Startovka - kategorie
Pražský žebříček Jevany 13. 04. 2014
KOB Tretra Praha

Startovka kategorie                                              11.4.2014 19:55:22
 
 
Startovka kategorie: D10         2.2km   55m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecká Valentyna                             VSP0453 C 2021847  11.00         
  2 Skáchová Viktorie                             KAM0650 C   51366  15.00         
  3 Bartosová Marie                               MLA0451 C    8941  19.00         
  4 Vakant                                                           23.00         
  5 De Heij Laura                                 RIC0450 C  443070  27.00         
  6 Nosková Barbora                               VSP0457 C 2058488  31.00         
  7 Vakant                                                           35.00         
  8 Simsová Pavla                                 MFP0551 C  428269  39.00         
  9 Pracková Ema                                  RIC0451 C  426373  43.00         
 10 Beranová Hana                                 VSP0455 C 2021831  47.00         
 11 Zemková Pavlína                               SLA0551 C  436970  51.00         
 12 Fialková Sandra                               ROU0551 C  428267  55.00         
 13 Vakant                                                           59.00         
 14 Stajmarová Andelka                            DOR0550 C 2045320  63.00         
 15 Vísková Veronika                              KAM0452 C   51618  67.00         
 16 Vlasaná Michaela                              DOR0452 C 2044884  71.00         
 17 Smídová Ada                                   RIC0551 C          75.00         
 18 Solarová Tereza                               VSP0452 C 2021845  79.00         
 19 Vakant                                                           83.00         
 20 Malecková Hana                                PGP0550 C 2067999  87.00         
 21 Pelantová Martina                             RIC0550 C 2051504  91.00         
 22 Straitová Jolana                              VSP0456 C 2021830  95.00         
 23 Matejková Yvona                               NNN0300    682093  99.00         
 24 Bulírová Ema                                  TAP0452 B         103.00         
 25 Vakant                                                          107.00         
 26 Kotenová Barbora                              RIC0452 C 2060260 111.00         
 27 Jirkovská Magdaléna                           SLA0550 C 2011819 115.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.2km   55m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pastuszková Laura                             VSP0654 C   53374  12.00         
  2 Mácová Stepánka                               81C0650            16.00         
  3 Koubková Tereza                               DOR0651 C 2058510  20.00         
  4 Vakant                                                           24.00         
  5 Splíchalová Veronika                          ZVO0575   2031373  28.00         
  6 Alblová Zuzana                                LME0660 C  206359  32.00         
  7 Bohatá Marie                                  UVP0650 C    7960  36.00         
  8 Jedlicková Josefína                           VSP0651 C  443085  40.00         
  9 Buková Hana                                   ROU0750 C   51434  44.00         
 10 Tersl Anna                                    KAM0456            48.00         
 11 Vakant                                                           52.00         
 12 Kubcová Anna                                  DOB0550 C    7258  56.00         
 13 Skáchová Zuzana                               KAM0651 C   51550  60.00         
 14 Vakant                                                           64.00         
 15 Balejová Julie                                KAM0551 C 2061855  68.00         
 16 Mácová Natálie                                81C0750            72.00         
 17 Vlasaná Karolína                              DOR0751 C 2044887  76.00         
 18 Nemsovská Magdalena                           VSP0853 C          80.00         
 19 Vakant                                                           84.00         
 20 Jedlicková Kristyna                           KAM0455 C          88.00         
 21 Botková Josefína                              KNC0551 C  420420  92.00         
 22 Baldriánová Eva                               VSP0751 C  888639  96.00         
 23 Cincibusová Lenka                             FSP0450 C    8666 100.00         
 24 Vakant                                                          104.00         
 25 Hronková Barbora                              VSP0650 C         108.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.3km   60m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          103.00         
  2 Bejvlová Karolína                             LME0250 C 2058463 105.00         
  3 Nentvichová Julie                             DOR0351 C 2045307 107.00         
  4 Semíková Lucie                                KAM0250 B  515426 109.00         
  5 Vakant                                                          111.00         
  6 Popová Veronika                               TAP0253 C         113.00         
  7 Botková Alzbeta                               KNC0352 C  224867 115.00         
  8 Voldrichová Anita                             NNN0250           117.00         
  9 Vakant                                                          119.00         
 10 Nosková Klára                                 VSP0255 C 2058493 121.00         
 11 Votavová Zofie                                KNC0250 B  446355 123.00         
 12 Hankovcová Helena                             KAM0350 C  442879 125.00         
 13 Sládecková Barbora                            RIC0250 B  448934 127.00         
 14 Tichá Dorotea                                 DKP0351 C 2051523 129.00         
 15 Arnotová Anna                                 81C0250           131.00         
 16 Vrtisková Katerina                            ZVO0351 C  436408 133.00         
 17 Fantová Katerina                              EKP0256 C   49632 135.00         
 18 Buková Anezka                                 ROU0351 C 2059749 137.00         
 19 Bartonová Tereza                              TAP0350 C         139.00         
 20 Arnostová Veronika                            DOR0455 C  434596 141.00         
 21 Vakant                                                          143.00         
 22 Janderová Barbora                             PGP0251 C  438628 145.00         
 23 Kastnerová Jessica                            DOR0250 B 2042536 147.00         
 24 Chaloupková Hana                              KAM0252 B  442850 149.00         
 25 Jirkovská Katerina                            SLA0350 C  206417 151.00         
 26 Vakant                                                          153.00         
 27 Beranová Eva                                  VSP0254 C 2021832 155.00         
 28 Jirasová Anezka                               DOR0350 C 2045303 157.00         
 29 Popová Jana                                   TAP0252 C         159.00         
 30 Bathová Zuzana                                KAM0354 C         161.00         
 31 Kahounová Karolína                            KNC0351 C  303937 163.00         
 32 Zichová Veronika                              RIC0350 C 2060268 165.00         
 33 Sanna Karin                                   DKP0250 B 7200326 167.00         
 34 Cerná Karolína                                81C0251           169.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.6km   55m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Veronika                             SLA0051 B  219276  50.00         
  2 Vakant                                                           54.00         
  3 Aschermannová Karolína                        KAM0051 B  232425  58.00         
  4 Machová Marie                                 LME0050 C 2060278  62.00         
  5 Vakant                                                           66.00         
  6 Halamová Barbora                              TAP0150 C          70.00         
  7 Skáchová Magdalena                            KAM0151 B  434818  74.00         
  8 Míchalová Sárka                               KPY0050 C  682688  78.00         
  9 Bálková Denisa                                DOR0050 C 2067306  82.00         
 10 Vallová Kristyna                              ZVO0152 C 2035151  86.00         
 11 Horáková Barbora                              VSP0150 C  331064  90.00         
 12 Vakant                                                           94.00         
 13 Benesová Hana                                 DKL0050 C   49640  98.00         
 14 Jirkovská Michaela                            SLA0150 C  320292 102.00         
 15 Kováríková Marie                              KAM0050 B  436964 106.00         
 16 Simsová Barbora                               MFP0150 B  428243 110.00         
 17 Rosendorfová Lenka                            TAP0153 C         114.00         
 18 Kalousková Marie                              DKP0151 B  443091 118.00         
 19 Vakant                                                          122.00         
 20 Sedlácková Linda                              ROZ0050 B  232535 126.00         
 21 Kyralová Anna                                 KAM0052 C  682649 130.00         
 22 Vyhnálková Marie                              RIC0151 A 2019236 134.00         
 23 Rusá Vendula                                  DCE0150 B  232737 138.00         
 24 Vakant                                                          142.00         
 25 Horychová Zuzana                              DKL0150 C  515197 146.00         
 26 Dedková Teodora                               TAP0051 B  361961 150.00         
 27 Safková Sofie                                 KAM0153 B 2042545 154.00         
 28 Novotná Sárka                                 KNC0150 C    4776 158.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.1km   90m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecká Johana                                VSP9950 C 2021848   2.00         
  2 Voltrová Alena                                ROZ9951 B  438638   5.00         
  3 Kolárová Johana                               PGP9952 B  897346   8.00         
  4 Ciháková Barbora                              KNC9950 B  232895  11.00         
