Startovka - oddíly
Pražský žebříček Jevany 13. 04. 2014
KOB Tretra Praha
    
      Startovka oddílů                                                  11.4.2014 19:56:18

      Startovka oddílu: 2MC -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Král Ludek               2MC4900  981831    P3
      2 Jagerová Marcela         2MC5350  515115    P3


      Startovka oddílu: 37C -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Tumová Tereza            37C8750            P3


      Startovka oddílu: 38A -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Tomandl Jan              38A7000            T4     102.00
      2 Tomandlová Radka         38A7550            P3


      Startovka oddílu: 3LC -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Stauch Daniel            3LC0600            HDR
      2 Stauchová Iva            3LC7450  896977    P3


      Startovka oddílu: 44C -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Bulírová Zofie           44C0850            HDR
      2 Bulír Jirí               44C6801            T4      75.00
      3 Kopácková Iva            44C8050   53008    P3
      4 Spinková Markéta         44C8550            T4     147.00


      Startovka oddílu: 66C -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Novak jonas              66C0700            HDR
      2 Karlach Vladislav        66C5501            T4     126.00
      3 Karas Vladimír           66C6000  301157    T4      60.00
      4 Karlachová Jana          66C6850  361949    T4      36.00
      5 Bulírová Blanka          66C7300            T4     165.00
      6 Tucková Sabina           66C9050            T4     105.00


      Startovka oddílu: 81C -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Mácova Martina           81C0050            T4      57.00
      2 Arnotová Anna            81C0250            D12    131.00
      3 Cerná Karolína           81C0251            D12    169.00
      4 Pecníková Nikola         81C0252            HDR
      5 Sroubek Krystof          81C0300            H12     63.00
      6 Zindulka Adam            81C0302            HDR
      7 Arnot Frantisek          81C0400            H10     17.00
      8 Palát Vojtech            81C0401            H10L    98.00
      9 Cerny Matej              81C0501            HDR
      10 Marada Matej             81C0502            H10L    18.00
      11 Marada Vojtech           81C0503            H10     77.00
      12 Simková Amálie           81C0550            HDR
      13 Mácová Stepánka          81C0650            D10L    16.00
      14 Arnot Josef              81C0700            HDR
      15 Kolár David              81C0701            HDR
      16 Mácová Natálie           81C0750            D10L    72.00
      17 Sroubková Miriam         81C0850            HDR
      18 Kubec Adam               81C0900            HDR
      19 Marada Martin            81C0901            HDR
      20 Kotulán Jirí             81C5400            H55     77.00
      21 Arnot Michal             81C7600            H35    159.00


      Startovka oddílu: AOP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kosárek Pavel            AOP7102   52296    H21L   172.00
      2 Kosárková Iva            AOP8152   51568    D21L    11.00


      Startovka oddílu: API -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Funda Jirí               API6401  232336    H45      1.00


      Startovka oddílu: BOR -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Langr Jan                BOR3601    8541    H75     21.00
      2 Langrová Marie           BOR3750    8542    D75     57.00


      Startovka oddílu: DCE -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Tachezy Jan              DCE0100  416159    H14    123.00
      2 Rusá Vendula             DCE0150  232737    D14    138.00
      3 Zimová Veronika          DCE0650  224880    HDR
      4 Mudr Stanislav           DCE4400  232101    H65    151.00
      5 Paul Josef               DCE4401  301171    H65     91.00
      6 Paulová Mirka            DCE5250   53597    P3
      7 Jaros Vladimír           DCE5400   51973    H45     83.00
      8 Procházková Miluse       DCE5450   51966    D35     66.00
      9 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35    117.00
      10 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45    140.00
      11 Strossová Jirina         DCE5650    7870    D55     70.00
      12 Pavlu Jaroslav           DCE6100  232041    H45     33.00
      13 Rusá Lenka               DCE6452  301101    D45     88.00
      14 Strossová Veronika       DCE8250    7869    P3


      Startovka oddílu: DKL -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Oubrecht Tomás           DKL0001   49642    H14    137.00
      2 Benesová Hana            DKL0050   49640    D14     98.00
      3 Melichna Matej           DKL0102  682699    H14     93.00
      4 Horychová Zuzana         DKL0150  515197    D14    146.00
      5 Swart Benjamin           DKL0300  336741    H12     85.00
      6 Oubrecht Petr            DKL0600   49641    H10L    58.00
      7 Seborová Kacka           DKL0951   62367    HDR
      8 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55    115.00
      9 Cabrnoch Jirí            DKL5400  416324    H55    109.00
      10 Cabrnochová Hana         DKL5550   53520    D45     64.00
      11 Benes Jan                DKL6600   49646    H45     11.00
      12 Vins Pavel               DKL6900   51684    H35    119.00
      13 Semelík Petr             DKL6901  515065    H35    155.00
      14 Benesová Jaroslava       DKL7050   49647    D35     70.00
      15 Datel Jirí               DKL7101  995851    H35    177.00
      16 Seborová Tereza          DKL8150   52228    D21K    14.00
      17 Síma Vladislav           DKL9700  301697    H18      7.00
      18 Benes Jan                DKL9800   49648    H16     12.00


      Startovka oddílu: DKP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kalousková Marie         DKP0151  443091    D14    118.00
      2 Lustig Adam              DKP0202  515410    H12     31.00
      3 Subrt Matej              DKP0205  888625    H12    101.00
      4 Malacka Milan            DKP0210  446345    H12     67.00
      5 Sanna Karin              DKP0250 7200326    D12    167.00
      6 Tichá Dorotea            DKP0351 2051523    D12    129.00
      7 Subrt Vojtech            DKP0502  886289    H10L   112.00
      8 Tichy Hubert             DKP0600            H10L    94.00
      9 Subrt Jáchym             DKP0800  887619    HDR
      10 Durcat Jozef             DKP3800   51763    H75     29.00
      11 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H45     91.00
      12 Klusáková Jitka          DKP5651    8558    D45     58.00
      13 Dudová Hana              DKP5752   49892    D45    102.00
      14 Setínková Zuzana         DKP5753    8945    D35    102.00
      15 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D45    146.00
      16 Prouzová Zuzana          DKP6250   49865    P3
      17 Klaska Pavel             DKP6500    8650    H21L   134.00
      18 Illner Jakub             DKP6601  515448    H21L   142.00
      19 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45     78.00
      20 Sanna Roberto            DKP6703 9180967    H45     55.00
      21 Velichkov Petar          DKP6704 2070840    H45     17.00
      22 Klasková Katerina        DKP6750   49806    D45    120.00
      23 Subrt Antonín            DKP7100 7201757    H35    167.00
      24 Tichá Dagmar             DKP7250            D35    156.00
      25 Hopanyuk Anatoliy        DKP7900  682700    H21L    88.00
      26 Nyvlt Petr               DKP8004 1207404    H21L    24.00
      27 Karbanová Vendula        DKP8350   51759    D21K    12.00
      28 Matousek Petr            DKP8401 2049575    H21L    98.00
      29 Klusák Martin            DKP8704    8557    H21L    56.00
      30 Prouza Jaromír           DKP8705   49866    H21K    37.00
      31 Pospísil Ondrej          DKP8717  336746    H21L   122.00
      32 Dlouhá Marie             DKP8756 7875600    D21L    61.00
      33 Setínková Eva            DKP8759    8946    D21L    17.00
      34 Pinkner Adam             DKP9101            H21L    66.00
      35 Klusáková Barbora        DKP9157  899157    D21L    77.00
      36 Rada Jakub               DKP9401  515144    H21L    36.00
      37 Dlouhá Hana              DKP9450 7945000    D21L    37.00
      38 Illner Vojtech           DKP9600  899156    H21L    14.00
      39 Klasková Josefina        DKP9651  443061    P3
      40 Semerád Antonín          DKP9801  897357    H21L   174.00
      41 Sebek Petr               DKP9903 9903301    H16     36.00
      42 Illnerová Katerina       DKP9950    9888    D16     32.00


