Startovka - kategorie
SmartMaps Cup 01. 05. 2008
KOB Tretra Praha

Startovka kategorie                                            30.4.2008 20:57:51
                                        
===ČSOB-TAP=============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.5km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00       
  2 Vakant                                                            5.00       
  3 Vakant                                                            9.00       
  4 Vakant                                                           13.00       
  5 Gabryšová Petra          VSK Přírodověda - or PVP9750 C  231119  17.00       
  6 Zábranská Kristýna       SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9852 C  420439  21.00       
  7 Vakant                                                           25.00       
  8 Vakant                                                           29.00       
  9 Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C  219276  33.00       
 10 Doubková Petra           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9853 C  301019  37.00       
 
Startovka kategorie: D10L        
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00       
  2 Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C  331147   3.00       
  3 Vakant                                                            5.00       
  4 Vakant                                                            7.00       
  5 Vakant                                                            9.00       
  6 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C  232425  11.00       
  7 Čiháková Barbora         Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C  232895  13.00       
  8 Renata Sobíšková         SK Kotlářka Praha    DKP     C  301002  15.00       
  9 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C  232531  17.00       
 10 Vakant                                                           19.00       
 11 Hrdličková Pavlína                            NER99              21.00       
 12 Vakant                                                           23.00       
 13 Vakant                                                           25.00       
 14 Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C  515491  27.00       
 15 Votavová Žofie           Sokol Kostelec n. Č. KNC0251 C  303937  29.00       
 
Startovka kategorie: D12         1.6km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00       
  2 Vakant                                                            2.00       
  3 Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 B  232050   3.00       
  4 Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 C    8671   4.00       
  5 Nováková Tereza          SK Kotlářka Praha    DKP9751 B  336727   5.00       
  6 Popelková Helena         OB SK Zvole          ZVO9751 C  420441   6.00       
  7 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B  246900   7.00       
  8 Paukertová Martina       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 B   53195   8.00       
  9 Vakant                                                            9.00       
 10 Klečková Kamila          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9751 C  301016  10.00       
 11 Přibíková Ema            SK Praga Praha       PGP9651 C  303955  11.00       
 12 Vakant                                                           12.00       
 13 Müllerová Eva            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9652 C  301017  13.00       
 14 Slavíková Silvie         SK Praga Praha       PGP9751 C  246808  14.00       
 
Startovka kategorie: D14         1.8km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B   63416   1.00       
  2 Vakant                                                            2.00       
  3 Vakant                                                            3.00       
  4 Rusá Pavla               TJ Sokol Dobřichovic DCE9450 B  416316   4.00       
  5 Duchoslavová Markéta     SKOB Roudnice nad La ROU9553 C   51436   5.00       
  6 Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 B  232017   6.00       
  7 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B  232418   7.00       
  8 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  301372   8.00       
  9 Vakant                                                            9.00       
 10 Vakant                                                           10.00       
 11 Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 B   51177  11.00       
 12 Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 B  331366  12.00       
 13 Přibíková Johanka        SK Praga Praha       PGP9551 B  301617  13.00       
 14 Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B    9970  14.00       
 
Startovka kategorie: D16         1.9km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           15.00       
  2 Vakant                                                           16.00       
  3 Vakant                                                           17.00       
  4 Landovská Anna           SK Praga Praha       PGP9251 B  502088  18.00       
  5 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B  301313  19.00       
  6 Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A  232415  20.00       
  7 Vakant                                                           21.00       
  8 Kööhler Anna                                  NER        208441  22.00       
  9 Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B   53705  23.00       
 10 Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobřichovic DCE9351 B  416159  24.00       
 
Startovka kategorie: D18         2.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 A   53007  15.00       
  2 Vakant                                                           16.00       
  3 Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 B  246828  17.00       
  4 Vakant                                                           18.00       
  5 Šrůtová Pavla            SK Praga Praha       PGP9151 C   53710  19.00       
  6 Vakant                                                           20.00       
  7 Seifertová Magda         SK Kotlářka Praha    DKP9155 A  219291  21.00       
  8 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658  22.00       
  9 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 B  331162  23.00       
 10 Krátká Monika            SK Praga Praha       PGP9161 C  301021  24.00       
 11 Cincibusová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9050 C    8665  25.00       
 12 Slavíková Lucie          SK Praga Praha       PGP9150 A  301700  26.00       
 13 Vakant                                                           27.00       
 14 Jelínková Šárka          SK Praga Praha       PGP9153 A  232168  28.00       
 
