Seznam přihlášených - kategorie
SmartMaps Cup 01. 05. 2008
KOB Tretra Praha

Seznam přihlášených podle kategorií                                            28.4.2008 10:15:27
                                        
===ČSOB-TAP=============================================Orienteering Organiser===
 
 
Seznam přihlášených do kategorie: D10         1.5km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Veronika                             PVP0050 C  219276           
  2 Gabryšová Petra                               PVP9750 C  231119           
  3 Zábranská Kristýna                            SLA9852 C  420439           
  4 Doubková Petra                                SLA9853 C                   
 
Seznam přihlášených do kategorie: D10L        
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Renata Sobíšková                              DKP     C                   
  2 Aschermannová Karolína                        KAM0051 C  232425           
  3 Albrechtová Iveta                             KAM9950 C  515491           
  4 Votavová Žofie                                KNC0251 C  303937           
  5 Čiháková Barbora                              KNC9950 C  232895           
  6 Hrabánková Zuzana                             PGP9950 C  331147           
  7 Hájková Eliška                                ZVO9851 C  232531           
 
Seznam přihlášených do kategorie: D12         1.6km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Přibíková Ema                                 PGP9651 C  303955           
  2 Hrabánková Klára                              PGP9654 B  232050           
  3 Slavíková Silvie                              PGP9751 C  246808           
  4 Janovská Kateřina                             PGP9850 B  246900           
  5 Popelková Helena                              ZVO9751 C  420441           
  6 Ježková Kateřina                              SLA9750 C    8671           
  7 Klečková Kamila                               SLA9751 C                   
  8 Müllerová Eva                                 SLA9652 C                   
  9 Nováková Tereza                               DKP9751 B  336727              
 
Seznam přihlášených do kategorie: D14         1.8km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozáková Zuzana                               KAM9451 B    9970           
  2 Hlubučková Kristýna                           KAM9551 B  232418           
  3 Nováková Kateřina                             OKP9450 C  301372           
  4 Přibíková Johanka                             PGP9551 B  301617           
  5 Malcová Kateřina                              ROU9551 B  331366           
  6 Duchoslavová Markéta                          ROU9553 C   51436           
  7 Bohatá Jana                                   VSP9551 B   63416           
  8 Procházková Marie                             DCE9550 B   51177           
  9 Rusá Pavla                                    DCE9450 B  416316           
 
Seznam přihlášených do kategorie: D16         1.9km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermannová Petra                           KAM9354 A  232415           
  2 Landovská Anna                                PGP9251 B  502088           
  3 Myslivečková Zuzana                           PGP9253 B   53705           
  4 Mrázová Pavla                                 DCE9350 B  301313           
  5 Rusá Zuzana                                   DCE9351 B  416159           
  6 Kööhler Anna                                  NER        208441           
 
Seznam přihlášených do kategorie: D18         2.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Cincibusová Jana                              FSP9050 C    8665           
  2 Rusá Šárka                                    KAM9157 B  331162           
  3 Ježková Dominika                              PGP9053 A   51658           
  4 Slavíková Lucie                               PGP9150 A  301700           
  5 Šrůtová Pavla                                 PGP9151 C   53710           
  6 Nováková Kateřina                             PGP9152 B  246828           
  7 Jelínková Šárka                               PGP9153 A  232168           
  8 Čermáková Kristýna                            PGP9154 A   53007           
  9 Seifertová Magda                              DKP9155 A  219291              
 
Seznam přihlášených do kategorie: D20         2.2km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutková Magdalena                           SOB8851 C    4183           
  2 Kettnerová Dana                               HCE8950 B   51986           
 
Seznam přihlášených do kategorie: D21K        2.2km    0m 15k  Ranking: 00 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Rabasová Jana                                 DKP8557 C  336756           
  2 Cincibusová Ivana                             FSP6651 C    8668           
  3 Pangrácová Jana                               MFP7653 C  218784           
 
