
  8 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H45     18.00            90,00Kč
  9 Šnajdarová Ivana         EKP6350  515008    D45     81.00            90,00Kč
 10 Klapalová Pavla          EKP7051   51589    D35     10.00            90,00Kč
 11 Bolehovský Pavel         EKP7103  601169    H35    120.00            90,00Kč
 12 Kalous Vladislav         EKP7702   51588    H21L    68.00            90,00Kč
 13 Rozkošný Karel           EKP7900   51603    H21K   106.00            90,00Kč
 14 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21L   140.00            90,00Kč
 15 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    D21L    89.00            90,00Kč
 16 Borák Michal             EKP8304 2042532    H21L   154.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00        0.00        0.00        0.00     1320.00        0.00    -1320.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Jan                FSP      303953    H16    111.00            90,00Kč
  2 Kužel Jan                FSP0401  446429    H10     80.00            50,00Kč
  3 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    HDR     17.00            50,00Kč
  4 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75     18.00            50,00Kč
  5 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75      6.00            50,00Kč
  6 Čadil Jan                FSP4300   53267    H55     28.00            90,00Kč
  7 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21L    56.00            90,00Kč
  8 Karasová Jana            FSP6153  301140    D21L    77.00            90,00Kč
  9 Šimek Tomáš              FSP6304  995873    H21L   126.00            90,00Kč
 10 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H21K    86.00            90,00Kč
 11 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D21K    13.00            90,00Kč
 12 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21L    36.00            90,00Kč
 13 Kužel Tomáš              FSP7610  515098    H21L    44.00            90,00Kč
 14 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21L    26.00            90,00Kč
 15 Hrouda Martin            FSP7612  232957    H21L    40.00            90,00Kč
 16 Tomášek Jakub            FSP7613  410391    H21L    78.00            90,00Kč
 17 Kuželová Michaela        FSP7851  211539    HDR     32.00            50,00Kč
 18 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21L   138.00            90,00Kč
 19 Šípová Jana              FSP8353    8476    D21L    63.00            90,00Kč
 20 Rydlová Eva              FSP8989  889669    D21L    85.00            90,00Kč
 21 Borovička Tomáš          FSP9801  888614    H14     79.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1650.00        0.00        0.00        0.00     1650.00        0.00    -1650.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korčák Marián            HAV6508  232612    P3       6.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Filip             HCE0400         P  HDR     65.00            50,00Kč
  2 Müllerová Hana           HCE0650  410247    HDR     56.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       20.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováříková Marie         KAM0050  436964    D12     46.00            50,00Kč
  2 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D12     70.00            50,00Kč
  3 Šafka Sebastian          KAM0101   51745    H12     40.00            50,00Kč
  4 Gajda Jan                KAM0105   51730    H12     72.00            50,00Kč
  5 Bartoň Michal            KAM0107         P  H12     64.00            50,00Kč
  6 Voženílek Adam           KAM0110         P  H10      4.00            50,00Kč
  7 Šafková Sofie            KAM0153 2042545    D12    102.00            50,00Kč
  8 Hankovec Hugo            KAM0201  436446    H10     20.00            50,00Kč
  9 Škvor Adam               KAM0202  425596    H10     60.00            50,00Kč
 10 Albrecht Adam            KAM0203  995899    H10     36.00            50,00Kč
 11 Hejsek Filip             KAM0204         P  H10     12.00            50,00Kč
 12 Renda Michal             KAM0207  446427    H10     28.00            50,00Kč
 13 Semíková Lucie           KAM0250  515426    D10     30.00            50,00Kč
 14 Kovářík Tomáš            KAM0300  436963    H10     44.00            50,00Kč
 15 Hankovcová Helena        KAM0350  361932    D10     38.00            50,00Kč
 16 Kudrnáč Martin           KAM5901  301371    H45    108.00            90,00Kč
 17 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D21L    37.00            90,00Kč
 18 Aschermann David         KAM6500  428289    H45     45.00            90,00Kč
 19 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21L   150.00            90,00Kč
 20 Aschermannová Eva        KAM6550  301628    D45     66.00            90,00Kč
 21 Šafková Petra            KAM6650   51278    D35     40.00            90,00Kč
 22 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21L    72.00            90,00Kč
 23 Kovářík Tomáš            KAM6901   51498    H21L   102.00            90,00Kč
