Startovka - oddíly
SmartMaps Cup 28. 10. 2009
KOB Tretra Praha


Startovka oddílů                                                 27.10.2009 19:56:04
                                          
===ČSOB-TAP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H35L   132.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláčková Oldřiška      BOR8752   51473    D21L    23.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Aleš                CTB7801  887613    H21L   115.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusá Vendula             DCE0150  232737    D10     21.00            40.00Kč
  2 Venuš Jaroslav           DCE3801  232733    H65     82.00            40.00Kč
  3 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H45L    64.00            90.00Kč
  4 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D35L    48.00            90.00Kč
  5 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35L   138.00            90.00Kč
  6 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45L    98.00            90.00Kč
  7 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D45L    80.00            90.00Kč
  8 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H35L    60.00            90.00Kč
  9 Rusá Lenka               DCE6452  301314    D45L    74.00            90.00Kč
 10 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21L     2.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      800.00        0.00        0.00        0.00      800.00        0.00     -800.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D10L    50.00            40.00Kč
  2 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H45L    34.00            90.00Kč
  3 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H45L    85.00            90.00Kč
  4 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H45L    25.00            90.00Kč
  5 Kučera Zdeněk            DKL5601  515178    H35L    75.00            90.00Kč
  6 Beneš Jan                DKL6600   49646    H35L   120.00            90.00Kč
  7 Vinš Pavel               DKL6900   51684    H35L    84.00            90.00Kč
  8 Šemelík Petr             DKL6901  515065    H35L   150.00            90.00Kč
  9 Lukáš Petr               DKL6902  336748    H35L   144.00            90.00Kč
 10 Lukášová Kamila          DKL6951  301120 P  D35K    76.00            90.00Kč
 11 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D35K    64.00            90.00Kč
 12 Datel Jiří               DKL7101  995851    H35L   126.00            90.00Kč
 13 Krečová Kristýna         DKL8050   52227    D21L   107.00            90.00Kč
 14 Šebor Jiří               DKL8100  301119 P  T4      58.00            40.00Kč
 15 Brumková Tereza          DKL8150   52228    D21L   170.00            90.00Kč
 16 Cabrnoch Pavel           DKL8200  515075    H21L    43.00            90.00Kč
 17 Cabrnochová Eva          DKL8450  515029    D21L    29.00            90.00Kč
 18 Šimon Jan                DKL9100   49643    H18     10.00            90.00Kč
 19 Kučerová Lucie           DKL9151  515135    D18      5.00            90.00Kč
 20 Šímová Martina           DKL9350  301697    P3      35.00            40.00Kč
 21 Šíma Vladislav           DKL9700   49650    P3      77.00            40.00Kč
 22 Lukáš Marek              DKL9702  336745    H12     58.00            40.00Kč
 23 Beneš Jan                DKL9800   49648    H12     40.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1770.00       40.00        0.00        0.00     1810.00        0.00    -1810.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Libor Wagner             DKP      301369    T4      56.00            40.00Kč
  2 Řadová Lucie             DKP0251  897371    D10L    38.00            40.00Kč
  3 Lustig Zdeněk            DKP5601  436443    H45L    55.00            90.00Kč
  4 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D45L    86.00            90.00Kč
  5 Macháček Luboš           DKP6400   49817    H45L    16.00            90.00Kč
  6 Řadová Jaromíra          DKP6551  515168    D35L    63.00            90.00Kč
  7 Křížová Pavla            DKP6552  887607    D35K    40.00            90.00Kč
  8 Illner Jakub             DKP6601  515448    H21L   135.00            90.00Kč
  9 Lustigová Lenka          DKP6652  434580    D35L    87.00            90.00Kč
 10 Ornst Jan                DKP6700  253122    H35L    78.00            90.00Kč
 11 Řada Richard             DKP6701  515118    H35L    66.00            90.00Kč
 12 Vít David                DKP7200  515003    H35L   117.00            90.00Kč
 13 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21L    63.00            90.00Kč
 14 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21L   179.00            90.00Kč
 15 Dienerová Petra          DKP8159  420446    D21L   155.00            90.00Kč
 16 Janata Martin            DKP8306    8277    H21L     1.00            90.00Kč
 17 Havlíčková Vendula       DKP8350   51759    D21L    62.00            90.00Kč
