Startovka - kategorie
SmartMaps Cup 28. 10. 2009
KOB Tretra Praha


Startovka kategorie                                             27.10.2009 19:55:43
                                         
===ČSOB-TAP===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C  434804   1.00         
  2 Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C  428223   5.00         
  3 Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C  515491   9.00         
  4 Voltrová Alena           Orientační klub TOM  ROZ9951 C  301065  13.00         
  5 Budzanovská Aneta        KOB TRETRA Praha     TAP9952 C  361934  17.00         
  6 Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150    232737  21.00         
  7 Jirkovská Michaela       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0150 C  320292  25.00         
  8 Svátková Anna            SK Slavia Praha      SLP9951 C  301049  29.00         
  9 Kolářová Johana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9950 C  897346  33.00         
 10 Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C  301094  37.00         
 11 Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C  331147  41.00         
 12 Rohlíčková Anežka        VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C  301095  45.00         
 13 Vakant                                                           49.00         
 14 Vakant                                                           53.00         
 15 Vakant                                                           57.00         
 16 Vakant                                                           61.00         
 17 Vakant                                                           65.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.4km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            2.00         
  2 Vakant                                                            6.00         
  3 Vakant                                                           10.00         
  4 Vakant                                                           14.00         
  5 Vakant                                                           18.00         
  6 Vakant                                                           22.00         
  7 Vakant                                                           26.00         
  8 Vakant                                                           30.00         
  9 Jirkovská Kateřina       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0350 C  206417  34.00         
 10 Řadová Lucie             SK Kotlářka Praha    DKP0251 C  897371  38.00         
 11 Červenková Ivanka        TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C  995861  42.00         
 12 Prokopová Markéta                             ZVO9953 C  301076  46.00         
 13 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640  50.00         
 14 Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C  515426  54.00         
 15 Červinková Anička        SK OK 24 Praha       OKP0050 C  336723  58.00         
 16 Škáchová Magdalena       SK Slavia Praha      SLP0151 C  434818  62.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Eliška                                ZVO9851    232531   1.00         
  2 Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B    8671   7.00         
  3 Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C    9055  13.00         
  4 Zimmerová Kateřina                            ZVO9852    886274  19.00         
  5 Slavíková Silvie         SK Praga Praha       PGP9751 C  246808  25.00         
  6 Sladovníková Eliška                           ZVO9752    887938  31.00         
  7 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B  246900  37.00         
  8 Voltrová Hana            Orientační klub TOM  ROZ9752 C  301085  43.00         
  9 Mikulášová Martina       SK Praga Praha       PGP9852 C  361905  49.00         
 10 Zábranská Kristýna       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9852 B  420439  55.00         
 11 Šťovíčková Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C  361989  61.00         
 12 Vakant                                                           67.00         
 13 Vakant                                                           73.00         
 14 Vakant                                                           79.00         
 15 Vakant                                                           85.00         
 16 Vakant                                                           91.00         
 17 Vakant                                                           97.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.9km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 C  331366   2.00         
  2 Paukertová Martina       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 C   53195   4.00         
  3 Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C  361971   6.00         
  4 Přibíková Ema            SK Praga Praha       PGP9651 C  303955   8.00         
  5 Vakant                                                           10.00         
  6 Vakant                                                           12.00         
  7 Vakant                                                           14.00         
  8 Vakant                                                           16.00         
  9 Vakant                                                           18.00         
 10 Vakant                                                           20.00         
 11 Vakant                                                           22.00         
 12 Vakant                                                           24.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.1km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaiglová Zuzana          Sdruž. organizátorů  SOB9351      4192   4.00         
  2 Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A    8645   8.00         
  3 Mikulášová Helena        SK Praga Praha       PGP9353 C  515453  12.00         
  4 Čechmánková Petra        SK OK 24 Praha       OKP9350 C    8575  16.00         
  5 Vakant                                                           20.00         
  6 Seifertová Kateřina      SK Kotlářka Praha    DKP9352 C  219293  24.00         
  7 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51177  28.00         
  8 Vakant                                                           32.00         
  9 Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 C    8910  36.00         
 10 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B  232418  40.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.4km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavíková Lucie          SK Praga Praha       PGP9150 A  301700   1.00         
  2 Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 C   51434   3.00         
  3 Kučerová Lucie           TJ Sparta Doly Kladn DKL9151 C  515135   5.00         
  4 Petrvalská Olívia        VSK Přírodověda - or PVP9150 C   53124   7.00         
  5 Vakant                                                            9.00         
  6 Vakant                                                           11.00         
  7 Vakant                                                           13.00         
  8 Vakant                                                           15.00         
  9 Vakant                                                           17.00         