 24 Semíková Eva             KAM6950   52285    D35     64.00            90,00Kč
 25 Hankovcová Lenka         KAM7053  406955    D35     79.00            90,00Kč
 26 Hankovec Petr            KAM7101  995898    H35     80.00            90,00Kč
 27 Kováříková Erika         KAM7252   51499    D35     52.00            90,00Kč
 28 Pašek František          KAM7600  523000    H21L    60.00            90,00Kč
 29 Albrecht Vladimír        KAM7800  981812    P3      18.00            50,00Kč
 30 Albrechtová Eva          KAM7850  515490    D21L    55.00            90,00Kč
 31 Kudrnáčová Lucie         KAM8850  301379    D21K     9.00            90,00Kč
 32 Šafka Daniel             KAM9105   53667    H21L    64.00            90,00Kč
 33 Kamererová Klára         KAM9154   52932    D21L    99.00            90,00Kč
 34 Mrázová Pavla            KAM9350  515447    D20     19.00            90,00Kč
 35 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H21L   110.00            90,00Kč
 36 Kapal Tomáš              KAM9402  232267    H18     42.00            90,00Kč
 37 Kamererová Valérie       KAM9452  428250    D18      6.00            90,00Kč
 38 Procházková Marie        KAM9554   51968    D21L    15.00            90,00Kč
 39 Kettner Vojtěch          KAM9601  897360    H21L   156.00            90,00Kč
 40 Hejnalová Eva            KAM9651    9356    D16     45.00            90,00Kč
 41 Bartoň Pavel             KAM9800         P  H14     67.00            50,00Kč
 42 Aschermann Daniel        KAM9801  232395    H14     59.00            50,00Kč
 43 Chaloupka Dominik        KAM9904         P  H14    123.00            50,00Kč
 44 Albrechtová Iveta        KAM9950  515491    D14     70.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3160.00      100.00        0.00        0.00     3260.00        0.00    -3260.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H45     66.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.            Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováčiková Agáta         KNC0000  515078    HDR     47.00            50,00Kč
  2 Strnad David             KNC0002  224869    H10      8.00            50,00Kč
  3 Talacková Kristina       KNC0050  438610    D12     58.00            50,00Kč
  4 Kováčiková Jolana        KNC0051  420401    D12     94.00            50,00Kč
  5 Chládková Jana           KNC0052   52256    D12    110.00            50,00Kč
  6 Losos Matěj              KNC0200  224867    H10     76.00            50,00Kč
  7 Malý Vojtěch             KNC0201         P  H10     52.00            50,00Kč
  8 Bohata  Adam             KNC0300         P  HDR     53.00            50,00Kč
  9 Chládková Eliška         KNC0350  303837    D10L    15.00            50,00Kč
 10 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H75     10.00            50,00Kč
 11 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H65     86.00            50,00Kč
 12 Havlíčková Jindra        KNC6150   52259    D45     63.00            90,00Kč
 13 Tichá Ivana              KNC6250   51392    P3      34.00            50,00Kč
 14 Kohoutová Pavlína        KNC6251  515055    D45     93.00            90,00Kč
 15 Neuhöfer  Jiří           KNC6300  981825    H45    132.00            90,00Kč
 16 Komersová Jana           KNC6550   52265    D35     49.00            90,00Kč
 17 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D35     70.00            90,00Kč
 18 Dobešová Monika          KNC7151  438614    D35     97.00            90,00Kč
 19 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21L    14.00            90,00Kč
 20 Havlíček Tomáš           KNC8700   52257    H21L    70.00            90,00Kč
 21 Bitter Aleš              KNC8803   52264    H21L    24.00            90,00Kč
 22 Šedivý Ondřej            KNC9103   52898    H21K    98.00            90,00Kč
 23 Dobeš Jan                KNC9502  438604    H18     34.00            90,00Kč
 24 Kováčik Juraj            KNC9701   51400    H16     79.00            90,00Kč
 25 Fanta David              KNC9803  420420    H14     43.00            50,00Kč
 26 Hejda Ondřej             KNC9902  420403    H14     87.00            50,00Kč
 27 Prkno Jonáš              KNC9903  420407    H14     99.00            50,00Kč
 28 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    D14     94.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1880.00       40.00        0.00        0.00     1920.00        0.00    -1920.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Liška Jindřich           KPY       53182    H35     36.00            90,00Kč
  2 Martínek Jaroslav        KPY0300         P  H10L    13.00            50,00Kč
  3 Duda František           KPY4600   53731    H65     70.00            50,00Kč
  4 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45    138.00            90,00Kč
  5 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H35     56.00            90,00Kč
  6 Martínková Kateřina      KPY7350         P  D35    118.00            90,00Kč