 18 Jurášková Markéta        DKP8451  515125    D21K    39.00            90.00Kč
 19 Vlach Martin             DKP8605   51807    H21L    59.00            90.00Kč
 20 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21L    98.00            90.00Kč
 21 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21L    45.00            90.00Kč
 22 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21L    41.00            90.00Kč
 23 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21L    86.00            90.00Kč
 24 Svobodná Šárka           DKP8850   51796    D21L    56.00            90.00Kč
 25 Bochenková Ivana         DKP8950  897345    D21L    92.00            90.00Kč
 26 Seifertová Kateřina      DKP9352  219293    D16     24.00            90.00Kč
 27 Řada Jakub               DKP9401  515144    H16      1.00            90.00Kč
 28 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D16      8.00            90.00Kč
 29 Lustig Matyáš            DKP9507    8631    H14     34.00            40.00Kč
 30 Illner Vojtěch           DKP9600  515498    H14     18.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2500.00        0.00        0.00        0.00     2500.00        0.00    -2500.00
 
 
Startovka oddílu: DVP - Sokol Praha Spořilov - Roztyly           Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Řeháková Ludmila         DVP0451  361965    HDR      0.00            40.00Kč
  2 Lhotská Radoslava        DVP5651  301121 P  D45K    55.00            90.00Kč
  3 Řeháková Jana            DVP7351  361962    T4      36.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00       20.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fantová Kateřina         EKP0256   49632    HDR      0.00            40.00Kč
  2 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H45L     1.00           130.00Kč
  3 Fantová Lucie            EKP5650   51583    D35L    93.00           130.00Kč
  4 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D35L    81.00           130.00Kč
  5 Kunová Dagmar            EKP6550   51594    D21L   137.00           130.00Kč
  6 Janeček Jura             EKP6701   51587    H21L    93.00           130.00Kč
  7 Blaha Ondřej             EKP7002  224915    H21L    13.00            90.00Kč
  8 Matoušek Petr            EKP7503  301190    H21L   105.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      870.00        0.00        0.00        0.00      870.00        0.00     -870.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    HDR      0.00            40.00Kč
  2 Hanák Milan              FSP3400   51964    H65     85.00            70.00Kč
  3 Jan Čadil                FSP4300   53267    H55     27.00            90.00Kč
  4 Wald František           FSP5300   49606    H55     57.00            90.00Kč
  5 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21L   121.00            90.00Kč
  6 Karasová Jana            FSP6153  301140    D21L    26.00            90.00Kč
  7 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D21K    31.00            90.00Kč
  8 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21L    41.00            90.00Kč
  9 Skripnik Ondřej          FSP7502   51854    H21L    99.00            90.00Kč
 10 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21L   117.00            90.00Kč
 11 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21L    25.00            90.00Kč
 12 Kurfürstová Magdalena    FSP7852  207837    D21L   146.00            90.00Kč
 13 Skripniková Kateřina     FSP8051  887950    D21K    37.00            90.00Kč
 14 Borovičková Jana         FSP9455    8910    D16     36.00            90.00Kč
 15 Borovička Tomáš          FSP9801    8909    H12    100.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1230.00        0.00        0.00        0.00     1230.00        0.00    -1230.00
 
 
Startovka oddílu: GER -                                          Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier Manfred       GER      336118    H45L    43.00           130.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45L   100.00            90.00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D35L   102.00            90.00Kč
  3 Kettner Vojtěch          HCE9600  410247    H16     11.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korecký Miroslav         CHT7901  301360    H21L    21.00            90.00Kč
  2 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21L    77.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valášek Václav           KAM0100  336743    H10L     4.00            40.00Kč
  2 Škvor Adam               KAM0202  301336    H10L    20.00            40.00Kč
  3 Albrecht Adam            KAM0203  995899    H10L    12.00            40.00Kč
  4 Semíková Lucie           KAM0250  515426    D10L    54.00            40.00Kč
  5 Kudrnáč Martin           KAM5901  301371    H45L    73.00            90.00Kč
  6 Valášek Petr             KAM6600   52276    H35L   111.00            90.00Kč