 10 Vakant                                                           19.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.4km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  31.00         
  2 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  33.00         
  3 Brettlová Marta                               VIP7557 C   51699  35.00         
  4 Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C  887950  37.00         
  5 Jurášková Markéta        SK Kotlářka Praha    DKP8451 C  515125  39.00         
  6 Vakant                                                           41.00         
  7 Vakant                                                           43.00         
  8 Vakant                                                           45.00         
  9 Vakant                                                           47.00         
 10 Vakant                                                           49.00         
 11 Vakant                                                           51.00         
 12 Vakant                                                           53.00         
 13 Vakant                                                           55.00         
 14 Vakant                                                           57.00         
 15 Vakant                                                           59.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.5km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598   2.00         
  2 Vakant                                                            5.00         
  3 Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C  515490   8.00         
  4 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539  11.00         
  5 Macková Eva              SK Zbraslav          ZBP7950 C  331616  14.00         
  6 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R  920677  17.00         
  7 Vakant                                                           20.00         
  8 Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 C   51473  23.00         
  9 Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  26.00         
 10 Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C  515029  29.00         
 11 Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 R    7904  32.00         
 12 Vakant                                                           35.00         
 13 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556  38.00         
 14 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C   49815  41.00         
 15 Zoubková Jana            SK Zbraslav          ZBP8050 C   53585  44.00         
 16 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C  887632  47.00         
 17 Vakant                                                           50.00         
 18 Dudíková Tereza          TJ Lokomotiva Beroun LBE8451 C  301131  53.00         
 19 Svobodná Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8850 E   51796  56.00         
 20 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  59.00         
 21 Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759  62.00         
 22 Vakant                                                           65.00         
 23 Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C  411766  68.00         
 24 Nyklová Jana             Klub vodáků Karlovy  LKV8151 C  301393  71.00         
 25 Tloušťová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C   52114  74.00         
 26 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504  77.00         
 27 Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 C   51861  80.00         
 28 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784  83.00         
 29 Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C  434840  86.00         
 30 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862  89.00         
 31 Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 E  897345  92.00         
 32 Vakant                                                           95.00         
 33 Plochová Dominika        SK Kotlářka Praha    DKP8651 C   51798  98.00         
 34 Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365 101.00         
 35 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638 104.00         
 36 Krečová Kristýna         TJ Sparta Doly Kladn DKL8050 C   52227 107.00         
 37 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283 110.00         
 38 Vakant                                                          113.00         
 39 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393 116.00         
 40 Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C   51617 119.00         
 41 Vakant                                                          122.00         
 42 Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051 C  434803 125.00         
 43 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R  995832 128.00         
 44 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R    9782 131.00         
 45 Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R  995881 134.00         
 46 Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594 137.00         
 47 Dudíková Magdalena       TJ Lokomotiva Beroun LBE8951 C  301092 140.00         
 48 Vakant                                                          143.00         
 49 Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837 146.00         
 50 Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C   51546 149.00         
 51 Nyklová Helena           VŠSK MFF UK Praha    MFP7550 C   51872 152.00         
 52 Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159 C  420446 155.00         
 53 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639 158.00         
 54 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713 161.00         
 55 Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325 164.00         
 56 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R   51676 167.00         
 57 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C   52228 170.00         
 58 Dudíková Kristýna        TJ Lokomotiva Beroun LBE8550 C  232968 173.00         
 59 Vakant                                                          176.00         
 60 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785 179.00         
 
Startovka kategorie: D35K        2.9km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Křížová Pavla            SK Kotlářka Praha    DKP6552 C  887607  40.00         
  2 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C  301693  46.00         
  3 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618  52.00         
  4 Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C  361912  58.00         
  5 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647  64.00         
  6 Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C  232397  70.00         
  7 Lukášová Kamila          TJ Sparta Doly Kladn DKL6951 C  301120  76.00         
  8 Marholdová Martina                            ZVO7451    420415  82.00         
  9 Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C  301695  88.00         
 10 Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C  331238  94.00         
 11 Vakant                                                          100.00         
 12 Vakant                                                          106.00         
 13 Vakant                                                          112.00         
