Startovka - oddíly
SmartMaps Cup 01. 05. 2008
KOB Tretra Praha

Startovka oddílů                                                  30.4.2008 20:58:20
                                          
===ČSOB-TAP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                        1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vobr Marek               BOR7801    8529    H21L    32.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                               1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21L    76.00          70,00Kč
  2 Král Aleš                CTB7801   51835    H21L    37.00          70,00Kč
  3 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21L     1.00          70,00Kč
  4 Gregorová Kamila         CTB8151   51138    D21L    27.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                     1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohuslavová Gábina       DCE      301314    HDR     35.00          40,00Kč
  2 Rusá Vendula             DCE0150  232737    HDR     79.00          40,00Kč
  3 Cupák Miloslav           DCE2200   51974    H75     70.00          70,00Kč
  4 Sedláček Lubomír         DCE3100  301302    H75     67.00          70,00Kč
  5 Mudr Stanislav           DCE4400  232101    H55     59.00          70,00Kč
  6 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D35     52.00          70,00Kč
  7 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35     53.00          70,00Kč
  8 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D35     36.00          70,00Kč
  9 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H35     44.00          70,00Kč
 10 Mrázová Pavla            DCE9350  301313    D16     19.00          70,00Kč
 11 Rusá Zuzana              DCE9351  416159    D16     24.00          70,00Kč
 12 Rusá Pavla               DCE9450  416316    D14      4.00          40,00Kč
 13 Procházková Marie        DCE9550   51177    D14     11.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                     1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H45     51.00          70,00Kč
  2 Šemelík Petr             DKL6901  515065    H35     47.00          70,00Kč
  3 Cabrnoch Pavel           DKL8200  515075    H21L    80.00          70,00Kč
  4 Cabrnochová Eva          DKL8450  515029    D21L    42.00          70,00Kč
  5 Cabrnoch Jan             DKL8601   53577    H21L    40.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                         1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Renata Sobíšková         DKP      301002 P  D10L    15.00          40,00Kč
  2 Najmanová Agáta          DKP      301003 P  HDR     19.00          40,00Kč
  3 Lenka Sobíšková          DKP      301004 P  N       76.00          40,00Kč
  4 Najman Jiří              DKP      301006 P  N       36.00          40,00Kč
  5 Basler Ondřej            DKP      301020 P  H14     28.00          40,00Kč
  6 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H65     39.00          70,00Kč
  7 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H55     52.00          70,00Kč
  8 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H45     46.00          70,00Kč
  9 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55      8.00          70,00Kč
 10 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D35     53.00          70,00Kč
 11 Dlouhý Jiří              DKP5700    8643    H35     40.00          70,00Kč
 12 Dudová Hana              DKP5752   49892    D45     39.00          70,00Kč
 13 Prouzová Zuzana          DKP6250   49865    D45     29.00          70,00Kč
 14 Řadová Jaromíra          DKP6551  515168    D35     37.00          70,00Kč
 15 Ornst Jan                DKP6700  253122    H35     48.00          70,00Kč
 16 Řada Richard             DKP6701  515118    H35     54.00          70,00Kč
 17 Procházka Zdenek         DKP7800   51801    H21L    84.00          70,00Kč
 18 Tomeš Jaroslav           DKP8109  301007 P  H21L    26.00          70,00Kč
 19 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21L    25.00          70,00Kč
 20 Staňková Mariana         DKP8158    9880    D21L     8.00          70,00Kč
 21 Procházka Tomáš          DKP8200   51803    H21L    42.00          70,00Kč
 22 Procházka Jan            DKP8201   51802    H21L    13.00          70,00Kč
 23 Janeček Oldřich          DKP8211  515015    H21L    50.00          70,00Kč
 24 Žaloudek Petr            DKP8304   51783    H21L    60.00          70,00Kč
 25 Dlouhý Petr              DKP8509   49822    H21L     5.00          70,00Kč
 26 Rabasová Jana            DKP8557  336756    D21K    16.00          70,00Kč
 27 Jůzek Martin             DKP8604   51792    H21L    69.00          70,00Kč
 28 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21L    35.00          70,00Kč
 29 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21L    46.00          70,00Kč
 30 Macháčková Kateřina      DKP8855   49861    D21L    57.00          70,00Kč
 31 Seifertová Magda         DKP9155  219291    D18     21.00          70,00Kč
 32 Řada Jakub               DKP9401  515144    H14     34.00          40,00Kč
 33 Nováková Tereza          DKP9751  336727    D12      5.00          40,00Kč
