Výsledky
Pražský pohár žactva 10. 06. 2009
KOB Tretra Praha

HDR

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Kalousková Marie nereg 0:12:05
2. Lejbl Jakub LBE 0:14:57
3. Kožina Štěpán PGP0300 0:17:16
4. Trnka Martin VSP0300 0:19:13
5. Vančurová Monika TAP 0:23:02
6. Tahotný Filip TJP 0:24:04
7. Tesař Jakub
0:25:34
8. Bolehlavský Daniel EKP 0:28:34
9. Slavíková Jana SLP0251 0:28:50
10. Skripnik Nikola
0:29:57
11. Reháková Ludmila DVP 0:31:02
12. Cerný nereg. 0:31:43
13. Zamrazilová Michaela
0:32:08
14. Provazníková Anna TJN 0:33:17
15. Alblová Zuzana PVP 0:37:08
16. Trnka Marek VSP0402 0:37:14
17. Bolehovský Michal EKP 0:39:10
18. Baldrián Tomáš PGP0401 0:39:50
19. Kamarád Tomáš PGP 0:39:54
20. Baldriánová Eva PGP0701 0:40:08
21. Fibírová Lucie
0:42:15

Šimanovská Dana
MS 0:26:45





D10L

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Turinská Magdalena TAP0251 0:37:02
2. Maroušková Michaela TAP 0:45:40
3. Vančurová Kateřina TAP 0:49:30

Turinská Ivana TAP6850 MS 0:38:03





D10

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Illnerová Kaeřina DKP9950 0:37:30
2. Mašatová Eliška
0:49:04
3. Fialková Michaela ODV9951 1:00:39
4. Svejdnová Nikola ODV9950 1:04:21





D12

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Zimmerová Kateřina ZVO9852 0:45:12
2. Hájková Eliška ZVO9851 0:49:11
3. Wenigová Gábina ROZ9750 0:59:18
4. Doláková Tereza TAP 1:01:20
5. Poláková Kateřina TAP 1:08:18
6. Mikulášová Martina PGP985? 1:32:23
7. Sieglová Eliška nereg 1:54:45
8. Kopalová Alice TAP98 1:56:40

Fialková Eliška ODV9750 DISK





D14

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Procházková M. KAM9554 0:30:27
2. Pavlů Kateřina PGP9954 0:35:52
3. Koženová Zuzana PGP9650 0:35:54
4. Sňupárková Anna DKP9652 0:36:32
5. Bohatá Jana VSP9551 0:40:47
6. Hlubučková Kristýna KAM9551 0:44:10
7. Hrabánková PGP9654 0:45:00
8. Janovská Kateřina PGP9850 1:06:20
9. Sýkorová Anna ODV9651 1:34:05

Skripniková Kateřina FSP8051 MS 44:02





H10L

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Watzek Jakub DKP0001 0:18:47
2. Kohout Kryštof MFP 0:18:53
3. Tahotný Lukáš TJP 0:21:42
4. Dušek Tonda DKP0101 0:23:14
5. Niebauer Jan TAP 0:33:46
6. Kolský Pavel ASP0201 0:33:52
7. Valach Marek TAP 0:35:36
8. Kopal Vojtěch TAP01 0:53:33
9. Ctrnáct šimon nereg. 1:05:44





H10

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Vojta Michal PGP 0:33:02
2. Forst Antonín MFP0101 0:34:10
3. Baláček Jan ROZ99.. 0:36:40
4. Lanz Vojtěch 9900 0:43:43
5. Lejbl Ladislav nereg. 0:46:15
6. Vančura Michal TAP0004 1:02:02
7. Login Jan TAP0103 1:06:02
8. Ježek Josef ODV9901 1:08:34

