Výsledky
SmartMaps Cup 28. 10. 2009
KOB Tretra Praha
F

Konečné výsledky kategorie                                               29.10.2009 15:42:21
                                              
===ČSOB-TAP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C     13.14  +      0.00
  2.Kolářová Johana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9950 C     16.39  +      3.25
  3.Voltrová Alena           Orientační klub TOM  ROZ9951 C     17.39  +      4.25
  4.Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C     18.25  +      5.11
  5.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     19.11  +      5.57
  6.Rohlíčková Anežka        VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C     21.15  +      8.01
  7.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     21.32  +      8.18
  8.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     22.27  +      9.13
  9.Budzanovská Aneta        KOB TRETRA Praha     TAP9952 C     26.23  +     13.09
 10.Rosendorfová Lenka       KOB TRETRA Praha     TAP0153 C     26.34  +     13.20
 11.Jirkovská Michaela       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0150 C     38.37  +     25.23
 12.Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C     40.08  +     26.54
 13.Svátková Anna            SK Slavia Praha      SLP9951 C     51.22  +     38.08
 14.Vláčilová  Barbora       SK Prostějov         JPV           55.40  +     42.26
 MS Brádler Václav           USK Praha            VSP0600  MS   61.01  +     47.47
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.4km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Prokopová Markéta                             ZVO9953 C     13.43  +      0.00
  1.Krausová Anežka                               ZVO0352       13.43  +      0.00
  3.Červenková Ivanka        TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C     17.13  +      3.30
  4.Hánělová Karolína                             ZVO99         17.38  +      3.55
  5.Škáchová Magdalena       SK Slavia Praha      SLP0151 C     18.11  +      4.28
  6.Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     20.55  +      7.12
  7.Jirkovská Kateřina       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0350 C     21.39  +      7.56
  7.Hánělová Marie                                NER           21.39  +      7.56
  9.Řadová Lucie             SK Kotlářka Praha    DKP0251 C     31.26  +     17.43
 10.Vančurová Kateřina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 C     39.07  +     25.24
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B     15.48  +      0.00
  2.Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C     21.15  +      5.27
  3.Zimmerová Kateřina                            ZVO9852       24.31  +      8.43
  4.Zábranská Kristýna       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9852 B     25.40  +      9.52
  5.Mikulášová Martina       SK Praga Praha       PGP9852 C     31.51  +     16.03
  6.Hájková Eliška                                ZVO9851       33.15  +     17.27
  7.Voltrová Hana            Orientační klub TOM  ROZ9752 C     50.16  +     34.28
 MS Radek Vlnas                                   NER      MS   35.04  +     19.16
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C     30.06  +      0.00
  2.Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 C     37.25  +      7.19
  3.Paukertová Martina       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 C     54.15  +     24.09
  4.Přibíková Ema            SK Praga Praha       PGP9651 C     63.42  +     33.36
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.1km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     26.09  +      0.00
  2.Seifertová Kateřina      SK Kotlářka Praha    DKP9352 C     30.11  +      4.02
  3.Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A     33.06  +      6.57
  4.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     34.23  +      8.14
  5.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A     38.53  +     12.44
  6.Vaiglová Zuzana          Sdruž. organizátorů  SOB9351       42.11  +     16.02
  7.Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 C     50.01  +     23.52
  8.Čechmánková Petra        SK OK 24 Praha       OKP9350 C     60.37  +     34.28
    Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.4km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jelínková Šárka          SK Praga Praha       PGP9153 A     28.47  +      0.00
  2.Slavíková Lucie          SK Praga Praha       PGP9150 A     38.52  +     10.05
  3.Kučerová Lucie           TJ Sparta Doly Kladn DKL9151 C     45.15  +     16.28
  4.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 C     90.54  +     62.07
  5.Olívia Petrvalské                             NER           93.51  +     65.04
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.4km    0m 18k  Ranking:0.2902 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     29.43  +      0.00  R: 3014b
  2.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     31.23  +      1.40  R: 2857b
  3.Němečková Hana           SK Praga Praha       PGP9051 C     31.38  +      1.55  R: 2834b
  4.Brettlová Marta                               VIP7557 C     36.17  +      6.34  R: 2397b
  5.Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C     38.26  +      8.43  R: 2196b