  7 Lišková Hana             KPY9951  515401    D14     82.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00       40.00        0.00        0.00      550.00        0.00     -550.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21L   144.00            90,00Kč
  2 Havlíčková Markéta       KSU8494  886266    D21L    47.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vébr Jiří                KTA6901  515484    H21L    52.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 McMahon Anežka           LBE0250   52316    D10     42.00            50,00Kč
  2 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65     58.00            50,00Kč
  3 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H21L    84.00            90,00Kč
  4 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D45     15.00            90,00Kč
  5 Dudík Petr               LBE5500  303905    H55     12.00            90,00Kč
  6 Dudíková Hana            LBE5550  411766    D35    103.00            90,00Kč
  7 Růžička Miloslav         LBE6300  899161    H21L   118.00            90,00Kč
  8 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21L    38.00            90,00Kč
  9 Uhlíř Marek              LBE9400  331157    H21L    92.00            90,00Kč
 10 Kučerová Barbora         LBE9650  515046    D16     33.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      820.00        0.00        0.00        0.00      820.00        0.00     -820.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101    8106    H12     68.00            50,00Kč
  2 Pavlík Matěj             LIT0401    8112    H10L    37.00            50,00Kč
  3 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D35     43.00            90,00Kč
  4 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21L    74.00            90,00Kč
  5 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21L   148.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryjáček Jan              LPM8004  995826    H21L     4.00            90,00Kč
  2 Winklerová Hanna         LPM8051  888631    D21L     5.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    P3      30.00            50,00Kč
  2 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45     24.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Jan                MAS5401    7885    H55     36.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          MFP0050  428223    D12     86.00            50,00Kč
  2 Šrámková Hana            MFP0051 2031355    D12     78.00            50,00Kč
  3 Zícha David              MFP  01            H10     24.00            50,00Kč
  4 Forst Antonín            MFP0101  218851    H12      4.00            50,00Kč
  5 Siegl Matyáš             MFP0103  443110    H14     39.00            50,00Kč
  6 Robertshaw Isaac         MFP0120 2049632    HDR     26.00            50,00Kč
  7 Šimšová Barbora          MFP0150  428243    D12     54.00            50,00Kč
  8 Vyhnálková Marie         MFP0151 2019236    D12    106.00            50,00Kč
  9 Rohlíček Alois           MFP0200  438636    H10     16.00            50,00Kč
 10 Sládečková Barbora       MFP0250  448934    D10      6.00            50,00Kč
 11 Zíchová Veronika         MFP  03            D10L    19.00            50,00Kč
 12 Šimša Martin             MFP0300  218785    H12     84.00            50,00Kč
 13 Rožek Vilém              MFP0301  428211    H10     32.00            50,00Kč
 14 Šrámek Jaromír           MFP0303 2031371    H10     72.00            50,00Kč
 15 Pračková Ema             MFP0451  426373    D10     86.00            50,00Kč
 16 Rožek Vojtěch            MFP0501  301644    H10L    29.00            50,00Kč
 17 Šimšová Pavla            MFP0551  428269    D10L    11.00            50,00Kč
 18 Siegl Roman              MFP6700  443068    H45    129.00            90,00Kč
 19 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D35    121.00            90,00Kč
 20 Šrámek Petr              MFP6905 2035144    H35     48.00            90,00Kč
 21 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D35     37.00            90,00Kč
 22 Halíř Radim              MFP7000    8073    H35    116.00            90,00Kč
 23 Sieglová Dáša            MFP7050  443075    D35     91.00            90,00Kč
 24 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21L   136.00            90,00Kč
 25 Rohlíček Jan             MFP7101  438622    H35     92.00            90,00Kč
 26 Šrámková Iva             MFP7251 2035141    D35      7.00            90,00Kč
 27 Zícha Josef              MFP  73            H35    100.00            90,00Kč
 28 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21L    88.00            90,00Kč
 29 Pračka Tomáš             MFP7302  448935    H21L   104.00            90,00Kč
 30 Rožek David              MFP7403 1111550    H21L   114.00            90,00Kč
 31 Lucie Sládečková         MFP7474  448937    P3      10.00            50,00Kč
 32 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21L    58.00            90,00Kč
 33 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D21L    59.00            90,00Kč
 34 Stránský Matěj           MFP7802  232248    H21L     6.00            90,00Kč
 35 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21L     9.00            90,00Kč