  5 Lisková Hana                                  KPY9951 C  682095  14.00         
  6 Srbová Barbora                                NNN0051            17.00         
  7 Repiská Amálie                                RIC9851 C 2023817  20.00         
  8 Zábranská Kristyna                            SLA9852 C  420439  23.00         
  9 Hájková Eliska                                ZVO9851 B 2031363  26.00         
 10 Kopecká Eliska                                KNC9850 C  420407  29.00         
 11 Illnerová Katerina                            DKP9950 C    9888  32.00         
 12 Formánková Anna                               RIC9950 C 2069061  35.00         
 13 Hrdlicková Ludmila                            SLA9851 C  301621  38.00         
 14 Zimmerová Katerina                            ZVO9852 B  886274  41.00         
 15 Nentvichová Klára                             DOR9950 B 2045314  44.00         
 16 Vakant                                                           47.00         
 17 Vakant                                                           50.00         
 18 Vakant                                                           53.00         
 19 Vakant                                                           56.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.3km   90m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavíková Silvie                              PGP9751 A  246808   3.00         
  2 Voltrová Hana                                 ROZ9752 B  438639   5.00         
  3 Stehlíková Anna                               RIC9750 C  553447   7.00         
  4 Nováková Adéla                                OKP9750 C  232750   9.00         
  5 Kucerová Barbora                              LBE9650 C  515046  11.00         
  6 Vakant                                                           13.00         
  7 Vakant                                                           15.00         
  8 Vakant                                                           17.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.5km   25m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrícková Zuzana                             MKP8251 C  434801   2.00         
  2 Sebková Jana                                  SCP9250 C 2025359   4.00         
  3 Martínková Katerina                           KPY7350 C 2060247   6.00         
  4 Kudrnácová Lucie                              KAM8850 C  301379   8.00         
  5 Skripniková Katerina                          FSP8051 C  887950  10.00         
  6 Karbanová Vendula                             DKP8350 C   51759  12.00         
  7 Seborová Tereza                               DKL8150 C   52228  14.00         
  8 Krejbichová Julie                             NNN9300            16.00         
  9 Aschermannová Petra                           KAM9354 C  232415  18.00         
 10 Pavlíková Romana                              FSP8950 C  434826  20.00         
 11 Vakant                                                           22.00         
 12 Vakant                                                           24.00         
 13 Vakant                                                           26.00         
 14 Vakant                                                           28.00         
 15 Vakant                                                           30.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.7km    5m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlácková Jana                               ZBP7654 C   53590   1.00         
  2 Mrázková Romana                               SJC8351 C  500556   3.00         
  3 Bozdechová Lenka                              PGP8254 C   51707   5.00         
  4 Alblová Lucie                                 LME7555 C  420448   7.00         
  5 Hlubucková Kristyna                           KAM9551 A 7003009   9.00         
  6 Kosárková Iva                                 AOP8152 R   51568  11.00         
  7 Smolková Katerina                             PGP8852 C   53556  13.00         
  8 Baldrianová Barbora                           VSP7850 R    9784  15.00         
  9 Setínková Eva                                 DKP8759 C    8946  17.00         
 10 Tichovská Hana                                PGP8251 C   51688  19.00         
 11 Boránková Karolína                            KAM9550 A   53599  21.00         
 12 Svatosová Katerina                            EKP8461 C 2061773  23.00         
 13 Sámalová Ludmila                              PGP9252 C  515039  25.00         
 14 Neuhäuserová Ladislava                        VSP8151 C    5641  27.00         
 15 Kamererová Klára                              KAM9154 C   52932  29.00         
 16 Marková Anna                                  LBE9250 C  301549  31.00         
 17 Janovská Petra                                PGP7355 C   51636  33.00         
 18 Haltof Ewa                                    VRB9499 B 1436949  35.00         
 19 Dlouhá Hana                                   DKP9450 R 7945000  37.00         
 20 Gottliebová Petra                             KPY8752 C 2060246  39.00         
 21 Nedbalová Jana                                MFP8050 C   49639  41.00         
 22 Siblíková Jana                                SLP7952 C   51365  43.00         
 23 Rysavá Magdalena                              PGP7650 C   51627  45.00         
 24 Albrechtová Eva                               KAM7850 C  515490  47.00         
 25 Gajdová Kristina                              VSP7752 C  436445  49.00         
 26 Spurná Martina                                PGP8556 C  995832  51.00         
 27 Kalinová Markéta                              EKP8259 C 7201195  53.00         
 28 Valásková Sárka                               KAM6951 C  232393  55.00         
 29 Vyhnálková Barbora                            RIC9850 A 2023812  57.00         
 30 Zelená Markéta                                PGP5850 C   51862  59.00         
 31 Dlouhá Marie                                  DKP8756 R 7875600  61.00         
 32 Karasová Jana                                 FSP6153 C  301140  63.00         
 33 Svobodová Jitka                               VSP7450 C   53598  65.00         
 34 Forstereviczová Jana                          DOR7653 C 2050499  67.00         
 35 Tichovská Martina                             PGP8658 C  920677  69.00         
 36 Krausová Martina                              TJP9350 C   53512  71.00         
 37 Skáchová Petra                                KAM7054 C  434803  73.00         
 38 Janovská Katerina                             PGP9850 A  981838  75.00         
 39 Klusáková Barbora                             DKP9157 C  899157  77.00         
 40 Sieglová Eliska                               PGP9954 A 7201197  79.00         
 41 Kohlová Zuzana                                KPY8852 C  301347  81.00         
 42 Simsová Jana                                  MFP7651 C  682683  83.00         
 43 Kamererová Valerie                            KAM9452 A  428250  85.00         
 44 Ondrácková Veronika                           EKP7850 C 2045231  87.00         
 45 Kilarská Marcela                              VSP7151 C 1398972  89.00         
 46 Chloupková Jana                               SLP5951 C   51546  91.00         
 47 Vakant                                                           93.00         
 48 Vakant                                                           95.00         
 49 Vakant                                                           97.00         
 50 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.6km  105m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemková Helena                                SLA7450 C  425546  58.00         
  2 Janecková Veronika                            SOB7151 C   53017  60.00         
  3 Folprechtová Katerina                         VSP7460 C  416221  62.00         
  4 Vakant                                                           64.00         
  5 Procházková Miluse                            DCE5450 C   51966  66.00         
  6 Prusová Markéta                               VSP7256 C   53160  68.00         
  7 Benesová Jaroslava                            DKL7050 C   49647  70.00         
  8 Forstová Jitka                                PGP7558 C   51268  72.00         
  9 Hrdlicková Ludmila                            SLA6950 C  224894  74.00         
 10 Chaloupková Dana                              KAM7150 C  446323  76.00         
 11 De Heij Margita                               RIC7350 C  443080  78.00         
 12 Sieglová Dagmar                               MFP7050 C  443075  80.00         
 13 Beranová Iva                                  VSP7150 C 2021834  82.00         
 14 Vakant                                                           84.00         
 15 Arnostová Katerina                            VSP7652 C    8857  86.00         
 16 Malecková Iva                                 PGP7559 C 2067949  88.00         
 17 Dudíková Hana                                 LBE5550 C  411766  90.00         
 18 Horáková Lenka                                VSP7255 C   51728  92.00         
 19 Drábková Alena                                NNN7250            94.00         
 20 Rydlová Jana                                  VIC7752 C  426333  96.00         
 21 Vakant                                                           98.00         
 22 Straková Jana                                 SLA7251 C    8579 100.00         
 23 Setínková Zuzana                              DKP5753 C    8945 102.00         
 24 Skvorová Zuzana                               KAM7350 C   52273 104.00         
 25 Vyhnálková Eva                                RIC7552    889279 106.00         
 26 Balusková Ida                                 OKP7350 C  681852 108.00         
 27 Longinová Lenka                               TAP7151 C  981829 110.00         
 28 Sedlácková Petra                              ROZ7050 C    7921 112.00         
 29 Jílková Radka                                 ZBP7751 C         114.00         
 30 Kubcová Lenka                                 DOB7451 C         116.00         
 31 Klofácová Romana                              SLP6951 C   51364 118.00         
 32 Solarová Zuzana                               VSP7750 C 2032115 120.00         
 33 Pokorná Magdaléna                             PGP7562 C   51638 122.00         