  7 Hlubuček Tomáš           KAM6603  232428    H35K    47.00            90.00Kč
  8 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21L    91.00            90.00Kč
  9 Čermáková Gabriela       KAM6752  232397    D35K    70.00            90.00Kč
 10 Semíková Eva             KAM6950   52285    D35L    54.00            90.00Kč
 11 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D21L   116.00            90.00Kč
 12 Hausenblasová Klára      KAM7052  361912    D35K    58.00            90.00Kč
 13 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35L    60.00            90.00Kč
 14 Pašek František          KAM7600   52300    H21L   131.00            90.00Kč
 15 Albrechtová Eva          KAM7850  515490    D21L     8.00            90.00Kč
 16 Něměček Jan              KAM9300  438644    H16      3.00           130.00Kč
 17 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H16     19.00            90.00Kč
 18 Kettner Lukáš            KAM9403   51288    H16     21.00            90.00Kč
 19 Čermák Matyáš            KAM9501  232426    H16     25.00            90.00Kč
 20 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D16     40.00            90.00Kč
 21 Procházková Marie        KAM9554   51177    D16     28.00            90.00Kč
 22 Hausenblasová Karolína   KAM9650  361971    D14      6.00            40.00Kč
 23 Valášek Jiří             KAM9700  232403    H12     70.00            40.00Kč
 24 Čermáková Alžběta        KAM9750    9055    D12     13.00            40.00Kč
 25 Hausenblas Šimon         KAM9803  361923    H12     34.00            40.00Kč
 26 Škvor Ota                KAM9900  425596    H12     16.00            40.00Kč
 27 Albrechtová Iveta        KAM9950  515491    D10      9.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1970.00        0.00        0.00        0.00     1970.00        0.00    -1970.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H45L    70.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                   Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H65     76.00            40.00Kč
  2 JUN Drahomír             KNC5501   52255    H35L   123.00            90.00Kč
  3 Tichá Ivana              KNC6250   51392    D45K    61.00            90.00Kč
  4 Kohoutová Pavlína        KNC6251  515055    D45K    49.00            90.00Kč
  5 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21L   127.00            90.00Kč
  6 Šedivý Ondřej            KNC9103   52898    H18      2.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      490.00        0.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Duda František           KPY4600   53731    H55     33.00            90.00Kč
  2 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H35L   129.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adámek Alan              LBE      301125 P  H21K     1.00            90.00Kč
  2 Červenková Ivanka        LBE0050  995861    D10L    42.00            40.00Kč
  3 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H45L    52.00            90.00Kč
  4 Dudík Petr               LBE5500  303905    H45L    94.00            90.00Kč
  5 Dudíková Hana            LBE5550  411766    D21L    68.00            90.00Kč
  6 Marek Jan                LBE6100   52977    H21L    53.00            90.00Kč
  7 Růžička Miloslav         LBE6300  301129 P  H35L   108.00            90.00Kč
  8 Uhlíř Patrik             LBE7000  331179    H35L    69.00            90.00Kč
  9 Kučerová Lada            LBE7450  331238    D35K    94.00            90.00Kč
 10 Červenka Jakub           LBE7600  995889    H21L   101.00            90.00Kč
 11 Dudíková Tereza          LBE8451  301131 P  D21L    53.00            90.00Kč
 12 Dudíková Kristýna        LBE8550  232968    D21L   173.00            90.00Kč
 13 Dudíková Magdalena       LBE8951  301092 P  D21L   140.00            90.00Kč
 14 Uhlíř Marek              LBE9400  331157    H16      9.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1210.00       80.00        0.00        0.00     1290.00        0.00    -1290.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: LCV - TJ Loko Chomutov                         Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brabcová Jindra          LCV4750  232232    D55     78.00            90.00Kč
  2 Kozelka Jan              LCV7000  301526    H35K    59.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: LKV - Klub vodáků Karlovy Vary                 Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nyklová Jana             LKV8151  301393    D21L    71.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H45L    31.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          MFP0050  428223    D10      5.00            40.00Kč
  2 Forst Antonín            MFP0101  218851    H10     19.00            40.00Kč
  3 Forst Libor              MFP6301  303939    H21L    85.00            90.00Kč
  4 Vaníček Tomáš            MFP6601  333705    H21L    49.00            90.00Kč
