Startovka - kategorie
Pražský žebříček Jevany 23. 09. 2012
KOB Tretra Praha

Startovka kategorie                                                   22. 9. 2012 17:03:08
                                   2. oblastní žebříček
===ČSOB-TAP=================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.9km   55m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládečková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP0250 C  448934   6.00         
  2 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C 2043603  10.00         
  3 Longinová Adéla          KOB TRETRA Praha     TAP0351 C  981829  14.00         
  4 Řadová Lucie             Oddíl OB Kotlářka    DKP0251 C  897371  18.00         
  5 Hladká Gabriela          KOB TRETRA Praha     TAP0255 C  981833  22.00         
  6 Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C   49632  26.00         
  7 Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C  515426  30.00         
  8 Eliášová Klára           KOB TRETRA Praha     TAP0353 C  361934  34.00         
  9 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C  361932  38.00         
 10 McMahon Anežka           TJ Lokomotiva Beroun LBE0250 C   52316  42.00         
 11 Tichá Dorotea            Oddíl OB Kotlářka    DKP0351 C          46.00         
 12 Turinská Magdalena       KOB TRETRA Praha     TAP0251 C   53644  50.00         
 13 Vakant                                                           54.00         
 14 Vakant                                                           58.00         
 15 Vakant                                                           62.00         
 16 Vakant                                                           66.00         
 17 Vakant                                                           70.00         
 18 Vakant                                                           74.00         
 19 Vakant                                                           78.00         
 20 Vakant                                                           82.00         
 21 Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C  426373  86.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.9km   55m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedličková Josefína      USK Praha            VSP0651 C  443085   7.00         
  2 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269  11.00         
  3 Chládková Eliška         OOS TJ Sokol Kostele KNC0350 C  303837  15.00         
  4 Zíchová Veronika         VŠSK MFF UK Praha    MFP03   C          19.00         
  5 Ehlerová Anna            Neregistrovaní       NER08              23.00         
  6 Vakant                                                           27.00         
  7 Vakant                                                           31.00         
  8 Vakant                                                           35.00         
  9 Vakant                                                           39.00         
 10 Vakant                                                           43.00         
 11 Vakant                                                           47.00         
 12 Vakant                                                           51.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.1km   70m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C  436964  46.00         
  2 Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 B  443091  50.00         
  3 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243  54.00         
  4 Talacková Kristina       OOS TJ Sokol Kostele KNC0050 C  438610  58.00         
  5 Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B  232535  62.00         
  6 Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 B  232198  66.00         
  7 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C  232425  70.00         
  8 Rosendorfová Lenka       KOB TRETRA Praha     TAP0153 C          74.00         
  9 Šrámková Hana            VŠSK MFF UK Praha    MFP0051 B 2031355  78.00         
 10 Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C   49640  82.00         
 11 Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C  428223  86.00         
 12 Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C  897356  90.00         
 13 Kováčiková Jolana        OOS TJ Sokol Kostele KNC0051 C  420401  94.00         
 14 Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C 2042535  98.00         
 15 Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C 2042545 102.00         
 16 Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 B 2019236 106.00         
 17 Chládková Jana           OOS TJ Sokol Kostele KNC0052 C   52256 110.00         
 18 Straková Veronika        SKOB Slaný           SLA0051 C  219276 114.00         
 19 Vakant                                                          118.00         
 20 Vakant                                                          122.00         
 21 Vakant                                                          126.00         
 22 Vakant                                                          130.00         
 23 Vakant                                                          134.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.4km   75m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B  438638  52.00         
  2 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B  886274  55.00         
  3 Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 B  897346  58.00         
  4 Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B 2023812  61.00         
  5 Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C  416137  64.00         
  6 Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C  361905  67.00         
  7 Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C  515491  70.00         
  8 Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B  331147  73.00         
  9 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B  232531  76.00         
 10 Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B  442864  79.00         
 11 Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C  515401  82.00         
 12 Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B  442863  85.00         
 13 Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA9852 B  420439  88.00         
 14 Repiská Amálie           VŠSK MFF UK Praha    MFP9851 B 2023817  91.00         
 15 Čiháková Barbora         OOS TJ Sokol Kostele KNC9950 C  232895  94.00         
 16 Šachová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP9852 C  448938  97.00         
 17 Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9952 B  438645 100.00         
 18 Vakant                                                          103.00         
 19 Vakant                                                          106.00         
 20 Vakant                                                          109.00         
 21 Vakant                                                          112.00         
 22 Vakant                                                          115.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.0km   85m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            5.00         
  2 Vakant                                                            9.00         
  3 Vakant                                                           13.00         
  4 Vakant                                                           17.00         
  5 Vakant                                                           21.00         
  6 Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A  981838  25.00         
  7 Stehlíková Anna          VŠSK MFF UK Praha    MFP9750 C  553447  29.00         
  8 Kučerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE9650 B  515046  33.00         
  9 Mašínová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9751 C 2049633  37.00         