 14 Vakant                                                          118.00         
 15 Vakant                                                          124.00         
 
Startovka kategorie: D35L        3.7km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  42.00         
  2 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072  45.00         
  3 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  48.00         
  4 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208  51.00         
  5 Semíková Eva             SK Kamenice          KAM6950 C   52285  54.00         
  6 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717  57.00         
  7 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273  60.00         
  8 Řadová Jaromíra          SK Kotlářka Praha    DKP6551 C  515168  63.00         
  9 Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C    7911  66.00         
 10 Valentová Helena         SK Praga Praha       PGP6550 C   52099  69.00         
 11 Vakant                                                           72.00         
 12 Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720  75.00         
 13 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143  78.00         
 14 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  81.00         
 15 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567  84.00         
 16 Lustigová Lenka          SK Kotlářka Praha    DKP6652 C  434580  87.00         
 17 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  90.00         
 18 Fantová Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  93.00         
 19 Vakant                                                           96.00         
 20 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  99.00         
 21 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 102.00         
 22 Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C  336731 105.00         
 23 Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda - or PVP6853 C  515051 108.00         
 24 Hájková Soňa                                  ZVO6951    436408 111.00         
 25 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275 114.00         
 
Startovka kategorie: D45K        2.9km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čápová Irena             AC Sparta Praha      SCP6450 C          43.00         
  2 Kohoutová Pavlína        Sokol Kostelec n. Č. KNC6251 C  515055  49.00         
  3 Lhotská Radoslava        Sokol Praha Spořilov DVP5651 C  301121  55.00         
  4 Tichá Ivana              Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C   51392  61.00         
  5 Vakant                                                           67.00         
  6 Vakant                                                           73.00         
  7 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: D45L        3.4km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínková Radana         SK Praga Praha       PGP5851 C  301361  59.00         
  2 Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C  336750  62.00         
  3 Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C   53005  65.00         
  4 Voltrová Svatava         Orientační klub TOM  ROZ6150 C  301086  68.00         
  5 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289  71.00         
  6 Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C  301314  74.00         
  7 Zimmerová Lenka                               ZVO6451    428220  77.00         
  8 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870  80.00         
  9 Landovská Ivana          SK Praga Praha       PGP6251 C  515081  83.00         
 10 Svobodná Eva             SK Kotlářka Praha    DKP5851 C  301365  86.00         
 11 Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C  232184  89.00         
 12 Jůzková Jaroslava        AC Sparta Praha      SCP5250 C   49837  92.00         
 13 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  95.00         
 14 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868  98.00         
 15 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108 101.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C   53532  60.00         
  2 Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C    7998  63.00         
  3 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647  66.00         
  4 Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C   53006  69.00         
  5 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  72.00         
  6 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698  75.00         
  7 Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C  232232  78.00         
  8 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  81.00         
  9 Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C   51432  84.00         
 10 Vakant                                                           87.00         
 11 Vakant                                                           90.00         
 12 Vakant                                                           93.00         
 13 Vakant                                                           96.00         
 14 Vakant                                                           99.00         
 15 Vakant                                                          102.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.5km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP0000 C  331076   3.00         
  2 Popelka Štěpán                                ZVO9901 C  301090   7.00         
  3 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C   51636  11.00         
  4 Šplíchal Radim                                ZVO0103 C  301073  15.00         
  5 Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C  218851  19.00         
  6 Zuza Jakub                                    ZVO9902    436409  23.00         
  7 Vakant                                                           27.00         
  8 Vakant                                                           31.00         
  9 Vakant                                                           35.00         
 10 Vakant                                                           39.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.4km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C  336743   4.00         
  2 Maruniak Lukáš                                ZVO0006 C  301074   8.00         
  3 Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C  995899  12.00         
  4 Marhold Ondřej                                ZVO0101    420441  16.00         
  5 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C  301336  20.00         
  6 Kolář Matyáš             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0300 C  301068  24.00         
  7 Vakant                                                           28.00         
  8 Vakant                                                           32.00         
  9 Vakant                                                           36.00         
 10 Vakant                                                           40.00         
 11 Vakant                                                           44.00         
 12 Vakant                                                           48.00         
 13 Vakant                                                           52.00         