 34 Najman Matouš            DKP9800   49896    H10     50.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2140.00      120.00        0.00        0.00     2260.00        0.00    -2260.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                              1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Martin             DOB8002    7231    H21L    16.00          70,00Kč
  2 Labašová Katarína        DOB8351   51338    D21L    23.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                         1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janečková Josefína       EKP      301013 P  HDR      7.00          40,00Kč
  2 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H21L    53.00          70,00Kč
  3 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D35     47.00          70,00Kč
  4 Kunová Dagmar            EKP6550   51594    D21L    38.00          70,00Kč
  5 Janeček Jura             EKP6701   51587    H21L    23.00          70,00Kč
  6 Cigošová Hana            EKP8150   52214    D21L    55.00          70,00Kč
  7 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21L     3.00          70,00Kč
  8 Friedbergerová Markéta   EKP8259  515409    D21L    18.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      530.00       20.00        0.00        0.00      550.00        0.00     -550.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha               1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veit Jan                 FSP2800   51867    H75     68.00          70,00Kč
  2 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75     71.00          70,00Kč
  3 Hanák Milan              FSP3400   51964    H65     36.00          70,00Kč
  4 Karasová Jana            FSP6153  301140    D21L    21.00          70,00Kč
  5 Šimek Tomáš              FSP6304    8859    H21L    85.00          70,00Kč
  6 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H21K    40.00          70,00Kč
  7 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D21K    15.00          70,00Kč
  8 Žáček Martin             FSP6803  207810    H21L    10.00          70,00Kč
  9 Skripnik Ondřej          FSP7502  232128    H21L    49.00          70,00Kč
 10 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21L    62.00          70,00Kč
 11 Martínek Robert          FSP7700  301170    H21L    28.00          70,00Kč
 12 Cincibusová Jana         FSP9050    8665    D18     25.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                        1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korčák Marián            HAV6508  232612    T       72.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                        1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45     38.00          70,00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D35     40.00          70,00Kč
  3 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D35     58.00          70,00Kč
  4 Kettnerová Dana          HCE8950   51986    D20      3.00          70,00Kč
  5 Kettner  Lukáš           HCE9400   51288    H14     29.00          40,00Kč
  6 Kettner Vojtěch          HCE9600  410247    H12     71.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: JAM - SK Jamnice                                1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            JAM7100   52296    H21L    46.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                               1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D10L    11.00          40,00Kč
  2 Šafka Sebastian          KAM0101  301008 P  H10L    19.00          40,00Kč
  3 Albrecht Adam            KAM0203  995899    HDR     59.00          40,00Kč
  4 Kudrnáč Martin           KAM5901  301371    H45     44.00          70,00Kč
  5 Aschermann David         KAM6500  428289    H35     38.00          70,00Kč
  6 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21L    39.00          70,00Kč
  7 Aschermannová Eva        KAM6550  301628    D35     50.00          70,00Kč
  8 Šafka Jan                KAM6604  301009 P  T       74.00          40,00Kč
  9 Šafková Petra            KAM6650  515454    D35     32.00          70,00Kč
 10 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21L    79.00          70,00Kč
 11 Hlubučková Šárka         KAM6851  232398    D35     41.00          70,00Kč
 12 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35     59.00          70,00Kč
 13 Pašek František          KAM7600   52300    H21L    59.00          70,00Kč
 14 Albrechtová Eva          KAM7850  515490    D21L    10.00          70,00Kč
 15 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H18     83.00          70,00Kč
 16 Aschermann Michal        KAM9104  232402    H18     77.00          70,00Kč
 17 Šafka Daniel             KAM9105   53667    H21L    12.00          70,00Kč
 18 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D18     23.00          70,00Kč
 19 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D16     20.00          70,00Kč
 20 Kozáková Zuzana          KAM9451    9970    D14     14.00          40,00Kč
 21 Hadraba Jan              KAM9502  515492    H14     31.00          40,00Kč