 34 Klapalová Pavla                               VSP7099 C   51589 124.00         
 35 Vakant                                                          126.00         
 36 Trnková Dana                                  VSP7351 C 2021823 128.00         
 37 Kolárová Michaela                             SLA7351 C  981813 130.00         
 38 Gajdová Magdalena                             KAM7450 C    8696 132.00         
 39 Zichová Hana                                  RIC7550 C         134.00         
 40 Simerková Olga                                PGP7551 C  682094 136.00         
 41 Buková Jana                                   ROU7150 C  331208 138.00         
 42 Zakourilová Helena                            VSP7453 C  232401 140.00         
 43 Vakant                                                          142.00         
 44 Kopecká Alena                                 VSP7250 C 2021849 144.00         
 45 Nová Jana                                     DOR7150 C 2045313 146.00         
 46 Bartosová Jana                                MLA7051 C   51494 148.00         
 47 Kuzelová Michaela                             FSP7851 C  211539 150.00         
 48 Straitová Jitka                               VSP7252 C   51672 152.00         
 49 Hudosová Gabriela                             KSU7299 C 2056283 154.00         
 50 Tichá Dagmar                                  DKP7250           156.00         
 51 Kováríková Erika                              KAM7252 C   51499 158.00         
 52 Srámková Iva                                  RIC7251 C 2035141 160.00         
 53 Bezpalcová Zuzana                             OKP7454 C  232137 162.00         
 54 Sladkovská Helena                             TAP6751 C  438630 164.00         
 55 Pribíková Monika                              PGP7256 C  301618 166.00         
 
Startovka kategorie: D45         3.5km   25m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva                                  TEH5751 C   51398  40.00         
  2 Zimmerová Lenka                               ZVO6451 C  428220  42.00         
  3 Vakant                                                           44.00         
  4 Kohlová Alena                                 KPY6051 C   53182  46.00         
  5 Voltrová Svatava                              ROZ6150 C  438643  48.00         
  6 Malacková Jana                                DVP6151 C  232646  50.00         
  7 Cervinková Jitka                              OKP6451 C   53525  52.00         
  8 Kohoutová Pavla                               KNC6251 C  515055  54.00         
  9 Smolková Alena                                PGP6450 C   53567  56.00         
 10 Klusáková Jitka                               DKP5651 C    8558  58.00         
 11 Sebková Helena                                SCP6750 C  889283  60.00         
 12 Vakant                                                           62.00         
 13 Cabrnochová Hana                              DKL5550 C   53520  64.00         
 14 Hlubucková Sárka                              KAM6851 C  232398  66.00         
 15 Nemecková Jarmila                             VSP6650 C    7965  68.00         
 16 Svitáková Ivana                               OLP6851 C  515022  70.00         
 17 Valentová Helena                              OKP6550 C   52099  72.00         
 18 Ciháková Lenka                                KNC6750 C   51387  74.00         
 19 Slavíková Katerina                            PGP6650 C   51275  76.00         
 20 Illnerová Daniela                             DKP6651 C  231939  78.00         
 21 Hermannová Marta                              TAP5951 C  232133  80.00         
 22 Kasparová Irena                               SLA6852 C  336731  82.00         
 23 Bochenková Jana                               EKP6150 C  232174  84.00         
 24 Mudrová Martina                               HCE6451 C   51984  86.00         
 25 Rusá Lenka                                    DCE6452 C  301101  88.00         
 26 Cápová Irena                                  SCP6450 C  361964  90.00         
 27 Srbová Libuse                                 NNN4550    361982  92.00         
 28 Wolkerová Dagmar                              TJP5250 C   51289  94.00         
 29 Nováková Marie                                OKP6953 C   51681  96.00         
 30 Komersová Jana                                KNC6550 C   52265  98.00         
 31 Dolezalová Vlasta                             PGP5550 C   52095 100.00         
 32 Dudová Hana                                   DKP5752 C   49892 102.00         
 33 Zdimerová Monika                              LME6950 C  232357 104.00         
 34 Brázdilová Radka                              ODV6950 C  331382 106.00         
 35 Cermáková Gabriela                            KAM6752 C  232397 108.00         
 36 Vakant                                                          110.00         
 37 Zavadilová Nada                               SCP5450 C  336750 112.00         
 38 Cechmánková Helena                            OKP6450 C   51720 114.00         
 39 Vlková Radka                                  KNC6551 C 2023954 116.00         
 40 Jerábková Jana                                PGP6151 C  303948 118.00         
 41 Klasková Katerina                             DKP6750 C   49806 120.00         
 42 Pelikánová Lucie                              MFP6950 C  410387 122.00         
 43 Vakant                                                          124.00         
 44 Fantová Libuse                                EKP5650 C   51583 126.00         
 45 Cincibusová Ivana                             FSP6651 C    8668 128.00         
 46 Nováková Irena                                OKP6651 C  236111 130.00         
 47 Havlícková Jindra                             KNC6150 C   52259 132.00         
 48 Kettnerová Lenka                              HCE6450 C  232490 134.00         
 49 Aschermannová Eva                             KAM6550 C  301628 136.00         
 50 Sámalová Hana                                 PGP6150 C  502090 138.00         
 51 Mrázová Pavla                                 DCE5550 C    7868 140.00         
 52 Veljaciková Markéta                           SCP6451 C  336735 142.00         
 53 Sárka                                         NNN6800           144.00         
 54 Svobodná Eva                                  DKP5851 C  301365 146.00         
 55 Baziková Lucie                                TJP6451 C  434807 148.00         
 
Startovka kategorie: D55         3.0km   80m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Beranová Vlasta                               UVP5450 C    7917  28.00         
  2 Silerová Zdena                                KNC5750 C 2023962  34.00         
  3 Hankovská Jana                                PGP4050 C   51698  40.00         
  4 Lohrová Jarmila                               SCP4650 C  219220  46.00         
  5 Vakant                                                           52.00         
  6 Soukupová Michaela                            VSP5850 C  232190  58.00         
  7 Nováková Jirina                               UVP4950 C    7998  64.00         
  8 Strossová Jirina                              DCE5650 C    7870  70.00         
  9 Jelínková Radana                              PGP5851 C  301361  76.00         
 10 Juzková Jaroslava                             SCP5250 C   49837  82.00         
 11 Seifertová Marie                              SBK5555 C 2011795  88.00         
 12 Rysavá Lubomíra                               TJP4750 C   53540  94.00         
 13 Vakant                                                          100.00         
 14 Dohnalová Dana                                VSP5050 C   51645 106.00         
 15 Kubátová Milada                               PGP4750 C 2067222 112.00         
 16 Vakant                                                          118.00         
 17 Jahnová Helena                                SCP5550 C   52760 124.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.3km   60m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazníková Svatava                          TJP4250 C   53532  17.00         
  2 Kupcová Veroslava                             HSU4850 C   52600  25.00         
  3 Vakant                                                           33.00         
  4 Vakant                                                           41.00         
 
Startovka kategorie: D75         2.0km   60m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláhová Blanka                                SJP3651 C   51148  49.00         
  2 Langrová Marie                                BOR3750 C    8542  57.00         
  3 Vakant                                                           65.00         
  4 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.2km   55m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyás                                  SJP0500 C  443105   9.00         
  2 Tuma Simon                                    TAP0400 C          13.00         
  3 Arnot Frantisek                               81C0400            17.00         
  4 Hejsek Lukás                                  KAM0400 C 2051541  21.00         
  5 Vakant                                                           25.00         
  6 Jiras Jenda                                   DOR0505 C 2042521  29.00         
  7 Zakouril Matyás                               VSP0400 C  232616  33.00         
  8 Spanel Vojtech                                DOR0407 C 2045304  37.00         
  9 Vakant                                                           41.00         
 10 Rozek Vojtech                                 RIC0501 C  301644  45.00         
 11 Dudla Teodor                                  DOR0401 C 2045305  49.00         
 12 Janas Adam                                    PGP0404 C  443090  53.00         
 13 Snízek Martin                                 DOR0405 C 2042541  57.00         
 14 Vakant                                                           61.00         
 15 Trnka Marek                                   VSP0402 C 2021843  65.00         
 16 Bláha Vojtech                                 SJP0501 C  443072  69.00         
 17 Jezek Frantisek                               SLA0501 C  436402  73.00         
 18 Marada Vojtech                                81C0503            77.00         
 19 Kuzel Jan                                     FSP0400 C  446429  81.00         