      Startovka oddílu: DOB -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kubcová Anna             DOB0550    7258    D10L    56.00
      2 Kubec Martin             DOB7002    7259    H35    129.00
      3 Kubcová Lenka            DOB7451            D35    116.00


      Startovka oddílu: DOR -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Bálková Denisa           DOR0050 2067306    D14     82.00
      2 Janda Ondrej             DOR0100 2045310    H14     59.00
      3 Dudla Maxmilián          DOR0200 2045306    H12     51.00
      4 Kastnerová Jessica       DOR0250 2042536    D12    147.00
      5 Kucera Jáchym            DOR0301 2044898    H12     19.00
      6 Nigrin Matous            DOR0303 2067311    H12     75.00
      7 Jirasová Anezka          DOR0350 2045303    D12    157.00
      8 Nentvichová Julie        DOR0351 2045307    D12    107.00
      9 Bernard Vilém            DOR0400 2058505    H10    117.00
      10 Dudla Teodor             DOR0401 2045305    H10     49.00
      11 Hájek Tobiás             DOR0402 2044894    H12     97.00
      12 Janda Jakub              DOR0403 2045308    H10     85.00
      13 Snízek Martin            DOR0405 2042541    H10     57.00
      14 Spanel Vojtech           DOR0407 2045304    H10     37.00
      15 Vlasaná Michaela         DOR0452 2044884    D10     71.00
      16 Arnostová Veronika       DOR0455  434596    D12    141.00
      17 Novy Jáchym              DOR0502 2044888    H10    105.00
      18 Jiras Jenda              DOR0505 2042521    H10     29.00
      19 Klimt Robík              DOR0506 2050498    H10     93.00
      20 Spanel Benedikt          DOR0508 2045318    H10    137.00
      21 Stajmarová Andelka       DOR0550 2045320    D10     63.00
      22 Bernard Robin            DOR0600 2058514    H10L   130.00
      23 Havlícek Martin          DOR0601 2050487    H10L   134.00
      24 Koubková Tereza          DOR0651 2058510    D10L    20.00
      25 Jiras Antonín            DOR0701 2042522    H10L   118.00
      26 Lorenc Vasík             DOR0702 2044885    H10L   110.00
      27 Chmelík Stepán           DOR0703 2045319    HDR
      28 Vlasaná Karolína         DOR0751 2044887    D10L    76.00
      29 Kucera Teodor            DOR0800 2044899    H10L    38.00
      30 Jiras Frantisek          DOR0900 2044893    HDR
      31 Dudlová Noemi            DOR0950 2050485    HDR
      32 Nentvich Lubomír         DOR5800 2042530    T4     114.00
      33 Nentvichová Romana       DOR6651 2058509    P3
      34 Spanel Ondrej            DOR7100 2058506    H35    133.00
      35 Kucera Pavel             DOR7101 2044897    T4      99.00
      36 Nová Jana                DOR7150 2045313    D35    146.00
      37 Lorenc Václav            DOR7200 2058507    H35    173.00
      38 Nigrin Radek             DOR7202 2067310    T4      48.00
      39 Dudlová Iva              DOR7250 2050489    P3
      40 Pavlícková Lenka         DOR7251 2058515    P3
      41 Bernard Zdenek           DOR7400 2050492    P3
      42 Dudla Michal             DOR7403 2050500    T4      78.00
      43 Jirasová Jana            DOR7450 2050490    T4     168.00
      44 Koubková Daniela         DOR7451 2058512    P3
      45 Hájek Filip              DOR7500 2050495    T4      63.00
      46 Havlícková Katerina      DOR7650 2050488    P3
      47 Forstereviczová Jana     DOR7653 2050499    D21L    67.00
      48 Bernardová Martina       DOR7751 2058516    P3
      49 Lorencová Marcela        DOR7752 2058501    T4     135.00
      50 Kucerová Bára            DOR7851 2044892    P3
      51 Koubek Václav            DOR9900 2058503    H16      8.00
      52 Nentvichová Klára        DOR9950 2045314    D16     44.00


      Startovka oddílu: DVP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Malacka Milan            DVP6000  981822    H45     73.00
      2 Malacková Jana           DVP6151  232646    D45     50.00
      3 Jandera Tomás            DVP7304  232723    H35    149.00
      4 Janderová Markéta        DVP7751  232976    HDR


      Startovka oddílu: EKP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Fantová Katerina         EKP0256   49632    D12    135.00
      2 Ondrácek Lubor           EKP1111   52852    HDR
      3 Vítová Marianne          EKP1158  515154    HDR
      4 Borák Stanislav          EKP5212 2042539    H55     85.00
      5 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H55    107.00
      6 Fantová Libuse           EKP5650   51583    D45    126.00
      7 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H45     57.00
      8 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D45     84.00
      9 Kabát Jan                EKP6912  886298    T4      27.00
      10 Vít David                EKP7200  515003    H35    109.00
      11 Ondrácek Radim           EKP7414 2045232    H21L   182.00
      12 Matousek Petr            EKP7503  443102    H21L    90.00
      13 Stenha Martin            EKP7608 7003036    H21L   158.00
      14 Ondrácková Veronika      EKP7850 2045231    D21L    87.00
      15 Rozkosny Karel           EKP7900   51603    H21L    20.00
      16 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    H21L    10.00
      17 Kalinová Markéta         EKP8259 7201195    D21L    53.00
      18 Pidrman Milan            EKP8310 2067264    H21L    38.00
      19 Svatosová Katerina       EKP8461 2061773    D21L    23.00
      20 Mikan Albert             EKP8606 2031357    H21L   138.00


      Startovka oddílu: FSP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kuzel Jan                FSP0400  446429    H10     81.00
      2 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    D10L   100.00
      3 Skripnik Nikola          FSP0600   51854    H10L    66.00
      4 Kuzelová Ela             FSP0750            HDR
      5 Skripnik Matous          FSP0800    8878    HDR
      6 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75     45.00
      7 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75     69.00
      8 Cadil Jan                FSP4300   53267    H65     61.00
      9 Borovicka Milan          FSP6104  515097    H21K    33.00
      10 Karasová Jana            FSP6153  301140    D21L    63.00
      11 Simek Tomás              FSP6304 1403434    H21L    52.00
      12 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H45     67.00
      13 Simková Gabriela         FSP6650            P3
      14 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45    128.00
      15 Zácek Martin             FSP6803 1396842    H21L   116.00
      16 Vondra Jirí              FSP7600   51864    H21L   186.00
      17 Kuzel Tomás              FSP7610  515098    H35    147.00
      18 Hrouda Martin            FSP7612  232957    T4      66.00
      19 Tomásek Jakub            FSP7613  410391    H35    191.00
      20 Kuzelová Michaela        FSP7851  211539    D35    150.00
      21 Skripniková Katerina     FSP8051  887950    D21K    10.00
      22 Peterová Eva             FSP8080            P3
      23 Pavlíková Romana         FSP8950  434826    D21K    20.00
      24 Simek Jan                FSP9600  303953    H21K    47.00
      25 Borovicka Tomás          FSP9801  888614    H16      6.00