 10 Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A  246808  41.00         
 11 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C    9356  45.00         
 12 Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 B  232050  49.00         
 13 Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  232750  53.00         
 14 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B  443101  57.00         
 15 Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 B  336785  61.00         
 16 Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B  438639  65.00         
 17 Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP97   C  442851  69.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.2km   75m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 B  428250   6.00         
  2 Matějková Žofie          OK Roztoky           ROZ9550 B    7923  10.00         
  3 Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A  232017  14.00         
  4 Brodská Adéla            OK Roztoky           ROZ9450 B  207855  18.00         
  5 Vakant                                                           22.00         
  6 Vakant                                                           26.00         
  7 Vakant                                                           30.00         
  8 Vakant                                                           34.00         
  9 Vakant                                                           38.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.3km   80m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 C  930524  16.00          R: 559
  2 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A  515447  19.00          R: 317
  3 Vakant                                                           22.00         
  4 Vakant                                                           25.00         
  5 Vakant                                                           28.00         
  6 Vakant                                                           31.00         
  7 Vakant                                                           34.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.8km  115m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janečková Lenka          VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C  416119   5.00          R: 642
  2 Kudrnáčová Lucie         SK Kamenice          KAM8850 C  301379   9.00          R: 628
  3 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  13.00          R: 458
  4 Zábranská Petra          SKOB Slaný           SLA9250 C 2023818  17.00          R: 811
  5 Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C   53504  21.00          R: 532
  6 Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C  981843  25.00          R: 371
  7 Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C  420426  29.00          R: 569
  8 Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B   51438  33.00          R: 779
  9 Vakant                                                           37.00         
 10 Vakant                                                           41.00         
 11 Vakant                                                           45.00         
 12 Vakant                                                           49.00         
 13 Vakant                                                           53.00         
 14 Vakant                                                           57.00         
 15 Vakant                                                           61.00         
 16 Šustrová Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP7354 C  232261  65.00          R: 742
 
Startovka kategorie: D21L        4.5km  145m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C  888631   5.00          R: 515
  2 Jelínková Šárka          SK Praga             PGP9153 C  232168   7.00          R: 669
  3 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639   9.00          R: 111
  4 Vakant                                                           11.00         
  5 Ryšavá Vendula           SK Praga             PGP8153 C   51718  13.00          R: 340
  6 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51968  15.00          R: 568
  7 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C   53007  17.00          R: 416
  8 Přecechtělová Tereza     KOB Dobruška         DOB8971 C    8564  19.00          R: 348
  9 Lomáková Iveta           Neregistrovaní       NER                21.00         
 10 Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 C  232167  23.00          R: 364
 11 Vakant                                                           25.00         
 12 Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C   51759  27.00          R: 379
 13 Vlčková Šárka            Neregistrovaní       NER80              29.00         
 14 Cabrnochová Eva          KOB Kladno           DKL8450 C  515029  31.00          R: 395
 15 Vakant                                                           33.00         
 16 Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C   53592  35.00          R: 254
 17 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155  37.00          R: 380
 18 Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C  997856  39.00         
 19 Vakant                                                           41.00         
 20 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862  43.00          R: 329
 21 Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C  515453  45.00          R: 482
 22 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C  886266  47.00          R: 234
 23 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R   49815  49.00          R:  30
 24 Vakant                                                           51.00         
 25 Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A   51633  53.00          R: 203
 26 Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C  515490  55.00          R: 314
 27 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  57.00          R: 235
 28 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713  59.00          R: 124
 29 Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C   51676  61.00          R:  51
 30 Šípová Jana              VŠTJ Stavební fakult FSP8353 C    8476  63.00          R: 422
 31 Vakant                                                           65.00         
 32 Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C   52114  67.00          R: 406
 33 Siblíková Jana           OOB Slavia Praha     SLP7952 C   51365  69.00          R: 611
 34 Vakant                                                           71.00         
 35 Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C   51554  73.00          R: 150
 36 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A    8645  75.00          R:  98
 37 Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  77.00          R: 492
 38 Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C  887632  79.00          R: 181
 39 Vakant                                                           81.00         
 40 Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C   51627  83.00          R: 464
 41 Rydlová Eva              VŠTJ Stavební fakult FSP8989 C  889669  85.00          R: 536
 42 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A   53009  87.00          R: 119
 43 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409  89.00          R: 361
 44 Vakant                                                           91.00         
 45 Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C   51354  93.00          R: 442
 46 Vakant                                                           95.00         
 47 Myslivečková Zuzana      SK Praga             PGP9253 C   53705  97.00         
 48 Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C   52932  99.00          R: 277