  6.Jurášková Markéta        SK Kotlářka Praha    DKP8451 C     56.10  +     26.27  R:  531b
  7.Bláhová Markéta                               NER           79.58  +     50.15  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        4.5km    0m 23k  Ranking:0.9053 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 C     30.04  +      0.00  R: 9529b
  2.Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 E     32.13  +      2.09  R: 8915b
  3.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R     32.55  +      2.51  R: 8716b
  4.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     33.34  +      3.30  R: 8530b
  5.Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C     33.42  +      3.38  R: 8492b
  6.Svobodná Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8850 E     36.02  +      5.58  R: 7826b
  7.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     36.31  +      6.27  R: 7689b
  8.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R     36.43  +      6.39  R: 7632b
  9.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     37.27  +      7.23  R: 7422b
 10.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     37.58  +      7.54  R: 7275b
 11.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     38.35  +      8.31  R: 7099b
 12.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     38.38  +      8.34  R: 7085b
 13.Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C     38.40  +      8.36  R: 7075b
 14.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     38.52  +      8.48  R: 7018b
 15.Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 R     39.12  +      9.08  R: 6923b
 16.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 C     40.47  +     10.43  R: 6471b
 17.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R     40.57  +     10.53  R: 6424b
 18.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     41.03  +     10.59  R: 6395b
 19.Nyklová Helena           VŠSK MFF UK Praha    MFP7550 C     43.18  +     13.14  R: 5753b
 20.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     44.11  +     14.07  R: 5501b
 21.Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C     44.29  +     14.25  R: 5416b
 22.Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C     45.31  +     15.27  R: 5121b
 22.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     45.31  +     15.27  R: 5121b
 24.Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 C     45.59  +     15.55  R: 4988b
 25.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 C     46.50  +     16.46  R: 4745b
 26.Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C     46.59  +     16.55  R: 4703b
 27.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     48.06  +     18.02  R: 4384b
 28.Zoubková Jana            SK Zbraslav          ZBP8050 C     49.13  +     19.09  R: 4065b
 29.Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C     50.07  +     20.03  R: 3809b
 30.Macková Eva              SK Zbraslav          ZBP7950 C     50.28  +     20.24  R: 3709b
 31.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     52.10  +     22.06  R: 3224b
 31.Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C     52.10  +     22.06  R: 3224b
 33.Nosálová Eliška                               VIP8250 C     53.21  +     23.17  R: 2886b
 34.Krečová Kristýna         TJ Sparta Doly Kladn DKL8050 C     54.55  +     24.51  R: 2439b
 35.Dudíková Magdalena       TJ Lokomotiva Beroun LBE8951 C     55.08  +     25.04  R: 2377b
 36.Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952 C     56.54  +     26.50  R: 1873b
 37.Plochová Dominika        SK Kotlářka Praha    DKP8651 C     57.05  +     27.01  R: 1821b
 38.Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     57.42  +     27.38  R: 1645b
 39.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     57.50  +     27.46  R: 1607b
 40.Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C     58.56  +     28.52  R: 1293b
 41.Tloušťová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C     60.05  +     30.01  R:  965b
 42.Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159 C     60.53  +     30.49  R:  737b
 43.Nyklová Jana             Klub vodáků Karlovy  LKV8151 C     62.14  +     32.10  R:  352b
 44.Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C     62.46  +     32.42  R:  200b
 45.Dudíková Kristýna        TJ Lokomotiva Beroun LBE8550 C     65.57  +     35.53  R:    0b
 46.Dudíková Tereza          TJ Lokomotiva Beroun LBE8451 C     70.00  +     39.56  R:    0b
 47.Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051 C     70.20  +     40.16  R:    0b
 48.Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     77.41  +     47.37  R:    0b
    Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        2.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     26.52  +      0.00
  2.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950       28.31  +      1.39
  3.Menclová Silva           USK Praha            VSP7050       29.21  +      2.29
  4.Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C     34.14  +      7.22
  5.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C     35.00  +      8.08
  6.Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C     39.45  +     12.53