  5 Forstová Lenka           MFP6850  410727    T4      40.00            40.00Kč
  6 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    T4      54.00            40.00Kč
  7 Halíř Radim              MFP7000    8073    H21K    21.00            90.00Kč
  8 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21K    15.00            90.00Kč
  9 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21L   139.00            90.00Kč
 10 Nyklová Helena           MFP7550   51872    D21L   152.00            90.00Kč
 11 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D21L   161.00            90.00Kč
 12 Stanovský David          MFP7701   53181    H21L    29.00            90.00Kč
 13 Nedbal Dalibor           MFP8003  232648    H21L     3.00           130.00Kč
 14 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21L   158.00           130.00Kč
 15 Pelikán Lukáš            MFP9800  232534    H12     52.00            40.00Kč
 16 Rohlíček Jan             MFP9996  301093 P  T4      46.00            40.00Kč
 17 Rohlíček Alois           MFP9997  301081 P  HDR      0.00            40.00Kč
 18 Rohlíčková Františka     MFP9998  301094 P  D10     37.00            40.00Kč
 19 Rohlíčková Anežka        MFP9999  301095 P  D10     45.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1340.00       80.00        0.00        0.00     1420.00        0.00    -1420.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šerák Zdeněk             MKP4200   51705    T4      34.00            40.00Kč
  2 Toušek Miloslav          MKP5000   51655    H45L   112.00            90.00Kč
  3 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H21K    35.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Diener Herbert           MOV4101   51374    H65     61.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: NER -                                          Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schejbal Petr            NER      253138    T4      38.00            40.00Kč
  2 Schejbalová Alena        NER      253139    T4      48.00            40.00Kč
  3 Cepek Pavel              NER      420460    H35L   114.00            90.00Kč
  4 Kabát Jan                NER      301097 P  H35K    41.00            90.00Kč
  5 Hlaváček Michal          NER       51835    H21L    19.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00       20.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: OCB - Orienteering club České Budějovice       Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouček Václav            OCB4101   51410    H65     64.00            40.00Kč
  2 Boučková Ludmila         OCB4351   51432    D55     84.00            90.00Kč
  3 Bouček Jakub             OCB9501  416349    H14     38.00            40.00Kč
  4 Ash Adam                 OCB9701   51409    H12     94.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                     Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Ondřejčková       ODV      301096 P  HDR      0.00            40.00Kč
  2 Ondřejček Jiří           ODV7000  361926    H35L    99.00            90.00Kč
  3 Berný Jan                ODV7702   52117    H21K     5.00            90.00Kč
  4 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H12     64.00            40.00Kč
  5 Ondřejček Jiří           ODV9800  361919    H12     76.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00       20.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čech Rudolf              OKP      301099 P  H14      6.00            40.00Kč
  2 Červinková Anička        OKP0050  336723    D10L    58.00            40.00Kč
  3 Červinka Stanislav       OKP5701   51671    H45L    22.00            90.00Kč
  4 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H45L     7.00            90.00Kč
  5 Novák Ivo                OKP6200   51679    H35L   105.00            90.00Kč
  6 Semík Luboš              OKP6204   52279    H21L   137.00            90.00Kč
  7 Čechmánková Helena       OKP6450   51720    D35L    75.00            90.00Kč
  8 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D35L    42.00            90.00Kč
  9 Novák Libor              OKP6504   51680    H35L   135.00            90.00Kč
 10 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D35L    90.00            90.00Kč
 11 Nováková Irena           OKP6651  236111    D35L    99.00            90.00Kč
 12 Červinková Denisa        OKP6750  434579    T4      42.00            40.00Kč
 13 Semíková Iva             OKP6852  331717    D35L    57.00            90.00Kč
 14 Novák Libor              OKP9100  426348    H18      4.00            90.00Kč
 15 Čechmánek Radek          OKP9101    8576    H18      8.00            90.00Kč
 16 Čechmánková Petra        OKP9350    8575    D16     16.00            90.00Kč