Startovka kategorie: D20         2.2km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00       
  2 Vakant                                                            2.00       
  3 Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B   51986   3.00       
  4 Vakant                                                            4.00       
  5 Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C    4183   5.00       
  6 Vakant                                                            6.00       
 
Startovka kategorie: D21K        2.2km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            8.00       
  2 Pangrácová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP7653 C  218784   9.00       
  3 Vakant                                                           10.00       
  4 Vakant                                                           11.00       
  5 Vakant                                                           12.00       
  6 Vakant                                                           13.00       
  7 Vakant                                                           14.00       
  8 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  15.00       
  9 Rabasová Jana            SK Kotlářka Praha    DKP8557 C  336756  16.00       
 10 Vakant                                                           17.00       
 
Startovka kategorie: D21L        2.4km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959 C   52139   1.00       
  2 Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C   51928   2.00       
  3 Vakant                                                            3.00       
  4 Vakant                                                            4.00       
  5 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C  336740   5.00       
  6 Vakant                                                            6.00       
  7 Vakant                                                            7.00       
  8 Staňková Mariana         SK Kotlářka Praha    DKP8158 C    9880   8.00       
  9 Vakant                                                            9.00       
 10 Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C  515490  10.00       
 11 Stanovská Eva            VŠSK MFF UK Praha    MFP7951 C  232242  11.00       
 12 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  12.00       
 13 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303  13.00       
 14 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539  14.00       
 15 Vakant                                                           15.00       
 16 Vakant                                                           16.00       
 17 Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C   51617  17.00       
 18 Friedbergerová Markéta   VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409  18.00       
 19 Izáková Ivana            VSK Přírodověda - or PVP7453 C  361968  19.00       
 20 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C   53159  20.00       
 21 Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  21.00       
 22 Vakant                                                           22.00       
 23 Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351 E   51338  23.00       
 24 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R   51278  24.00       
 25 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 R    9785  25.00       
 26 Vakant                                                           26.00       
 27 Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151 C   51138  27.00       
 28 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713  28.00       
 29 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971  29.00       
 30 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C   51180  30.00       
 31 Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653 C   51309  31.00       
 32 Horáková  Marie          USK Praha            VSP7551 C   53546  32.00       
 33 Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C   51397  33.00       
 34 Vakant                                                           34.00       
 35 Plochová Dominika        SK Kotlářka Praha    DKP8651 C   51798  35.00       
 36 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R   51689  36.00       
 37 Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952 C   51365  37.00       
 38 Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594  38.00       
 39 Betková Štěpánka         VSK Přírodověda - or PVP8750 C    8865  39.00       
 40 Hrazdirová Iva           AC Sparta Praha      SCP8152 E   51568  40.00       
 41 Vakant                                                           41.00       
 42 Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C  515029  42.00       
 43 Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C  416119  43.00       
 44 Nováková Lucie           SK Praga Praha       PGP8552 C   51806  44.00       
 45 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784  45.00       
 46 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 R   49815  46.00       
 47 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638  47.00       
 48 Vakant                                                           48.00       
 49 Nosálová Eliška          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8250 C  995791  49.00       
 50 Vakant                                                           50.00       
 51 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  301608  51.00       
 52 Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E  500556  52.00       
 53 Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C   51545  53.00       
 54 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556  54.00       
 55 Cigošová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C   52214  55.00       
 56 Bernátková Markéta       VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325  56.00       
 57 Macháčková Kateřina      SK Kotlářka Praha    DKP8855 C   49861  57.00       
 58 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C   52258  58.00       
 59 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782  59.00       
 60 Tloušťová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C   52114  60.00       
 