 22 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D14      7.00          40,00Kč
 23 Aschermann Daniel        KAM9801  232395    H10     42.00          40,00Kč
 24 Škvor Ota                KAM9900  301336    H10     78.00          40,00Kč
 25 Albrechtová Iveta        KAM9950  515491    D10L    27.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1450.00       40.00        0.00        0.00     1490.00        0.00    -1490.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                    1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Votavová Žofie           KNC0251  303937    D10L    29.00          40,00Kč
  2 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H75     60.00          70,00Kč
  3 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H65     30.00          70,00Kč
  4 Bitter Jiří              KNC5201  303949    H55     50.00          70,00Kč
  5 JUN Drahomír             KNC5501   52255    H35     55.00          70,00Kč
  6 Havlíčková Jindra        KNC6150   52259    D45     33.00          70,00Kč
  7 Tichá Ivana              KNC6250   51392    D45     41.00          70,00Kč
  8 Kohoutová Pavlína        KNC6251  515055    D45     26.00          70,00Kč
  9 Bitterová Eva            KNC6451   52262    D35     57.00          70,00Kč
 10 Komersová Jana           KNC6550   52265    D35     46.00          70,00Kč
 11 Votava Petr              KNC6602   51386    H35     41.00          70,00Kč
 12 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D35     34.00          70,00Kč
 13 Pohnán Radek             KNC7002  253134    H35     49.00          70,00Kč
 14 Besta Lukáš              KNC8101  301010 P  H21K    41.00          70,00Kč
 15 Havlíček Tomáš           KNC8700   52257    H21L    55.00          70,00Kč
 16 Bitter Aleš              KNC8803   52264    H20     25.00          70,00Kč
 17 Šedivý Ondřej            KNC9103   52898    H18     81.00          70,00Kč
 18 Komers Jan               KNC9501   51394    H14     27.00          40,00Kč
 19 Dobeš Jan                KNC9502  303945    H14     33.00          40,00Kč
 20 Votava Kryštof           KNC9601   52256    H12     60.00          40,00Kč
 21 Kováčik Juraj            KNC9701  420401    H10     58.00          40,00Kč
 22 Večeřa Michal            KNC9703  420404    H10     14.00          40,00Kč
 23 Šoukal Jiří              KNC9704  224869    H10     74.00          40,00Kč
 24 Komers František         KNC9801   51393    H10     38.00          40,00Kč
 25 Fanta David              KNC9803  420403    H10L     5.00          40,00Kč
 26 Dobeš Jiří               KNC9805  224868    H10L    27.00          40,00Kč
 27 Růžek Jakub              KNC9901  224867    H10L    21.00          40,00Kč
 28 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    D10L    13.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1600.00       20.00        0.00        0.00     1620.00        0.00    -1620.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk        1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junová Lenka             KSU7653   51309    D21L    31.00          70,00Kč
  2 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21L    45.00          70,00Kč
  3 Havlíčková Markéta       KSU8494   52258    D21L    58.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                      1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červenková Ivanka        LBE0051   52317    HDR     55.00          40,00Kč
  2 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H45     36.00          70,00Kč
  3 Hamáčková Eva            LBE5150  303959    D45     21.00          70,00Kč
  4 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21L    41.00          70,00Kč
  5 Karmazín Pavel           LBE6800   52975    H21L    83.00          70,00Kč
  6 Červenka Jakub           LBE7600   52316    H21K    34.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                       1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryjácek Jan              LPM8004   51486    H21K    37.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                         1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimšová Barbora          MFP0150  301012 P  HDR     23.00          40,00Kč
  2 Šimša Martin             MFP0300  218785    HDR     67.00          40,00Kč
  3 Hric Jan                 MFP6300  515200    H21L    47.00          70,00Kč
  4 Šimek Miroslav           MFP6302  416321    H45     50.00          70,00Kč
  5 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H35     46.00          70,00Kč
  6 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21L    82.00          70,00Kč
  7 Blahuta Marek            MFP7301   51592    H21L    56.00          70,00Kč
  8 Rožek David              MFP7403  301644    H21L    67.00          70,00Kč
  9 Rožková Petra            MFP7551  301608    D21L    51.00          70,00Kč
 10 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21L    30.00          70,00Kč
 11 Pangrác Ondřej           MFP7603  232253    H21L     7.00          70,00Kč
 12 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D21L    28.00          70,00Kč
 13 Pangrácová Jana          MFP7653  218784    D21K     9.00          70,00Kč