Seznam přihlášených do kategorie: D21L        2.4km    0m 19k  Ranking: 00 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Michaela                              CTB7959 C   52139           
  2 Gregorová Kamila                              CTB8151 C   51138           
  3 Cabrnochová Eva                               DKL8450 C  515029           
  4 Janatová Lucie                                DKP8154 R    9785           
  5 Staňková Mariana                              DKP8158 C    9880           
  6 Plochová Dominika                             DKP8651 C   51798           
  7 Dlouhá Marie                                  DKP8756 R   49815           
  8 Macháčková Kateřina                           DKP8855 C   49861           
  9 Labašová Katarína                             DOB8351 E   51338           
 10 Karasová Jana                                 FSP6153 C  301140           
 11 Albrechtová Eva                               KAM7850 C  515490           
 12 Rožková Petra                                 MFP7551 C  301608           
 13 Šimšová Jana                                  MFP7651 C   51713           
 14 Stanovská Eva                                 MFP7951 C  232242           
 15 Škovroňová Lenka                              MFP8250 C  416119           
 16 Švejcarová Daniela                            PBM7375 C   53539           
 17 Kožinová Jana                                 PGP6651 C  502089           
 18 Pokorná Magdalena                             PGP7562 C   51638           
 19 Horová Lenka                                  PGP7951 C  336740           
 20 Mezníková Lenka                               PGP8453 C   51180           
 21 Nováková Lucie                                PGP8552 C   51806           
 22 Spurná Martina                                PGP8556 R   51278           
 23 Tichovská Martina                             PGP8658 R   51689           
 24 Smolková Kateřina                             PGP8852 B   53556           
 25 Izáková Ivana                                 PVP7453 C  361968           
 26 Bernátková Markéta                            PVP7751 C  416325           
 27 Betková Štěpánka                              PVP8750 C    8865           
 28 Tloušťová Eva                                 SCP6950 C   52114           
 29 Hrazdirová Iva                                SCP8152 E   51568           
 30 Cigošová Petra                                SCP8656 C   53159           
 31 Špicarová Michaela                            SJC8754 C    9971           
 32 Sládková Ivana                                TEH8451 C   51397           
 33 Horová Magda                                  VSP5450 C    9782           
 34 Škorpilová Jana                               VSP7455 C  211303           
 35 Horáková  Marie                               VSP7551 C   53546           
 36 Baldrianová Barbora                           VSP7850 E    9784           
 37 Cigošová Hana                                 EKP8150 C   52214           
 38 Friedbergerová Markéta                        EKP8259 C  515409           
 39 Kunová Dagmar                                 EKP6550 C   51594           
 40 Junová Lenka                                  KSU7653 C   51309           
 41 Havlíčková Markéta                            KSU8494 C   52258           
 42 Chloupková Jana                               SLP5951 C   51545           
 43 Chloupková Radka                              SLP8451 C   51617           
 44 Siblíková Jana                                SLP7952 C   51365           
 45 Blahutová Hana                                TJH7952 C   51928           
 46 Nosálová Eliška                               SLA8250 C  995791           
 47 Kalenská Romana                               SJC8351 E  500556           
 
Seznam přihlášených do kategorie: D35         2.3km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázková Ivana                                DKP5650 C   51795           
  2 Řadová Jaromíra                               DKP6551 C  515168           
  3 Aschermannová Eva                             KAM6550 C  301628           
  4 Šafková Petra                                 KAM6650 C  515454           
  5 Hlubučková Šárka                              KAM6851 C  232398           
  6 Škvorová Zuzana                               KAM7350 C   52273           
  7 Bitterová Eva                                 KNC6451 C   52262           
  8 Komersová Jana                                KNC6550 C   52265           
  9 Čiháková Lenka                                KNC6750 C   51387           
 10 Brázdilová Radka                              ODV6950 C  331382           
 11 Červinková Jitka                              OKP6451 C   53525           
 12 Němečková Jarmila                             OKP6650 C   51677           
 13 Nováková Irena                                OKP6651 C  236111           
 14 Landovská Ivana                               PGP6251 C  515081           
 15 Smolková Alena                                PGP6450 C   53567           
 16 Slavíková Kateřina                            PGP6650 C   51275           
 17 Přibíková Monika                              PGP7256 C  301618           
 18 Straková Jana                                 PVP7250 C    8579           
 19 Kavková Dana                                  SCP6150 C  301143           
 20 Sládková Eva                                  TEH5751 C   51398           
 21 Mrázová Pavla                                 DCE5550 C    7868           
 22 Procházková Miluše                            DCE5450 C   51966           
 23 Šedivá Miroslava                              EKP5750 C   51604           
 24 Kettnerová Lenka                              HCE6450 C  232490           
 25 Mudrová Martina                               HCE6451 C   51984           
 26 Ježková Martina                               SLA7350 C  259072           
 27 Bejčková Jana                                 SLA7150 C  301616           
 