  7.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     41.16  +     14.24
  8.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     47.02  +     20.10
  9.Křížová Pavla            SK Kotlářka Praha    DKP6552 C     48.29  +     21.37
 10.Marholdová Martina                            ZVO7451       77.34  +     50.42
 11.Mikulášová Alena         SK Praga Praha       PGP          110.43  +     83.51
    Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        3.7km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     35.35  +      0.00
  2.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     37.03  +      1.28
  3.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     37.16  +      1.41
  4.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     39.14  +      3.39
  5.Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C     39.27  +      3.52
  6.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     40.08  +      4.33
  7.Fantová Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     40.14  +      4.39
  8.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     40.38  +      5.03
  9.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     41.20  +      5.45
 10.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     41.22  +      5.47
 11.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     42.33  +      6.58
 12.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     44.00  +      8.25
 13.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     44.02  +      8.27
 14.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     46.08  +     10.33
 15.Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda - or PVP6853 C     47.32  +     11.57
 16.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     49.55  +     14.20
 17.Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     51.46  +     16.11
 18.Řadová Jaromíra          SK Kotlářka Praha    DKP6551 C     55.15  +     19.40
 19.Hájková Soňa                                  ZVO6951       63.42  +     28.07
 20.Lustigová Lenka          SK Kotlářka Praha    DKP6652 C     70.18  +     34.43
    Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        2.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brázdilová Radka         TJ AERO Odolena Voda ODV6950 C     31.43  +      0.00
  2.Kohoutová Pavlína        Sokol Kostelec n. Č. KNC6251 C     33.03  +      1.20
  3.Čápová Irena             AC Sparta Praha      SCP6450 C     40.27  +      8.44
  4.Lhotská Radoslava        Sokol Praha Spořilov DVP5651 C     50.00  +     18.17
  5.Tichá Ivana              Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C     70.11  +     38.28
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        3.4km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     33.39  +      0.00
  2.Voltrová Svatava         Orientační klub TOM  ROZ6150 C     34.40  +      1.01
  3.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     36.49  +      3.10
  4.Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C     43.05  +      9.26
  5.Jůzková Jaroslava        AC Sparta Praha      SCP5250 C     44.13  +     10.34
  6.Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C     45.38  +     11.59
  7.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     46.57  +     13.18
  8.Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C     47.53  +     14.14
  9.Zimmerová Lenka                               ZVO6451       48.56  +     15.17
 10.Jelínková Radana         SK Praga Praha       PGP5851 C     49.26  +     15.47
 11.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C     51.55  +     18.16
 12.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C     54.26  +     20.47
 13.Svobodná Eva             SK Kotlářka Praha    DKP5851 C     60.01  +     26.22
 14.Landovská Ivana          SK Praga Praha       PGP6251 C     64.08  +     30.29
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C     26.13  +      0.00
  2.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     30.57  +      4.44
  3.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     31.51  +      5.38
  4.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     35.24  +      9.11
  5.Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C     38.22  +     12.09
  6.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C     39.26  +     13.13
  7.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     41.06  +     14.53
  8.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452       44.34  +     18.21
  9.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     46.34  +     20.21
 10.Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C     51.35  +     25.22
    Ilona Marková                                 NER       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C     12.59  +      0.00
  2.Zuza Jakub                                    ZVO9902       13.40  +      0.41
  3.Popelka Štěpán                                ZVO9901 C     15.35  +      2.36
  4.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP     C     19.56  +      6.57
  5.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     20.31  +      7.32
  6.Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP0000 C     20.58  +      7.59