Startovka kategorie: D35         2.3km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           28.00       
  2 Straková Jana            VSK Přírodověda - or PVP7250 C    8579  29.00       
  3 Vakant                                                           30.00       
  4 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275  31.00       
  5 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C  515454  32.00       
  6 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  33.00       
  7 Čiháková Lenka           Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C   51387  34.00       
  8 Vakant                                                           35.00       
  9 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868  36.00       
 10 Řadová Jaromíra          SK Kotlářka Praha    DKP6551 C  515168  37.00       
 11 Landovská Ivana          SK Praga Praha       PGP6251 C  515081  38.00       
 12 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072  39.00       
 13 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490  40.00       
 14 Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851 C  232398  41.00       
 15 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143  42.00       
 16 Vakant                                                           43.00       
 17 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  44.00       
 18 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  45.00       
 19 Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C   52265  46.00       
 20 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  47.00       
 21 Brázdilová Radka         TJ AERO Odolena Voda ODV6950 C  331382  48.00       
 22 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618  49.00       
 23 Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C  301628  50.00       
 24 Vakant                                                           51.00       
 25 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  52.00       
 26 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  53.00       
 27 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567  54.00       
 28 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  55.00       
 29 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616  56.00       
 30 Bitterová Eva            Sokol Kostelec n. Č. KNC6451 C   52262  57.00       
 31 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  58.00       
 32 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273  59.00       
 
Startovka kategorie: D45         2.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289  20.00       
  2 Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  21.00       
  3 Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C  232184  22.00       
  4 Vakant                                                           23.00       
  5 Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C   51356  24.00       
  6 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  25.00       
  7 Kohoutová Pavlína        Sokol Kostelec n. Č. KNC6251 C  515055  26.00       
  8 Vakant                                                           27.00       
  9 Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C   53005  28.00       
 10 Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250 C   49865  29.00       
 11 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734  30.00       
 12 Vakant                                                           31.00       
 13 Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150 C  502090  32.00       
 14 Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C   52259  33.00       
 15 Kööhler Radka                                 NER        240909  34.00       
 16 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862  35.00       
 17 Vakant                                                           36.00       
 18 Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C   51570  37.00       
 19 Šrůtová Marcela          SK Praga Praha       PGP6351 C    8077  38.00       
 20 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892  39.00       
 21 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  40.00       
 22 Tichá Ivana              Sokol Kostelec n. Č. KNC6250 C   51392  41.00       
 
Startovka kategorie: D55         1.9km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C   51325   5.00       
  2 Zemánková Eva            SK Meteor Kačerov Pr MKP5150 C   51697   6.00       
  3 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698   7.00       
  4 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799   8.00       
  5 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540   9.00       
  6 Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C   53006  10.00       
  7 Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C    7998  11.00       
  8 Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C   53532  12.00       
  9 Vakant                                                           13.00       
 10 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  14.00       
 
Startovka kategorie: H10         1.5km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Křemen Štěpán            SK Praga Praha       PGP9800 C  232739   2.00       
  2 Vakant                                                            6.00       
  3 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 C  361919  10.00       
  4 Večeřa Michal            Sokol Kostelec n. Č. KNC9703 C  420404  14.00       
  5 Vakant                                                           18.00       
  6 Vakant                                                           22.00       
  7 Vakant                                                           26.00       
  8 Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 C  361928  30.00       
  9 Vakant                                                           34.00       
 10 Komers František         Sokol Kostelec n. Č. KNC9801 C   51393  38.00       
 11 Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C  232395  42.00       
 12 Vakant                                                           46.00       
 13 Najman Matouš            SK Kotlářka Praha    DKP9800 C   49896  50.00       
 14 Vakant                                                           54.00       
 15 Kováčik Juraj            Sokol Kostelec n. Č. KNC9701 C  420401  58.00       
 16 Vakant                                                           62.00       
 17 Vakant                                                           66.00       
 18 Vakant                                                           70.00       
 19 Šoukal Jiří              Sokol Kostelec n. Č. KNC9704 C  224869  74.00       
 20 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C  301336  78.00       
 