      Startovka oddílu: HCE -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45     87.00
      2 Stetina Jirí             HCE6100   49154    H45     37.00
      3 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45    134.00
      4 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D45     86.00


      Startovka oddílu: HSU -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kupcová Veroslava        HSU4850   52600    D65     25.00


      Startovka oddílu: KAM -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Stormer Emil             KAM0000  218798    H14    133.00
      2 Kováríková Marie         KAM0050  436964    D14    106.00
      3 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D14     58.00
      4 Kyralová Anna            KAM0052  682649    D14    130.00
      5 Valásek Václav           KAM0100  336743    H14     67.00
      6 Safka Sebastian          KAM0101 1403413    H14    115.00
      7 Vísek Martin             KAM0102  218797    H14     73.00
      8 Blaha Petr               KAM0104 2053550    H14     97.00
      9 Gajda Jan                KAM0105 9201064    H14     83.00
      10 Barton Michal            KAM0107 1407428    H14    111.00
      11 Skáchová Magdalena       KAM0151  434818    D14     74.00
      12 Safková Sofie            KAM0153 2042545    D14    154.00
      13 Hankovec Hugo            KAM0201  436446    H12     59.00
      14 Skvor Adam               KAM0202  425596    H12     39.00
      15 Albrecht Adam            KAM0203  995899    H12     99.00
      16 Hejsek Filip             KAM0204 2050496    H12      7.00
      17 Renda Michal             KAM0207  446427    H12     11.00
      18 Mrózek Adam              KAM0209            H12     81.00
      19 Semíková Lucie           KAM0250  515426    D12    109.00
      20 Chaloupková Hana         KAM0252  442850    D12    149.00
      21 Kovárík Tomás            KAM0300  436963    H12     77.00
      22 Chaloupka Viktor         KAM0301  443069    H12     65.00
      23 Kyral Maxmilián          KAM0305  682639    H12     87.00
      24 Skácha Vít               KAM0309  682695    H12     21.00
      25 Tamasi Daniel            KAM0310            H12     29.00
      26 Hankovcová Helena        KAM0350  442879    D12    125.00
      27 Bathová Zuzana           KAM0354            D12    161.00
      28 Hejsek Lukás             KAM0400 2051541    H10     21.00
      29 Jedlicka Jakub           KAM0404            H10L    26.00
      30 Gajda Martin             KAM0405 9201061    H12     53.00
      31 Vísková Veronika         KAM0452   51618    D10     67.00
      32 Jedlicková Kristyna      KAM0455            D10L    88.00
      33 Tersl Anna               KAM0456            D10L    48.00
      34 Balejová Julie           KAM0551 2061855    D10L    68.00
      35 Skáchová Viktorie        KAM0650   51366    D10     15.00
      36 Skáchová Zuzana          KAM0651   51550    D10L    60.00
      37 Tersl Adam               KAM0800            HDR
      38 Kudrnác Martin           KAM5901  301371    H55     99.00
      39 Aschermann David         KAM6500  428289    H45     15.00
      40 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21L    16.00
      41 Aschermannová Eva        KAM6550  301628    D45    136.00
      42 Valásek Petr             KAM6600   52276    H45     53.00
      43 Hlubucek Tomás           KAM6603  232428    H45     79.00
      44 Skvor Martin             KAM6700   52267    H21L    96.00
      45 Cermáková Gabriela       KAM6752  232397    D45    108.00
      46 Hlubucková Sárka         KAM6851  232398    D45     66.00
      47 Hejsek Jirí              KAM6900            T4      69.00
      48 Kovárík Tomás            KAM6901   51498    H35    121.00
      49 Valásková Sárka          KAM6951  232393    D21L    55.00
      50 Skáchová Petra           KAM7054  434803    D21L    73.00
      51 Hankovec Petr            KAM7101  995898    H35    157.00
      52 Zemla Tomás              KAM7105   51565    H35    187.00
      53 Chaloupková Dana         KAM7150  446323    D35     76.00
      54 Kováríková Erika         KAM7252   51499    D35    158.00
      55 Skvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35    104.00
      56 Gajdová Magdalena        KAM7450    8696    D35    132.00
      57 Pasek Frantisek          KAM7600  523000    H21L    58.00
      58 Jedlicka Adam            KAM7700            P3
      59 Albrecht Vladimír        KAM7800  981812    P3
      60 Albrechtová Eva          KAM7850  515490    D21L    47.00
      61 Kudrnácová Lucie         KAM8850  301379    D21K     8.00
      62 Aschermann Michal        KAM9104  232402    H21K    41.00
      63 Kamererová Klára         KAM9154   52932    D21L    29.00
      64 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D21K    18.00
      65 Kapal Tomás              KAM9402  232267    H21L    34.00
      66 Kamererová Valerie       KAM9452  428250    D21L    85.00
      67 Boránková Karolína       KAM9550   53599    D21L    21.00
      68 Hlubucková Kristyna      KAM9551 7003009    D21L     9.00
      69 Kettner Vojtech          KAM9601  897360    H21L   184.00
      70 Valásek Jirí             KAM9700  232245    H21L   128.00
      71 Aschermann Daniel        KAM9801  232395    H16     32.00
      72 Jíra Tomás               KAM9802 9005139    H21L    84.00
      73 Skvor Ota                KAM9900  981828    H21L    54.00