  7.Marhold Ondřej                                ZVO0106 C     24.00  +     11.01
  8.Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C     46.27  +     33.28
    Burýšek Mirek            OOB TJ Sokol Troja   TJP       DISK              
    Šplíchal Radim                                ZVO0103 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Němec Martin                                  ZVO0101       11.30  +      0.00
  2.Gajda Jan                USK Praha            VSP0100       12.29  +      0.59
  3.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     13.44  +      2.14
  4.Maruniak Lukáš                                ZVO0006 C     16.41  +      5.11
  5.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     16.51  +      5.21
  6.Pucherna František                            NER     C     16.55  +      5.25
  7.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     17.56  +      6.26
  8.Hodousek Vladimír                             ZVO0008       30.23  +     18.53
  9.Kolář Matyáš             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0300 C     39.39  +     28.09
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C     16.02  +      0.00
  2.Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B     17.59  +      1.57
  3.Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 B     19.19  +      3.17
  4.Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 C     19.21  +      3.19
  5.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C     20.33  +      4.31
  6.Mikeš Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 C     22.31  +      6.29
  7.Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     22.32  +      6.30
  8.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 C     25.23  +      9.21
  9.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     28.49  +     12.47
 10.Šplíchal Jakub                                ZVO9801 C     29.34  +     13.32
 11.Čermák Adam              SK Praga Praha       PGP9701 C     31.16  +     15.14
 12.Křemen Štěpán            SK Praga Praha       PGP9800 C     31.45  +     15.43
 13.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B     34.48  +     18.46
 14.Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C     37.20  +     21.18
 15.Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C     37.43  +     21.41
 16.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C     40.23  +     24.21
 17.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C     55.23  +     39.21
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.1km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Illner Vojtěch           SK Kotlářka Praha    DKP9600 A     27.15  +      0.00
  2.Lustig Matyáš            SK Kotlářka Praha    DKP9507 C     33.00  +      5.45
  3.Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C     34.14  +      6.59
  4.Červinka Jiří            SK OK 24 Praha       OKP9500 B     35.06  +      7.51
  5.Michal Veliačik          AC Sparta Praha      SCP9500       38.23  +     11.08
  6.Lukáš Doffek             SK Kotlářka Praha    DKP9510       39.01  +     11.46
  7.Landovský Jakub          SK Praga Praha       PGP9601 B     46.49  +     19.34
  8.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     47.16  +     20.01
  9.Čech Rudolf              SK OK 24 Praha       OKP           55.11  +     27.56
 10.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B     57.13  +     29.58
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.9km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     29.38  +      0.00
  2.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     30.38  +      1.00
  3.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     36.04  +      6.26
  4.Valášek Onsík                                 KDC9444 A     36.25  +      6.47
  5.Řada Jakub               SK Kotlářka Praha    DKP9401 C     39.36  +      9.58
  6.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     40.52  +     11.14
  7.Něměček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C     44.45  +     15.07
  8.Schejbal Martin          SK Praga Praha       PGP9403 B     51.31  +     21.53
  9.Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 C     54.46  +     25.08
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.3km    0m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     32.22  +      0.00
  2.Hájek Adam                                    ZVO9201 C     33.00  +      0.38
  3.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B     35.56  +      3.34
  4.Šedivý Ondřej            Sokol Kostelec n. Č. KNC9103 B     38.07  +      5.45
  5.Šimon Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9100 C     43.46  +     11.24
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.3km    0m 23k  Ranking:0.1924 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     39.37  +      0.00  R: 2038b
  2.Bergl Tomáš              SK Praga Praha       PGP7804 C     40.14  +      0.37  R: 2010b
  3.Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C     46.30  +      6.53  R: 1723b
  4.Berný Jan                TJ AERO Odolena Voda ODV7702 C     46.47  +      7.10  R: 1710b
  5.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     51.24  +     11.47  R: 1500b
  6.Adámek Alan              TJ Lokomotiva Beroun LBE     C     52.15  +     12.38  R: 1461b