Startovka kategorie: H10L        
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00       
  2 Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda - or PVP0000 C  331076   3.00       
  3 Fanta David              Sokol Kostelec n. Č. KNC9803 C  420403   5.00       
  4 Vakant                                                            7.00       
  5 Vakant                                                            9.00       
  6 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C  331503  11.00       
  7 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C   51636  13.00       
  8 Popelka Štěpán           OB SK Zvole          ZVO9901 C  420445  15.00       
  9 Peer Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP     C  301024  17.00       
 10 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C  301008  19.00       
 11 Růžek Jakub              Sokol Kostelec n. Č. KNC9901 C  224867  21.00       
 12 Vakant                                                           23.00       
 13 Šplíchal Jakub           OB SK Zvole          ZVO9801 C  420415  25.00       
 14 Dobeš Jiří               Sokol Kostelec n. Č. KNC9805 C  224868  27.00       
 15 Jakub V                  KOB TRETRA Praha     TAP        301023  29.00       
 
Startovka kategorie: H12         1.8km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Votava Kryštof           Sokol Kostelec n. Č. KNC9601 C   52256  60.00       
  2 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537  61.00       
  3 Turinský Pavel           KOB TRETRA Praha     TAP9701 C  232122  62.00       
  4 Landovský Jakub          SK Praga Praha       PGP9601 B  361959  63.00       
  5 Vakant                                                           64.00       
  6 Červinka František       SK OK 24 Praha       OKP9600 C  232972  65.00       
  7 Nižňanský Matěj          Orientační klub TOM  ROZ9600 C    8879  66.00       
  8 Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 C  331087  67.00       
  9 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 C   52624  68.00       
 10 Vakant                                                           69.00       
 11 Adam Čermák              SK Praga Praha       PGP9701 C   53012  70.00       
 12 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B  410247  71.00       
 13 Vakant                                                           72.00       
 14 Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C  224355  73.00       
 15 Vakant                                                           74.00       
 16 Prášek Otakar            SK Praga Praha       PGP9700 C  410375  75.00       
 
Startovka kategorie: H14         2.0km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           25.00       
  2 Červinka Jiří            SK OK 24 Praha       OKP9500 B  410351  26.00       
  3 Komers Jan               Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 B   51394  27.00       
  4 Basler Ondřej            SK Kotlářka Praha    DKP     C  301020  28.00       
  5 Kettner  Lukáš           TJ Sokol Hostivice   HCE9400 B   51288  29.00       
  6 Vakant                                                           30.00       
  7 Hadraba Jan              SK Kamenice          KAM9502 B  515492  31.00       
  8 Smolka Ondřej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 B   53502  32.00       
  9 Dobeš Jan                Sokol Kostelec n. Č. KNC9502 C  303945  33.00       
 10 Řada Jakub               SK Kotlářka Praha    DKP9401 C  515144  34.00       
 
Startovka kategorie: H16         2.2km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B  410392  17.00       
  2 Vakant                                                           18.00       
  3 Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C  232093  19.00       
  4 Hájek Adam               OB SK Zvole          ZVO9201 C  515021  20.00       
  5 Vakant                                                           21.00       
  6 Vakant                                                           22.00       
  7 Vakant                                                           23.00       
  8 Vakant                                                           24.00       
  9 Vakant                                                           25.00       
 10 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438  26.00       
 
Startovka kategorie: H18         2.4km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Kööhler Anton                                 NER        208102  75.00       
  2 Vakant                                                           76.00       
  3 Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 C  232402  77.00       
  4 Červinka Jaroslav        SK Praga Praha       PGP9001 C  303935  78.00       
  5 Vakant                                                           79.00       
  6 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C  301378  80.00       
  7 Šedivý Ondřej            Sokol Kostelec n. Č. KNC9103 B   52898  81.00       
  8 Vakant                                                           82.00       
  9 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A   53660  83.00       
 10 Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C   49151  84.00       
 
Startovka kategorie: H20         2.5km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           20.00       
  2 Vakant                                                           21.00       
  3 Vakant                                                           22.00       
  4 Mysliveček Marek         SK Praga Praha       PGP8908 C   53706  23.00       
  5 Vakant                                                           24.00       
  6 Bitter Aleš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8803 C   52264  25.00       
  7 Vakant                                                           26.00       
  8 Antoš Matěj              SK Praga Praha       PGP8802 C  336800  27.00       
 