 49 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 R  887165 101.00          R:  10
 50 Michaličková Veronika    KOB TRETRA Praha     TAP8654 C         103.00          R: 679
 
Startovka kategorie: D35         3.5km   75m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C  888635   4.00         
  2 Šrámková Iva             VŠSK MFF UK Praha    MFP7251 C 2035141   7.00         
  3 Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589  10.00         
  4 Vakant                                                           13.00         
  5 Klofáčová Romana         OOB Slavia Praha     SLP6951 C   51364  16.00         
  6 Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C  301618  19.00         
  7 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  22.00         
  8 Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C   49647  25.00         
  9 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C  442858  28.00         
 10 Forštová Jitka           SK Praga             PGP7558 C   51268  31.00         
 11 Vakant                                                           34.00         
 12 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387  37.00         
 13 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C   51278  40.00         
 14 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111  43.00         
 15 Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C   51638  46.00         
 16 Komersová Jana           OOS TJ Sokol Kostele KNC6550 C   52265  49.00         
 17 Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C   51499  52.00         
 18 Vakant                                                           55.00         
 19 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418  58.00         
 20 Hladká Michaela          KOB TRETRA Praha     TAP7452 C  981845  61.00         
 21 Semíková Eva             SK Kamenice          KAM6950 C   52285  64.00         
 22 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681  67.00         
 23 Čiháková Lenka           OOS TJ Sokol Kostele KNC6750 C   51387  70.00         
 24 Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C 2042542  73.00         
 25 Turinská Ivana           KOB TRETRA Praha     TAP6850 C  232199  76.00         
 26 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  406955  79.00         
 27 Vakant                                                           82.00         
 28 Vejrostová Terezie       VSK Přírodověda      PVP7550 C          85.00         
 29 Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C  981813  88.00         
 30 Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075  91.00         
 31 Sladkovská Helena        KOB TRETRA Praha     TAP6751 C  438630  94.00         
 32 Dobešová Monika          OOS TJ Sokol Kostele KNC7151 C  438614  97.00         
 33 Sedláčková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C    7921 100.00         
 34 Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C  411766 103.00         
 35 Kašparová Irena          SKOB Slaný           SLA6852 C  336731 106.00         
 36 Bejčková Jana            KOB Kladno           DKL7150 C  301616 109.00         
 37 Zemková Helena           SKOB Slaný           SLA7450 C  425546 112.00         
 38 Vakant                                                          115.00         
 39 Martínková Kateřina      SKOB TJ Sokol Kralup KPY7350 C         118.00         
 40 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727 121.00         
 41 Reichlová Jana           SK Meteor Kačerov Pr MKP7550 C   51702 124.00         
 42 Hrdličková Ludmila       SKOB Slaný           SLA6950 C  224894 127.00         
 43 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567 130.00         
 44 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208 133.00         
 
Startovka kategorie: D45         3.2km   75m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398   3.00         
  2 Malačková Jana           Sokol Praha Spořilov DVP6151 C  232646   6.00         
  3 Vakant                                                            9.00         
  4 Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C  336735  12.00         
  5 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  15.00         
  6 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  18.00         
  7 Čápová Irena             OK Sparta Praha      SCP6450 C  361964  21.00         
  8 Vakant                                                           24.00         
  9 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C  301365  27.00         
 10 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C   51966  30.00         
 11 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  33.00         
 12 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  36.00         
 13 Šámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C  502090  39.00         
 14 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  42.00         
 15 Vakant                                                           45.00         
 16 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  48.00         
 17 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806  51.00         
 18 Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C  428220  54.00         
 19 Jeřábková Jana           SK Praga             PGP6151 C  303948  57.00         
 20 Vakant                                                           60.00         
 21 Havlíčková Jindra        OOS TJ Sokol Kostele KNC6150 C   52259  63.00         
 22 Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C  301628  66.00         
 23 Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C   52760  69.00         
 24 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289  72.00         
 25 Syslová Drahomíra        SK Praga             PGP5650 C   52108  75.00         
 26 Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C   52099  78.00         
 27 Šnajdarová Ivana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6350 C  515008  81.00         
 28 Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C  232184  84.00         
 29 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868  87.00         
 30 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C  438643  90.00         
 31 Kohoutová Pavlína        OOS TJ Sokol Kostele KNC6251 C  515055  93.00         
 32 Zamazalová Marcela       Neregistrovaní       NER                96.00         
 33 Vakant                                                           99.00         
 34 Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C  410742 102.00         
 35 Řadová Jaromíra          Oddíl OB Kotlářka    DKP6551 C  515168 105.00         
 36 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161 108.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.9km  100m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Seifertová Marie         KOB Start Blansko    SBK5555 C 2011795   3.00         
  2 Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C    7998   7.00         
  3 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  11.00         
  4 Wagnerová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5450 C  301368  15.00         
  5 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  19.00         
  6 Dlasková Anna            Oddíl OB Kotlářka    DKP5350 C   49842  23.00         
  7 Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870  27.00         
  8 Cabrnochová Hana         KOB Kladno           DKL5550 C   53520  31.00         
  9 Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C   53597  35.00         
 10 Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C  219220  39.00         
 11 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799  43.00         