  7.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     58.39  +     19.02  R: 1168b
  8.Blaťák Jakub             SK Slavia Praha      SLP8301 C     60.56  +     21.19  R: 1064b
  9.Petr Fojtů                                                  61.01  +     21.24  R: 1060b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        6.0km    0m 28k  Ranking:0.8667 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E     32.43  +      0.00  R: 8962b
  2.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     34.23  +      1.40  R: 8536b
  3.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C     34.31  +      1.48  R: 8502b
  4.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     35.19  +      2.36  R: 8297b
  5.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R     35.20  +      2.37  R: 8293b
  6.Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C     35.37  +      2.54  R: 8220b
  7.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     36.31  +      3.48  R: 7990b
  8.Prokeš Tomáš             USK Praha            VSP7010 C     36.32  +      3.49  R: 7986b
  9.Kamil Arnošt             USK Praha            VSP7301 C     36.44  +      4.01  R: 7935b
 10.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     37.07  +      4.24  R: 7836b
 11.Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801 C     37.44  +      5.01  R: 7679b
 12.Dvořák Miroslav          SK Zbraslav          ZBP7601 C     37.51  +      5.08  R: 7649b
 13.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     38.00  +      5.17  R: 7610b
 14.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     38.52  +      6.09  R: 7389b
 15.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     38.54  +      6.11  R: 7380b
 16.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     39.14  +      6.31  R: 7295b
 17.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C     39.30  +      6.47  R: 7227b
 18.Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     39.31  +      6.48  R: 7222b
 19.Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 A     39.32  +      6.49  R: 7218b
 20.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C     39.57  +      7.14  R: 7112b
 21.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503       40.21  +      7.38  R: 7009b
 22.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     40.31  +      7.48  R: 6967b
 23.Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C     40.35  +      7.52  R: 6949b
 24.Korecký Miroslav         SK Chrast            CHT7901 C     41.40  +      8.57  R: 6672b
 25.Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C     41.43  +      9.00  R: 6660b
 25.Štěpánek Ondřej          AC Sparta Praha      SCP8304 C     41.43  +      9.00  R: 6660b
 27.Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C     41.52  +      9.09  R: 6621b
 28.Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     42.01  +      9.18  R: 6583b
 29.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     42.21  +      9.38  R: 6497b
 30.Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C     43.12  +     10.29  R: 6280b
 31.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     44.05  +     11.22  R: 6054b
 32.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C     44.36  +     11.53  R: 5922b
 33.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C     45.33  +     12.50  R: 5679b
 34.Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C     45.59  +     13.16  R: 5568b
 35.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     46.15  +     13.32  R: 5500b
 36.Drbal Jan                SK Praga Praha       PGP7101 C     46.31  +     13.48  R: 5431b
 37.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     47.40  +     14.57  R: 5137b
 38.Cabrnoch Pavel           TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C     48.01  +     15.18  R: 5048b
 39.Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C     48.23  +     15.40  R: 4954b
 40.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     48.35  +     15.52  R: 4903b
 41.Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C     49.01  +     16.18  R: 4792b
 42.Tejkal Karel             SK Zbraslav          ZBP7000 C     50.03  +     17.20  R: 4527b
 43.Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     50.38  +     17.55  R: 4378b
 44.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     52.04  +     19.21  R: 4011b
 45.Háněl Aleš               SK Zbraslav          ZBP7400 C     53.43  +     21.00  R: 3589b
 46.Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C     53.51  +     21.08  R: 3555b
 47.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     54.45  +     22.02  R: 3325b
 48.Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C     55.02  +     22.19  R: 3252b
 49.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C     55.33  +     22.50  R: 3120b
 50.Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     55.35  +     22.52  R: 3112b
 51.Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C     55.46  +     23.03  R: 3065b
 52.Stanovský David          VŠSK MFF UK Praha    MFP7701 C     56.27  +     23.44  R: 2890b
 53.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     56.59  +     24.16  R: 2753b