      Startovka oddílu: KNC -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kováciková Lenka         KNC0000            P3
      2 Chládková Jana           KNC0052  420404    P3
      3 Volek Jaroslav           KNC0100  224869    P3
      4 Novotná Sárka            KNC0150    4776    D14    158.00
      5 Borovicka Matej          KNC0202  515078    H12     79.00
      6 Bazant Václav            KNC0203  981825    H12     37.00
      7 Tomic Marcus             KNC0204  438610    H12     13.00
      8 Kratochvíl Petr          KNC0205            H12     91.00
      9 Votavová Zofie           KNC0250  446355    D12    123.00
      10 Novotny Marek            KNC0302   49814    H12     61.00
      11 Chládková Eliska         KNC0350   52256    P3
      12 Kahounová Karolína       KNC0351  303937    D12    163.00
      13 Botková Alzbeta          KNC0352  224867    D12    115.00
      14 Bazant Jakub             KNC0401  438614    H10L   136.00
      15 Paces Marek              KNC0402   51400    H10L    50.00
      16 Botková Josefína         KNC0551  420420    D10L    92.00
      17 Vosecky Vojtech          KNC0553  438604    H10L   114.00
      18 Kubelková Marie          KNC1050   51394    HDR
      19 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H75     77.00
      20 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H75     53.00
      21 Jun Drahomír             KNC5501   52255    H35    183.00
      22 Silerová Zdena           KNC5750 2023962    D55     34.00
      23 Havlícková Jindra        KNC6150   52259    D45    132.00
      24 Tichá Ivana              KNC6250   51392    P3
      25 Kohoutová Pavla          KNC6251  515055    D45     54.00
      26 Votavová Renata          KNC6452  253105    P3
      27 Komersová Jana           KNC6550   52265    D45     98.00
      28 Vlková Radka             KNC6551 2023954    D45    116.00
      29 Votava Petr              KNC6602   52894    H45     45.00
      30 Ciháková Lenka           KNC6750   51387    D45     74.00
      31 Pohnán Radek             KNC7002  253134    H35    141.00
      32 Havlícek Tomás           KNC8700   52257    H21L   162.00
      33 Bitter Ales              KNC8803   52264    H21L    72.00
      34 Votava Krystof           KNC9601            H18     11.00
      35 Kovácik Juraj            KNC9701            H18      5.00
      36 Kopecká Eliska           KNC9850  420407    D16     29.00
      37 Varga Ondrej             KNC9900  420403    H16     18.00
      38 Prkno Jonás              KNC9903  420401    H16     42.00
      39 Ciháková Barbora         KNC9950  232895    D16     11.00
      40 Votava Stepán            KNCxxxx            P3


      Startovka oddílu: KPY -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Míchalová Sárka          KPY0050  682688    D14     78.00
      2 Martínek Jaroslav        KPY0300 2060244    H12     35.00
      3 Duda Frantisek           KPY4600   53731    H65    115.00
      4 Dobes Václav             KPY5701  301374    H45     25.00
      5 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D45     46.00
      6 Kohl Jirí                KPY6201  301391    H21L   160.00
      7 Lisková Hana             KPY6650 20700850    T4     141.00
      8 Liska Jindrich           KPY6700  682077    H35    103.00
      9 Martínková Katerina      KPY7350 2060247    D21K     6.00
      10 Pavlícek Lubomír         KPY7800  515401    H21L    40.00
      11 Kohl Ondrej              KPY8600  301370    H21L   104.00
      12 Gottliebová Petra        KPY8752 2060246    D21L    39.00
      13 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21L    81.00
      14 Lisková Hana             KPY9951  682095    D16     14.00


      Startovka oddílu: KSU -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Hudosová Gabriela        KSU7299 2056283    D35    154.00


      Startovka oddílu: LBE -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Uhlírová Marie           LBE0950  218788    HDR
      2 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65     37.00
      3 Hamácek Bohuslav         LBE5000  411760    H55     89.00
      4 Dudík Petr               LBE5500  303905    H55    111.00
      5 Dudíková Hana            LBE5550  411766    D35     90.00
      6 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21L    44.00
      7 Karmazín Pavel           LBE6800   52975    H35    139.00
      8 Uhlír Patrik             LBE7000  331179    H35    181.00
      9 Simon Jakub              LBE8801   52979    H21L   108.00
      10 Simon Václav             LBE9100 7200132    H21L   166.00
      11 Marková Anna             LBE9250  301549    D21L    31.00
      12 Kucerová Barbora         LBE9650  515046    D18     11.00


      Startovka oddílu: LCE -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Pop Lukás                LCE8200  897378    H21L   148.00


      Startovka oddílu: LME -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Machová Marie            LME0050 2060278    D14     62.00
      2 Zdimera Vít              LME0200  336702    H12      5.00
      3 Bejvlová Karolína        LME0250 2058463    D12    105.00
      4 Nápravník Jirí           LME0401 2056282    H10    113.00
      5 Alblová Zuzana           LME0660  206359    D10L    32.00
      6 Simková Anezka           LME0950  416325    HDR
      7 Simek Miroslav           LME6300 2020717    H45     89.00
      8 Nápravník Jirí           LME6301 2060243    H45     39.00
      9 Zdimerová Monika         LME6950  232357    D45    104.00
      10 Zdimera Zdenek           LME7000  303908    H35    189.00
      11 Haering Jan              LME7500 2045234    H21L   168.00
      12 Alblová Lucie            LME7555  420448    D21L     7.00
      13 Albl Miloslav            LME7600  420455    H21L   180.00
      14 Izák Petr                LME7800  301642    H35    145.00
      15 Zdimera Jan              LME9900  336710    H16     10.00


      Startovka oddílu: MAS -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Choteticky Václav        MAS5200    7886    H55     91.00
      2 Hájek Jan                MAS5401    7885    H55    113.00


      Startovka oddílu: MFP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Siegl Matyás             MFP0103 7201196    H14     69.00
      2 Simsová Barbora          MFP0150  428243    D14    110.00
      3 Simsa Martin             MFP0300  218785    H12     41.00
      4 Simsová Pavla            MFP0551  428269    D10     39.00
      5 Nedbalová Klára          MFP0850  232648    HDR
      6 Siegl Roman              MFP6700  443068    H45     63.00
      7 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D45    122.00
      8 Sieglová Dagmar          MFP7050  443075    D35     80.00
      9 Simsa Jaromír            MFP7100   51712    H21K    25.00
      10 Simsová Jana             MFP7651  682683    D21L    83.00
      11 Stránsky Matej           MFP7802  232248    H21L    86.00
      12 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21L    41.00
      13 Pelikán Lukás            MFP9800 2051546    H16      2.00


      Startovka oddílu: MKP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Koc Zdenek               MKP4700   51706    H21L    68.00
      2 Koc Lumír                MKP5401  336747    H55     79.00
      3 Tomascin Jaroslav        MKP5800   51691    H21L   170.00
      4 Reichl Michal            MKP6402   51701    H45      7.00
      5 Petrícek Martin          MKP8000   51690    H21L    46.00
      6 Petrícková Zuzana        MKP8251  434801    D21K     2.00


      Startovka oddílu: MLA -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Bartos Václav            MLA0101  515060    H14     65.00
      2 Bartosová Marie          MLA0451    8941    D10     19.00
      3 Bartos Ludek             MLA6701  888609    H45     61.00
      4 Bartosová Jana           MLA7051   51494    D35    148.00
      5 Bartos Vojtech           MLA9802 2059738    H16      4.00