 17 Červinka Jiří            OKP9500  410351    H14     26.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1330.00       20.00        0.00        0.00     1350.00        0.00    -1350.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                          Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 John Vladimír            OLP5502   49500    H45L    79.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská                Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D21L    11.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kysela Jakub             PGP      301082 P  P3      59.00            40.00Kč
  2 Lucie Liberdova          PGP      301083 P  P3      29.00            40.00Kč
  3 Janovský Tomáš           PGP0101   51636    H10     11.00            40.00Kč
  4 Samohýl Richard          PGP2800   52098    H65     88.00            40.00Kč
  5 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H65     70.00            40.00Kč
  6 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D55     75.00            90.00Kč
  7 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D55     81.00            90.00Kč
  8 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D55     69.00            90.00Kč
  9 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H55      9.00            90.00Kč
 10 Kotecký Roman            PGP4900  255567    H55     21.00            90.00Kč
 11 Jelínek Martin           PGP5103  231091    H55     69.00            90.00Kč
 12 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H45L     4.00            90.00Kč
 13 Kirchmann Miloš          PGP5502   51748    H45L    58.00            90.00Kč
 14 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D45L    95.00            90.00Kč
 15 Syslová Drahomíra        PGP5650   52108    D45L   101.00            90.00Kč
 16 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21L    89.00            90.00Kč
 17 Jelínková Radana         PGP5851  301361    D45L    59.00            90.00Kč
 18 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21L    23.00            90.00Kč
 19 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45L    97.00            90.00Kč
 20 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21L   119.00            90.00Kč
 21 Tichovská Jitka          PGP6153   53005    D45L    65.00            90.00Kč
 22 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45L    89.00            90.00Kč
 23 Landovská Ivana          PGP6251  515081    D45L    83.00            90.00Kč
 24 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45L    91.00            90.00Kč
 25 Přibík Jan               PGP6301   51631    H45L    10.00            90.00Kč
 26 Fatka Ondřej             PGP6302   53011    H45L    76.00            90.00Kč
 27 Pliska Miloš             PGP6304  420405    H45L    46.00            90.00Kč
 28 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21L    15.00            90.00Kč
 29 Mikuláš Radek            PGP6404  515443    H45L   103.00            90.00Kč
 30 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35L    84.00            90.00Kč
 31 Valentová Helena         PGP6550   52099    D35L    69.00            90.00Kč
 32 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D35L   114.00            90.00Kč
 33 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21L    59.00            90.00Kč
 34 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21L   167.00            90.00Kč
 35 Drbal Jan                PGP7101   52225    H21L   125.00            90.00Kč
 36 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D35K    52.00            90.00Kč
 37 Janovská Petra           PGP7355  887632    D21L    47.00            90.00Kč
 38 Hýbl Lukáš               PGP7504   51628    H21L    27.00            90.00Kč
 39 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21L   129.00            90.00Kč
 40 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21L   104.00            90.00Kč
 41 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21L    75.00            90.00Kč
 42 Nemšovský Petr           PGP7602   51678    H21L    47.00            90.00Kč
 43 Ryšavá Magdalena         PGP7650    7904    D21L    32.00            90.00Kč
 44 Bergl Tomáš              PGP7804    7904    H21K    17.00            90.00Kč
 45 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21L   107.00            90.00Kč
 46 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21L    89.00            90.00Kč
 47 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21L    55.00            90.00Kč
 48 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21L   128.00            90.00Kč
 49 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21L    51.00            90.00Kč
 50 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21L    17.00            90.00Kč
 51 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21L    39.00            90.00Kč
 52 Zelená Radka             PGP8751   51861    D21L    80.00            90.00Kč
 53 Hrstková Vladěna         PGP8753  995881    D21L   134.00            90.00Kč
 54 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21L    38.00            90.00Kč