 36 Janečková Lenka          MFP8250  416119    D21K     5.00            90,00Kč
 37 Stehlíková Anna          MFP9750  553447    D16     29.00            90,00Kč
 38 Mašínová Eliška          MFP9751 2049633    D16     37.00            90,00Kč
 39 Pelikán Lukáš            MFP9800  232534    H14    103.00            50,00Kč
 40 Vyhnálková Barbora       MFP9850 2023812    D14     61.00            50,00Kč
 41 Repiská Amálie           MFP9851 2023817    D14     91.00            50,00Kč
 42 Šachová Barbora          MFP9852  448938    D14     97.00            50,00Kč
 43 Sieglová Eliška          MFP9950  443101    D16     57.00            90,00Kč
 44 Rohlíčková Františka     MFP9952  438645    D14    100.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3040.00        0.00        0.00        0.00     3040.00        0.00    -3040.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reichl Tomáš             MKP0100  995879    H12     96.00            50,00Kč
  2 Reichl Martin            MKP0400  446449    H10L     5.00            50,00Kč
  3 Šerák Zdeněk             MKP4200   51705    H65    106.00            50,00Kč
  4 Koč Lumír                MKP5401  336747    H55      8.00            90,00Kč
  5 Reichl Michal            MKP6402   51701    H45     96.00            90,00Kč
  6 Reichlová Jana           MKP7550   51702    D35    124.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: NER - Neregistrovaní                           Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chládek Milan            NER             P  T4      32.00            90,00Kč
  2 Višňa Johan              NER             P  H10L    17.00            50,00Kč
  3 Schejbal Petr            NER      253138    T4      28.00            90,00Kč
  4 Schejbalová Alena        NER      253139    T4      36.00            90,00Kč
  5 Svobodová Eva            NER             P  T4      12.00            90,00Kč
  6 Feagnerová Dana          NER             P  T4      20.00            90,00Kč
  7 Plch Martin              NER             P  H35     44.00            90,00Kč
  8 Zamazalová Marcela       NER             P  D45     96.00            90,00Kč
  9 Lomáková Iveta           NER             P  D21L    21.00            90,00Kč
 10 Moravec Michal           NER0600 2031347    HDR     41.00            50,00Kč
 11 Ehlerová Anna            NER  08            D10L    23.00            50,00Kč
 12 Vlčková Šárka            NER  80         P  D21L    29.00            90,00Kč
 13 Ehler Tomáš              NER  81  339016    H21L    62.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1090.00      160.00        0.00        0.00     1250.00        0.00    -1250.00
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                     Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Ondřejčková       ODV      889274    HDR     62.00            50,00Kč
  2 Kdýr Matěj               ODV0000  428268    H12     92.00            50,00Kč
  3 Riegr Jakub              ODV0201  428228    H10     84.00            50,00Kč
  4 Kuneš Vratislav          ODV4100  361985    H65     78.00            50,00Kč
  5 Koutný Ivan              ODV5300   49610    H55     32.00            90,00Kč
  6 Brázdilová Radka         ODV6950  331382    T4      16.00            90,00Kč
  7 Ondřejček Jiří           ODV7000  361926    T4       8.00            90,00Kč
  8 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H16     99.00            90,00Kč
  9 Ondřejček Jiří           ODV9800  361919    H14    111.00            50,00Kč
 10 Svatoš Jan               ODV9803   52893    H14    119.00            50,00Kč
 11 Novák Aleš               ODV9805  428285    H14     55.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      710.00        0.00        0.00        0.00      710.00        0.00     -710.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Himmel Petr              OKP             P  P3     122.00            50,00Kč
  2 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H45      3.00            90,00Kč
  3 Novák Ivo                OKP6200   51679    H45     54.00            90,00Kč
  4 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D45     36.00            90,00Kč
  5 Novák Libor              OKP6504   51680    H45     69.00            90,00Kč
  6 Valentová Helena         OKP6550   52099    D45     78.00            90,00Kč
  7 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D45     42.00            90,00Kč
  8 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45     48.00            90,00Kč
  9 Nováková Marie           OKP6953   51681    D35     67.00            90,00Kč
 10 Červinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21K    94.00            90,00Kč
 11 Nováková Adéla           OKP9750  232750    D16     53.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      950.00       20.00        0.00        0.00      970.00        0.00     -970.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45     90.00            90,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45     18.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           PGP0101   51636    H12     56.00            50,00Kč