 14 Vakant                                                           56.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B   52624   4.00         
  2 Čermák Adam              SK Praga Praha       PGP9701 C   53012  10.00         
  3 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C  425596  16.00         
  4 Šplíchal Jakub                                ZVO9801 C  301075  22.00         
  5 Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C  336766  28.00         
  6 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C  361923  34.00         
  7 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648  40.00         
  8 Křemen Štěpán            SK Praga Praha       PGP9800 C  232739  46.00         
  9 Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C  232534  52.00         
 10 Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C  336745  58.00         
 11 Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 C  331087  64.00         
 12 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C  232403  70.00         
 13 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 C  361919  76.00         
 14 Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 B  361928  82.00         
 15 Mikeš Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 C  232140  88.00         
 16 Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B   51409  94.00         
 17 Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B    8909 100.00         
 18 Vakant                                                          106.00         
 19 Vakant                                                          112.00         
 20 Vakant                                                          118.00         
 21 Vakant                                                          124.00         
 22 Vakant                                                          130.00         
 23 Vakant                                                          136.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.1km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C  255566   2.00         
  2 Čech Rudolf              SK OK 24 Praha       OKP        301099   6.00         
  3 Vakant                                                           10.00         
  4 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537  14.00         
  5 Illner Vojtěch           SK Kotlářka Praha    DKP9600 A  515498  18.00         
  6 Kašpar Vojtěch           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9500 C  515052  22.00         
  7 Červinka Jiří            SK OK 24 Praha       OKP9500 B  410351  26.00         
  8 Vakant                                                           30.00         
  9 Lustig Matyáš            SK Kotlářka Praha    DKP9507 C    8631  34.00         
 10 Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B  416349  38.00         
 11 Vakant                                                           42.00         
 12 Vakant                                                           46.00         
 13 Landovský Jakub          SK Praga Praha       PGP9601 B  361959  50.00         
 14 Sladovník Adam                                ZVO9601    515043  54.00         
 15 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.9km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Řada Jakub               SK Kotlářka Praha    DKP9401 C  515144   1.00         
  2 Něměček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C  438644   3.00         
  3 Vakant                                                            5.00         
  4 Vakant                                                            7.00         
  5 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157   9.00         
  6 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A  410247  11.00         
  7 Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 C    8801  13.00         
  8 Vakant                                                           15.00         
  9 Vakant                                                           17.00         
 10 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A  920683  19.00         
 11 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A   51288  21.00         
 12 Schejbal Martin          SK Praga Praha       PGP9403 B  246866  23.00         
 13 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B  232426  25.00         
 14 Vakant                                                           27.00         
 
Startovka kategorie: H18         4.3km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivý Ondřej            Sokol Kostelec n. Č. KNC9103 B   52898   2.00         
  2 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B  426348   4.00         
  3 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438   6.00         
  4 Čechmánek Radek          SK OK 24 Praha       OKP9101 C    8576   8.00         
  5 Šimon Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9100 C   49643  10.00         
  6 Vakant                                                           12.00         
  7 Vakant                                                           14.00         
  8 Vakant                                                           16.00         
  9 Vakant                                                           18.00         
 10 Vakant                                                           20.00         
 11 Vakant                                                           22.00         
 12 Vakant                                                           24.00         
 13 Vakant                                                           26.00         
 14 Vakant                                                           28.00         
 
Startovka kategorie: H21K        4.3km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Adámek Alan              TJ Lokomotiva Beroun LBE     C  301125   1.00         
  2 Vakant                                                            3.00         
  3 Berný Jan                TJ AERO Odolena Voda ODV7702 C   52117   5.00         
  4 Vakant                                                            7.00         
  5 Vakant                                                            9.00         
  6 Hájek Adam                                    ZVO9201    515021  11.00         
  7 Vakant                                                           13.00         
  8 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  15.00         
  9 Bergl Tomáš              SK Praga Praha       PGP7804 C    7904  17.00         
 10 Vakant                                                           19.00         
 11 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073  21.00         
 12 Vakant                                                           23.00         
 13 Vakant                                                           25.00         
 14 Vakant                                                           27.00         
 15 Blaťák Jakub             SK Slavia Praha      SLP8301 C   53555  29.00         
 16 Vakant                                                           31.00         
 17 Vakant                                                           33.00         
 18 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691  35.00         
 19 Vakant                                                           37.00         