 55 Lejsek Tadeáš            PGP8903   51675    H21L    79.00            90.00Kč
 56 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H21L    71.00            90.00Kč
 57 Landovský Tomáš          PGP9103  416118    H21L    67.00            90.00Kč
 58 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H21L     7.00            90.00Kč
 59 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D18      1.00            90.00Kč
 60 Mikulášová Helena        PGP9353  515453    D16     12.00            90.00Kč
 61 Schejbal Martin          PGP9403  246866    H16     23.00            90.00Kč
 62 Kotecký Daniel           PGP9500  255566    H14      2.00            40.00Kč
 63 Landovský Jakub          PGP9601  361959    H14     50.00            40.00Kč
 64 Přibíková Ema            PGP9651  303955    D14      8.00            40.00Kč
 65 Čermák Adam              PGP9701   53012    H12     10.00            40.00Kč
 66 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D12     25.00            40.00Kč
 67 Křemen Štěpán            PGP9800  232739    H12     46.00            40.00Kč
 68 Janovská Kateřina        PGP9850  246900    D12     37.00            40.00Kč
 69 Mikulášová Martina       PGP9852  361905    D12     49.00            40.00Kč
 70 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D10     41.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5600.00       40.00        0.00        0.00     5640.00     5600.00      -40.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matyšek Stanislav        PLU7612  515147    H21K    39.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gabryš Lubomír           PVP      231119    P3      71.00            40.00Kč
  2 Gabryš Lubomír           PVP0000  331076    H10      3.00            40.00Kč
  3 Sanna Karin              PVP0250  428224    HDR      0.00            40.00Kč
  4 Sanna Roberto            PVP6704  887925    H35L   141.00            90.00Kč
  5 Gabryšová Tereza         PVP6853  515051    D35L   108.00           130.00Kč
  6 Šimková Markéta          PVP7751  416325    D21L   164.00            90.00Kč
  7 Petrvalská Olívia        PVP9150   53124    D18      7.00           130.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rokůsek Jan              ROU4201  428267    P3      47.00            40.00Kč
  2 Lebduška Petr            ROU4702   53574    H55     15.00            90.00Kč
  3 Malec Jaromír            ROU6203  361969    H45L    13.00            90.00Kč
  4 Svobodová Lenka          ROU6650  301693    D35K    46.00            90.00Kč
  5 Kyselová Jana            ROU7050  301695    D35K    88.00            90.00Kč
  6 Buková Jana              ROU7150  331208    D35L    51.00            90.00Kč
  7 Nováková Lenka           ROU9250   51434    D18      3.00            90.00Kč
  8 Buk Jindřich             ROU9303   51438    H18      6.00            90.00Kč
  9 Malcová Kateřina         ROU9551  331366    D14      2.00            40.00Kč
 10 Buk Michal               ROU9601   53537    H14     14.00            40.00Kč
 11 Kyselová Nela            ROU9951  434804    D10      1.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky              Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jíra Filip               ROZ  05  207856    HDR      0.00            40.00Kč
  2 Voltrová Svatava         ROZ6150  301086 P  D45L    68.00            90.00Kč
  3 Voltrová Hana            ROZ9752  301085 P  D12     43.00            40.00Kč
  4 Jíra Tomáš               ROZ9800  361928    H12     82.00            40.00Kč
  5 Voltrová Alena           ROZ9951  301065 P  D10     13.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00       60.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65     79.00            40.00Kč
  2 Valášek Josef            SCP4501   49813    H55     39.00            90.00Kč
  3 Novák Miloš              SCP4600   52299    H55     63.00            90.00Kč
  4 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45L    40.00            90.00Kč
  5 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21L    83.00            90.00Kč
  6 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55     51.00            90.00Kč
  7 Jůzková Jaroslava        SCP5250   49837    D45L    92.00            90.00Kč
  8 Zavadilová Naďa          SCP5450  336750    D45L    62.00            90.00Kč
  9 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45L    61.00            90.00Kč
 10 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H45L    19.00            90.00Kč
 11 Kavková Dana             SCP6150  301143    D35L    78.00            90.00Kč
 12 Čápová Irena             SCP6450            D45K    43.00            90.00Kč
 13 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D21L    74.00            90.00Kč
 14 Žemla Tomáš              SCP7105   51561    H35L    93.00            90.00Kč
 15 Khel Richard             SCP7500  416140    H21L     5.00            90.00Kč