      Startovka oddílu: NNN -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Forstová Ema             NNN0000  440405    HDR
      2 Forst Bruno              NNN0002            HDR
      3 Popjuk Viktor            NNN0003  515077    H35    135.00
      4 Plch Martin              NNN0004            T4     159.00
      5 Plch Matyás              NNN0005            HDR
      6 Junek Vladimír           NNN0006            H21L   118.00
      7 Kocí Jirí                NNN0010  301399    P3
      8 Cástek Adam              NNN0021            HDR
      9 Perina Jonás             NNN0022            HDR
      10 Vyhnis Simon             NNN0023            HDR
      11 Cástek Michal            NNN0024            P3
      12 Srbová Barbora           NNN0051            D16     17.00
      13 Vyhnisová Klára          NNN0071            HDR
      14 Cvrcek Adam              NNN0202            H12     27.00
      15 Voldrichová Anita        NNN0250            D12    117.00
      16 Matejková Yvona          NNN0300  682093    D10     99.00
      17 Simerka Jakub            NNN0404            P3
      18 Matejka Martin           NNN0501  682106    H10L   120.00
      19 Moravec Michal           NNN0600 2031347    HDR
      20 Bures Matej              NNN0808            HDR
      21 Michaela Simunková       NNN0850            HDR
      22 Javurek Jaromír          NNN4100 2067261    H65     31.00
      23 Srb Martin               NNN4500  361908    H45     21.00
      24 Srbová Libuse            NNN4550  361982    D45     92.00
      25 Sárka                    NNN6800            D45    144.00
      26 Petrová Martina          NNN6801  232196    T4      33.00
      27 Skácha Michal            NNN7102 7201769    T4      51.00
      28 Drábková Alena           NNN7250            D35     94.00
      29 Jírová Monika            NNN7300  207856    P3
      30 Matejka Hynek            NNN7610   51145    T4     129.00
      31 Sunka Jan                NNN7628            H35    175.00
      32 Vykuka Lukás             NNN8900            T4     111.00
      33 Krejbichová Julie        NNN9300            D21K    16.00
      34 Voldrich Dan             NNN9500            H21K    35.00
      35 Rozmarová Alena          NNN9998            T4      87.00


      Startovka oddílu: ODV -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kdyr Matej               ODV0000  428268    H14    107.00
      2 Kunes Vratislav          ODV4100  361985    H65     25.00
      3 Koutny Ivan              ODV5300   49610    H55     71.00
      4 Brázdilová Radka         ODV6950  331382    D45    106.00
      5 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H21L   102.00
      6 Novák Ales               ODV9805  428285    H16     28.00


      Startovka oddílu: OKP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Cervinka Jaroslav        OKP5803   53558    H45     49.00
      2 Novák Ivo                OKP6200   51679    H21L   154.00
      3 Cechmánková Helena       OKP6450   51720    D45    114.00
      4 Cervinková Jitka         OKP6451   53525    D45     52.00
      5 Novák Libor              OKP6504   51680    H35    101.00
      6 Valentová Helena         OKP6550   52099    D45     72.00
      7 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45    130.00
      8 Nováková Marie           OKP6953   51681    D45     96.00
      9 Balusková Ida            OKP7350  681852    D35    108.00
      10 Bezpalcová Zuzana        OKP7454  232137    D35    162.00
      11 Cervinka Jan             OKP8901  303940    H21L     6.00
      12 Cervinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21K    21.00
      13 Nováková Adéla           OKP9750  232750    D18      9.00


      Startovka oddílu: OLP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 John Vladimír            OLP5502   49500    H55     73.00
      2 Svitáková Ivana          OLP6851  515022    D45     70.00


      Startovka oddílu: PFP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Pribyl Ivan              PFP5900   49808    T4      81.00
      2 Pribylová Eva            PFP6950  411773    T4     153.00


      Startovka oddílu: PGP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Janovsky Tomás           PGP0101  887632    H14    105.00
      2 Janas Petr               PGP0200 2060249    H12     57.00
      3 Janderová Barbora        PGP0251  438628    D12    145.00
      4 Stauch Tomás             PGP0303 7201201    P3
      5 Pokorná Linda            PGP0350  899177    HDR
      6 Janas Adam               PGP0404  443090    H10     53.00
      7 Malecková Hana           PGP0550 2067999    D10     87.00
      8 Pribíková Agáta          PGP0651  303955    HDR
      9 Jandera Krystof          PGP0700 2051485    H10L   140.00
      10 Samohyl Richard          PGP2800   52098    P3
      11 Attl Vladimír            PGP3800  682666    H75     13.00
      12 Hankovská Jana           PGP4050   51698    D55     40.00
      13 Kubátová Milada          PGP4750 2067222    D55    112.00
      14 Zeleny Vladimír          PGP4800   51863    H65     49.00
      15 Jelínek Martin           PGP5103  232091    H55     83.00
      16 Sysel Zdenek             PGP5200   52107    H45     85.00
      17 Dolezal Miroslav         PGP5501   51753    H55     69.00
      18 Dolezalová Vlasta        PGP5550   52095    D45    100.00
      19 Sámal Václav             PGP5601  436401    H55    105.00
      20 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21L    59.00
      21 Jelínková Radana         PGP5851  301361    D55     76.00
      22 Grivalsky Michal         PGP5900   52103    H55     95.00
      23 Sámalová Hana            PGP6150  502090    D45    138.00
      24 Jerábková Jana           PGP6151  303948    D45    118.00
      25 Pribík Jan               PGP6301   51631    H45     35.00
      26 Janovsky Tomás           PGP6401  515464    H21L    12.00
      27 Smolková Alena           PGP6450   53567    D45     56.00
      28 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21L    30.00
      29 Slavíková Katerina       PGP6650   51275    D45     76.00
      30 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35    131.00
      31 Pribíková Monika         PGP7256  301618    D35    166.00
      32 Janovská Petra           PGP7355   51636    D21L    33.00
      33 Pokorny Ondrej           PGP7506   51637    H21L     4.00
      34 Forst Jakub              PGP7509  236022    H21L   144.00
      35 Simerková Olga           PGP7551  682094    D35    136.00
      36 Forstová Jitka           PGP7558   51268    D35     72.00
      37 Malecková Iva            PGP7559 2067949    D35     88.00
      38 Pokorná Magdaléna        PGP7562   51638    D35    122.00
      39 Mateju Lubos             PGP7601  682623    H21L    22.00
      40 Nemsovsky Petr           PGP7602  899152    H35    169.00
      41 Rysavá Magdalena         PGP7650   51627    D21L    45.00
      42 Dolezal Martin           PGP8100 1700081    H21L    76.00
      43 Solc Radim               PGP8101  515137    H21K    39.00
      44 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21L   124.00
      45 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21L    19.00
      46 Bozdechová Lenka         PGP8254   51707    D21L     5.00
      47 Sysel Ondrej             PGP8302   52105    H21L   136.00
      48 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21L    92.00
      49 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21L    51.00
      50 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21L    69.00
      51 Smolková Katerina        PGP8852   53556    D21L    13.00
      52 Sámalová Ludmila         PGP9252  515039    D21L    25.00
      53 Uhlír Marek              PGP9405  331157    H21L   112.00
      54 Cermák Adam              PGP9701 7200334    H18      3.00
      55 Werner Michal            PGP9705  246900    H21L    62.00
      56 Jezek Ondrej             PGP9706 9005134    H21L    48.00
      57 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D18      3.00
      58 Hudec Antonín            PGP9805 2051493    H16     22.00
      59 Janovská Katerina        PGP9850  981838    D21L    75.00
      60 Kolárová Johana          PGP9952  897346    D16      8.00
      61 Sieglová Eliska          PGP9954 7201197    D21L    79.00
      62 Bozdech Vojtech          PGP9999            HDR


      Startovka oddílu: PHK -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Masata Roman             PHK7107  515050    H21L     8.00
      2 Masata Metodej           PHK9905  207870    H16     38.00


      Startovka oddílu: PLU -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Matysek Stanislav        PLU7612  515147    HDR


      Startovka oddílu: PVP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Kramolis Jan             PVP5000    7859    H55    103.00