 20 Janda Jakub                                   DOR0403 C 2045308  85.00         
 21 Holecek Stepán                                RIC0401 C 2069053  89.00         
 22 Klimt Robík                                   DOR0506 C 2050498  93.00         
 23 Vakant                                                           97.00         
 24 Nosek Daniel                                  VSP0409 C  446366 101.00         
 25 Novy Jáchym                                   DOR0502 C 2044888 105.00         
 26 Bohaty Jan                                    UVP0400 C    7915 109.00         
 27 Nápravník Jirí                                LME0401 C 2056282 113.00         
 28 Bernard Vilém                                 DOR0400 C 2058505 117.00         
 29 Vakant                                                          121.00         
 30 Jirkovsky Jan                                 SLA0500 C 2011818 125.00         
 31 Hlubucek Jakub                                RIC0600 C 2069054 129.00         
 32 Baldrián Tomás                                VSP0405 C 7200930 133.00         
 33 Spanel Benedikt                               DOR0508 C 2045318 137.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.2km   55m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kabát Martin                                  TAP0403 C  232189  14.00         
  2 Marada Matej                                  81C0502            18.00         
  3 Vakant                                                           22.00         
  4 Jedlicka Jakub                                KAM0404 C          26.00         
  5 Novobilsky Dominik                            TAP0701 C          30.00         
  6 Solar Adam                                    VSP0603 C 2021846  34.00         
  7 Kucera Teodor                                 DOR0800 C 2044899  38.00         
  8 Vakant                                                           42.00         
  9 Marhold Václav                                ZVO0501 C 2051483  46.00         
 10 Paces Marek                                   KNC0402 C   51400  50.00         
 11 Cerny Matous                                  TAP0501 C          54.00         
 12 Oubrecht Petr                                 DKL0600 C   49641  58.00         
 13 Jirousek Simon                                RIC0502 C 2060266  62.00         
 14 Skripnik Nikola                               FSP0600 C   51854  66.00         
 15 Hronek Stepán                                 VSP0700 C          70.00         
 16 Cerny Antonín                                 TAP0402 C          74.00         
 17 Vakant                                                           78.00         
 18 Bulír Jáchym                                  TAP0602 C          82.00         
 19 Jíra Filip                                    ROZ0500 C    7941  86.00         
 20 Tichy Hubert                                  DKP0600 C          94.00         
 21 Palát Vojtech                                 81C0401            98.00         
 22 Husák Ondrej                                  SLA0600 C  426378 102.00         
 23 Nemsovsky Filip                               VSP0500 C 2035710 106.00         
 24 Lorenc Vasík                                  DOR0702 C 2044885 110.00         
 25 Subrt Vojtech                                 DKP0502 C  886289 112.00         
 26 Vosecky Vojtech                               KNC0553 C  438604 114.00         
 27 Tolar Hynek                                   RIC0505 C 2069070 116.00         
 28 Jiras Antonín                                 DOR0701 C 2042522 118.00         
 29 Matejka Martin                                NNN0501    682106 120.00         
 30 Krumlovsky Tomás                              RIC0507 C         122.00         
 31 Sedlácek Patrik                               ROZ0800 C   52300 124.00         
 32 Vakant                                                          126.00         
 33 Horák Martin                                  VSP0601 C   51649 128.00         
 34 Bernard Robin                                 DOR0600 C 2058514 130.00         
 35 Strait Vilém                                  VSP0701 C 2021829 132.00         
 36 Havlícek Martin                               DOR0601 C 2050487 134.00         
 37 Bazant Jakub                                  KNC0401 C  438614 136.00         
 38 Stastny Tomás                                 TAP0401 C         138.00         
 39 Jandera Krystof                               PGP0700 C 2051485 140.00         
 40 Vakant                                                          142.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.3km   60m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolár Matyás                                  SLA0300 C  897393   1.00         
  2 Prusa Dominik                                 VSP0406 C 2032107   3.00         
  3 Zdimera Vít                                   LME0200 C  336702   5.00         
  4 Hejsek Filip                                  KAM0204 B 2050496   7.00         
  5 Vakant                                                            9.00         
  6 Renda Michal                                  KAM0207 B  446427  11.00         
  7 Tomic Marcus                                  KNC0204 C  438610  13.00         
  8 Marhold Premysl                               ZVO0301 C 2023809  15.00         
  9 Rozek Vilém                                   RIC0301 C  428211  17.00         
 10 Kucera Jáchym                                 DOR0301 C 2044898  19.00         
 11 Skácha Vít                                    KAM0309 C  682695  21.00         
 12 Janecek Ondrej                                SOB0201 C    4188  23.00         
 13 Vakant                                                           25.00         
 14 Cvrcek Adam                                   NNN0202            27.00         
 15 Tamasi Daniel                                 KAM0310 C          29.00         
 16 Lustig Adam                                   DKP0202 C  515410  31.00         
 17 Horák Pavel ml.                               VSP0301 C  434600  33.00         
 18 Martínek Jaroslav                             KPY0300 C 2060244  35.00         
 19 Bazant Václav                                 KNC0203 C  981825  37.00         
 20 Skvor Adam                                    KAM0202 B  425596  39.00         
 21 Simsa Martin                                  MFP0300 B  218785  41.00         
 22 Vakant                                                           43.00         
 23 Sedlácek Jaroslav                             ROZ0300 C    9982  45.00         
 24 Sladkovsky Jan                                TAP0202 C    4194  47.00         
 25 Votruba Jan                                   RIC0201 C 2069065  49.00         
 26 Dudla Maxmilián                               DOR0200 C 2045306  51.00         
 27 Gajda Martin                                  KAM0405 C 9201061  53.00         
 28 Husák Zdenek                                  SLA0201 B 2056309  55.00         
 29 Janas Petr                                    PGP0200 B 2060249  57.00         
 30 Hankovec Hugo                                 KAM0201 B  436446  59.00         
 31 Novotny Marek                                 KNC0302 C   49814  61.00         
 32 Sroubek Krystof                               81C0300            63.00         
 33 Chaloupka Viktor                              KAM0301 C  443069  65.00         
 34 Malacka Milan                                 DKP0210 B  446345  67.00         
 35 Trnka Martin jun                              VSP0300 C 2021842  69.00         
 36 Vakant                                                           71.00         
 37 Smíd Samuel                                   RIC0300 C 2069058  73.00         
 38 Nigrin Matous                                 DOR0303 C 2067311  75.00         
 39 Kovárík Tomás                                 KAM0300 C  436963  77.00         
 40 Borovicka Matej                               KNC0202 C  515078  79.00         
 41 Mrózek Adam                                   KAM0209 C          81.00         
 42 Vakant                                                           83.00         
 43 Swart Benjamin                                DKL0300 C  336741  85.00         
 44 Kyral Maxmilián                               KAM0305 C  682639  87.00         
 45 Svoboda Jáchym                                ROZ0200 C    7943  89.00         
 46 Kratochvíl Petr                               KNC0205 C          91.00         
 47 Novobilsky Daniel                             TAP0301 C          93.00         
 48 Choutka Stepán                                RIC0305 C 2069052  95.00         
 49 Hájek Tobiás                                  DOR0402 C 2044894  97.00         
 50 Albrecht Adam                                 KAM0203 B  995899  99.00         
 51 Subrt Matej                                   DKP0205 B  888625 101.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.1km   90m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Ondrej                                  DOR0100 C 2045310  59.00         
  2 Vakant                                                           61.00         
  3 Rohlík Matej                                  TAP0010 C          63.00         
  4 Bartos Václav                                 MLA0101 B  515060  65.00         
  5 Valásek Václav                                KAM0100 B  336743  67.00         
  6 Siegl Matyás                                  MFP0103 B 7201196  69.00         
  7 Sura Herman                                   TAP0011 C          71.00         
  8 Vísek Martin                                  KAM0102 B  218797  73.00         
  9 Vakant                                                           75.00         
 10 Semík Jakub                                   VSP0000 C  446363  77.00         
 11 Pethö Alex                                    RIC0100 C 2069059  79.00         
 12 Longin Jan                                    TAP0103 B  981814  81.00         
 13 Gajda Jan                                     KAM0105 B 9201064  83.00         
 14 Havelka Ondrej                                TAP0108 C 2067973  85.00         
 15 Vakant                                                           87.00         
 16 Buk Ondrej                                    ROU0102 C 2031368  89.00         