 12 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  47.00         
 13 Vakant                                                           51.00         
 14 Vakant                                                           55.00         
 15 Vakant                                                           59.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.7km   65m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           40.00         
  2 Vakant                                                           43.00         
  3 Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C   51639  46.00         
 
Startovka kategorie: D75         2.7km   65m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            4.00         
  2 Vakant                                                            7.00         
  3 Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C   51325  10.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.9km   55m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voženílek Adam           SK Kamenice          KAM0110 C           4.00         
  2 Strnad David             OOS TJ Sokol Kostele KNC0002 C  224869   8.00         
  3 Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C          12.00         
  4 Rohlíček Alois           VŠSK MFF UK Praha    MFP0200 C  438636  16.00         
  5 Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C  436446  20.00         
  6 Zícha David              VŠSK MFF UK Praha    MFP01   C          24.00         
  7 Renda Michal             SK Kamenice          KAM0207 C  446427  28.00         
  8 Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C  428211  32.00         
  9 Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C  995899  36.00         
 10 Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C    9982  40.00         
 11 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300 C  436963  44.00         
 12 Janas Petr               SK Praga             PGP0200 C  446439  48.00         
 13 Malý Vojtěch             OOS TJ Sokol Kostele KNC0201 C          52.00         
 14 Hrdlička Jan             SKOB Slaný           SLA0200 C  439143  56.00         
 15 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C  425596  60.00         
 16 Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200 C  301169  64.00         
 17 Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C  436445  68.00         
 18 Šrámek Jaromír           VŠSK MFF UK Praha    MFP0303 C 2031371  72.00         
 19 Losos Matěj              OOS TJ Sokol Kostele KNC0200 C  224867  76.00         
 20 Kužel Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP0401 C  446429  80.00         
 21 Riegr Jakub              TJ AERO Odolena Voda ODV0201 C  428228  84.00         
 22 Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C  897393  88.00         
 23 Sladkovský Jan           KOB TRETRA Praha     TAP0202 C    4194  92.00         
 24 Vakant                                                           96.00         
 25 Vakant                                                          100.00         
 26 Vakant                                                          104.00         
 27 Vakant                                                          108.00         
 28 Vakant                                                          112.00         
 29 Vakant                                                          116.00         
 30 Vakant                                                          120.00         
 31 Vakant                                                          124.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.9km   55m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reichl Martin            SK Meteor Kačerov Pr MKP0400 C  446449   5.00         
  2 Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0508 C  301375   9.00         
  3 Martínek Jaroslav        SKOB TJ Sokol Kralup KPY0300 C          13.00         
  4 Višňa Johan              Neregistrovaní       NER                17.00         
  5 Rohlík Matěj             KOB TRETRA Praha     TAP     C          21.00         
  6 Nemšovský Filip          USK Praha            VSP0500 C 2035710  25.00         
  7 Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C  301644  29.00         
  8 Novobilský Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP                33.00         
  9 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112  37.00         
 10 Bohatý Jan               Slovan Praha         UVP     C    7915  41.00         
 11 Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C 2042550  45.00         
 12 Vakant                                                           49.00         
 13 Vakant                                                           53.00         
 14 Vakant                                                           57.00         
 15 Vakant                                                           61.00         
 16 Vakant                                                           65.00         
 17 Vakant                                                           69.00         
 18 Vakant                                                           73.00         
 19 Vakant                                                           77.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.3km   70m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C  218851   4.00         
  2 Vakant                                                            8.00         
  3 Vakant                                                           12.00         
  4 Vakant                                                           16.00         
  5 Vakant                                                           20.00         
  6 Vakant                                                           24.00         
  7 Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B  442857  28.00         
  8 Dudák Ladislav           SKOB Slaný           SLA0002 C  443096  32.00         
  9 Postolka Jonáš           KOB Kladno           DKL0100 C  410721  36.00         
 10 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C   51745  40.00         
 11 Pajtáš Andrej            KOB TRETRA Praha     TAP01   C          44.00         
 12 Šnajdar Filip            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0000 C  515091  48.00         
 13 Malačka Milan            Oddíl OB Kotlářka    DKP0210 C  446345  52.00         
 14 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 B   51636  56.00         
 15 Havelka Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP0108 C  416005  60.00         
 16 Bartoň Michal            SK Kamenice          KAM0107 C          64.00         
 17 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106  68.00         
 18 Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B   51730  72.00         
 19 Víteček Jáchym           Oddíl OB Kotlářka    DKP0204 C  446360  76.00         
 20 Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C  446363  80.00         
 21 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B  218785  84.00         
 22 Kysela Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP0109 C  232130  88.00         
 23 Kdýr Matěj               TJ AERO Odolena Voda ODV0000 C  428268  92.00         
 24 Reichl Tomáš             SK Meteor Kačerov Pr MKP0100 C  995879  96.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.8km  100m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlík Sebastian          VSK Přírodověda      PVP9800 C  361973   3.00         
  2 Vakant                                                            7.00         
  3 Vakant                                                           11.00         
  4 Vakant                                                           15.00         