 54.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     60.07  +     27.24  R: 1952b
 55.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     61.04  +     28.21  R: 1709b
 56.Červenka Jakub           TJ Lokomotiva Beroun LBE7600 C     61.58  +     29.15  R: 1478b
 57.Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C     62.03  +     29.20  R: 1457b
 58.Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605       66.27  +     33.44  R:  331b
 59.Hlaváček Michal                               NER           92.13  +     59.30  R:    0b
    Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        3.3km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505       24.31  +      0.00
  2.Němeček Karel                                 NER           26.40  +      2.09
  3.Toman Vladimír           SK Meteor Kačerov Pr MKP           39.52  +     15.21
  4.Vladimír Hejtmánek       KOB TRETRA Praha     TAP5802       39.59  +     15.28
  5.Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C     42.16  +     17.45
  6.Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C     44.19  +     19.48
  7.Ledvina Tomáš                                 NER           46.01  +     21.30
  8.Kabát Jan                                     NER           47.48  +     23.17
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        4.3km    0m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Datel Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL7101 C     27.34  +      0.00
  2.Ptáček Jan               TJ Tesla Brno        TBM7435       29.46  +      2.12
  3.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     30.26  +      2.52
  4.Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C     30.32  +      2.58
  5.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     31.46  +      4.12
  6.Vláčil Daniel            SK Prostějov         JPV7307 C     32.24  +      4.50
  7.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     33.23  +      5.49
  7.Šemelík Petr             TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C     33.23  +      5.49
  9.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     34.43  +      7.09
 10.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     35.53  +      8.19
 11.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C     38.01  +     10.27
 12.Vít David                SK Kotlářka Praha    DKP7200 C     40.20  +     12.46
 13.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     42.03  +     14.29
 14.Pavel Veliačik           AC Sparta Praha      SCP6200       42.49  +     15.15
 15.Kolář Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7103 C     44.25  +     16.51
 16.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV7000 C     44.48  +     17.14
 17.Ornst Jan                SK Kotlářka Praha    DKP6700 C     45.00  +     17.26
 18.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C     46.01  +     18.27
 19.Růžička Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C     48.19  +     20.45
 20.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C     51.29  +     23.55
 21.Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C     51.32  +     23.58
 22.Cepek Pavel                                   NER           51.37  +     24.03
 23.Řada Richard             SK Kotlářka Praha    DKP6701 C     58.52  +     31.18
 24.Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C     60.21  +     32.47
 25.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     76.33  +     48.59
    Kučera Zdeněk            TJ Sparta Doly Kladn DKL5601 C DISK              
    Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C DISK              
    JUN Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        4.0km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C     28.20  +      0.00
  2.Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     31.04  +      2.44
  3.Hickethier Manfred                            GER           31.40  +      3.20
  4.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C     33.03  +      4.43
  5.John Vladimír            SKP OLYMP Praha      OLP5502 C     33.43  +      5.23
  6.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     33.56  +      5.36
  7.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     35.50  +      7.30
  8.Červinka Stanislav       SK OK 24 Praha       OKP5701 C     36.18  +      7.58
  9.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     36.50  +      8.30
 10.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     37.06  +      8.46
 11.Horký Milan                                   VIP6101 C     37.29  +      9.09
 12.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     38.11  +      9.51
 13.Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C     39.40  +     11.20
 14.Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     39.50  +     11.30
 15.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     39.52  +     11.32
 16.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     40.20  +     12.00
 17.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     40.42  +     12.22
 18.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     41.32  +     13.12
 19.Hájek Tomáš                                   ZVO6401       43.35  +     15.15