 17 Marhold Ondrej                                ZVO0101 C 2023808  91.00         
 18 Melichna Matej                                DKL0102 C  682699  93.00         
 19 Janecek Jirí                                  TAP0000 C 7201191  95.00         
 20 Blaha Petr                                    KAM0104 B 2053550  97.00         
 21 Prusa Krystof                                 VSP0102 B 2020707  99.00         
 22 Pockley Jakub                                 RIC0000 C 2060264 101.00         
 23 Krejcí Michal                                 TAP0008 C         103.00         
 24 Janovsky Tomás                                PGP0101 B  887632 105.00         
 25 Kdyr Matej                                    ODV0000 C  428268 107.00         
 26 Vakant                                                          109.00         
 27 Barton Michal                                 KAM0107 C 1407428 111.00         
 28 Dedek Matej                                   TAP0001 B         113.00         
 29 Safka Sebastian                               KAM0101 B 1403413 115.00         
 30 Jirásek Krystof                               ROZ0101 C    7944 117.00         
 31 Mestan Ondrej                                 TAP0100 B 7201203 119.00         
 32 Vakant                                                          121.00         
 33 Tachezy Jan                                   DCE0100 B  416159 123.00         
 34 Pohoraly Hugo                                 ROU0103 B 2023957 125.00         
 35 Splíchal Radim                                ZVO0103 C 2019221 127.00         
 36 Puchalsky Jan                                 VSP0101 C 2021836 129.00         
 37 Libiger Lukás                                 RIC0001 C 2069055 131.00         
 38 Stormer Emil                                  KAM0000 B  218798 133.00         
 39 Stastny Petr                                  TAP0106 C         135.00         
 40 Oubrecht Tomás                                DKL0001 B   49642 137.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.3km  105m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikán Lukás                                 MFP9800 C 2051546   2.00         
  2 Bartos Vojtech                                MLA9802 B 2059738   4.00         
  3 Borovicka Tomás                               FSP9801 B  888614   6.00         
  4 Koubek Václav                                 DOR9900 C 2058503   8.00         
  5 Zdimera Jan                                   LME9900 C  336710  10.00         
  6 Benes Jan                                     DKL9800 C   49648  12.00         
  7 Mikes Jan                                     TAP9802 C          14.00         
  8 Thein Filip                                   RIC9900 B 2060270  16.00         
  9 Varga Ondrej                                  KNC9900 C  420403  18.00         
 10 Zemko Zdenek                                  SLA9900 B  428278  20.00         
 11 Hudec Antonín                                 PGP9805 C 2051493  22.00         
 12 Sladkovsky Jaromír                            TAP9902 C    4193  24.00         
 13 Jirousek Matyás                               RIC9901 B 2031354  26.00         
 14 Novák Ales                                    ODV9805 B  428285  28.00         
 15 Splíchal Jakub                                ZVO9801   2019220  30.00         
 16 Aschermann Daniel                             KAM9801 C  232395  32.00         
 17 Buk Petr                                      ROU0001 B  331503  34.00         
 18 Sebek Petr                                    DKP9903 A 9903301  36.00         
 19 Masata Metodej                                PHK9905 A  207870  38.00         
 20 Gregor Tomás                                  TAP9903 C          40.00         
 21 Prkno Jonás                                   KNC9903 C  420401  42.00         
 22 Cernohorsky Mikulás                           RIC9800 C 2069051  44.00         
 23 Vakant                                                           46.00         
 24 Vakant                                                           48.00         
 25 Vakant                                                           50.00         
 26 Vakant                                                           52.00         
 27 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.6km  105m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cermák Adam                                   PGP9701 B 7200334   3.00         
  2 Kovácik Juraj                                 KNC9701 C           5.00         
  3 Síma Vladislav                                DKL9700 C  301697   7.00         
  4 Buk Michal                                    ROU9601 B   53537   9.00         
  5 Votava Krystof                                KNC9601 C          11.00         
  6 Vakant                                                           13.00         
  7 Vakant                                                           15.00         
  8 Vakant                                                           17.00         
 
Startovka kategorie: H21K        3.6km  105m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cervinka Jaroslav                             OKP9000 C  303935  21.00         
  2 Tousek Filip                                  ZBP7102 C   53586  23.00         
  3 Simsa Jaromír                                 MFP7100 C   51712  25.00         
  4 Smolka Ondrej                                 TJP9401 C   53502  27.00         
  5 Hlavaty Karel                                 SJP4200 C   53507  29.00         
  6 Pastuszek Jakub                               VSP7500 C   53399  31.00         
  7 Borovicka Milan                               FSP6104 C  515097  33.00         
  8 Voldrich Dan                                  NNN9500            35.00         
  9 Prouza Jaromír                                DKP8705 C   49866  37.00         
 10 Solc Radim                                    PGP8101 C  515137  39.00         
 11 Aschermann Michal                             KAM9104 C  232402  41.00         
 12 Líbal Jakub                                   ROU9202 C  232093  43.00         
 13 Sváb Jan                                      VSP5801 C  886277  45.00         
 14 Simek Jan                                     FSP9600 C  303953  47.00         
 15 Vakant                                                           49.00         
 16 Vakant                                                           51.00         
 17 Vakant                                                           53.00         
 
Startovka kategorie: H21L        6.0km  150m 25k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokorny Ondrej                                PGP7506 C   51637   4.00         
  2 Cervinka Jan                                  OKP8901 C  303940   6.00         
  3 Masata Roman                                  PHK7107 C  515050   8.00         
  4 Kalina Miroslav                               EKP8211 C 7201206  10.00         
  5 Janovsky Tomás                                PGP6401 C  515464  12.00         
  6 Illner Vojtech                                DKP9600 A  899156  14.00         
  7 Kozák Petr                                    KAM6501 C   51733  16.00         
  8 Hanák Jan                                     SLA8002 C    8800  18.00         
  9 Rozkosny Karel                                EKP7900 C   51603  20.00         
 10 Mateju Lubos                                  PGP7601 C  682623  22.00         
 11 Nyvlt Petr                                    DKP8004 C 1207404  24.00         
 12 Michalicka David                              RIC8000 C 7229483  26.00         
 13 Vanek Petr                                    ZBP7302 C  995800  28.00         
 14 Kondrát Martin                                PGP6501 C   51840  30.00         
 15 Horák Pavel (Starosta)                        VSP7305 C 2032184  32.00         
 16 Kapal Tomás                                   KAM9402 C  232267  34.00         
 17 Rada Jakub                                    DKP9401 A  515144  36.00         
 18 Pidrman Milan                                 EKP8310 C 2067264  38.00         
 19 Pavlícek Lubomír                              KPY7800 C  515401  40.00         
 20 Tomes Petr                                    SJC7531 C  896967  42.00         
 21 Mezník Vladimír                               LBE6400 C   52971  44.00         
 22 Petrícek Martin                               MKP8000 C   51690  46.00         
 23 Jezek Ondrej                                  PGP9706 A 9005134  48.00         
 24 Khel Richard                                  SCP7500 C  416140  50.00         
 25 Simek Tomás                                   FSP6304 C 1403434  52.00         
 26 Skvor Ota                                     KAM9900 A  981828  54.00         
 27 Klusák Martin                                 DKP8704 C    8557  56.00         
 28 Pasek Frantisek                               KAM7600 C  523000  58.00         
 29 Rozek David                                   RIC7403 C 1111550  60.00         
 30 Werner Michal                                 PGP9705 B  246900  62.00         
 31 Forejt Michal                                 ROU9002 C   51437  64.00         
 32 Pinkner Adam                                  DKP9101 C          66.00         
 33 Koc Zdenek                                    MKP4700 C   51706  68.00         
 34 Janas Petr                                    XBM7103 C 7201200  70.00         
 35 Bitter Ales                                   KNC8803 C   52264  72.00         
 36 Procházka Tomás                               SCP8200 C  515114  74.00         
 37 Dolezal Martin                                PGP8100 C 1700081  76.00         
 38 Nemecek Jan                                   VSP6201 C  682682  78.00         
 39 Vakant                                                           80.00         
 40 Buk Jindrich                                  ROU9303 C 1602625  82.00         
 41 Jíra Tomás                                    KAM9802 A 9005139  84.00         
 42 Stránsky Matej                                MFP7802 C  232248  86.00         
 43 Hopanyuk Anatoliy                             DKP7900 C  682700  88.00         
 44 Matousek Petr                                 EKP7503 C  443102  90.00         
 45 Buzek Martin                                  PGP8401 C   51263  92.00         
 46 Mátl Radek                                    RIC7900   2035153  94.00         