 16 Štěpánek Ondřej          SCP8304   49605    H21L    77.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1390.00        0.00        0.00        0.00     1390.00        0.00    -1390.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Špicar Petr              SJC8801  301050 P  H21L    87.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00       20.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michaela Kolářová        SLA      301067 P  P3      53.00            40.00Kč
  2 Jirkovská Michaela       SLA0150  320292    D10     25.00            40.00Kč
  3 Kolář Matyáš             SLA0300  301068 P  H10L    24.00            40.00Kč
  4 Jirkovská Kateřina       SLA0350  206417    D10L    34.00            40.00Kč
  5 Jirkovský Jan            SLA0500 2011818    HDR      0.00            40.00Kč
  6 Jirkovská Magdaléna      SLA0550 2011819    HDR      0.00            40.00Kč
  7 Zábranský Emil           SLA4200  420425    H65     73.00            40.00Kč
  8 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H55      3.00            90.00Kč
  9 Malec Jaroslav           SLA6200  345950    H45L    67.00            90.00Kč
 10 Kašpar Jaroslav          SLA6802  336737    H35L   147.00            90.00Kč
 11 Kašparová Irena          SLA6852  336731    D35L   105.00            90.00Kč
 12 Kolář Tomáš              SLA7103  887615    H35L    63.00            90.00Kč
 13 Ježková Martina          SLA7350  259072    D35L    45.00            90.00Kč
 14 Hanák Jan                SLA8002    8802    H21L   113.00            90.00Kč
 15 Malec Oldřich            SLA9400    8801    H16     13.00            90.00Kč
 16 Kašpar Vojtěch           SLA9500  515052    H14     22.00            40.00Kč
 17 Ježek Ondřej             SLA9701   52624    H12      4.00            40.00Kč
 18 Ježková Kateřina         SLA9750    8671    D12      7.00            40.00Kč
 19 Kašpar František         SLA9800  336766    H12     28.00            40.00Kč
 20 Zábranská Kristýna       SLA9852  420439    D12     55.00            40.00Kč
 21 Kolářová Johana          SLA9950  897346    D10     33.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1240.00       40.00        0.00        0.00     1280.00        0.00    -1280.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škáchová Magdalena       SLP0151  434818    D10L    62.00            40.00Kč
  2 Chloupková Jana          SLP5951   51546    D21L   149.00            90.00Kč
  3 Škáchová Petra           SLP7051  434803    D21L   125.00            90.00Kč
  4 Siblíková Jana           SLP7952   51365    D21L   101.00            90.00Kč
  5 Blaťák Jakub             SLP8301   53555    H21K    29.00            90.00Kč
  6 Chloupková Radka         SLP8451   51617    D21L   119.00            90.00Kč
  7 Fišer Jiří               SLP8503   51287    H21L    81.00            90.00Kč
  8 Svátková Anna            SLP9951  301049 P  D10     29.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00       20.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sokolář Zdeněk           SNA7201    9614    H21L     9.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaiglová Zuzana          SOB9351    4192    D16      4.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gondovi                  TAP      361915    HDR      0.00            40.00Kč
  2 Šťastný Petr             TAP      361988    HDR      0.00            40.00Kč
  3 Šťastný Tomáš            TAP      361925    HDR      0.00            40.00Kč
  4 Sladkovská Helena        TAP6751    4194    T4      44.00            40.00Kč
  5 Sladkovský Jaromír       TAP6901    4193    H35K    53.00            90.00Kč
  6 Mikeš Jan                TAP9802  232140    H12     88.00            70.00Kč
  7 Šťovíčková Anna          TAP9852  361989    D12     61.00            70.00Kč
  8 Budzanovská Aneta        TAP9952  361934    D10     17.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      430.00        0.00        0.00        0.00      430.00        0.00     -430.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Jan               TBM7435   53290    H35L    96.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Městková Eva             TEP4851   51647    D55     66.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazníková Svatava     TJP4250   53532    D55     60.00            90.00Kč
  2 Provazník Zdeněk         TJP4300   53527    T4      50.00            40.00Kč
  3 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H55     45.00            90.00Kč
  4 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D55     72.00            90.00Kč
  5 Peterka František        TJP4900    8861    H35L    90.00           130.00Kč
  6 Paukert Milan            TJP5000   51329    H45L   109.00            90.00Kč
  7 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D45L    71.00            90.00Kč
  8 Cedrych Karel            TJP5500   53526    H45L    37.00            90.00Kč
  9 Paukertová Martina       TJP9650   53195    D14      4.00            40.00Kč