 14 Stanovský David          MFP7701   53181    H21L    17.00          70,00Kč
 15 Vácha Pavel              MFP7901   21521    H21K    42.00          70,00Kč
 16 Stanovská Eva            MFP7951  232242    D21L    11.00          70,00Kč
 17 Škovroňová Lenka         MFP8250  416119    D21L    43.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1130.00       20.00        0.00        0.00     1150.00        0.00    -1150.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                   1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánková Eva            MKP5150   51697    D55      6.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: NER -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kööhler Anna             NER      208441    D16     22.00          70,00Kč
  2 Kööhler Anton            NER      208102    H18     75.00          70,00Kč
  3 Kööhler Hans             NER      217423    H45     34.00          70,00Kč
  4 Kööhler Radka            NER      240909    D45     34.00          70,00Kč
  5 Urban Hynek              NER      410252    H21L    20.00          70,00Kč
  6 Vejrová Libuše           NER       52976    T       78.00          40,00Kč
  7 Hrdlička Ondřej          NER  02            HDR     15.00          40,00Kč
  8 Hrdlička Jan             NER  64            T       62.00          40,00Kč
  9 Hrdličková Pavlína       NER  70            T       52.00          40,00Kč
 10 Hrdličková Pavlína       NER  99            D10L    21.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      550.00        0.00        0.00        0.00      550.00        0.00     -550.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                      1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             ODV6300   52121    H45     42.00          70,00Kč
  2 Hartlová Blanka          ODV6350   51356    D45     24.00          70,00Kč
  3 Brázdilová Radka         ODV6950  331382    D35     48.00          70,00Kč
  4 Ondřejček Jiří           ODV7000  361926    T       58.00          40,00Kč
  5 Berný Jan                ODV7702   52117    H21K    38.00          70,00Kč
  6 Hartl Jan                ODV8402   52120    H21K    44.00          70,00Kč
  7 Hartl Martin             ODV9000   52119    H21K    30.00          70,00Kč
  8 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H12     67.00          40,00Kč
  9 Ondřejček Jiří           ODV9800  361919    H10     10.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                            1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinková Anička        OKP0050  336723    HDR     75.00          40,00Kč
  2 Vondrová Magdaléna       OKP0350   51685    HDR     31.00          40,00Kč
  3 Červinka Stanislav       OKP5701   51671    H45     41.00          70,00Kč
  4 Čechmánek Vladimír       OKP5802   51719    H35     52.00          70,00Kč
  5 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H45     54.00          70,00Kč
  6 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D35     45.00          70,00Kč
  7 Novák Libor              OKP6504   51680    H35     43.00          70,00Kč
  8 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D35     33.00          70,00Kč
  9 Nováková Irena           OKP6651  236111    D35     55.00          70,00Kč
 10 Novák Libor              OKP9100  301378    H18     80.00          70,00Kč
 11 Nováková Kateřina        OKP9450  301372    D14      8.00          40,00Kč
 12 Červinka Jiří            OKP9500  410351    H14     26.00          40,00Kč
 13 Červinka František       OKP9600  232972    H12     65.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Knotek Kamil             OLP5701   49370    H45     43.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská                 1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D21L    14.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                            1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           PGP0101   51636    H10L    13.00          40,00Kč
  2 Samohýl Richard          PGP2800   52098    H75     66.00          70,00Kč
  3 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H65     35.00          70,00Kč
  4 Šrůta Pavel              PGP3802   53771    H65     41.00          70,00Kč
  5 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D55      7.00          70,00Kč
  6 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D55     14.00          70,00Kč
  7 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D55     10.00          70,00Kč
  8 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H45     35.00          70,00Kč
  9 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D45     25.00          70,00Kč
 10 Šámal Václav             PGP5601   52156    H45     40.00          70,00Kč
 11 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D45     35.00          70,00Kč
 12 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21L    48.00          70,00Kč
 13 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45     48.00          70,00Kč
 14 Šámalová Hana            PGP6150  502090    D45     32.00          70,00Kč