 47 Skvor Martin                                  KAM6700 C   52267  96.00         
 48 Matousek Petr                                 DKP8401 C 2049575  98.00         
 49 Vakant                                                          100.00         
 50 Brázdil Petr                                  ODV9700 A  331087 102.00         
 51 Kohl Ondrej                                   KPY8600 C  301370 104.00         
 52 Kovár Miroslav                                SJC8104 C 7201777 106.00         
 53 Simon Jakub                                   LBE8801 C   52979 108.00         
 54 Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 C  981821 110.00         
 55 Uhlír Marek                                   PGP9405 B  331157 112.00         
 56 Lohr Ivo                                      SCP6801 C  442853 114.00         
 57 Zácek Martin                                  FSP6803 C 1396842 116.00         
 58 Junek Vladimír                                NNN0006           118.00         
 59 Vakant                                                          120.00         
 60 Pospísil Ondrej                               DKP8717 C  336746 122.00         
 61 Procházka Jan                                 PGP8206 C  886265 124.00         
 62 Arnost Kamil                                  VSP7301 C 2044896 126.00         
 63 Valásek Jirí                                  KAM9700 A  232245 128.00         
 64 Vakant                                                          130.00         
 65 Pelant Michal                                 RIC7400 C 2069060 132.00         
 66 Klaska Pavel                                  DKP6500 C    8650 134.00         
 67 Sysel Ondrej                                  PGP8302 C   52105 136.00         
 68 Mikan Albert                                  EKP8606 C 2031357 138.00         
 69 Vakant                                                          140.00         
 70 Illner Jakub                                  DKP6601 C  515448 142.00         
 71 Forst Jakub                                   PGP7509 C  236022 144.00         
 72 Vakant                                                          146.00         
 73 Pop Lukás                                     LCE8200 C  897378 148.00         
 74 Fiser Jirí                                    SLP8503 C 7111117 150.00         
 75 Spacír Jan                                    UOL8805 C  500587 152.00         
 76 Novák Ivo                                     OKP6200 C   51679 154.00         
 77 Pracka Tomás                                  RIC7302 C  448935 156.00         
 78 Stenha Martin                                 EKP7608 C 7003036 158.00         
 79 Kohl Jirí                                     KPY6201 C  301391 160.00         
 80 Havlícek Tomás                                KNC8700 C   52257 162.00         
 81 Mrázek Jan                                    SJC8102 E  771771 164.00         
 82 Simon Václav                                  LBE9100 C 7200132 166.00         
 83 Haering Jan                                   LME7500 C 2045234 168.00         
 84 Tomascin Jaroslav                             MKP5800 C   51691 170.00         
 85 Kosárek Pavel                                 AOP7102 C   52296 172.00         
 86 Semerád Antonín                               DKP9801 A  897357 174.00         
 87 Hora Vladimír                                 VSP5100 C 7200325 176.00         
 88 Dvorák Miroslav                               ZBP7601 C   53581 178.00         
 89 Albl Miloslav                                 LME7600 C  420455 180.00         
 90 Ondrácek Radim                                EKP7414 C 2045232 182.00         
 91 Kettner Vojtech                               KAM9601 A  897360 184.00         
 92 Vondra Jirí                                   FSP7600 C   51864 186.00         
 
Startovka kategorie: H35         4.5km    5m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Libor                                   OKP6504 C   51680 101.00         
  2 Liska Jindrich                                KPY6700 C  682077 103.00         
  3 Koten Pavel                                   RIC7200 C 2060262 105.00         
  4 Svoboda Ondrej                                ROZ7100 C  416137 107.00         
  5 Vít David                                     EKP7200 C  515003 109.00         
  6 Zakouril Václav                               VSP7401 C   51724 111.00         
  7 Wdówka Jan                                    TJN7003 C   52280 113.00         
  8 Strait Martin                                 VSP7602 C  410393 115.00         
  9 Procházka Antonín                             DCE5500 C   51965 117.00         
 10 Vins Pavel                                    DKL6900 C   51684 119.00         
 11 Kovárík Tomás                                 KAM6901 C   51498 121.00         
 12 Boudny Jan                                    SCP7417 C   51773 123.00         
 13 Zicha Josef                                   RIC7300 C         125.00         
 14 Sladkovsky Jaromír                            TAP6901 C  438609 127.00         
 15 Kubec Martin                                  DOB7002 C    7259 129.00         
 16 Baldrian Petr                                 PGP7203 C    2460 131.00         
 17 Spanel Ondrej                                 DOR7100 C 2058506 133.00         
 18 Popjuk Viktor                                 NNN0003    515077 135.00         
 19 Kraus Ota                                     TJP5700 C   53514 137.00         
 20 Karmazín Pavel                                LBE6800 C   52975 139.00         
 21 Pohnán Radek                                  KNC7002 C  253134 141.00         
 22 Prusa Michal                                  VSP7310 C  553437 143.00         
 23 Izák Petr                                     LME7800 C  301642 145.00         
 24 Kuzel Tomás                                   FSP7610 C  515098 147.00         
 25 Jandera Tomás                                 DVP7304 C  232723 149.00         
 26 Zapletal Petr                                 XBM7201 C  416094 151.00         
 27 Sládecek Petr                                 RIC7702 C  448937 153.00         
 28 Semelík Petr                                  DKL6901 C  515065 155.00         
 29 Hankovec Petr                                 KAM7101 C  995898 157.00         
 30 Arnot Michal                                  81C7600           159.00         
 31 Solar Jan                                     VSP7303 C 2032110 161.00         
 32 Janecek Ondrej                                SOB7001 C   53016 163.00         
 33 Srámek Petr                                   RIC6905 C 2035144 165.00         
 34 Subrt Antonín                                 DKP7100 C 7201757 167.00         
 35 Nemsovsky Petr                                PGP7602 C  899152 169.00         
 36 Tolar Jan                                     RIC7301           171.00         
 37 Lorenc Václav                                 DOR7200 C 2058507 173.00         
 38 Sunka Jan                                     NNN7628           175.00         
 39 Datel Jirí                                    DKL7101 C  995851 177.00         
 40 Benes Michal                                  TJP7800 C  232897 179.00         
 41 Uhlír Patrik                                  LBE7000 C  331179 181.00         
 42 Jun Drahomír                                  KNC5501 C   52255 183.00         
 43 Straka Lukás                                  SLA7002 C    8578 185.00         
 44 Zemla Tomás                                   KAM7105 C   51565 187.00         
 45 Zdimera Zdenek                                LME7000 C  303908 189.00         
 46 Tomásek Jakub                                 FSP7613 C  410391 191.00         
 47 Vakant                                                          193.00         
 48 Vakant                                                          195.00         
 49 Vakant                                                          197.00         
 50 Vakant                                                          199.00         
 
Startovka kategorie: H45         4.1km  120m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jirí                                    API6401 C  232336   1.00         
  2 Bláha Jan                                     SJP6800 C  446359   3.00         
  3 Hlubucek Petr                                 RIC6300 C  232418   5.00         
  4 Reichl Michal                                 MKP6402 C   51701   7.00         
  5 Buriánek Jaromír                              SCP4700 C   51562   9.00         
  6 Benes Jan                                     DKL6600 C   49646  11.00         
  7 Jonás Radek                                   ZVO6901 C  515107  13.00         
  8 Aschermann David                              KAM6500 C  428289  15.00         
  9 Velichkov Petar                               DKP6704 C 2070840  17.00         
 10 Subrt Jirí                                    TEP6100 C    7986  19.00         
 11 Srb Martin                                    NNN4500    361908  21.00         
 12 Veljacik Pavel                                SCP6200 C   49889  23.00         
 13 Dobes Václav                                  KPY5701 C  301374  25.00         
 14 Semík Jan                                     VSP6507 C   53572  27.00         
 15 Buk Miloslav                                  ROU6202 C  331058  29.00         
 16 Longin Milos                                  TAP6201 C  981847  31.00         
 17 Pavlu Jaroslav                                DCE6100 C  232041  33.00         
 18 Pribík Jan                                    PGP6301 C   51631  35.00         
 19 Stetina Jirí                                  HCE6100 C   49154  37.00         
 20 Nápravník Jirí                                LME6301 C 2060243  39.00         
 21 Sedlácek Jaroslav                             ROZ6801 C   51894  41.00         
 22 Valla Zdenek                                  ZVO6501 C 2031359  43.00         
 23 Votava Petr                                   KNC6602 C   52894  45.00         
 24 Sebek Martin                                  SCP6700 C  889282  47.00         
 25 Cervinka Jaroslav                             OKP5803 C   53558  49.00         
 26 Malec Jaroslav                                SLA6200 C  345950  51.00         
 27 Valásek Petr                                  KAM6600 C   52276  53.00         