 20.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     43.46  +     15.26
 21.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     43.53  +     15.33
 22.Mikuláš Radek            SK Praga Praha       PGP6404 C     44.42  +     16.22
 23.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     45.06  +     16.46
 24.Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C     46.43  +     18.23
 25.Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200 C     48.44  +     20.24
 26.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     51.17  +     22.57
 27.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     51.33  +     23.13
 28.Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     51.37  +     23.17
 29.Fatka Ondřej             SK Praga Praha       PGP6302 C     53.19  +     24.59
 30.Macháček Luboš           SK Kotlářka Praha    DKP6400 C     55.29  +     27.09
 31.Kirchmann Miloš          SK Praga Praha       PGP5502 C     58.09  +     29.49
 32.Lustig Zdeněk            SK Kotlářka Praha    DKP5601 C     61.11  +     32.51
 33.Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C     66.06  +     37.46
 34.Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     68.51  +     40.31
 35.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C     82.34  +     54.14
    Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.3km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     30.51  +      0.00
  2.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     31.36  +      0.45
  3.Jan Čadil                VŠTJ Stavební fakult FSP4300       32.31  +      1.40
  4.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     35.02  +      4.11
  5.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     35.46  +      4.55
  6.Jelínek Martin           SK Praga Praha       PGP5103 C     36.33  +      5.42
  7.Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C     42.19  +     11.28
  8.Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     45.02  +     14.11
  9.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     46.11  +     15.20
 10.Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C     47.29  +     16.38
 11.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     50.48  +     19.57
 12.Chloupek Radek           SK Slavia Praha      SLP4501       64.59  +     34.08
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     27.30  +      0.00
  2.Zábranský Emil           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4200 C     30.42  +      3.12
  3.Diener Herbert           SKOB Ostrava         MOV4101 C     31.16  +      3.46
  4.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     33.57  +      6.27
  5.Venuš Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE3801 C     36.46  +      9.16
  6.Kavka JIří                                    NER           64.30  +     37.00
 
Konečné výsledky kategorie: H75         3.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     47.03  +      0.00
  2.Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C     58.12  +     11.09
  3.Samohýl Richard          SK Praga Praha       PGP2800 C     81.39  +     34.36
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sanna Karin              VSK Přírodověda - or PVP0250 C     10.34  +      0.00
  2.Hodousková Markéta       OK Andante Písek     API           12.37  +      2.03
  3.Marhold Přemysl                               ZVO0302 C     13.13  +      2.39
  4.Šeborová Klára           TJ Sparta Doly Kladn DKL           14.58  +      4.24
  5.Šormová Gábina                                NER           15.16  +      4.42
  6.Janda Ondra              USK Praha            VSP           17.21  +      6.47
  7.Vančurová Monika         OK Andante Písek     API           17.24  +      6.50
  8.Vítězslav Maruniak                            ZVO0204 C     17.39  +      7.05
  9.Souček Štěpán            USK Praha            VSP           17.55  +      7.21
 10.Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601 C     17.58  +      7.24
 11.Houskova Erika           USK Praha            VSP           18.26  +      7.52
 12.Jíra Filip               Orientační klub TOM  ROZ05         18.27  +      7.53
 13.Gajda MArtin             USK Praha            VSP0404       18.28  +      7.54
 14.Štěpo Ondra              USK Praha            VSP           18.30  +      7.56
 15.Janda Jakub              USK Praha            VSP           18.45  +      8.11
 16.Řeháková Ludmila         Sokol Praha Spořilov DVP0451 C     19.14  +      8.40
 17.Němec Richard                                 ZVO           19.55  +      9.21
 18.Ransdorf Michal          KOB TRETRA Praha     TAP           20.39  +     10.05
 19.Straková Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9950 C     20.42  +     10.08
 20.Tereza Ondřejčková       TJ AERO Odolena Voda ODV     C     22.02  +     11.28
 21.Němeček Matouš           OK Andante Písek     API           22.23  +     11.49
 22.Suchánek Lukáš                                NER           22.35  +     12.01
 23.Pokorná Linda            SK Praga Praha       PGP0350       22.59  +     12.25
 24.Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP           23.35  +     13.01
 25.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     24.01  +     13.27