Seznam přihlášených do kategorie: D45         2.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Dudová Hana                                   DKP5752 C   49892           
  2 Prouzová Zuzana                               DKP6250 C   49865           
  3 Havlíčková Jindra                             KNC6150 C   52259           
  4 Tichá Ivana                                   KNC6250 C   51392           
  5 Kohoutová Pavlína                             KNC6251 C  515055           
  6 Hamáčková Eva                                 LBE5150 C  303959           
  7 Hartlová Blanka                               ODV6350 C   51356           
  8 Doležalová Vlasta                             PGP5550 C   52095           
  9 Zelená Markéta                                PGP5850 C   51862           
 10 Šámalová Hana                                 PGP6150 C  502090           
 11 Tichovská Jitka                               PGP6153 C   53005           
 12 Hrabánková Ilona                              PGP6250 C  232184           
 13 Šrůtová Marcela                               PGP6351 C    8077           
 14 Vrabcová Jindra                               SCP6151 C   51570           
 15 Dohnalová Dana                                VSP5050 C   51645           
 16 Michálková Jiřina                             VSP6151 C   51734           
 17 Kööhler Radka                                 NER        240909           
 
Seznam přihlášených do kategorie: D55         1.9km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Stehnová Hana                                 DKP5150 C   51799           
  2 Zemánková Eva                                 MKP5150 C   51697           
  3 Haňkovská Jana                                PGP4050 C   51698           
  4 Dvořáková Ladislava                           PGP4451 C   52096           
  5 Kubátová Milada                               PGP4750 C   53006           
  6 Nováková Jiřina                               UVP4950 C    7998           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H10         1.5km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Najman Matouš                                 DKP9800 C   49896           
  2 Aschermann Daniel                             KAM9801 C  232395           
  3 Škvor Ota                                     KAM9900 C  301336           
  4 Kováčik Juraj                                 KNC9701 C  420401           
  5 Večeřa Michal                                 KNC9703 C  420404           
  6 Šoukal Jiří                                   KNC9704 C  224869           
  7 Komers František                              KNC9801 C   51393           
  8 Ondřejček Jiří                                ODV9800 C  361919           
  9 Křemen Štěpán                                 PGP9800 C  232739           
 10 Jíra Tomáš                                    ROZ9800 C  361928           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H10L        
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Šafka Sebastian                               KAM0101 C                   
  2 Fanta David                                   KNC9803 C  420403           
  3 Dobeš Jiří                                    KNC9805 C  224868           
  4 Růžek Jakub                                   KNC9901 C  224867           
  5 Janovský Tomáš                                PGP0101 C   51636           
  6 Gabryš Lubomír                                PVP0000 C  331076           
  7 Buk Petr                                      ROU0001 C  331503           
  8 Šplíchal Jakub                                ZVO9801 C  420415           
  9 Popelka Štěpán                                ZVO9901 C  420445           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H12         1.8km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Votava Kryštof                                KNC9601 C   52256           
  2 Brázdil Petr                                  ODV9700 C  331087           
  3 Červinka František                            OKP9600 C  232972           
  4 Landovský Jakub                               PGP9601 B  361959           
  5 Prášek Otakar                                 PGP9700 C  410375           
  6 Adam Čermák                                   PGP9701 C   53012           
  7 Straka Tomáš                                  PVP9700 C  224355           
  8 Buk Michal                                    ROU9601 B   53537           
  9 Nižňanský Matěj                               ROZ9600 C    8879           
 10 Kettner Vojtěch                               HCE9600 B  410247           
 11 Ježek Ondřej                                  SLA9701 C   52624           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H14         2.0km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Hadraba Jan                                   KAM9502 B  515492           
  2 Komers Jan                                    KNC9501 B   51394           
  3 Dobeš Jan                                     KNC9502 C  303945           
  4 Červinka Jiří                                 OKP9500 B  410351           
  5 Kettner  Lukáš                                HCE9400 B   51288           
  6 Basler Ondřej                                 DKP     C                      
 