  5 Vakant                                                           19.00         
  6 Vakant                                                           23.00         
  7 Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B  207856  27.00         
  8 Řeřicha Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9905 C          31.00         
  9 Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B   49896  35.00         
 10 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B  443110  39.00         
 11 Fanta David              OOS TJ Sokol Kostele KNC9803 C  420420  43.00         
 12 Kašpar František         SKOB Slaný           SLA9800 C  336766  47.00         
 13 Hradecký Ondřej          KOB Kladno           DKL9801 C  336741  51.00         
 14 Novák Aleš               TJ AERO Odolena Voda ODV9805 B  428285  55.00         
 15 Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B  232395  59.00         
 16 Gregor Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP9903 C  361991  63.00         
 17 Bartoň Pavel             SK Kamenice          KAM9800 C          67.00         
 18 Mikeš Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B  361988  71.00         
 19 Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C  888621  75.00         
 20 Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B  888614  79.00         
 21 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C   49648  83.00         
 22 Hejda Ondřej             OOS TJ Sokol Kostele KNC9902 C  420403  87.00         
 23 Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP9902 C    4193  91.00         
 24 Višňa Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP9904 B  980343  95.00         
 25 Prkno Jonáš              OOS TJ Sokol Kostele KNC9903 C  420407  99.00         
 26 Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C  232534 103.00         
 27 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B  331503 107.00         
 28 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B  361919 111.00         
 29 Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 C  428278 115.00         
 30 Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 B   52893 119.00         
 31 Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C         123.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.2km  110m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 A   53012  67.00         
  2 Turinský Pavel           KOB TRETRA Praha     TAP9701 C  232122  71.00         
  3 Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C  301697  75.00         
  4 Kováčik Juraj            OOS TJ Sokol Kostele KNC9701 C   51400  79.00         
  5 Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A  897357  83.00         
  6 Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C  336745  87.00         
  7 Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B  442871  91.00         
  8 Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B   51846  95.00         
  9 Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B  331087  99.00         
 10 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537 103.00         
 11 Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 C  361959 107.00         
 12 Šimek Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP     C  303953 111.00         
 13 Janáč Václav             KOB TRETRA Praha     TAP96   C  442860 115.00         
 14 Vakant                                                          119.00         
 15 Vakant                                                          123.00         
 16 Vakant                                                          127.00         
 17 Vakant                                                          131.00         
 18 Vakant                                                          135.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.5km  120m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Jan                OOS TJ Sokol Kostele KNC9502 C  438604  34.00         
  2 László David             OK Roztoky           ROZ9502    207854  38.00         
  3 Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C  232267  42.00         
  4 Schejbal Martin          SK Praga             PGP9403 B  246866  46.00         
  5 Malec Oldřich            SKOB Slaný           SLA9400 B    8801  50.00         
  6 Vakant                                                           54.00         
  7 Vakant                                                           58.00         
  8 Vakant                                                           62.00         
  9 Vakant                                                           66.00         
 10 Vakant                                                           70.00         
 
Startovka kategorie: H20         3.9km  115m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C  232093   6.00          R:1001
  2 Vakant                                                           10.00         
  3 Vakant                                                           14.00         
  4 Vakant                                                           18.00         
  5 Vakant                                                           22.00         
  6 Vakant                                                           26.00         
 
Startovka kategorie: H21K        3.9km  115m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Foršt Jakub              SK Praga             PGP7509 C  236022  78.00          R: 883
  2 Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C   53586  82.00          R: 627
  3 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  86.00          R: 664
  4 Izák Petr                VSK Přírodověda      PVP7802 C  301642  90.00          R: 964
  5 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935  94.00          R:1184
  6 Šedivý Ondřej            OOS TJ Sokol Kostele KNC9103 B   52898  98.00          R: 928
  7 Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C  442867 102.00          R: 726
  8 Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C   51603 106.00          R: 689
  9 Vakant                                                          110.00         
 10 Vakant                                                          114.00         
 11 Vakant                                                          118.00         
 12 Vakant                                                          122.00         
 13 Vakant                                                          126.00         
 14 Vakant                                                          130.00         
 15 Vakant                                                          134.00         
 
Startovka kategorie: H21L        5.8km  160m 29k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C  995826   4.00          R: 523
  2 Stránský Matěj           VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C  232248   6.00          R: 942
  3 Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C   51613   8.00          R: 572
  4 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129  10.00          R: 231
  5 Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C   51663  12.00          R: 244
  6 Besta Lukáš              OOS TJ Sokol Kostele KNC8101 C  303945  14.00          R: 414
  7 Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C   51637  16.00          R: 208
  8 Modrý Marek              OK Sparta Praha      SCP8807 C   53594  18.00          R: 859
  9 Haering Jan              VSK Přírodověda      PVP7500 C 2045234  20.00          R: 625
 10 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R  995838  22.00          R:  68
 11 Bitter Aleš              OOS TJ Sokol Kostele KNC8803 C   52264  24.00          R: 914
 12 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914  26.00          R: 397