 20 Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C  515147  39.00         
 
Startovka kategorie: H21L        6.0km    0m 28k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R    8277   1.00         
  2 Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C  232648   3.00         
  3 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140   5.00         
  4 Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C   49151   7.00         
  5 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C    9614   9.00         
  6 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583  11.00         
  7 Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C  224915  13.00         
  8 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464  15.00         
  9 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108  17.00         
 10 Hlaváček Michal                               NER         51835  19.00         
 11 Korecký Miroslav         SK Chrast            CHT7901 C  301360  21.00         
 12 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  23.00         
 13 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914  25.00         
 14 Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628  27.00         
 15 Stanovský David          VŠSK MFF UK Praha    MFP7701 C   53181  29.00         
 16 Vakant                                                           31.00         
 17 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800  33.00         
 18 Vakant                                                           35.00         
 19 Tejkal Karel             SK Zbraslav          ZBP7000 C   53584  37.00         
 20 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106  39.00         
 21 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  41.00         
 22 Cabrnoch Pavel           TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C  515075  43.00         
 23 Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C  336746  45.00         
 24 Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C   51678  47.00         
 25 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C  333705  49.00         
 26 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C  887941  51.00         
 27 Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C   52977  53.00         
 28 Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C   51263  55.00         
 29 Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C   53582  57.00         
 30 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 C   51807  59.00         
 31 Dvořák Miroslav          SK Zbraslav          ZBP7601 C   53581  61.00         
 32 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  416025  63.00         
 33 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  65.00         
 34 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  416118  67.00         
 35 Vakant                                                           69.00         
 36 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039  71.00         
 37 Háněl Aleš               SK Zbraslav          ZBP7400 C  515501  73.00         
 38 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E  995838  75.00         
 39 Štěpánek Ondřej          AC Sparta Praha      SCP8304 C   49605  77.00         
 40 Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 A   51675  79.00         
 41 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503     51287  81.00         
 42 Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289  83.00         
 43 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  85.00         
 44 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C  301050  87.00         
 45 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105  89.00         
 46 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  91.00         
 47 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  93.00         
 48 Vakant                                                           95.00         
 49 Vakant                                                           97.00         
 50 Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C   51854  99.00         
 51 Červenka Jakub           TJ Lokomotiva Beroun LBE7600 C  995889 101.00         
 52 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282 103.00         
 53 Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190 105.00         
 54 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301 107.00         
 55 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C  515013 109.00         
 56 Vakant                                                          111.00         
 57 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8802 113.00         
 58 Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801 C  887613 115.00         
 59 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864 117.00         
 60 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682 119.00         
 61 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 121.00         
 62 Prokeš Tomáš             USK Praha            VSP7010 C  206450 123.00         
 63 Drbal Jan                SK Praga Praha       PGP7101 C   52225 125.00         
 64 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  303945 127.00         
 65 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637 129.00         
 66 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300 131.00         
 67 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750 133.00         
 68 Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C  515448 135.00         
 69 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279 137.00         
 70 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349 139.00         
 
Startovka kategorie: H35K        3.3km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kabát Jan                                     NER        301097  41.00         
  2 Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C  232428  47.00         
  3 Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP6901 C    4193  53.00         
  4 Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C  301526  59.00         
  5 Vakant                                                           65.00         
  6 Vakant                                                           71.00         
  7 Vakant                                                           77.00         
  8 Vakant                                                           83.00         
  9 Vakant                                                           89.00         
 10 Vakant                                                           95.00         
 11 Vakant                                                          101.00         
 12 Vakant                                                          107.00         
 13 Vakant                                                          113.00         
 14 Vakant                                                          119.00         
 15 Vakant                                                          125.00         
 16 Vakant                                                          131.00         
 17 Vakant                                                          137.00         
 18 Vakant                                                          143.00         
 19 Vakant                                                          149.00         
 