 10 Straková Barbora         TJP9950  301051 P  HDR      0.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00       20.00        0.00        0.00      810.00        0.00     -810.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Jiřina          UVP4950    7998    D55     63.00           130.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: VIP -                                          Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horký Milan              VIP6101  232722    H45L    82.00            90.00Kč
  2 Brettlová Marta          VIP7557   51699    D21K    35.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fikar Šimon              VRL0601  301070 P  HDR      0.00            40.00Kč
  2 Fikar Aleš               VRL7101  301069 P  P3      65.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hora Vladimír            VSP5100  515013    H21L   109.00            90.00Kč
  2 Horová Magda             VSP5450    9782    D21L   131.00            90.00Kč
  3 Soukup Václav            VSP5600  232045    H45L    28.00            90.00Kč
  4 Šváb Jan                 VSP5801  207811    H45L    88.00            90.00Kč
  5 Lacigová Ivana           VSP5950   51732    T4      52.00            40.00Kč
  6 Němeček Jan              VSP6201   52282    H21L   103.00            90.00Kč
  7 Gajda Jan                VSP6801  515108    H21L    17.00            90.00Kč
  8 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21L   133.00            90.00Kč
  9 Prokeš Tomáš             VSP7010  206450    H21L   123.00            90.00Kč
 10 Novotná Markéta          VSP7051    7911    D35L    66.00            90.00Kč
 11 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D21K    33.00            90.00Kč
 12 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D21L   110.00            90.00Kč
 13 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21L    83.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1120.00        0.00        0.00        0.00     1120.00        0.00    -1120.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Názlerová Zdeňka         ZBP      301071 P  P3      41.00            40.00Kč
  2 Tejkal Karel             ZBP7000   53584    H21L    37.00            90.00Kč
  3 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21L    65.00            90.00Kč
  4 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21L    33.00            90.00Kč
  5 Háněl Aleš               ZBP7400  515501    H21L    73.00            90.00Kč
  6 Dvořák Miroslav          ZBP7601   53581    H21L    61.00            90.00Kč
  7 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21L    11.00            90.00Kč
  8 Laga Miroslav            ZBP7900   53582    H21L    57.00           130.00Kč
  9 Macková Eva              ZBP7950  331616    D21L    14.00            90.00Kč
 10 Zoubková Jana            ZBP8050   53585    D21L    44.00            90.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      890.00       20.00        0.00        0.00      910.00        0.00     -910.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZVO -                                          Středa 28.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maruniak Lukáš           ZVO0006  301074 P  H10L     8.00            40.00Kč
  2 Marhold Ondřej           ZVO0101  420441    H10L    16.00            40.00Kč
  3 Šplíchal Radim           ZVO0103  301073 P  H10     15.00            40.00Kč
  4 Vítězslav Maruniak       ZVO0204  301072 P  HDR      0.00            40.00Kč
  5 Marhold Přemysl          ZVO0302  420445    HDR      0.00            40.00Kč
  6 Marhold Václav           ZVO0401  420452    HDR      0.00            40.00Kč
  7 Strejc Jaroslav          ZVO6101  515124    H45L    49.00            90.00Kč
  8 Hájek Tomáš              ZVO6401  515031    H45L   106.00            90.00Kč
  9 Zimmerová Lenka          ZVO6451  428220    D45L    77.00            90.00Kč
 10 Hájková Soňa             ZVO6951  436408    D35L   111.00            90.00Kč
 11 Marholdová Martina       ZVO7451  420415    D35K    82.00            90.00Kč
 12 Hájek Adam               ZVO9201  515021    H21K    11.00            90.00Kč
 13 Sladovník Adam           ZVO9601  515043    H14     54.00            40.00Kč
 14 Sladovníková Eliška      ZVO9752  887938    D12     31.00            40.00Kč
 15 Šplíchal Jakub           ZVO9801  301075 P  H12     22.00            40.00Kč
 16 Hájková Eliška           ZVO9851  232531    D12      1.00            40.00Kč
 17 Zimmerová Kateřina       ZVO9852  886274    D12     19.00            40.00Kč
 18 Popelka Štěpán           ZVO9901  301090 P  H10      7.00            40.00Kč
 19 Zuza Jakub               ZVO9902  436409    H10     23.00            40.00Kč
 20 Prokopová Markéta        ZVO9953  301076 P  D10L    46.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1100.00      120.00        0.00        0.00     1220.00        0.00    -1220.00
Půjčeno čipů:6