Seznam přihlášených do kategorie: H16         2.2km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Prášek Přemysl                                PGP9302 B  410392           
  2 Líbal Jakub                                   ROU9202 C  232093           
  3 Buk Jindřich                                  ROU9303 B   51438           
  4 Hájek Adam                                    ZVO9201 C  515021           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H18         2.4km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermann Michal                             KAM9104 C  232402           
  2 Šedivý Ondřej                                 KNC9103 B   52898           
  3 Novák Libor                                   OKP9100 C  301378           
  4 Červinka Jaroslav                             PGP9001 C  303935           
  5 Denk Štěpán                                   PGP9104 C   49151           
  6 Kööhler Anton                                 NER        208102           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H20         2.5km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Bitter Aleš                                   KNC8803 C   52264           
  2 Antoš Matěj                                   PGP8802 C  336800           
  3 Mysliveček Marek                              PGP8908 C   53706           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H21K        2.5km    0m 19k  Ranking: 00 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Cincibus Pavel                                FSP6605 C    8669           
  2 Besta Lukáš                                   KNC8101 C                   
  3 Červenka Jakub                                LBE7600 C   52316           
  4 Vácha Pavel                                   MFP7901 C   21521           
  5 Berný Jan                                     ODV7702 C   52117           
  6 Hartl Jan                                     ODV8402 C   52120           
  7 Hartl Martin                                  ODV9000 B   52119           
  8 Hájek Tomáš                                   ZVO6401 C  515031           
  9 Zlomek Josef                                  NER                         
 10 Ryjácek Jan                                   LPM8004     51486           
 11 Táborský Ondřej                               TJN5605 C    8250           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H21L        3.0km    0m 24k  Ranking: 00 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin                                 CTB7701 C   51663           
  2 Král Aleš                                     CTB7801 C   51835           
  3 Cabrnoch Pavel                                DKL8200 C  515075           
  4 Cabrnoch Jan                                  DKL8601 C   53577           
  5 Procházka Zdenek                              DKP7800 C   51801           
  6 Tomeš Jaroslav                                DKP8109 C                   
  7 Procházka Tomáš                               DKP8200 C   51803           
  8 Procházka Jan                                 DKP8201 R   51802           
  9 Janeček Oldřich                               DKP8211 C  515015           
 10 Žaloudek Petr                                 DKP8304 C   51783           
 11 Dlouhý Petr                                   DKP8509 C   49822           
 12 Jůzek Martin                                  DKP8604 C   51792           
 13 Janda Martin                                  DOB8002 C    7231           
 14 Žáček Martin                                  FSP6803 C  207810           
 15 Skripnik Ondřej                               FSP7502 C  232128           
 16 Vondra Jiří                                   FSP7600 C   51864           
 17 Martínek Robert                               FSP7700 C  301170           
 18 Košárek Pavel                                 JAM7100 R   52296           
 19 Kozák Petr                                    KAM6501 R   51733           
 20 Škvor Martin                                  KAM6700 C   52267           
 21 Pašek František                               KAM7600 C   52300           
 22 Šafka Daniel                                  KAM9105 B   53667           
 23 Havlíček Tomáš                                KNC8700 C   52257           
 24 Mezník Vladimír                               LBE6400 C   52971           
 25 Karmazín Pavel                                LBE6800 C   52975           
 26 Hric Jan                                      MFP6300 C  515200           
 27 Šimša Jaromír                                 MFP7100 C   51712           
 28 Blahuta Marek                                 MFP7301 C   51592           
 29 Rožek David                                   MFP7403 C  301644           
 30 Kučera Petr                                   MFP7602 C  515076           
 31 Pangrác Ondřej                                MFP7603 C  232253           
 32 Stanovský David                               MFP7701 C   53181           
 33 Kožina Petr                                   PGP6000 C   51632           
 34 Přibík Jan                                    PGP6301 C   51631           
 35 Janovský Tomáš                                PGP6401 C  515464           
 36 Kondrát Martin                                PGP6501 C   51840           
 37 Komín David                                   PGP7405 C    9767           
 38 Hýbl Lukáš                                    PGP7504 C   51628           
 39 Pokorný Ondřej                                PGP7506 C   51637           
 40 Matějů Luboš                                  PGP7601 E  995838           
 41 Laciga Radek                                  PGP8202 C  515441           
 42 Hora Vojtěch                                  PGP8301 C    8301           
 43 Sysel Ondřej                                  PGP8302 C   52105           
 44 Procházka Jan                                 PGP8407 E  515110           
 45 Skyva Jan                                     PGP8501 C   53104           
 46 Jan Flašar                                    PGP8610 C   49616           
 47 Sysel Ctibor                                  PGP8700 C   52106           
 48 Straka Lukáš                                  PVP7006 C    8578           
 49 Cveček Martin                                 PVP7400 C    8041           
 50 Král Luboš                                    PVP8400 C  232342           
 51 Rakovec Michal                                SCP6901 C   52109           
 52 Khel Richard                                  SCP7500 C  416140           
 53 Skripnik Štěpán                               SCP7901 C    8878           
 54 Mrázek Jan                                    SCP8102 E  771771           
 55 Randík Jan                                    SOB0000 C   53643           
 56 Choutka Jaroslav                              SOB6301 C    4181           
 57 Žemlík Pavel                                  TZL7135 R    8893           
 58 Hošek Radim                                   VCB8701 B  301627           
 59 Uher Petr                                     VSP5001 C   51741           
 60 Hora Vladimír                                 VSP5100 C  515013           
 61 Polák Zdeněk                                  VSP5203 C   51740           
 62 Škorpil Martin                                VSP5700 C   52275           
 63 Hartman Aleš                                  VSP6506 C   51620           
 64 Kučera Jan                                    VSP7302 R   51650           
 65 Zoubek Petr                                   ZBP7602 C   53587           
 66 Janeček Jura                                  EKP6701 C   51587           
 67 Kalina Miroslav                               EKP8211 C  515458           
 68 Šedivý Jiří                                   EKP5500 C   51605           
 69 Kazda Ondřej                                  SJC8202 R    9982           
 70 Turczer Petr                                  KSU7945 C  515179           
 71 Urban Hynek                                   NER        410252           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H35         2.5km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Šemelík Petr                                  DKL6901 C  515065           
  2 Dlouhý Jiří                                   DKP5700 C    8643           
  3 Ornst Jan                                     DKP6700 C  253122           
  4 Řada Richard                                  DKP6701 C  515118           
  5 Aschermann David                              KAM6500 C  428289           
  6 JUN Drahomír                                  KNC5501 C   52255           
  7 Votava Petr                                   KNC6602 C   51386           
  8 Pohnán Radek                                  KNC7002 C  253134           
  9 Suk Jiří                                      MFP6401 C  515016           
 10 Čechmánek Vladimír                            OKP5802 C   51719           
 11 Novák Libor                                   OKP6504 C   51680           
 12 Prášek Arnošt                                 PGP6402 C  232749           
 13 Baldrian Petr                                 PGP7203 C    2460           
 14 Izák Pavel                                    PVP7102 C  336137           
 15 Pavlů Jaroslav                                DCE6100 C  232041           
 16 Procházka Antonín                             DCE5500 C   51965           
 17 Doubek Petr                                   SLA7000 C                   
 