 28 Sanna Roberto                                 DKP6703 C 9180967  55.00         
 29 Fanta Miroslav                                EKP5800 C   51147  57.00         
 30 Hájek Tomás                                   ZVO6401 C 2031360  59.00         
 31 Bartos Ludek                                  MLA6701 C  888609  61.00         
 32 Siegl Roman                                   MFP6700 C  443068  63.00         
 33 Rakovec Michal                                SCP6901 C 1700085  65.00         
 34 Cincibus Pavel                                FSP6605 C    8669  67.00         
 35 Holík Marek                                   TBM6507 C  515455  69.00         
 36 Bazika Miroslav                               TJP6401 C  434809  71.00         
 37 Malacka Milan                                 DVP6000    981822  73.00         
 38 Buk Jirí                                      ROU6901 C 2031369  75.00         
 39 Kopecny Mojmír                                TAP6402 C  232200  77.00         
 40 Hlubucek Tomás                                KAM6603 C  232428  79.00         
 41 Hosek Ladislav                                SCP6001 C   52115  81.00         
 42 Jaros Vladimír                                DCE5400 C   51973  83.00         
 43 Sysel Zdenek                                  PGP5200 C   52107  85.00         
 44 Kettner Pavel                                 HCE5900 C  515105  87.00         
 45 Simek Miroslav                                LME6300 C 2020717  89.00         
 46 Stehno Pavel                                  DKP4900 C   51760  91.00         
 47 Simík Daniel                                  ROZ6900 C   51262  93.00         
 48 Strejc Jaroslav                               ZVO6101 C  515124  95.00         
 49 Vakant                                                           97.00         
 50 Vakant                                                           99.00         
 51 Vakant                                                          101.00         
 52 Vakant                                                          103.00         
 53 Vakant                                                          105.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.3km  105m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Soukup Václav                                 VSP5600 C  232045  65.00         
  2 Hojny Oldrich                                 SCP5201 C   52111  67.00         
  3 Dolezal Miroslav                              PGP5501 C   51753  69.00         
  4 Koutny Ivan                                   ODV5300 C   49610  71.00         
  5 John Vladimír                                 OLP5502 C   49500  73.00         
  6 Paukert Milan                                 TJP5000 C   51329  75.00         
  7 Kotulán Jirí                                  81C5400            77.00         
  8 Koc Lumír                                     MKP5401 C  336747  79.00         
  9 Vakant                                                           81.00         
 10 Jelínek Martin                                PGP5103 C  232091  83.00         
 11 Borák Stanislav                               EKP5212 C 2042539  85.00         
 12 Jahn Pavel                                    SCP5500 C  682101  87.00         
 13 Hamácek Bohuslav                              LBE5000 C  411760  89.00         
 14 Choteticky Václav                             MAS5200 C    7886  91.00         
 15 Vakant                                                           93.00         
 16 Grivalsky Michal                              PGP5900 C   52103  95.00         
 17 Mikes Radovan                                 TAP5800 C          97.00         
 18 Kudrnác Martin                                KAM5901 C  301371  99.00         
 19 Vakant                                                          101.00         
 20 Kramolis Jan                                  PVP5000 C    7859 103.00         
 21 Sámal Václav                                  PGP5601 C  436401 105.00         
 22 Bochenek Milan                                EKP5601 C   51581 107.00         
 23 Cabrnoch Jirí                                 DKL5400 C  416324 109.00         
 24 Dudík Petr                                    LBE5500 C  303905 111.00         
 25 Hájek Jan                                     MAS5401 C    7885 113.00         
 26 Brumek Stanislav                              DKL5201 C   51343 115.00         
 
Startovka kategorie: H65         3.0km   80m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kunes Vratislav                               ODV4100 C  361985  25.00         
  2 Javurek Jaromír                               NNN4100   2067261  31.00         
  3 Nosál Stanislav                               LBE4600 C    8805  37.00         
  4 Vakant                                                           43.00         
  5 Zeleny Vladimír                               PGP4800 C   51863  49.00         
  6 Rakovec Milos                                 SCP4500 C  443066  55.00         
  7 Cadil Jan                                     FSP4300 C   53267  61.00         
  8 Vakant                                                           67.00         
  9 Rysavy Vít                                    TJP4700 C   51332  73.00         
 10 Chloupek Radek                                SLP4001 C   53555  79.00         
 11 Novák Milos                                   SCP4600 C   52299  85.00         
 12 Paul Josef                                    DCE4401 C  301171  91.00         
 13 Zábransky Emil                                SLA4200 C  420425  97.00         
 14 Dohnal Josef                                  VSP4300 C   51743 103.00         
 15 Lebduska Petr                                 ROU4702 C   53574 109.00         
 16 Duda Frantisek                                KPY4600 C   53731 115.00         
 17 Valásek Josef                                 SCP4501 C   49813 121.00         
 18 Vakant                                                          127.00         
 19 Vesely Radko                                  TJP4200 C   53517 133.00         
 20 Novotny Jirí                                  SLP4601 C   51621 139.00         
 21 Rejpal Petr                                   SCP4100 C  410733 145.00         
 22 Mudr Stanislav                                DCE4400 C  232101 151.00         
 
Startovka kategorie: H75         2.3km   60m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Attl Vladimír                                 PGP3800 C  682666  13.00         
  2 Langr Jan                                     BOR3601 C    8541  21.00         
  3 Durcat Jozef                                  DKP3800 C   51763  29.00         
  4 Bláha Svatopluk                               SJP3501 C    8797  37.00         
  5 Vondra Jaroslav                               FSP3300 C   51865  45.00         
  6 Kalivoda Vladimír                             KNC3800 C   52260  53.00         
  7 Semorád Milos                                 SCP3300 C   49404  61.00         
  8 Hanák Milan                                   FSP3400 C   51964  69.00         
  9 Kalivoda Viktor                               KNC3300 C   52254  77.00         
 10 Vakant                                                           85.00         
 11 Vakant                                                           93.00         
 12 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.2km   55m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Plch Matyás                                   NNN0005          
  2 Vítová Marianne                               EKP1158 C  515154                
  3 Moravec Michal                                NNN0600   2031347                
  4 Pokorná Linda                                 PGP0350 C  899177                
  5 Kubec Adam                                    81C0900                          
  6 Arnot Josef                                   81C0700                          
  7 Zindulka Adam                                 81C0302                          
  8 Ondrácek Lubor                                EKP1111 C   52852                
  9 Simková Anezka                                LME0950 C  416325                
 10 Michaela Simunková                            NNN0850                          
 11 Uhlírová Marie                                LBE0950 C  218788                
 12 Subrt Jáchym                                  DKP0800 C  887619                
 13 Skripnik Matous                               FSP0800 C    8878                
 14 Jirásek Simon                                 ROZ0602 C                        
 15 Seborová Kacka                                DKL0951 C   62367                
 16 Cerny Matej                                   81C0501                          
 17 Kuzelová Ela                                  FSP0750 C                        
 18 Bozdech Vojtech                               PGP9999                          
 19 Nedbalová Klára                               MFP0850 C  232648                
 20 Pribíková Agáta                               PGP0651 C  303955                
 21 Marada Martin                                 81C0901                          
 22 Sroubková Miriam                              81C0850                          
 23 Zimová Veronika                               DCE0650    224880                
 24 Bláha Simon                                   SJP0700 C   51421                
 25 Pecníková Nikola                              81C0252                          
 26 Chmelík Stepán                                DOR0703 C 2045319                
 27 Jiras Frantisek                               DOR0900   2044893                
 28 Jedlicka Ales                                 VSP0800 C   52272                
 29 Zakourilová Klára                             VSP0850 C 2032113                
 30 Manethová Anna                                ROU1050 C                        
 31 Forstová Ema                                  NNN0000    440405                
 32 Forst Bruno                                   NNN0002                          
 33 De Heij Robert                                RIC0800 C  448936                
 34 Hlubucková Andrea                             RIC7451 C 2060267                
 35 Hudosová Kristyna                             RIC0750 C 2069056                