Startovka kategorie: H21K        2.5km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           28.00       
  2 Vakant                                                           29.00       
  3 Hartl Martin             TJ AERO Odolena Voda ODV9000 B   52119  30.00       
  4 Vakant                                                           31.00       
  5 Vakant                                                           32.00       
  6 Vakant                                                           33.00       
  7 Červenka Jakub           TJ Lokomotiva Beroun LBE7600 C   52316  34.00       
  8 Vakant                                                           35.00       
  9 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C  515031  36.00       
 10 Ryjácek Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004     51486  37.00       
 11 Berný Jan                TJ AERO Odolena Voda ODV7702 C   52117  38.00       
 12 Vakant                                                           39.00       
 13 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  40.00       
 14 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  301010  41.00       
 15 Vácha Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP7901 C   21521  42.00       
 16 Vakant                                                           43.00       
 17 Hartl Jan                TJ AERO Odolena Voda ODV8402 C   52120  44.00       
 
Startovka kategorie: H21L        3.0km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464   1.00       
  2 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982   2.00       
  3 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458   3.00       
  4 Vakant                                                            4.00       
  5 Dlouhý Petr              SK Kotlářka Praha    DKP8509 C   49822   5.00       
  6 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E  995838   6.00       
  7 Pangrác Ondřej           VŠSK MFF UK Praha    MFP7603 C  232253   7.00       
  8 Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C   51620   8.00       
  9 Jan Flašar               SK Praga Praha       PGP8610 C   49616   9.00       
 10 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810  10.00       
 11 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E  771771  11.00       
 12 Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 B   53667  12.00       
 13 Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201 R   51802  13.00       
 14 Vakant                                                           14.00       
 15 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637  15.00       
 16 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C    7231  16.00       
 17 Stanovský David          VŠSK MFF UK Praha    MFP7701 C   53181  17.00       
 18 Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605 C    8250  18.00       
 19 Vakant                                                           19.00       
 20 Urban Hynek                                   NER        410252  20.00       
 21 Král Luboš               VSK Přírodověda - or PVP8400 C  232342  21.00       
 22 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R   51650  22.00       
 23 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  23.00       
 24 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E  515110  24.00       
 25 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  25.00       
 26 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  301007  26.00       
 27 Komín David              SK Praga Praha       PGP7405 C    9767  27.00       
 28 Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C  301170  28.00       
 29 Vakant                                                           29.00       
 30 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  30.00       
 31 Hošek Radim              TJ OB České Budějovi VCB8701 B  301627  31.00       
 32 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529  32.00       
 33 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  33.00       
 34 Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB0000 C   53643  34.00       
 35 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893  35.00       
 36 Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C    8878  36.00       
 37 Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801 C   51835  37.00       
 38 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  38.00       
 39 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R   51733  39.00       
 40 Cabrnoch Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C   53577  40.00       
 41 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  41.00       
 42 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C   51803  42.00       
 43 Skyva Jan                SK Praga Praha       PGP8501 C   53104  43.00       
 44 Zoubek Petr              SK Zbraslav          ZBP7602 C   53587  44.00       
 45 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945 C  515179  45.00       
 46 Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R   52296  46.00       
 47 Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C  515200  47.00       
 48 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  48.00       
 49 Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C  232128  49.00       
 50 Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C  515015  50.00       
 51 Straka Lukáš             VSK Přírodověda - or PVP7006 C    8578  51.00       
 52 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275  52.00       
 53 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605  53.00       
 54 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106  54.00       
 55 Havlíček Tomáš           Sokol Kostelec n. Č. KNC8700 C   52257  55.00       
 56 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592  56.00       
 57 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631  57.00       
 58 Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C   52109  58.00       
 59 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300  59.00       
 60 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51783  60.00       
 61 Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628  61.00       
 62 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864  62.00       
 63 Vakant                                                           63.00       
 64 Vakant                                                           64.00       
 65 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740  65.00       
 66 Vakant                                                           66.00       
 67 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C  301644  67.00       
 68 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105  68.00       
 69 Jůzek Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8604 C   51792  69.00       
 70 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301  70.00       
 71 Vakant                                                           71.00       
 72 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C    4181  72.00       
 73 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R    8931  73.00       
 74 Cveček Martin            VSK Přírodověda - or PVP7400 C    8041  74.00       
 75 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140  75.00       
 76 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663  76.00       
 77 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C  515013  77.00       
 78 Vakant                                                           78.00       
 79 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  79.00       
 80 Cabrnoch Pavel           TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C  515075  80.00       
 81 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C  515441  81.00       
 82 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  82.00       
 83 Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C   52975  83.00       
 84 Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C   51801  84.00       
 85 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859  85.00       
 