  2 Janas Petr               PGP0200  446439    H10     48.00            50,00Kč
  3 Janas Adam               PGP0404 2042550    H10L    45.00            50,00Kč
  4 Přibíková Agáta          PGP0651  303955    HDR     74.00            50,00Kč
  5 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H65     74.00            50,00Kč
  6 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D55     11.00            90,00Kč
  7 Suchý Karel              PGP4300   51640    H65     66.00            50,00Kč
  8 Suchá Bohuslava          PGP4450   51639    D65     46.00            50,00Kč
  9 Jelínek Martin           PGP5103  232091    H55     40.00            90,00Kč
 10 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H45      6.00            90,00Kč
 11 Šámal Václav             PGP5601  436401    H55     48.00            90,00Kč
 12 Syslová Drahomíra        PGP5650   52108    D45     75.00            90,00Kč
 13 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21L    43.00            90,00Kč
 14 Grivalský Michal         PGP5900   52103    H45     12.00            90,00Kč
 15 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45     51.00            90,00Kč
 16 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21L   134.00            90,00Kč
 17 Šámalová Hana            PGP6150  502090    D45     39.00            90,00Kč
 18 Jeřábková Jana           PGP6151  303948    D45     57.00            90,00Kč
 19 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45     84.00            90,00Kč
 20 Přibík Jan               PGP6301   51631    H45     33.00            90,00Kč
 21 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35    130.00            90,00Kč
 22 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21L    61.00            90,00Kč
 23 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D35     19.00            90,00Kč
 24 Janovská Petra           PGP7355  887632    D21L    79.00            90,00Kč
 25 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21L    16.00            90,00Kč
 26 Foršt Jakub              PGP7509  236022    H21K    78.00            90,00Kč
 27 Forštová Jitka           PGP7558   51268    D35     31.00            90,00Kč
 28 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D35     46.00            90,00Kč
 29 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21L    22.00            90,00Kč
 30 Nemšovský Petr           PGP7602         P  H21L    32.00            90,00Kč
 31 Ryšavá Magdalena         PGP7650   51627    D21L    83.00            90,00Kč
 32 Darmovzalová Lenka       PGP7951  981843    D21K    25.00            90,00Kč
 33 Ryšavá Vendula           PGP8153   51718    D21L    13.00            90,00Kč
 34 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21L    76.00            90,00Kč
 35 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21L    54.00            90,00Kč
 36 Jelínková Zora           PGP8851  232167    D21L    23.00            90,00Kč
 37 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H21L    42.00            90,00Kč
 38 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H21L   130.00            90,00Kč
 39 Jelínková Šárka          PGP9153  232168    D21L     7.00            90,00Kč
 40 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D21L    17.00            90,00Kč
 41 Myslivečková Zuzana      PGP9253   53705    D21L    97.00            90,00Kč
 42 Westin Kjersti           PGP9255  997856    D21L    39.00            90,00Kč
 43 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D21L    87.00            90,00Kč
 44 Mikulášová Helena        PGP9353  515453    D21L    45.00            90,00Kč
 45 Schejbal Martin          PGP9403  246866    H18     46.00            90,00Kč
 46 Jeřábková Tereza         PGP9454  303934    HDR     11.00            50,00Kč
 47 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D18     14.00            90,00Kč
 48 Landovský Jakub          PGP9601  361959    H16    107.00            90,00Kč
 49 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D21L    53.00            90,00Kč
 50 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D16     49.00            90,00Kč
 51 Čermák Adam              PGP9701   53012    H16     67.00            90,00Kč
 52 Bednářová Štěpánka       PGP9750         P  T4      24.00            90,00Kč
 53 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D16     41.00            90,00Kč
 54 Janovská Kateřina        PGP9850  981838    D16     25.00            90,00Kč
 55 Mikulášová Martina       PGP9852  361905    D14     67.00            50,00Kč
 56 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D14     73.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4640.00       40.00        0.00        0.00     4680.00     4140.00     -540.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejnalová Hana           PHK6151    8949    D45     33.00            90,00Kč