Zimmer JAn ZVO DISK





H12

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Goj Tomáš LBE 0:34:46
2. Vlášek Jakub TAP9702 0:36:33
3. Najman Matouš DKP9800 0:37:13
4. Cermák Adam PGP9701 0:37:45
5. Komers František KNC9801 0:38:42
6. Kalista Michalel LBE 0:38:53
7. Mikeš Jan TAP9802 0:40:09
8. Sherwood Kenneth TAP9803 0:40:47
9. Borovička Tomáš FSP9801 0:41:54
10. Brychta Dominik LBE 0:43:02
11. Mašatka Metoděj PHK 1:00:30
12. Kohout Matyáš MFP 1:00:43
13. Turinský Pavel TAP9701 1:12:10
14. Lanz Edvard DKP9701 1:34:18

Vlasák Vojtěch ODV DISK





H14

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Kettner Vojtěch HCE9600 0:27:37
2. Illner Vojta DKP9600 0:35:45
3. Sňupárek Václav DKP9500 0:38:08
4. Veselý Jakub LBE 0:45:40
5. Lustig Matyáš DKP9507 0:49:52
6. Novák Viktor nereg. 1:07:58

Nižňaský Matěj ROZ9601 DISK





T3

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Žaludek Jindřich TZL 0:27:59
2. Alblová Lucie PVP7554 0:32:05
3. Němečková Jája OKP6650 0:32:18
4. Komers František KNC 0:34:08
5. Komersová Jana KNC6550 0:36:05
6. Kettnerová L. HCE6450 0:36:31
7. Sípová Jana BOR8353 0:36:37
8. Hartl Martin ODV 0:36:48
9. Forstová L. MFP6850 0:37:30
10. Sípová SoŇa BOR6150 0:38:20
11. Klinkerová Tereza ROZ9350 0:38:32
12. Procházková Miluše DCE5405 0:38:33
13. Brázdilová Radka ODV6950 0:39:02
14. Hartlova Blanka ODV 0:42:11
15. Glas Petrt
0:43:02
16. Kalousek Jiří nereg. 0:43:13
17. Subrt Kiří TEP6100 0:43:23
18. Maňásková Jitka
0:43:28
19. Mrázková DKP5650 0:43:33
20. Soukupová ASP 0:46:10
21. Svobodná E. DKP5851 0:46:48
22. Mikulášová Helena PGP9353 0:48:33
23. Reháková Jana DVP 0:51:13
24. Durčat DKP3800 0:51:25
25. Ctrnáctková Magdalena nereg 0:52:33
26. Schejbalová Alena
1:00:33
27. Kovácsová Silvia PGP 1:07:07
28. Nováková Alice nereg. 1:09:58
29. Kuneš Vratislav ODV4100 1:11:38
30. Spinar Ladislav
1:13:53
31. Hausnerová Lenka
1:15:44
32. Urbanvksá Aneta
1:23:40
33. Wagnerová Lenka nereg. 1:24:08
34. Chloupková Jana SLP 1:26:05
35. Nováková Zdenka
1:28:00
36. Cecháková Lucie
1:35:55
37. Samohýl Richard PGP2800 1:37:00
38. Fragnerová
1:37:02
39. Rychlá Markéta
1:41:00