 13 Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C   52296  28.00          R:  46
 14 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B 1400077  30.00          R: 342
 15 Nemšovský Petr           SK Praga             PGP7602 C          32.00          R: 701
 16 Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C  416199  34.00          R: 369
 17 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  36.00          R: 254
 18 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  38.00          R: 248
 19 Hrouda Martin            VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C  232957  40.00          R: 372
 20 Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 C  232039  42.00          R: 319
 21 Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098  44.00          R: 263
 22 Lohr Petr                OK Sparta Praha      SCP91   C   51556  46.00         
 23 Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C  443090  48.00          R: 579
 24 Les Martin               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM     C          50.00         
 25 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C  515484  52.00          R: 382
 26 Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C   52105  54.00          R: 126
 27 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  56.00          R: 544
 28 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  58.00          R: 267
 29 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C  523000  60.00          R: 160
 30 Ehler Tomáš              Neregistrovaní       NER81      339016  62.00         
 31 Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 C   53667  64.00          R: 641
 32 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  66.00          R:  88
 33 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588  68.00          R: 238
 34 Havlíček Tomáš           OOS TJ Sokol Kostele KNC8700 C   52257  70.00          R:1233
 35 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  72.00          R: 392
 36 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124  74.00          R: 386
 37 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265  76.00          R:  63
 38 Tomášek Jakub            VŠTJ Stavební fakult FSP7613 C  410391  78.00          R: 870
 39 Vakant                                                           80.00         
 40 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C  301627  82.00          R: 606
 41 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  84.00          R: 655
 42 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746  86.00          R: 129
 43 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349  88.00          R: 292
 44 Vakant                                                           90.00         
 45 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157  92.00          R: 984
 46 Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C  515114  94.00          R: 170
 47 Michalička David         KOB TRETRA Praha     TAP80      207840  96.00         
 48 Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C   53582  98.00          R: 459
 49 Jána Michal              Oddíl OB Kotlářka    DKP8400 C  207852 100.00          R: 390
 50 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498 102.00          R: 909
 51 Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C  448935 104.00          R: 527
 52 Vakant                                                          106.00         
 53 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282 108.00          R: 245
 54 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A  920683 110.00          R: 488
 55 Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C   53583 112.00          R: 239
 56 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C 1111550 114.00          R: 510
 57 Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C   51807 116.00          R: 136
 58 Růžička Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C  899161 118.00          R:1149
 59 Vakant                                                          120.00         
 60 Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C    8802 122.00          R: 333
 61 Matoušek Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP8401 C   51597 124.00         
 62 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873 126.00          R: 409
 63 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    8650 128.00          R: 507
 64 Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 C   49151 130.00          R: 640
 65 Gajdoš Jan               TJ Sokol Ptení       PTE8913 C  207822 132.00          R: 670
 66 Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C   51682 134.00          R: 176
 67 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712 136.00          R: 430
 68 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195 138.00          R: 303
 69 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458 140.00          R: 335
 70 Vakant                                                          142.00         
 71 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945 C  515179 144.00          R: 236
 72 Vakant                                                          146.00         
 73 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118 148.00          R: 412
 74 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C   51733 150.00          R:  70
 75 Vakant                                                          152.00         
 76 Borák Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8304 C 2042532 154.00          R: 798
 77 Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A  897360 156.00          R: 187
 78 Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C   51558 158.00          R: 215
 
Startovka kategorie: H35         4.3km  130m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlík Jan                VSK Přírodověda      PVP7206 C  361954   4.00         
  2 Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C  897353   8.00         
  3 Vakant                                                           12.00         
  4 Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C  336748  16.00         
  5 Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C   52109  20.00         
  6 Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C   51894  24.00         
  7 Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C   51684  28.00         
  8 Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C  886289  32.00         
  9 Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY     C   53182  36.00         
 10 Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C   53514  40.00         
 11 Plch Martin              Neregistrovaní       NER                44.00         
 12 Šrámek Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP6905 C 2035144  48.00         
 13 Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C  443079  52.00         
 14 Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391  56.00         
 15 Vakant                                                           60.00         
 16 Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C  515065  64.00         
 17 Víteček Jan              Oddíl OB Kotlářka    DKP7201 C  446350  68.00         
 18 Vakant                                                           72.00         
 19 Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C  442853  76.00         
 20 Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C  995898  80.00         
 21 Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C  887615  84.00         
 22 Vakant                                                           88.00         
 23 Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7101 C  438622  92.00         
 24 Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP6901 C  438609  96.00         