  2 Silný Ondřej             PHK7906 2032168    T4       4.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: PTE - TJ Sokol Ptení                           Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajdoš Jan               PTE8913  207822    H21L   132.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda                          Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlík Jan                PVP7206  361954    H35      4.00            90,00Kč
  2 Haering Jan              PVP7500 2045234    H21L    20.00            90,00Kč
  3 Vejrostová Terezie       PVP7550         P  D35     85.00            90,00Kč
  4 Izák Petr                PVP7802  301642    H21K    90.00            90,00Kč
  5 Uhlík Sebastian          PVP9800  361973    H14      3.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00       20.00        0.00        0.00      430.00        0.00     -430.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H14    107.00            50,00Kč
  2 Buk Miloslav             ROU6202  331058    H45    114.00            90,00Kč
  3 Malec Jaromír            ROU6203  361969    H45    120.00            90,00Kč
  4 Líbalová Marcela         ROU6551  410742    D45    102.00            90,00Kč
  5 Buková Jana              ROU7150  331208    D35    133.00            90,00Kč
  6 Líbal Jakub              ROU9202  232093    H20      6.00            90,00Kč
  7 Nováková Lenka           ROU9250   51438    D21K    33.00            90,00Kč
  8 Buk Michal               ROU9601   53537    H16    103.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláčková Linda         ROZ0050  232535    D12     62.00            50,00Kč
  2 Sedláček Jaroslav        ROZ0300    9982    H10     40.00            50,00Kč
  3 Jíra Filip               ROZ0500    7941    HDR     14.00            50,00Kč
  4 Sedláček Patrik          ROZ0800   52300    HDR     44.00            50,00Kč
  5 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D45     90.00            90,00Kč
  6 Sedláček Jaroslav        ROZ6801   51894    H35     24.00            90,00Kč
  7 Sedláčková Petra         ROZ7050    7921    D35    100.00            90,00Kč
  8 Klinkerová Tereza        ROZ9350  930524    D20     16.00            90,00Kč
  9 Brodská Adéla            ROZ9450  207855    D18     18.00            90,00Kč
 10 László David             ROZ9502  207854    H18     38.00            90,00Kč
 11 Matějková Žofie          ROZ9550    7923    D18     10.00            90,00Kč
 12 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D16     65.00            90,00Kč
 13 Jíra Tomáš               ROZ9800  207856    H14     27.00            50,00Kč
 14 Klinkerová Magdaléna     ROZ9950  416137    D14     64.00            50,00Kč
 15 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D14     52.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1070.00        0.00        0.00        0.00     1070.00        0.00    -1070.00
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Seifertová Marie         SBK5555 2011795    D55      3.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H55     44.00            90,00Kč
  2 Valášek Josef            SCP4501   49813    H65     90.00            50,00Kč
  3 Novák Miloš              SCP4600   52299    H65     82.00            50,00Kč
  4 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D55     39.00            90,00Kč
  5 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45     81.00            90,00Kč
  6 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55     24.00            90,00Kč
  7 Jahn Pavel               SCP5500  682101    H55     16.00            90,00Kč
  8 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D45     69.00            90,00Kč
  9 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45     36.00            90,00Kč
 10 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45     99.00            90,00Kč
 11 Kavková Dana             SCP6150  446418    D35     58.00            90,00Kč
 12 Veljačik Pavel           SCP6200   49889    H45     60.00            90,00Kč
 13 Čápová Irena             SCP6450  361964    D45     21.00            90,00Kč
 14 Veljačíková Markéta      SCP6451  336735    D45     12.00            90,00Kč
 15 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H35     76.00            90,00Kč
 16 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H35     20.00            90,00Kč
 17 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D21L    67.00            90,00Kč
 18 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21L    34.00            90,00Kč
 19 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21L    73.00            90,00Kč
 20 Romana Růžková           SCP  82  232028    P3      26.00            50,00Kč
 21 Procházka Tomáš          SCP8200  515114    H21L    94.00            90,00Kč
 22 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21L   158.00            90,00Kč
 23 Vlach Martin             SCP8605   51807    H21L   116.00            90,00Kč
 24 Modrý Marek              SCP8807   53594    H21L    18.00            90,00Kč
 25 Lohr Petr                SCP  91   51556    H21L    46.00            90,00Kč