Lustig Zdeněk
DISK





T5

Pořadí Jméno Reg. číslo Čas
1. Janata Martin DKP8306 0:31:40
2. Olda
0:31:41
3. Balcar Aleš PHK8602 0:32:22
4. Rožek David MFP 0:33:33
5. Pašek František KAM 0:34:34
6. Mašata Roman
0:35:01
7. Blahuta MFP7301 0:35:03
8. Kurfürst Pavel FSP7400 0:35:44
9. Fišer Jiří SLP8503 0:35:59
10. Svobodná Šárka DKP8850 0:36:08
11. Urban Hynek SZRSAVSD 0:36:17
12. Novák Ivo OKP 0:36:18
13. Junek Petr STM 0:36:23
14. Valášek Onsík KDL9444 0:36:40
15. Kládin TOI1234 0:36:43
16. Němeček Jan VSP6201 0:37:07
17. Fibír Tomáš FSP7901 0:37:07
18. Skripnik Ondřej
0:37:10
19. Bauer Tomáš nereg. 0:37:28
20. Sára Pavel
0:37:31
21. Kittner Lukáš KAM9403 0:37:48
22. Janovský Tomáš PGP6401 0:38:40
23. Pospíšil Ondřej DKP8717 0:38:42
24. Slavík PGP6300 0:38:44
25. Albl Slávek PVP7605 0:38:50
26. Holub Michal
0:39:21
27. Baldrianová barbora VSP7850 0:39:26
28. Kovářová Kristýna DKP8450 0:39:51
29. Kučera P. MFP7602 0:40:15
30. Hájek Adam ZVO9201 0:40:22
31. Gregorová CTB8151 0:40:36
32. Drahoňovský
0:40:57
33. Janda Martin DOP8002 0:41:00
34. Táborský Ondřej TJN5605 0:41:05
35. Gregor CTB7701 0:41:15
36. Hanč Petr VRL 0:41:52
37. Horký Milan VIP6101 0:41:54
38. Vaněk Petr ZBP7302 0:42:15
39. Kožich PGP6001 0:42:15
40. Rusá Šárka KAM 0:42:37
41. Bělohlávek Tomáš ROZ9201 0:42:39
42. Janatová Lucie DKP8154 0:42:51
43. PRÁŠEK KDC9313 0:43:41
44. Vávrová Veronika ASU8598 0:43:56
45. Jandera Tomáš
0:44:25
46. Vaníček MFP6601 0:44:29
47. Kožinová PGP6651 0:44:44
48. Bořánková Karolína KAM9550 0:44:57
49. Khel Richard SCP7500 0:45:04
50. Vácha Pavel MFP7901 0:45:13
51. Budínová Radka
0:45:19
52. Siegl Roman
0:45:39
53. Klinkerová Jitka KAM6450 0:45:56
54. Carlsson Christer SWE 0:46:04
55. suk Jiří MFP6401 0:46:17
56. Erbenová Zuzana OKP7454 0:46:22
57. Nováková
0:46:49
58. Svanberg Ingver SWE 0:46:54
59. Juračková Katka
0:47:04
60. Sudre Frederic
0:48:00
61. Blechová
0:48:19
62. Kohl Jirka KPY6201 0:48:28
63. Bensch Jan nereg. 0:49:03
64. Pavlů n 0:49:06
65. Cermáková Kristýna PGP9154 0:49:08
66. Sváb Jéňa VSP5801 0:49:32
67. Dlohá Hana DKP9450 0:49:44
68. Jelínková PGP 0:50:26
69. Kettner Pavel HCE5900 0:50:30
70. Rada Jakub DKP9401 0:50:31
71. Krejčíková Katka nerg. 0:50:33
72. Stemberg Milan nerg. 0:50:37
73. Plch Martin nerg. 0:51:13
74. Vildmonová Pavla LBE 0:51:40
75. Wagner Libor
0:51:50
76. Janovská Petra PGP7355 0:52:22
77. Weiss Zuzana
0:52:36
78. Hartl ODV6300 0:52:39
79. Lejbl Ladislav LBE 0:53:30
80. Janda Karel nereg, 0:54:24
81. Berg Soren
0:55:00
82. Betlach Miroslav DKP6301 0:55:11
83. Skorpilová Jana VSP7455 0:57:43
84. Dienerová Petra DKP8159 1:00:45
85. Sevčík
1:00:58
86. Jelínková Petra nereg. 1:01:15
87. Janeček Petr
1:02:01
88. Doležal Petr nereg. 1:02:09
89. Jelínek Jan nereg. 1:03:12
90. Fatka Ondřej PGP6302 1:05:03
91. Písařová Zdenka DVP 1:07:33
92. Malačka DVP 1:07:55
93. Rada Richard DKP 1:08:37
94. Haňkovská Jana PGP4050 1:14:51
95. Sabacký David nerg. 1:15:15
96. Bulva Radek
1:15:43
97. Illnerová Daniela DKP6651 1:21:05
98. Radová Jaromíra DKP6551 1:26:03
99. Wagner Richard
1:26:31
100. Opatrný
1:27:10
101. Mencl Pavel DKP7912 1:27:30
102. Kopal Jiří
1:31:30
103. Hlavatý SJP4200 1:36:41

Nétek Petr nerg. DISK

Kněžínek Jaroslav
DISK