 36 Jelen Jáchym                                  RIC0702 C                        
 37 Jirousková Barbora                            RIC0650 C 2060265                
 38 Kotenová Markéta                              RIC0651 C 2069057                
 39 Pelant Jan                                    RIC0700 C 2060263                
 40 Tolar Ondrej                                  RIC0701 C                        
 41 Kolár David                                   81C0701                          
 42 Simková Amálie                                81C0550                          
 43 Zichová Tereza                                RIC9999                          
 44 Bulírová Zofie                                44C0850                          
 45 Kubelková Marie                               KNC1050     51394                
 46 Dudlová Noemi                                 DOR0950 C 2050485                
 47 Tersl Adam                                    KAM0800                          
 48 Stauch Daniel                                 3LC0600                          
 49 Janderová Markéta                             DVP7751 C  232976                
 50 Matysek Stanislav                             PLU7612 C  515147                
 51 Bures Matej                                   NNN0808                          
 52 Veljacik Jonás                                SCP0800    336785                
 53 Cástek Adam                                   NNN0021                          
 54 Perina Jonás                                  NNN0022                          
 55 Vyhnisová Klára                               NNN0071                          
 56 Vyhnis Simon                                  NNN0023                          
 57 Novak jonas                                   66C0700                          
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 61 Vakant                                                                         
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 64 Vakant                                                                         
 65 Vakant                                                                         
 66 Vakant                                                                         
 67 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P3          2.7km   75m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Ludek                                    2MC4900    981831                
  2 Samohyl Richard                               PGP2800 C   52098                
  3 Jagerová Marcela                              2MC5350    515115                
  4 Vakant                                                                         
  5 Vakant                                                                         
  6 Jírová Monika                                 NNN7300    207856                
  7 Tichá Ivana                                   KNC6250 C   51392                
  8 Volek Jaroslav                                KNC0100 C  224869                
  9 Chládková Jana                                KNC0052 C  420404                
 10 Chládková Eliska                              KNC0350 C   52256                
 11 Votavová Renata                               KNC6452 C  253105                
 12 Tumová Tereza                                 37C8750                          
 13 Votava Stepán                                 KNCxxxx                          
 14 Kováciková Lenka                              KNC0000                          
 15 Simková Gabriela                              FSP6650 C                        
 16 Kopácková Iva                                 44C8050     53008                
 17 Líbalová Marcela                              ROU6551 C  410742                
 18 Buková Zdenka                                 ROU7051 C20597532                
 19 Strossová Veronika                            DCE8250      7869                
 20 Paulová Mirka                                 DCE5250 C   53597                
 21 Bláhová Katerina                              SJP7350 C                        
 22 Prouzová Zuzana                               DKP6250 C   49865                
 23 Bernard Zdenek                                DOR7400   2050492                
 24 Bernardová Martina                            DOR7751   2058516                
 25 Havlícková Katerina                           DOR7650   2050488                
 26 Koubková Daniela                              DOR7451   2058512                
 27 Kucerová Bára                                 DOR7851   2044892                
 28 Nentvichová Romana                            DOR6651   2058509                
 29 Pavlícková Lenka                              DOR7251   2058515                
 30 Augusta Jirí                                  VSP7421 C 2021838                
 31 Beran Jirí                                    VSP7102 C 2021833                
 32 Hronek Jan                                    VSP7420 C 2035736                
 33 Hronková Milada                               VSP7455 C 2035706                
 34 Tomandlová Radka                              38A7550                          
 35 Albrecht Vladimír                             KAM7800 C  981812                
 36 Jedlicka Adam                                 KAM7700 C                        
 37 Kocí Jirí                                     NNN0010    301399                
 38 Dudlová Iva                                   DOR7250   2050489                
 39 Peterová Eva                                  FSP8080                          
 40 Klasková Josefina                             DKP9651 C  443061                
 41 Stauch Tomás                                  PGP0303 C 7201201                
 42 Stauchová Iva                                 3LC7450    896977                
 43 Simerka Jakub                                 NNN0404                          
 44 Cástek Michal                                 NNN0024                          
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: T4          4.4km  120m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Jan                                     VSP6910 C  446367  21.00         
  2 Vakant                                                           24.00         
  3 Kabát Jan                                     EKP6912 C  886298  27.00         
  4 Vakant                                                           30.00         
  5 Petrová Martina                               NNN6801    232196  33.00         
  6 Karlachová Jana                               66C6850    361949  36.00         
  7 Vakant                                                           39.00         
  8 Plánicka Viktor                               SOB0000 C   53025  42.00         
  9 Pohoraly Dobroslav                            ROU6401 C 2022803  45.00         
 10 Nigrin Radek                                  DOR7202   2067310  48.00         
 11 Skácha Michal                                 NNN7102   7201769  51.00         
 12 Vakant                                                           54.00         
 13 Mácova Martina                                81C0050            57.00         
 14 Karas Vladimír                                66C6000    301157  60.00         
 15 Hájek Filip                                   DOR7500   2050495  63.00         
 16 Hrouda Martin                                 FSP7612 C  232957  66.00         
 17 Hejsek Jirí                                   KAM6900 C          69.00         
 18 Vakant                                                           72.00         
 19 Bulír Jirí                                    44C6801            75.00         
 20 Dudla Michal                                  DOR7403 C 2050500  78.00         
 21 Pribyl Ivan                                   PFP5900 C   49808  81.00         
 22 Plánicková Libuse                             SOB7200     53023  84.00         
 23 Rozmarová Alena                               NNN9998            87.00         
 24 Jezková Katerina                              SLA9750 C    8671  90.00         
 25 Pohoralá Karolína                             ROU6850 C 2023951  93.00         
 26 Vakant                                                           96.00         
 27 Kucera Pavel                                  DOR7101 C 2044897  99.00         
 28 Tomandl Jan                                   38A7000           102.00         
 29 Tucková Sabina                                66C9050           105.00         
 30 Vakant                                                          108.00         
 31 Vykuka Lukás                                  NNN8900           111.00         
 32 Nentvich Lubomír                              DOR5800 C 2042530 114.00         
 33 Vakant                                                          117.00         
 34 Plánicková Eva                                SOB9700     53022 120.00         
 35 Manethová Jana                                ROU8250 C         123.00         
 36 Karlach Vladislav                             66C5501           126.00         
 37 Matejka Hynek                                 NNN7610     51145 129.00         
 38 Vakant                                                          132.00         
 39 Lorencová Marcela                             DOR7752   2058501 135.00         
 40 Marholdová Martina                            ZVO7451 C  438635 138.00         
 41 Lisková Hana                                  KPY6650 C20700850 141.00         
 42 Vakant                                                          144.00         
 43 Spinková Markéta                              44C8550           147.00         
 44 Vakant                                                          150.00         
 45 Pribylová Eva                                 PFP6950 C  411773 153.00         
 46 Plánicka Jirí                                 SOB6800 C   53024 156.00         
 47 Plch Martin                                   NNN0004           159.00         
 48 Husáková Petra                                SLA7452 C         162.00         
 49 Bulírová Blanka                               66C7300           165.00         
 50 Jirasová Jana                                 DOR7450   2050490 168.00         
 51 Zavrelová Hana                                ROU8251 C         171.00