 26 Veljačiková Hana         SCP9750  336785    D16     61.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2220.00        0.00        0.00        0.00     2220.00        0.00    -2220.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H65     94.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dudák Ladislav           SLA0002  443096    H12     32.00            50,00Kč
  2 Straková Veronika        SLA0051  219276    D12    114.00            50,00Kč
  3 Hrdlička Jan             SLA0200  439143    H10     56.00            50,00Kč
  4 Kolář Matyáš             SLA0300  897393    H10     88.00            50,00Kč
  5 Zemková Pavlína          SLA0551  436970    HDR     50.00            50,00Kč
  6 Zábranský Emil           SLA4200  420425    H65     50.00            50,00Kč
  7 Malec Jaroslav           SLA6200  345950    H45     57.00            90,00Kč
  8 Aster Vladimír           SLA6500 2045227    H45    102.00            90,00Kč
  9 Kašparová Irena          SLA6852  336731    D35    106.00            90,00Kč
 10 Hrdličková Ludmila       SLA6950  224894    D35    127.00            90,00Kč
 11 Straka Lukáš             SLA7002    8578    H35    108.00            90,00Kč
 12 Kolář Tomáš              SLA7103  887615    H35     84.00            90,00Kč
 13 Kolářová Michaela        SLA7351  981813    D35     88.00            90,00Kč
 14 Zemková Helena           SLA7450  425546    D35    112.00            90,00Kč
 15 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35     28.00            90,00Kč
 16 Hanák Jan                SLA8002    8802    H21L   122.00            90,00Kč
 17 Zábranská Petra          SLA9250 2023818    D21K    17.00            90,00Kč
 18 Malec Oldřich            SLA9400    8801    H18     50.00            90,00Kč
 19 Aster Tomáš              SLA9602  442871    H16     91.00            90,00Kč
 20 Kašpar František         SLA9800  336766    H14     47.00            50,00Kč
 21 Zábranská Kristýna       SLA9852  420439    D14     88.00            50,00Kč
 22 Zemko Zdeněk             SLA9900  428278    H14    115.00            50,00Kč
 23 Kolářová Johana          SLA9950  897346    D14     58.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1670.00        0.00        0.00        0.00     1670.00        0.00    -1670.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H21L     8.00            90,00Kč
  2 Klofáčová Romana         SLP6951   51364    D35     16.00            90,00Kč
  3 Chumová Jana             SLP7451   51354    D21L    93.00            90,00Kč
  4 Siblíková Jana           SLP7952   51365    D21L    69.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21L    57.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rohlík Matěj             TAP                H10L    21.00             0,00Kč
  2 Popov                    TAP                HDR      8.00             0,00Kč
  3 Eliášová Magdalena       TAP      361961    HDR     71.00             0,00Kč
  4 Novobilský Jan           TAP                HDR     29.00             0,00Kč
  5 Novobilský Daniel        TAP                H10L    33.00             0,00Kč
  6 Dědková Teodora          TAP0051  232198    D12     66.00             0,00Kč
  7 Pajtáš Andrej            TAP  01            H12     44.00             0,00Kč
  8 Longin Jan               TAP0103  442857    H12     28.00             0,00Kč
  9 Havelka Ondřej           TAP0108  416005    H12     60.00             0,00Kč
 10 Kysela Tomáš             TAP0109  232130    H12     88.00             0,00Kč
 11 Rosendorfová Lenka       TAP0153            D12     74.00             0,00Kč
 12 Sladkovský Jan           TAP0202    4194    H10     92.00             0,00Kč
 13 Turinská Magdalena       TAP0251   53644    D10     50.00             0,00Kč
 14 Hladká Gabriela          TAP0255  981833    D10     22.00             0,00Kč
 15 Longinová Adéla          TAP0351  981829    D10     14.00             0,00Kč
 16 Eliášová Klára           TAP0353  361934    D10     34.00             0,00Kč
 17 Semecký Vítek            TAP  06            HDR     35.00             0,00Kč
 18 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H45     93.00             0,00Kč
 19 Longin Miloš             TAP6201  981847    H45     21.00             0,00Kč
 20 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45    108.00             0,00Kč
 21 Kopečný Mojmír           TAP6402  232200    H45     27.00             0,00Kč
 22 Sladkovská Helena        TAP6751  438630    D35     94.00             0,00Kč
 23 Turinská Ivana           TAP6850  232199    D35     76.00             0,00Kč
 24 Sladkovský Jaromír       TAP6901  438609    H35     96.00             0,00Kč
 25 Jirous Jiří              TAP7201  442867    H21K   102.00             0,00Kč
 26 Hladká Michaela          TAP7452  981845    D35     61.00             0,00Kč
 27 Michalička David         TAP  80  207840    H21L    96.00             0,00Kč
 28 Michaličková Veronika    TAP8654            D21L   103.00             0,00Kč
 29 Janáč Václav             TAP  96  442860    H16    115.00             0,00Kč
 30 Šimůnková Gabriela       TAP  97  442851    D16     69.00             0,00Kč