 25 Zícha Josef              VŠSK MFF UK Praha    MFP73   C         100.00         
 26 Vakant                                                          104.00         
 27 Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C    8578 108.00         
 28 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965 112.00         
 29 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073 116.00         
 30 Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C  601169 120.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.9km  135m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558   3.00         
  2 Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C   52107   6.00         
  3 Vakant                                                            9.00         
  4 Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C   52103  12.00         
  5 Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C  515124  15.00         
  6 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  18.00         
  7 Longin Miloš             KOB TRETRA Praha     TAP6201 C  981847  21.00         
  8 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632  24.00         
  9 Kopečný Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C  232200  27.00         
 10 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973  30.00         
 11 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631  33.00         
 12 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  301147  36.00         
 13 Řada Richard             Oddíl OB Kotlářka    DKP6701 C  515118  39.00         
 14 Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C   51314  42.00         
 15 Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C  428289  45.00         
 16 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C 2031360  48.00         
 17 Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C   51673  51.00         
 18 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  54.00         
 19 Malec Jaroslav           SKOB Slaný           SLA6200 C  345950  57.00         
 20 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C   49889  60.00         
 21 Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C   49871  63.00         
 22 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  66.00         
 23 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  69.00         
 24 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760  72.00         
 25 Borák Stanislav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP5212 C 2042539  75.00         
 26 Vakant                                                           78.00         
 27 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562  81.00         
 28 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C   49646  84.00         
 29 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572  87.00         
 30 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  90.00         
 31 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440  93.00         
 32 Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C   51701  96.00         
 33 Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C   51571  99.00         
 34 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C 2045227 102.00         
 35 Vakant                                                          105.00         
 36 Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C  301371 108.00         
 37 Najman Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP6301 C         111.00         
 38 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058 114.00         
 39 Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C   49818 117.00         
 40 Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C  361969 120.00         
 41 Vakant                                                          123.00         
 42 Višňa Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP6602 C  980379 126.00         
 43 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C  443068 129.00         
 44 Neuhöfer  Jiří           OOS TJ Sokol Kostele KNC6300 C  981825 132.00         
 45 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C  232041 135.00         
 46 Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374 138.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.3km  105m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C   51329   4.00         
  2 Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C  336747   8.00         
  3 Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C  303905  12.00         
  4 Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C  682101  16.00         
  5 Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C   51327  20.00         
  6 Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C   52111  24.00         
  7 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  28.00         
  8 Koutný Ivan              TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C   49610  32.00         
  9 Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C    7885  36.00         
 10 Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C  232091  40.00         
 11 Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C  443066  44.00         
 12 Šámal Václav             SK Praga             PGP5601 C  436401  48.00         
 13 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  52.00         
 14 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800  56.00         
 15 Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C   53526  60.00         
 16 Vakant                                                           64.00         
 17 Vakant                                                           68.00         
 18 Vakant                                                           72.00         
 
Startovka kategorie: H65         3.1km   85m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C  420425  50.00         
  2 Mudr Stanislav           KOB Dobřichovice     DCE4400 C  232101  54.00         
  3 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805  58.00         
  4 Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C  301171  62.00         
  5 Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C   51640  66.00         
  6 Duda František           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C   53731  70.00         
  7 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700  74.00         
  8 Kuneš Vratislav          TJ AERO Odolena Voda ODV4100 C  361985  78.00         
  9 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299  82.00         
 10 Kalivoda Vladimír        OOS TJ Sokol Kostele KNC3800 C   52260  86.00         
 11 Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C   49813  90.00         
 12 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  94.00         
 13 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  98.00         
 14 Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C   51763 102.00         
 15 Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C   51705 106.00         
 16 Vakant                                                          110.00         
 17 Vakant                                                          114.00         
 
Startovka kategorie: H75         3.1km   20m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964   6.00         
  2 Kalivoda Viktor          OOS TJ Sokol Kostele KNC3300 C   52254  10.00         
  3 Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C   51267  14.00         
  4 Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865  18.00         
  5 Vakant                                                           22.00         
  6 Vakant                                                           26.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.9km   55m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C 2043610   5.00         