 15 Tichovská Jitka          PGP6153   53005    D45     28.00          70,00Kč
 16 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45     22.00          70,00Kč
 17 Landovská Ivana          PGP6251  515081    D35     38.00          70,00Kč
 18 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45     53.00          70,00Kč
 19 Přibík Jan               PGP6301   51631    H21L    57.00          70,00Kč
 20 Šrůtová Marcela          PGP6351    8077    D45     38.00          70,00Kč
 21 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21L     1.00          70,00Kč
 22 Prášek Arnošt            PGP6402  232749    H35     45.00          70,00Kč
 23 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35     54.00          70,00Kč
 24 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21L    33.00          70,00Kč
 25 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D35     31.00          70,00Kč
 26 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21L    12.00          70,00Kč
 27 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35     56.00          70,00Kč
 28 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D35     49.00          70,00Kč
 29 Komín David              PGP7405    9767    H21L    27.00          70,00Kč
 30 Hýbl Lukáš               PGP7504   51628    H21L    61.00          70,00Kč
 31 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21L    15.00          70,00Kč
 32 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21L    47.00          70,00Kč
 33 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21L     6.00          70,00Kč
 34 Horová Lenka             PGP7951  336740    D21L     5.00          70,00Kč
 35 Laciga Radek             PGP8202  515441    H21L    81.00          70,00Kč
 36 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21L    70.00          70,00Kč
 37 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21L    68.00          70,00Kč
 38 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21L    24.00          70,00Kč
 39 Mezníková Lenka          PGP8453   51180    D21L    30.00          70,00Kč
 40 Skyva Jan                PGP8501   53104    H21L    43.00          70,00Kč
 41 Nováková Lucie           PGP8552   51806    D21L    44.00          70,00Kč
 42 Spurná Martina           PGP8556   51278    D21L    24.00          70,00Kč
 43 Jan Flašar               PGP8610   49616    H21L     9.00          70,00Kč
 44 Tichovská Martina        PGP8658   51689    D21L    36.00          70,00Kč
 45 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21L    54.00          70,00Kč
 46 Antoš Matěj              PGP8802  336800    H20     27.00          70,00Kč
 47 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21L    54.00          70,00Kč
 48 Mysliveček Marek         PGP8908   53706    H20     23.00          70,00Kč
 49 Červinka Jaroslav        PGP9001  303935    H18     78.00          70,00Kč
 50 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D18     22.00          70,00Kč
 51 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H18     84.00          70,00Kč
 52 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D18     26.00          70,00Kč
 53 Šrůtová Pavla            PGP9151   53710    D18     19.00          70,00Kč
 54 Nováková Kateřina        PGP9152  246828    D18     17.00          70,00Kč
 55 Jelínková Šárka          PGP9153  232168    D18     28.00          70,00Kč
 56 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D18     15.00          70,00Kč
 57 Krátká Monika            PGP9161  301021 P  D18     24.00          70,00Kč
 58 Landovská Anna           PGP9251  502088    D16     18.00          70,00Kč
 59 Myslivečková Zuzana      PGP9253   53705    D16     23.00          70,00Kč
 60 Prášek Přemysl           PGP9302  410392    H16     17.00          70,00Kč
 61 Přibíková Johanka        PGP9551  301617    D14     13.00          40,00Kč
 62 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D14      6.00          40,00Kč
 63 Landovský Jakub          PGP9601  361959    H12     63.00          40,00Kč
 64 Přibíková Ema            PGP9651  303955    D12     11.00          40,00Kč
 65 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D12      3.00          40,00Kč
 66 Prášek Otakar            PGP9700  410375    H12     75.00          40,00Kč
 67 Adam Čermák              PGP9701   53012    H12     70.00          40,00Kč
 68 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D12     14.00          40,00Kč
 69 Křemen Štěpán            PGP9800  232739    H10      2.00          40,00Kč
 70 Janovská Kateřina        PGP9850  246900    D12      7.00          40,00Kč
 71 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D10L     3.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4610.00       20.00        0.00        0.00     4630.00        0.00    -4630.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                      1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21L    25.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty       1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gabryš Lubomír           PVP0000  331076    H10L     3.00          40,00Kč
  2 Straková Veronika        PVP0050  219276    D10     33.00          40,00Kč