Startovka kategorie: H35L        4.3km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C  232041  60.00         
  2 Kolář Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7103 C  887615  63.00         
  3 Řada Richard             SK Kotlářka Praha    DKP6701 C  515118  66.00         
  4 Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C  331179  69.00         
  5 Vakant                                                           72.00         
  6 Kučera Zdeněk            TJ Sparta Doly Kladn DKL5601 C  515178  75.00         
  7 Ornst Jan                SK Kotlářka Praha    DKP6700 C  253122  78.00         
  8 Vakant                                                           81.00         
  9 Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C   51684  84.00         
 10 Vakant                                                           87.00         
 11 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861  90.00         
 12 Žemla Tomáš              AC Sparta Praha      SCP7105 C   51561  93.00         
 13 Ptáček Jan               TJ Tesla Brno        TBM7435     53290  96.00         
 14 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV7000 C  361926  99.00         
 15 Vakant                                                          102.00         
 16 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679 105.00         
 17 Růžička Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C  301129 108.00         
 18 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276 111.00         
 19 Cepek Pavel                                   NER        420460 114.00         
 20 Vít David                SK Kotlářka Praha    DKP7200 C  515003 117.00         
 21 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646 120.00         
 22 JUN Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C   52255 123.00         
 23 Datel Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL7101 C  995851 126.00         
 24 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374 129.00         
 25 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336 132.00         
 26 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680 135.00         
 27 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965 138.00         
 28 Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C  887925 141.00         
 29 Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C  336748 144.00         
 30 Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C  336737 147.00         
 31 Šemelík Petr             TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C  515065 150.00         
 
Startovka kategorie: H45L        4.0km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581   1.00         
  2 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107   4.00         
  3 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558   7.00         
  4 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631  10.00         
  5 Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C  361969  13.00         
  6 Macháček Luboš           SK Kotlářka Praha    DKP6400 C   49817  16.00         
  7 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115  19.00         
  8 Červinka Stanislav       SK OK 24 Praha       OKP5701 C   51671  22.00         
  9 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  25.00         
 10 Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C  232045  28.00         
 11 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  31.00         
 12 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213  34.00         
 13 Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C   53526  37.00         
 14 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  40.00         
 15 Hickethier Manfred                            GER        336118  43.00         
 16 Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C  420405  46.00         
 17 Strejc Jaroslav                               ZVO6101    515124  49.00         
 18 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760  52.00         
 19 Lustig Zdeněk            SK Kotlářka Praha    DKP5601 C  436443  55.00         
 20 Kirchmann Miloš          SK Praga Praha       PGP5502 C   51748  58.00         
 21 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  61.00         
 22 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  64.00         
 23 Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200 C  345950  67.00         
 24 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  70.00         
 25 Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C  301371  73.00         
 26 Fatka Ondřej             SK Praga Praha       PGP6302 C   53011  76.00         
 27 John Vladimír            SKP OLYMP Praha      OLP5502 C   49500  79.00         
 28 Horký Milan                                   VIP6101 C  232722  82.00         
 29 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  85.00         
 30 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  207811  88.00         
 31 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  91.00         
 32 Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C  303905  94.00         
 33 Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C   51673  97.00         
 34 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105 100.00         
 35 Mikuláš Radek            SK Praga Praha       PGP6404 C  515443 103.00         
 36 Hájek Tomáš                                   ZVO6401    515031 106.00         
 37 Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C   51329 109.00         
 38 Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655 112.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.3km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805   3.00         
  2 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863   9.00         
  3 Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  15.00         
  4 Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C  255567  21.00         
  5 Jan Čadil                VŠTJ Stavební fakult FSP4300     53267  27.00         
  6 Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C   53731  33.00         
  7 Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C   49813  39.00         
  8 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  45.00         
  9 Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  51.00         
 10 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  57.00         
 11 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  63.00         
 12 Jelínek Martin           SK Praga Praha       PGP5103 C  231091  69.00         
 13 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: H65         3.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Diener Herbert           SKOB Ostrava         MOV4101 C   51374  61.00         
  2 Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C   51410  64.00         
  3 Vakant                                                           67.00         
  4 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700  70.00         
  5 Zábranský Emil           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4200 C  420425  73.00         
  6 Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C   52254  76.00         
  7 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  79.00         
  8 Venuš Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE3801 C  232733  82.00         