Startovka kategorie: H35         2.5km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           35.00       
  2 Vakant                                                           36.00       
  3 Vakant                                                           37.00       
  4 Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C  428289  38.00       
  5 Doubek Petr              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7000 C  301018  39.00       
  6 Dlouhý Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP5700 C    8643  40.00       
  7 Votava Petr              Sokol Kostelec n. Č. KNC6602 C   51386  41.00       
  8 Vakant                                                           42.00       
  9 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  43.00       
 10 Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C  232041  44.00       
 11 Prášek Arnošt            SK Praga Praha       PGP6402 C  232749  45.00       
 12 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C  515016  46.00       
 13 Šemelík Petr             TJ Sparta Doly Kladn DKL6901 C  515065  47.00       
 14 Ornst Jan                SK Kotlářka Praha    DKP6700 C  253122  48.00       
 15 Pohnán Radek             Sokol Kostelec n. Č. KNC7002 C  253134  49.00       
 16 Izák Pavel               VSK Přírodověda - or PVP7102 C  336137  50.00       
 17 Vakant                                                           51.00       
 18 Čechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C   51719  52.00       
 19 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965  53.00       
 20 Řada Richard             SK Kotlářka Praha    DKP6701 C  515118  54.00       
 21 JUN Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C   52255  55.00       
 22 Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C    2460  56.00       
 
Startovka kategorie: H45         2.3km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           33.00       
  2 Kööhler Hans                                  NER        217423  34.00       
  3 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  35.00       
  4 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  36.00       
  5 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  37.00       
  6 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  38.00       
  7 Vakant                                                           39.00       
  8 Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601 C   52156  40.00       
  9 Červinka Stanislav       SK OK 24 Praha       OKP5701 C   51671  41.00       
 10 Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C   52121  42.00       
 11 Knotek Kamil             SKP OLYMP Praha      OLP5701 C   49370  43.00       
 12 Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C  301371  44.00       
 13 Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C   53526  45.00       
 14 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  46.00       
 15 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571  47.00       
 16 Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C   51673  48.00       
 17 Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C  515124  49.00       
 18 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C  416321  50.00       
 19 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  51.00       
 20 Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C   51329  52.00       
 21 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  53.00       
 22 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  54.00       
 23 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  55.00       
 
Startovka kategorie: H55         2.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Bitter Jiří              Sokol Kostelec n. Č. KNC5201 C  303949  50.00       
  2 Vakant                                                           51.00       
  3 Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  52.00       
  4 Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  53.00       
  5 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  54.00       
  6 Vakant                                                           55.00       
  7 Vakant                                                           56.00       
  8 Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  57.00       
  9 Vakant                                                           58.00       
 10 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C  232101  59.00       
 11 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  60.00       
 12 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  61.00       
 
Startovka kategorie: H65         1.9km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Vladimír        Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C   52260  30.00       
  2 Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404  31.00       
  3 Vakant                                                           32.00       
  4 Vakant                                                           33.00       
  5 Zábranský Emil           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4200 C  420425  34.00       
  6 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700  35.00       
  7 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  36.00       
  8 Vakant                                                           37.00       
  9 Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C   53536  38.00       
 10 Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  39.00       
 11 Vakant                                                           40.00       
 12 Šrůta Pavel              SK Praga Praha       PGP3802 C   53771  41.00       
 