Seznam přihlášených do kategorie: H45         2.3km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Cabrnoch Jiří                                 DKL5400 C  416324           
  2 Stehno Pavel                                  DKP4900 C   51760           
  3 Kudrnáč Martin                                KAM5901 C  301371           
  4 Tvrdek Vojtěch                                LBE4900 C   51283           
  5 Šimek Miroslav                                MFP6302 C  416321           
  6 Hartl Zdeněk                                  ODV6300 C   52121           
  7 Červinka Stanislav                            OKP5701 C   51671           
  8 Červinka Jaroslav                             OKP5803 C   53558           
  9 Doležal Miroslav                              PGP5501 C   51753           
 10 Šámal Václav                                  PGP5601 C   52156           
 11 Hrabánek David                                PGP6003 C   51673           
 12 Slavík Viktor                                 PGP6300 C   51276           
 13 Buriánek Jaromír                              SCP4700 C   51562           
 14 Kavka Jiří                                    SCP5900 C  301147           
 15 Vrabec Martin                                 SCP6100 C   51571           
 16 Strejc Jaroslav                               ZVO6101 C  515124           
 17 Kettner Pavel                                 HCE5900 C  515105           
 18 Kööhler Hans                                  NER        217423           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H55         2.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Bitter Jiří                                   KNC5201 C  303949           
  2 Lebduška Petr                                 ROU4702 C   53574           
  3 Novák Miloš                                   SCP4600 C   52299           
  4 Hojný Oldřich                                 SCP5201 C   52111           
  5 Dohnal Josef                                  VSP4300 C   51743           
  6 Mudr Stanislav                                DCE4400 C  232101           
  7 Procházka Zdenko                              DKP4300 C   51800              
 