  2 Popov                    KOB TRETRA Praha     TAP                 8.00         
  3 Jeřábková Tereza         SK Praga             PGP9454 C  303934  11.00         
  4 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C    7941  14.00         
  5 Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C    8666  17.00         
  6 Bohatá Marie             Slovan Praha         UVP     C    7920  20.00         
  7 Lucie Voburková          OOB SK Zbraslav      ZBP     C          23.00         
  8 Robertshaw Isaac         VŠSK MFF UK Praha    MFP0120 C 2049632  26.00         
  9 Novobilský Jan           KOB TRETRA Praha     TAP                29.00         
 10 Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C  211539  32.00         
 11 Semecký Vítek            KOB TRETRA Praha     TAP06              35.00         
 12 Honsová Barbora          OOB SK Zbraslav      ZBP     C   53581  38.00         
 13 Moravec Michal           Neregistrovaní       NER0600   2031347  41.00         
 14 Sedláček Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C   52300  44.00         
 15 Kováčiková Agáta         OOS TJ Sokol Kostele KNC0000 C  515078  47.00         
 16 Zemková Pavlína          SKOB Slaný           SLA0551 C  436970  50.00         
 17 Bohata  Adam             OOS TJ Sokol Kostele KNC0300 C          53.00         
 18 Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C  410247  56.00         
 19 Jedlička Aleš            USK Praha            VSP0800 C   52272  59.00         
 20 Tereza Ondřejčková       TJ AERO Odolena Voda ODV     C  889274  62.00         
 21 Müller Filip             TJ Sokol Hostivice   HCE0400 C          65.00         
 22 Hanuška Dan              OOB SK Zbraslav      ZBP     C          68.00         
 23 Eliášová Magdalena       KOB TRETRA Praha     TAP        361961  71.00         
 24 Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C  303955  74.00         
 25 Vakant                                                           77.00         
 26 Vakant                                                           80.00         
 27 Vakant                                                           83.00         
 28 Vakant                                                           86.00         
 29 Vakant                                                           89.00         
 30 Vakant                                                           92.00         
 31 Vakant                                                           95.00         
 32 Vakant                                                           98.00         
 33 Vakant                                                          101.00         
 34 Vakant                                                          104.00         
 35 Vakant                                                          107.00         
 36 Vakant                                                          110.00         
 37 Vakant                                                          113.00         
 38 Vakant                                                          116.00         
 39 Vakant                                                          119.00         
 
Startovka kategorie: P3          2.7km   85m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C  232612   6.00         
  2 Lucie Sládečková         VŠSK MFF UK Praha    MFP7474 C  448937  10.00         
  3 Janasova Barbora         PELL’S MTBO TEAM     XBM     C          14.00         
  4 Albrecht Vladimír        SK Kamenice          KAM7800 C  981812  18.00         
  5 Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C  443061  22.00         
  6 Romana Růžková           OK Sparta Praha      SCP82   C  232028  26.00         
  7 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609  30.00         
  8 Tichá Ivana              OOS TJ Sokol Kostele KNC6250 C   51392  34.00         
  9 Lukášová Kamila          KOB Kladno           DKL6951 C          38.00         
 10 Vakant                                                           42.00         
 11 Vakant                                                           46.00         
 12 Vakant                                                           50.00         
 13 Vakant                                                           54.00         
 14 Vakant                                                           58.00         
 15 Vakant                                                           62.00         
 16 Vakant                                                           66.00         
 17 Vakant                                                           70.00         
 18 Vakant                                                           74.00         
 19 Vakant                                                           78.00         
 20 Vakant                                                           82.00         
 21 Vakant                                                           86.00         
 22 Vakant                                                           90.00         
 23 Vakant                                                           94.00         
 24 Vakant                                                           98.00         
 25 Vakant                                                          102.00         
 26 Vakant                                                          106.00         
 27 Vakant                                                          110.00         
 28 Vakant                                                          114.00         
 29 Vakant                                                          118.00         
 30 Himmel Petr              SK OK 24 Praha       OKP               122.00         
 
Startovka kategorie: T4          3.9km  135m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C 2032168   4.00         
  2 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV7000 C  361926   8.00         
  3 Svobodová Eva            Neregistrovaní       NER                12.00         
  4 Brázdilová Radka         TJ AERO Odolena Voda ODV6950 C  331382  16.00         
  5 Feagnerová Dana          Neregistrovaní       NER                20.00         
  6 Bednářová Štěpánka       SK Praga             PGP9750 C          24.00         
  7 Schejbal Petr            Neregistrovaní       NER        253138  28.00         
  8 Chládek Milan            Neregistrovaní       NER                32.00         
  9 Schejbalová Alena        Neregistrovaní       NER        253139  36.00         
 10 Vakant                                                           40.00         
 11 Vakant                                                           44.00         
 12 Vakant                                                           48.00         
 13 Vakant                                                           52.00         
 14 Vakant                                                           56.00         
 15 Vakant                                                           60.00         
 16 Vakant                                                           64.00         
 17 Vakant                                                           68.00         
 18 Vakant                                                           72.00         
 19 Vakant                                                           76.00         
 20 Vakant                                                           80.00         
 21 Vakant                                                           84.00         
 22 Vakant                                                           88.00         
 23 Vakant                                                           92.00         
 24 Vakant                                                           96.00