  9 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  85.00         
 10 Samohýl Richard          SK Praga Praha       PGP2800 C   52098  88.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.4km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Řeháková Ludmila         Sokol Praha Spořilov DVP0451 C  361965   0.00         
  2 Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C    8666   0.00         
  3 Rohlíček Alois           VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C  301081   0.00         
  4 Tereza Ondřejčková       TJ AERO Odolena Voda ODV     C  301096   0.00         
  5 Sanna Karin              VSK Přírodověda - or PVP0250 C  428224   0.00         
  6 Jirkovský Jan            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0500 C 2011818   0.00         
  7 Jirkovská Magdaléna      SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0550 C 2011819   0.00         
  8 Vítězslav Maruniak                            ZVO0204 C  301072   0.00         
  9 Marhold Přemysl                               ZVO0302 C  420445   0.00         
 10 Marhold Václav                                ZVO0401 C  420452   0.00         
 11 Gondovi                  KOB TRETRA Praha     TAP        361915   0.00         
 12 Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP        361988   0.00         
 13 Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP        361925   0.00         
 14 Straková Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9950 C  301051   0.00         
 15 Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601 C  301070   0.00         
 16 Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C   49632   0.00         
 17 Jíra Filip               Orientační klub TOM  ROZ05      207856   0.00         
 18 Vakant                                                            0.00         
 19 Vakant                                                            0.00         
 20 Vakant                                                            0.00         
 21 Vakant                                                            0.00         
 22 Vakant                                                            0.00         
 23 Vakant                                                            0.00         
 24 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: P3          3.1km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lucie Liberdova          SK Praga Praha       PGP     C  301083  29.00         
  2 Šímová Martina           TJ Sparta Doly Kladn DKL9350 C  301697  35.00         
  3 Názlerová Zdeňka         SK Zbraslav          ZBP        301071  41.00         
  4 Rokůsek Jan              SKOB Roudnice nad La ROU4201 C  428267  47.00         
  5 Michaela Kolářová        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C  301067  53.00         
  6 Kysela Jakub             SK Praga Praha       PGP     C  301082  59.00         
  7 Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C  301069  65.00         
  8 Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP        231119  71.00         
  9 Šíma Vladislav           TJ Sparta Doly Kladn DKL9700 C   49650  77.00         
 10 Vakant                                                           83.00         
 11 Vakant                                                           89.00         
 12 Vakant                                                           95.00         
 13 Vakant                                                          101.00         
 14 Vakant                                                          107.00         
 15 Vakant                                                          113.00         
 16 Vakant                                                          119.00         
 17 Vakant                                                          125.00         
 18 Vakant                                                          131.00         
 19 Vakant                                                          137.00         
 20 Vakant                                                          143.00         
 21 Vakant                                                          149.00         
 22 Vakant                                                          155.00         
 23 Vakant                                                          161.00         
 24 Vakant                                                          167.00         
 25 Vakant                                                          173.00         
 26 Vakant                                                          179.00         
 27 Vakant                                                          185.00         
 28 Vakant                                                          191.00         
 29 Vakant                                                          197.00         
 
Startovka kategorie: T4          4.3km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C   51705  34.00         
  2 Řeháková Jana            Sokol Praha Spořilov DVP7351 C  361962  36.00         
  3 Schejbal Petr                                 NER        253138  38.00         
  4 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  40.00         
  5 Červinková Denisa        SK OK 24 Praha       OKP6750 C  434579  42.00         
  6 Sladkovská Helena        KOB TRETRA Praha     TAP6751 C    4194  44.00         
  7 Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP9996 C  301093  46.00         
  8 Schejbalová Alena                             NER        253139  48.00         
  9 Provazník Zdeněk         OOB TJ Sokol Troja   TJP4300 C   53527  50.00         
 10 Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732  52.00         
 11 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387  54.00         
 12 Libor Wagner             SK Kotlářka Praha    DKP     C  301369  56.00         
 13 Šebor Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL8100 C  301119  58.00         
 14 Vakant                                                           60.00         
 15 Vakant                                                           62.00         
 16 Vakant                                                           64.00         
 17 Vakant                                                           66.00         
 18 Vakant                                                           68.00         
 19 Vakant                                                           70.00         
 20 Vakant                                                           72.00         
 21 Vakant                                                           74.00         
 22 Vakant                                                           76.00         
 23 Vakant                                                           78.00         
 24 Vakant                                                           80.00         
 25 Vakant                                                           82.00         
 26 Vakant                                                           84.00         
 27 Vakant                                                           86.00         
 28 Vakant                                                           88.00         
 29 Vakant                                                           90.00         
 30 Vakant                                                           92.00