      Startovka oddílu: RIC -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Pockley Jakub            RIC0000 2060264    H14    101.00
      2 Libiger Lukás            RIC0001 2069055    H14    131.00
      3 Pethö Alex               RIC0100 2069059    H14     79.00
      4 Vyhnálková Marie         RIC0151 2019236    D14    134.00
      5 Votruba Jan              RIC0201 2069065    H12     49.00
      6 Sládecková Barbora       RIC0250  448934    D12    127.00
      7 Smíd Samuel              RIC0300 2069058    H12     73.00
      8 Rozek Vilém              RIC0301  428211    H12     17.00
      9 Choutka Stepán           RIC0305 2069052    H12     95.00
      10 Zichová Veronika         RIC0350 2060268    D12    165.00
      11 Holecek Stepán           RIC0401 2069053    H10     89.00
      12 De Heij Laura            RIC0450  443070    D10     27.00
      13 Pracková Ema             RIC0451  426373    D10     43.00
      14 Kotenová Barbora         RIC0452 2060260    D10    111.00
      15 Rozek Vojtech            RIC0501  301644    H10     45.00
      16 Jirousek Simon           RIC0502 2060266    H10L    62.00
      17 Tolar Hynek              RIC0505 2069070    H10L   116.00
      18 Krumlovsky Tomás         RIC0507            H10L   122.00
      19 Pelantová Martina        RIC0550 2051504    D10     91.00
      20 Smídová Ada              RIC0551            D10     75.00
      21 Hlubucek Jakub           RIC0600 2069054    H10    129.00
      22 Jirousková Barbora       RIC0650 2060265    HDR
      23 Kotenová Markéta         RIC0651 2069057    HDR
      24 Pelant Jan               RIC0700 2060263    HDR
      25 Tolar Ondrej             RIC0701            HDR
      26 Jelen Jáchym             RIC0702            HDR
      27 Hudosová Kristyna        RIC0750 2069056    HDR
      28 De Heij Robert           RIC0800  448936    HDR
      29 Hlubucek Petr            RIC6300  232418    H45      5.00
      30 Srámek Petr              RIC6905 2035144    H35    165.00
      31 Koten Pavel              RIC7200 2060262    H35    105.00
      32 Srámková Iva             RIC7251 2035141    D35    160.00
      33 Zicha Josef              RIC7300            H35    125.00
      34 Tolar Jan                RIC7301            H35    171.00
      35 Pracka Tomás             RIC7302  448935    H21L   156.00
      36 De Heij Margita          RIC7350  443080    D35     78.00
      37 Pelant Michal            RIC7400 2069060    H21L   132.00
      38 Rozek David              RIC7403 1111550    H21L    60.00
      39 Hlubucková Andrea        RIC7451 2060267    HDR
      40 Zichová Hana             RIC7550            D35    134.00
      41 Vyhnálková Eva           RIC7552  889279    D35    106.00
      42 Sládecek Petr            RIC7702  448937    H35    153.00
      43 Mátl Radek               RIC7900 2035153    H21L    94.00
      44 Michalicka David         RIC8000 7229483    H21L    26.00
      45 Stehlíková Anna          RIC9750  553447    D18      7.00
      46 Cernohorsky Mikulás      RIC9800 2069051    H16     44.00
      47 Vyhnálková Barbora       RIC9850 2023812    D21L    57.00
      48 Repiská Amálie           RIC9851 2023817    D16     20.00
      49 Thein Filip              RIC9900 2060270    H16     16.00
      50 Jirousek Matyás          RIC9901 2031354    H16     26.00
      51 Formánková Anna          RIC9950 2069061    D16     35.00
      52 Zichová Tereza           RIC9999            HDR


      Startovka oddílu: ROU -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H16     34.00
      2 Buk Ondrej               ROU0102 2031368    H14     89.00
      3 Pohoraly Hugo            ROU0103 2023957    H14    125.00
      4 Buková Anezka            ROU0351 2059749    D12    137.00
      5 Fialková Sandra          ROU0551  428267    D10     55.00
      6 Buková Hana              ROU0750   51434    D10L    44.00
      7 Manethová Anna           ROU1050            HDR
      8 Lebduska Petr            ROU4702   53574    H65    109.00
      9 Buk Miloslav             ROU6202  331058    H45     29.00
      10 Pohoraly Dobroslav       ROU6401 2022803    T4      45.00
      11 Líbalová Marcela         ROU6551  410742    P3
      12 Pohoralá Karolína        ROU6850 2023951    T4      93.00
      13 Buk Jirí                 ROU6901 2031369    H45     75.00
      14 Buková Zdenka            ROU7051 20597532    P3
      15 Buková Jana              ROU7150  331208    D35    138.00
      16 Manethová Jana           ROU8250            T4     123.00
      17 Zavrelová Hana           ROU8251            T4     171.00
      18 Forejt Michal            ROU9002   51437    H21L    64.00
      19 Líbal Jakub              ROU9202  232093    H21K    43.00
      20 Buk Jindrich             ROU9303 1602625    H21L    82.00
      21 Buk Michal               ROU9601   53537    H18      9.00


      Startovka oddílu: ROZ -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Sedlácková Linda         ROZ0050  232535    D14    126.00
      2 Jirásek Krystof          ROZ0101    7944    H14    117.00
      3 Svoboda Jáchym           ROZ0200    7943    H12     89.00
      4 Sedlácek Jaroslav        ROZ0300    9982    H12     45.00
      5 Jíra Filip               ROZ0500    7941    H10L    86.00
      6 Jirásek Simon            ROZ0602            HDR
      7 Sedlácek Patrik          ROZ0800   52300    H10L   124.00
      8 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D45     48.00
      9 Sedlácek Jaroslav        ROZ6801   51894    H45     41.00
      10 Simík Daniel             ROZ6900   51262    H45     93.00
      11 Sedlácková Petra         ROZ7050    7921    D35    112.00
      12 Svoboda Ondrej           ROZ7100  416137    H35    107.00
      13 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D18      5.00
      14 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D16      5.00


      Startovka oddílu: SBK -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Seifertová Marie         SBK5555 2011795    D55     88.00


      Startovka oddílu: SCP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Veljacik Jonás           SCP0800  336785    HDR
      2 Semorád Milos            SCP3300   49404    H75     61.00
      3 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65    145.00
      4 Rakovec Milos            SCP4500  443066    H65     55.00
      5 Valásek Josef            SCP4501   49813    H65    121.00
      6 Novák Milos              SCP4600   52299    H65     85.00
      7 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D55     46.00
      8 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45      9.00
      9 Hojny Oldrich            SCP5201   52111    H55     67.00
      10 Juzková Jaroslava        SCP5250   49837    D55     82.00
      11 Zavadilová Nada          SCP5450  336750    D45    112.00
      12 Jahn Pavel               SCP5500  682101    H55     87.00
      13 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D55    124.00
      14 Hosek Ladislav           SCP6001   52115    H45     81.00
      15 Veljacik Pavel           SCP6200   49889    H45     23.00
      16 Cápová Irena             SCP6450  361964    D45     90.00
      17 Veljaciková Markéta      SCP6451  336735    D45    142.00
      18 Sebek Martin             SCP6700  889282    H45     47.00
      19 Sebková Helena           SCP6750  889283    D45     60.00
      20 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H21L   114.00
      21 Rakovec Michal           SCP6901 1700085    H45     65.00
      22 Boudny Jan               SCP7417   51773    H35    123.00
      23 Khel Richard             SCP7500  416140    H21L    50.00
      24 Procházka Tomás          SCP8200  515114    H21L    74.00
      25 Sebková Jana             SCP9250 2025359    D21K     4.00