Seznam přihlášených do kategorie: H65         1.9km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Ďurčat Jozef                                  DKP3800 C   51763           
  2 Hanák Milan                                   FSP3400 C   51964           
  3 Kalivoda Vladimír                             KNC3800 C   52260           
  4 Attl Vladimír                                 PGP3800 C   51700           
  5 Šrůta Pavel                                   PGP3802 C   53771           
  6 Vondráček Jaromír                             ROU4002 C   53536           
  7 Semorád Miloš                                 SCP3300 C   49404           
  8 Zábranský Emil                                SLA4200 C  420425           
 
Seznam přihlášených do kategorie: H75         1.9km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Veit Jan                                      FSP2800 C   51867           
  2 Vondra Jaroslav                               FSP3300 C   51865           
  3 Kalivoda Viktor                               KNC3300 C   52254           
  4 Samohýl Richard                               PGP2800 C   52098           
  5 Kreisinger Vladimír                           VSP2900 C   51731           
  6 Sedláček Lubomír                              DCE3100 C  301302           
  7 Cupák Miloslav                                DCE2200 C   51974           
 
Seznam přihlášených do kategorie: HDR         1.6km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Najmanová Agáta                               DKP     C                   
  2 Albrecht Adam                                 KAM0203 C  995899           
  3 Červenková Ivanka                             LBE0051 C   52317           
  4 Šimšová Barbora                               MFP0150 C                   
  5 Šimša Martin                                  MFP0300 C  218785           
  6 Červinková Anička                             OKP0050 C  336723           
  7 Vondrová Magdaléna                            OKP0350 C   51685           
  8 Rusá Vendula                                  DCE0150    232737           
  9 Bohuslavová Gábina                            DCE        301314           
 10 Janečková Josefína                            EKP                         
 
Seznam přihlášených do kategorie: N           1.6km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Lenka Sobíšková                               DKP     C                   
  2 Najman Jiří                                   DKP     C                   
  3 Malec Jaromír                                 ROU6203 C  361969           
  4 Líbalová Marcela                              ROU6551 C  410742           
 
Seznam přihlášených do kategorie: T           2.5km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Korčák Marián                                 HAV6508 C  232612           
  2 Šafka Jan                                     KAM6604 C                   
  3 Ondřejček Jiří                                ODV7000 C  361926           
  4 Gabryšová Tereza                              PVP6853 C  515051           
  5 Berková Květa                                 TJN7350 C  232629           
  6 Vejrová Libuše                                NER         52976