 31 Turinský Pavel           TAP9701  232122    H16     71.00             0,00Kč
 32 Vlášek Jakub             TAP9702   51846    H16     95.00             0,00Kč
 33 Mikeš Jan                TAP9802  361988    H14     71.00             0,00Kč
 34 Poláková Tereza          TAP9853  442863    D14     85.00             0,00Kč
 35 Poláková Kateřina        TAP9854  442864    D14     79.00             0,00Kč
 36 Sladkovský Jaromír       TAP9902    4193    H14     91.00             0,00Kč
 37 Gregor Tomáš             TAP9903  361991    H14     63.00             0,00Kč
 38 Řeřicha Tomáš            TAP9905            H14     31.00             0,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D45      3.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsek Tom               TEP3700   51267    H75     14.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolečková Míla           TJP3650   51325    D75     10.00            50,00Kč
  2 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H55     52.00            90,00Kč
  3 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D55     19.00            90,00Kč
  4 Paukert Milan            TJP5000   51329    H55      4.00            90,00Kč
  5 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D45     72.00            90,00Kč
  6 Cedrych Karel            TJP5500   53526    H55     60.00            90,00Kč
  7 Kukla Jan                TJP5600   51327    H55     20.00            90,00Kč
  8 Kraus Ota                TJP5700   53514    H35     40.00            90,00Kč
  9 Krausová Barbora         TJP9150   53504    D21K    21.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      770.00        0.00        0.00        0.00      770.00        0.00     -770.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohatý Jan               UVP        7915    H10L    41.00            50,00Kč
  2 Bohatá Marie             UVP        7920    HDR     20.00            50,00Kč
  3 Nováková Jiřina          UVP4950    7998    D55      7.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D10     10.00            50,00Kč
  2 Martanová Lea            VLI0555 2043610    HDR      5.00            50,00Kč
  3 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L    10.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Les Martin               VPM             P  H21L    50.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00       20.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              VSP0000  446363    H12     80.00            50,00Kč
  2 Gajda Martin             VSP0404  436445    H10     68.00            50,00Kč
  3 Nemšovský Filip          VSP0500 2035710    H10L    25.00            50,00Kč
  4 Jedličková Josefína      VSP0651  443085    D10L     7.00            50,00Kč
  5 Jedlička Aleš            VSP0800   52272    HDR     59.00            50,00Kč
  6 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65     98.00            50,00Kč
  7 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55     47.00            90,00Kč
  8 Němeček Jan              VSP6201   52282    H21L   108.00            90,00Kč
  9 Semík Jan                VSP6507   53572    H45     87.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00        0.00        0.00        0.00      570.00        0.00     -570.00
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL’S MTBO TEAM                         Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janasova Barbora         XBM             P  P3      14.00            50,00Kč
  2 Janas Petr               XBM7103  443090    H21L    48.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00       20.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBP - OOB SK Zbraslav                          Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanuška Dan              ZBP             P  HDR     68.00            50,00Kč
  2 Honsová Barbora          ZBP       53581    HDR     38.00            50,00Kč
  3 Lucie Voburková          ZBP             P  HDR     23.00            50,00Kč
  4 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21K    82.00            90,00Kč
  5 Šustrová Jana            ZBP7354  232261    D21K    65.00            90,00Kč
  6 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21L   112.00            90,00Kč
  7 Laga Miroslav            ZBP7900   53582    H21L    98.00            90,00Kč
  8 Zoubková Jana            ZBP8050   53592    D21L    35.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00       40.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              Neděle 23.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strejc Jaroslav          ZVO6101  515124    H45     15.00            90,00Kč
  2 Hájek Tomáš              ZVO6401 2031360    H45     48.00            90,00Kč
  3 Zimmerová Lenka          ZVO6451  428220    D45     54.00            90,00Kč
  4 Hájková Eliška           ZVO9851  232531    D14     76.00            50,00Kč
  5 Zimmerová Kateřina       ZVO9852  886274    D14     55.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00