Startovka kategorie: H75         1.9km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C   52254  60.00       
  2 Vakant                                                           61.00       
  3 Vakant                                                           62.00       
  4 Vakant                                                           63.00       
  5 Kreisinger Vladimír      USK Praha            VSP2900 C   51731  64.00       
  6 Nemrava František        OOB TJ Sokol Troja   TJP2700 C   53549  65.00       
  7 Samohýl Richard          SK Praga Praha       PGP2800 C   52098  66.00       
  8 Sedláček Lubomír         TJ Sokol Dobřichovic DCE3100 C  301302  67.00       
  9 Veit Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C   51867  68.00       
 10 Vakant                                                           69.00       
 11 Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE2200 C   51974  70.00       
 12 Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865  71.00       
 
Startovka kategorie: HDR         1.6km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            3.00       
  2 Janečková Josefína       VŠTJ Ekonom Praha    EKP        301013   7.00       
  3 Vakant                                                           11.00       
  4 Hrdlička Ondřej                               NER02              15.00       
  5 Najmanová Agáta          SK Kotlářka Praha    DKP     C  301003  19.00       
  6 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  301012  23.00       
  7 Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP        301022  27.00       
  8 Vondrová Magdaléna       SK OK 24 Praha       OKP0350 C   51685  31.00       
  9 Bohuslavová Gábina       TJ Sokol Dobřichovic DCE        301314  35.00       
 10 Vakant                                                           39.00       
 11 Vakant                                                           43.00       
 12 Vakant                                                           47.00       
 13 Vakant                                                           51.00       
 14 Červenková Ivanka        TJ Lokomotiva Beroun LBE0051 C   52317  55.00       
 15 Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C  995899  59.00       
 16 Vakant                                                           63.00       
 17 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C  218785  67.00       
 18 Turínská Magdalena       KOB TRETRA Praha     TAP         53644  71.00       
 19 Červinková Anička        SK OK 24 Praha       OKP0050 C  336723  75.00       
 20 Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150    232737  79.00       
 
Startovka kategorie: N           1.6km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            4.00       
  2 Vakant                                                            8.00       
  3 Vakant                                                           12.00       
  4 Vakant                                                           16.00       
  5 Vakant                                                           20.00       
  6 Vakant                                                           24.00       
  7 Vakant                                                           28.00       
  8 Provazník Zdeněk         OOB TJ Sokol Troja   TJP4300 C   53527  32.00       
  9 Najman Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP     C  301006  36.00       
 10 Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C  410742  40.00       
 11 Vakant                                                           44.00       
 12 Vakant                                                           48.00       
 13 Vakant                                                           52.00       
 14 Vakant                                                           56.00       
 15 Vakant                                                           60.00       
 16 Vakant                                                           64.00       
 17 Vakant                                                           68.00       
 18 Vakant                                                           72.00       
 19 Lenka Sobíšková          SK Kotlářka Praha    DKP     C  301004  76.00       
 20 Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C  361969  80.00       
 
Startovka kategorie: T           2.5km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           48.00       
  2 Vakant                                                           50.00       
  3 Hrdličková Pavlína                            NER70              52.00       
  4 Vakant                                                           54.00       
  5 Vakant                                                           56.00       
  6 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV7000 C  361926  58.00       
  7 Vakant                                                           60.00       
  8 Hrdlička Jan                                  NER64              62.00       
  9 Vakant                                                           64.00       
 10 Vakant                                                           66.00       
 11 Vakant                                                           68.00       
 12 Vakant                                                           70.00       
 13 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C  232612  72.00       
 14 Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C  301009  74.00       
 15 Berková Květa            TJ Tatran Jablonec n TJN7350 C  232629  76.00       
 16 Vejrová Libuše                                NER         52976  78.00       
 17 Vakant                                                           80.00       
 18 Vakant                                                           82.00       
 19 Vakant                                                           84.00       
 20 Vakant                                                           86.00       
 21 Vakant                                                           88.00       
 22 Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda - or PVP6853 C  515051  90.00       
 23 Vakant                                                           92.00       
 24 Vakant                                                           94.00       
 25 Vakant                                                           96.00