  3 Gabryšová Tereza         PVP6853  515051    T       90.00          40,00Kč
  4 Straka Lukáš             PVP7006    8578    H21L    51.00          70,00Kč
  5 Izák Pavel               PVP7102  336137    H35     50.00          70,00Kč
  6 Straková Jana            PVP7250    8579    D35     29.00          70,00Kč
  7 Cveček Martin            PVP7400    8041    H21L    74.00          70,00Kč
  8 Izáková Ivana            PVP7453  361968    D21L    19.00          70,00Kč
  9 Bernátková Markéta       PVP7751  416325    D21L    56.00          70,00Kč
 10 Král Luboš               PVP8400  232342    H21L    21.00          70,00Kč
 11 Betková Štěpánka         PVP8750    8865    D21L    39.00          70,00Kč
 12 Straka Tomáš             PVP9700  224355    H12     73.00          40,00Kč
 13 Gabryšová Petra          PVP9750  231119    D10     17.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                   1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H10L    11.00          40,00Kč
  2 Vondráček Jaromír        ROU4002   53536    H65     38.00          70,00Kč
  3 Lebduška Petr            ROU4702   53574    H55     53.00          70,00Kč
  4 Malec Jaromír            ROU6203  361969    N       80.00          40,00Kč
  5 Líbalová Marcela         ROU6551  410742    N       40.00          40,00Kč
  6 Líbal Jakub              ROU9202  232093    H16     19.00          70,00Kč
  7 Buk Jindřich             ROU9303   51438    H16     26.00          70,00Kč
  8 Malcová Kateřina         ROU9551  331366    D14     12.00          40,00Kč
  9 Duchoslavová Markéta     ROU9553   51436    D14      5.00          40,00Kč
 10 Buk Michal               ROU9601   53537    H12     61.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky               1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nižňanský Matěj          ROZ9600    8879    H12     66.00          40,00Kč
  2 Jíra Tomáš               ROZ9800  361928    H10     30.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H65     31.00          70,00Kč
  2 Novák Miloš              SCP4600   52299    H55     61.00          70,00Kč
  3 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45     37.00          70,00Kč
  4 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55     57.00          70,00Kč
  5 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45     55.00          70,00Kč
  6 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45     47.00          70,00Kč
  7 Kavková Dana             SCP6150  301143    D35     42.00          70,00Kč
  8 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    D45     37.00          70,00Kč
  9 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21L    58.00          70,00Kč
 10 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D21L    60.00          70,00Kč
 11 Khel Richard             SCP7500  416140    H21L    75.00          70,00Kč
 12 Skripnik Štěpán          SCP7901    8878    H21L    36.00          70,00Kč
 13 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21L    11.00          70,00Kč
 14 Hrazdirová Iva           SCP8152   51568    D21L    40.00          70,00Kč
 15 Cigošová Petra           SCP8656   53159    D21L    20.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1050.00        0.00        0.00        0.00     1050.00        0.00    -1050.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                        1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21L     2.00          70,00Kč
  2 Kalenská Romana          SJC8351  500556    D21L    52.00          70,00Kč
  3 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21L    29.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                       1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zábranský Emil           SLA4200  420425    H65     34.00          70,00Kč
  2 Doubek Petr              SLA7000  301018 P  H35     39.00          70,00Kč
  3 Bejčková Jana            SLA7150  301616    D35     56.00          70,00Kč
  4 Ježková Martina          SLA7350  259072    D35     39.00          70,00Kč
  5 Nosálová Eliška          SLA8250  995791    D21L    49.00          70,00Kč
  6 Müllerová Eva            SLA9652  301017 P  D12     13.00          40,00Kč
  7 Ježek Ondřej             SLA9701   52624    H12     68.00          40,00Kč
  8 Ježková Kateřina         SLA9750    8671    D12      4.00          40,00Kč
  9 Klečková Kamila          SLA9751  301016 P  D12     10.00          40,00Kč
 10 Zábranská Kristýna       SLA9852  420439    D10     21.00          40,00Kč
 11 Doubková Petra           SLA9853  301019 P  D10     37.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00       80.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupková Jana          SLP5951   51545    D21L    53.00          70,00Kč
  2 Siblíková Jana           SLP7952   51365    D21L    37.00          70,00Kč
  3 Chloupková Radka         SLP8451   51617    D21L    17.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí     1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Randík Jan               SOB0000   53643    H21L    34.00          70,00Kč
  2 Choutka Jaroslav         SOB6301    4181    H21L    72.00          70,00Kč