      Startovka oddílu: SJC -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Tomes Petr               SJC7531  896967    H21L    42.00
      2 Mrázek Jan               SJC8102  771771    H21L   164.00
      3 Kovár Miroslav           SJC8104 7201777    H21L   106.00
      4 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21L     3.00


      Startovka oddílu: SJP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Bláha Matyás             SJP0500  443105    H10      9.00
      2 Bláha Vojtech            SJP0501  443072    H10     69.00
      3 Bláha Simon              SJP0700   51421    HDR
      4 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H75     37.00
      5 Bláhová Blanka           SJP3651   51148    D75     49.00
      6 Hlavaty Karel            SJP4200   53507    H21K    29.00
      7 Bláha Jan                SJP6800  446359    H45      3.00
      8 Bláhová Katerina         SJP7350            P3


      Startovka oddílu: SLA -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Straková Veronika        SLA0051  219276    D14     50.00
      2 Jirkovská Michaela       SLA0150  320292    D14    102.00
      3 Husák Zdenek             SLA0201 2056309    H12     55.00
      4 Kolár Matyás             SLA0300  897393    H12      1.00
      5 Jirkovská Katerina       SLA0350  206417    D12    151.00
      6 Jirkovsky Jan            SLA0500 2011818    H10    125.00
      7 Jezek Frantisek          SLA0501  436402    H10     73.00
      8 Jirkovská Magdaléna      SLA0550 2011819    D10    115.00
      9 Zemková Pavlína          SLA0551  436970    D10     51.00
      10 Husák Ondrej             SLA0600  426378    H10L   102.00
      11 Zábransky Emil           SLA4200  420425    H65     97.00
      12 Malec Jaroslav           SLA6200  345950    H45     51.00
      13 Kasparová Irena          SLA6852  336731    D45     82.00
      14 Hrdlicková Ludmila       SLA6950  224894    D35     74.00
      15 Straka Lukás             SLA7002    8578    H35    185.00
      16 Straková Jana            SLA7251    8579    D35    100.00
      17 Kolárová Michaela        SLA7351  981813    D35    130.00
      18 Zemková Helena           SLA7450  425546    D35     58.00
      19 Husáková Petra           SLA7452            T4     162.00
      20 Hanák Jan                SLA8002    8800    H21L    18.00
      21 Jezková Katerina         SLA9750    8671    T4      90.00
      22 Hrdlicková Ludmila       SLA9851  301621    D16     38.00
      23 Zábranská Kristyna       SLA9852  420439    D16     23.00
      24 Zemko Zdenek             SLA9900  428278    H16     20.00


      Startovka oddílu: SLP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Chloupek Radek           SLP4001   53555    H65     79.00
      2 Novotny Jirí             SLP4601   51621    H65    139.00
      3 Chloupková Jana          SLP5951   51546    D21L    91.00
      4 Klofácová Romana         SLP6951   51364    D35    118.00
      5 Siblíková Jana           SLP7952   51365    D21L    43.00
      6 Fiser Jirí               SLP8503 7111117    H21L   150.00


      Startovka oddílu: SOB -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Plánicka Viktor          SOB0000   53025    T4      42.00
      2 Janecek Ondrej           SOB0201    4188    H12     23.00
      3 Plánicka Jirí            SOB6800   53024    T4     156.00
      4 Janecek Ondrej           SOB7001   53016    H35    163.00
      5 Janecková Veronika       SOB7151   53017    D35     60.00
      6 Plánicková Libuse        SOB7200   53023    T4      84.00
      7 Plánicková Eva           SOB9700   53022    T4     120.00


      Startovka oddílu: TAP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Janecek Jirí             TAP0000 7201191    H14     95.00
      2 Dedek Matej              TAP0001            H14    113.00
      3 Krejcí Michal            TAP0008            H14    103.00
      4 Rohlík Matej             TAP0010            H14     63.00
      5 Sura Herman              TAP0011            H14     71.00
      6 Dedková Teodora          TAP0051  361961    D14    150.00
      7 Mestan Ondrej            TAP0100 7201203    H14    119.00
      8 Longin Jan               TAP0103  981814    H14     81.00
      9 Stastny Petr             TAP0106            H14    135.00
      10 Havelka Ondrej           TAP0108 2067973    H14     85.00
      11 Halamová Barbora         TAP0150            D14     70.00
      12 Rosendorfová Lenka       TAP0153            D14    114.00
      13 Sladkovsky Jan           TAP0202    4194    H12     47.00
      14 Popová Jana              TAP0252            D12    159.00
      15 Popová Veronika          TAP0253            D12    113.00
      16 Novobilsky Daniel        TAP0301            H12     93.00
      17 Bartonová Tereza         TAP0350            D12    139.00
      18 Tuma Simon               TAP0400            H10     13.00
      19 Stastny Tomás            TAP0401            H10L   138.00
      20 Cerny Antonín            TAP0402            H10L    74.00
      21 Kabát Martin             TAP0403  232189    H10L    14.00
      22 Bulírová Ema             TAP0452            D10    103.00
      23 Cerny Matous             TAP0501            H10L    54.00
      24 Bulír Jáchym             TAP0602            H10L    82.00
      25 Novobilsky Dominik       TAP0701            H10L    30.00
      26 Mikes Radovan            TAP5800            H55     97.00
      27 Hermannová Marta         TAP5951  232133    D45     80.00
      28 Longin Milos             TAP6201  981847    H45     31.00
      29 Kopecny Mojmír           TAP6402  232200    H45     77.00
      30 Sladkovská Helena        TAP6751  438630    D35    164.00
      31 Sladkovsky Jaromír       TAP6901  438609    H35    127.00
      32 Longinová Lenka          TAP7151  981829    D35    110.00
      33 Mikes Jan                TAP9802            H16     14.00
      34 Sladkovsky Jaromír       TAP9902    4193    H16     24.00
      35 Gregor Tomás             TAP9903            H16     40.00


      Startovka oddílu: TBM -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Holík Marek              TBM6507  515455    H45     69.00


      Startovka oddílu: TEH -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D45     40.00


      Startovka oddílu: TEP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Subrt Jirí               TEP6100    7986    H45     19.00


      Startovka oddílu: TJN -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Wdówka Jan               TJN7003   52280    H35    113.00


      Startovka oddílu: TJP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Vesely Radko             TJP4200   53517    H65    133.00
      2 Provazníková Svatava     TJP4250   53532    D65     17.00
      3 Rysavy Vít               TJP4700   51332    H65     73.00
      4 Rysavá Lubomíra          TJP4750   53540    D55     94.00
      5 Paukert Milan            TJP5000   51329    H55     75.00
      6 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D45     94.00
      7 Kraus Ota                TJP5700   53514    H35    137.00
      8 Bazika Miroslav          TJP6401  434809    H45     71.00
      9 Baziková Lucie           TJP6451  434807    D45    148.00
      10 Benes Michal             TJP7800  232897    H35    179.00
      11 Krausová Martina         TJP9350   53512    D21L    71.00
      12 Smolka Ondrej            TJP9401   53502    H21K    27.00


      Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Fodor Petr               TUR8103  981821    H21L   110.00


      Startovka oddílu: UOL -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Spacír Jan               UOL8805  500587    H21L   152.00


      Startovka oddílu: UVP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Bohaty Jan               UVP0400    7915    H10    109.00
      2 Bohatá Marie             UVP0650    7960    D10L    36.00
      3 Nováková Jirina          UVP4950    7998    D55     64.00
      4 Beranová Vlasta          UVP5450    7917    D55     28.00


      Startovka oddílu: VIC -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Rydlová Jana             VIC7752  426333    D35     96.00


      Startovka oddílu: VRB -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Haltof Ewa               VRB9499 1436949    D21L    35.00


      Startovka oddílu: VSP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Semík Jakub              VSP0000  446363    H14     77.00
      2 Puchalsky Jan            VSP0101 2021836    H14    129.00
      3 Prusa Krystof            VSP0102 2020707    H14     99.00
      4 Horáková Barbora         VSP0150  331064    D14     90.00
      5 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D12    155.00
      6 Nosková Klára            VSP0255 2058493    D12    121.00
      7 Trnka Martin jun         VSP0300 2021842    H12     69.00
      8 Horák Pavel ml.          VSP0301  434600    H12     33.00
      9 Zakouril Matyás          VSP0400  232616    H10     33.00
      10 Trnka Marek              VSP0402 2021843    H10     65.00
      11 Baldrián Tomás           VSP0405 7200930    H10    133.00
      12 Prusa Dominik            VSP0406 2032107    H12      3.00
      13 Nosek Daniel             VSP0409  446366    H10    101.00
      14 Solarová Tereza          VSP0452 2021845    D10     79.00
      15 Kopecká Valentyna        VSP0453 2021847    D10     11.00
      16 Beranová Hana            VSP0455 2021831    D10     47.00
      17 Straitová Jolana         VSP0456 2021830    D10     95.00
      18 Nosková Barbora          VSP0457 2058488    D10     31.00
      19 Nemsovsky Filip          VSP0500 2035710    H10L   106.00
      20 Horák Martin             VSP0601   51649    H10L   128.00
      21 Solar Adam               VSP0603 2021846    H10L    34.00
      22 Hronková Barbora         VSP0650            D10L   108.00
      23 Jedlicková Josefína      VSP0651  443085    D10L    40.00
      24 Pastuszková Laura        VSP0654   53374    D10L    12.00
      25 Hronek Stepán            VSP0700            H10L    70.00
      26 Strait Vilém             VSP0701 2021829    H10L   132.00
      27 Baldriánová Eva          VSP0751  888639    D10L    96.00
      28 Jedlicka Ales            VSP0800   52272    HDR
      29 Zakourilová Klára        VSP0850 2032113    HDR
      30 Nemsovská Magdalena      VSP0853            D10L    80.00
      31 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65    103.00
      32 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55    106.00
      33 Hora Vladimír            VSP5100 7200325    H21L   176.00
      34 Soukup Václav            VSP5600  232045    H55     65.00
      35 Sváb Jan                 VSP5801  886277    H21K    45.00
      36 Soukupová Michaela       VSP5850  232190    D55     58.00
      37 Nemecek Jan              VSP6201  682682    H21L    78.00
      38 Semík Jan                VSP6507   53572    H45     27.00
      39 Nemecková Jarmila        VSP6650    7965    D45     68.00
      40 Nosek Jan                VSP6910  446367    T4      21.00
      41 Klapalová Pavla          VSP7099   51589    D35    124.00
      42 Beran Jirí               VSP7102 2021833    P3
      43 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D35     82.00
      44 Kilarská Marcela         VSP7151 1398972    D21L    89.00
      45 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    D35    144.00
      46 Straitová Jitka          VSP7252   51672    D35    152.00
      47 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D35     92.00
      48 Prusová Markéta          VSP7256   53160    D35     68.00
      49 Arnost Kamil             VSP7301 2044896    H21L   126.00
      50 Solar Jan                VSP7303 2032110    H35    161.00
      51 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 2032184    H21L    32.00
      52 Prusa Michal             VSP7310  553437    H35    143.00
      53 Trnková Dana             VSP7351 2021823    D35    128.00
      54 Zakouril Václav          VSP7401   51724    H35    111.00
      55 Hronek Jan               VSP7420 2035736    P3
      56 Augusta Jirí             VSP7421 2021838    P3
      57 Svobodová Jitka          VSP7450   53598    D21L    65.00
      58 Zakourilová Helena       VSP7453  232401    D35    140.00
      59 Hronková Milada          VSP7455 2035706    P3
      60 Folprechtová Katerina    VSP7460  416221    D35     62.00
      61 Pastuszek Jakub          VSP7500   53399    H21K    31.00
      62 Strait Martin            VSP7602  410393    H35    115.00
      63 Arnostová Katerina       VSP7652    8857    D35     86.00
      64 Solarová Zuzana          VSP7750 2032115    D35    120.00
      65 Gajdová Kristina         VSP7752  436445    D21L    49.00
      66 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21L    15.00
      67 Neuhäuserová Ladislava   VSP8151    5641    D21L    27.00
      68 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D16      2.00


      Startovka oddílu: XBM -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Janas Petr               XBM7103 7201200    H21L    70.00
      2 Zapletal Petr            XBM7201  416094    H35    151.00


      Startovka oddílu: ZBP -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Tousek Filip             ZBP7102   53586    H21K    23.00
      2 Vanek Petr               ZBP7302  995800    H21L    28.00
      3 Dvorák Miroslav          ZBP7601   53581    H21L   178.00
      4 Sedlácková Jana          ZBP7654   53590    D21L     1.00
      5 Jílková Radka            ZBP7751            D35    114.00


      Startovka oddílu: ZVO -                                          Neděle 13. 4. 2014
      ------------------------------------------------------------------------------------
      1 Marhold Ondrej           ZVO0101 2023808    H14     91.00
      2 Splíchal Radim           ZVO0103 2019221    H14    127.00
      3 Vallová Kristyna         ZVO0152 2035151    D14     86.00
      4 Marhold Premysl          ZVO0301 2023809    H12     15.00
      5 Vrtisková Katerina       ZVO0351  436408    D12    133.00
      6 Marhold Václav           ZVO0501 2051483    H10L    46.00
      7 Splíchalová Veronika     ZVO0575 2031373    D10L    28.00
      8 Strejc Jaroslav          ZVO6101  515124    H45     95.00
      9 Hájek Tomás              ZVO6401 2031360    H45     59.00
      10 Zimmerová Lenka          ZVO6451  428220    D45     42.00
      11 Valla Zdenek             ZVO6501 2031359    H45     43.00
      12 Jonás Radek              ZVO6901  515107    H45     13.00
      13 Marholdová Martina       ZVO7451  438635    T4     138.00
      14 Splíchal Jakub           ZVO9801 2019220    H16     30.00
      15 Hájková Eliska           ZVO9851 2031363    D16     26.00
      16 Zimmerová Katerina       ZVO9852  886274    D16     41.00