 26.Rohlíček Alois           VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C     24.05  +     13.31
 27.Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C     24.10  +     13.36
 28.Klvačová Ema             OK Andante Písek     API           24.34  +     14.00
 29.Stiborová Aneta          OK Andante Písek     API           25.15  +     14.41
 30.Kolaříkova Denisa        OK Andante Písek     API           25.25  +     14.51
 31.Marhold Václav                                ZVO0401 C     41.07  +     30.33
 32.Jirkovský Jan            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0500 C     51.45  +     41.11
    Krátká Eliška            OK Andante Písek     API       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.1km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopáček Vít                                   NER           24.34  +      0.00
  2.Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C     35.40  +     11.06
  3.Dobrovolná Pavla                              NER     C     36.23  +     11.49
  4.Kysela Jakub             SK Praga Praha       PGP     C     44.31  +     19.57
  5.Kopáček Jiří                                  NER           49.15  +     24.41
  6.Nykl Petr                VŠSK MFF UK Praha    MFP0302 C     51.14  +     26.40
  7.Burýšek                  OOB TJ Sokol Troja   TJP           51.34  +     27.00
  8.Mikeš Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP           55.13  +     30.39
  9.Kopáčková Alena                               NER           57.05  +     32.31
 10.Názlerová Zdeňka         SK Zbraslav          ZBP           57.25  +     32.51
 11.Kučerová Lenka           SK Slavia Praha      SLP7963 C     58.03  +     33.29
 12.Burýšek S                OOB TJ Sokol Troja   TJP           58.22  +     33.48
 13.Musilová Bára                                 NER           58.31  +     33.57
 14.Michaela Kolářová        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C     63.51  +     39.17
 15.Šíma Vladislav           TJ Sparta Doly Kladn DKL9700 C     72.32  +     47.58
 16.Dvátková MIroslava       SK Slavia Praha      SLP6651       75.07  +     50.33
 17.Petr Fatka                                    NER           75.40  +     51.06
 18.Lucie Gomolová                                NER           75.48  +     51.14
 19.Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP           79.19  +     54.45
 20.Tereza Sedláková                              NER           80.29  +     55.55
 21.Jitka Píšová                                  NER           84.16  +     59.42
 22.Jiřina Buriánková                             NER           90.14  +     65.40
 23.Rokůsek Jan              SKOB Roudnice nad La ROU4201 C     91.53  +     67.19
 24.Černá Hana                                    NER           94.58  +     70.24
 25.Skokan Pavel                                  NER          100.36  +     76.02
 26.Jankovcová Marie         OOB TJ Sokol Troja   TJP3950 C    113.52  +     89.18
    Petr Prokop                                   NER       DISK              
    Marie Sedláková                               NER       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T4          4.3km    0m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Folprecht Eda            SOK TJ Turnov        TUV7301 C     38.45  +      0.00
  2.Háněl Jaromír                                 ZVO6801 C     41.38  +      2.53
  3.Folprechtová Kateřina    SK OK 24 Praha       OKP7451 C     43.58  +      5.13
  4.Jiří Toušek                                   NER           47.01  +      8.16
  5.Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C     48.59  +     10.14
  6.Libor Wagner             SK Kotlářka Praha    DKP     C     55.56  +     17.11
  7.Zelenková Eugenie        SK Kotlářka Praha    DKP     C     57.22  +     18.37
  8.Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C     61.12  +     22.27
  9.Vančura Milan            KOB TRETRA Praha     TAP           66.50  +     28.05
 10.Popelka Štěpán                                ZVO6906 C     69.18  +     30.33
 11.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     69.34  +     30.49
 12.Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C     70.53  +     32.08
 13.Schejbal Petr                                 NER           73.59  +     35.14
 14.Liberdová Lucie                               NER           79.35  +     40.50
 15.Denková Barbora                               NER           84.30  +     45.45
 16.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     85.44  +     46.59
 17.Hermanová Marta          KOB TRETRA Praha     TAP           91.18  +     52.33
 18.Pavla Bohatá             Slovan Praha         UVP7450       91.44  +     52.59
 19.Schejbalová Alena                             NER          111.40  +     72.55
    Červinková Denisa        SK OK 24 Praha       OKP6750 C DISK              
    Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP9996 C DISK              
    Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C DISK              
    Budzanowski Andrzej      KOB TRETRA Praha     TAP     C DISK              
    Smolka Ondřej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 C DISK              
 MS Robert Džurmáč                                NER      MS   50.06  +     11.21