  3 Choutková Magdalena      SOB8851    4183    D20      5.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                          1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Turínská Magdalena       TAP       53644    HDR     71.00          40,00Kč
  2 Vančura Michal           TAP      301022 P  HDR     27.00          40,00Kč
  3 Jakub V                  TAP      301023 P  H10L    29.00          40,00Kč
  4 Peer Jiří                TAP      301024 P  H10L    17.00          40,00Kč
  5 Turinský Pavel           TAP9701  232122    H12     62.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00       60.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                               1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D35     44.00          70,00Kč
  2 Sládková Ivana           TEH8451   51397    D21L    33.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                               1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahutová Hana           TJH7952   51928    D21L     2.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou              1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Táborský Ondřej          TJN5605    8250    H21L    18.00          70,00Kč
  2 Berková Květa            TJN7350  232629    T       76.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                        1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nemrava František        TJP2700   53549    H75     65.00          70,00Kč
  2 Dolečková Míla           TJP3650   51325    D55      5.00          70,00Kč
  3 Provazníková Svatava     TJP4250   53532    D55     12.00          70,00Kč
  4 Provazník Zdeněk         TJP4300   53527    N       32.00          40,00Kč
  5 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H55     60.00          70,00Kč
  6 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D55      9.00          70,00Kč
  7 Paukert Milan            TJP5000   51329    H45     52.00          70,00Kč
  8 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D45     20.00          70,00Kč
  9 Cedrych Karel            TJP5500   53526    H45     45.00          70,00Kč
 10 Smolka Ondřej            TJP9401   53502    H14     32.00          40,00Kč
 11 Paukertová Martina       TJP9650   53195    D12      8.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                 1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21L    35.00          70,00Kč
  2 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21L    73.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                              1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Jiřina          UVP4950    7998    D55     11.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                    1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hošek Radim              VCB8701  301627    H21L    31.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                 1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kreisinger Vladimír      VSP2900   51731    H75     64.00          70,00Kč
  2 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H55     54.00          70,00Kč
  3 Uher Petr                VSP5001   51741    H21L    38.00          70,00Kč
  4 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D45     40.00          70,00Kč
  5 Hora Vladimír            VSP5100  515013    H21L    77.00          70,00Kč
  6 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H21L    65.00          70,00Kč
  7 Horová Magda             VSP5450    9782    D21L    59.00          70,00Kč
  8 Škorpil Martin           VSP5700   52275    H21L    52.00          70,00Kč
  9 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45     30.00          70,00Kč
 10 Hartman Aleš             VSP6506   51620    H21L     8.00          70,00Kč
 11 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L    22.00          70,00Kč
 12 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D21L    13.00          70,00Kč
 13 Horáková  Marie          VSP7551   53546    D21L    32.00          70,00Kč
 14 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21L    45.00          70,00Kč
 15 Bohatá Jana              VSP9551   63416    D14      1.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                               1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zoubek Petr              ZBP7602   53587    H21L    44.00          70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                               1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strejc Jaroslav          ZVO6101  515124    H45     49.00          70,00Kč
  2 Hájek Tomáš              ZVO6401  515031    H21K    36.00          70,00Kč
  3 Hájek Adam               ZVO9201  515021    H16     20.00          70,00Kč
  4 Popelková Helena         ZVO9751  420441    D12      6.00          40,00Kč
  5 Šplíchal Jakub           ZVO9801  420415    H10L    25.00          40,00Kč
  6 Hájková Eliška           ZVO9851  232531    D10L    17.00          40,00Kč
  7 Popelka Štěpán           ZVO9901  420445    H10L    15.00          40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00