Seznam přihlášených - oddíly
SmartMaps Cup 01. 05. 2008
KOB Tretra Praha

Seznam přihlášených                                                 28.4.2008 10:02:24
                                          
===ČSOB-TAP================================================Orienteering Organiser===
 
 
Seznam přihlášených oddílu: CTB -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21L             
  2 Král Aleš                CTB7801   51835    H21L             
  3 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21L             
  4 Gregorová Kamila         CTB8151   51138    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: DCE -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohuslavová Gábina       DCE      301314    HDR              
  2 Rusá Vendula             DCE0150  232737    HDR              
  3 Cupák Miloslav           DCE2200   51974    H75              
  4 Sedláček Lubomír         DCE3100  301302    H75              
  5 Mudr Stanislav           DCE4400  232101    H55              
  6 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D35              
  7 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35              
  8 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D35              
  9 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H35              
 10 Mrázová Pavla            DCE9350  301313    D16              
 11 Rusá Zuzana              DCE9351  416159    D16              
 12 Rusá Pavla               DCE9450  416316    D14              
 13 Procházková Marie        DCE9550   51177    D14              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: DKL -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H45              
  2 Šemelík Petr             DKL6901  515065    H35              
  3 Cabrnoch Pavel           DKL8200  515075    H21L             
  4 Cabrnochová Eva          DKL8450  515029    D21L             
  5 Cabrnoch Jan             DKL8601   53577    H21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: DKP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Renata Sobíšková         DKP                D10L             
  2 Najmanová Agáta          DKP                HDR              
  3 Lenka Sobíšková          DKP                N                
  4 Najman Jiří              DKP                N                
  5 Basler Ondřej            DKP             P  H14                 
  6 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H65              
  7 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H55                 
  8 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H45              
  9 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55              
 10 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D35              
 11 Dlouhý Jiří              DKP5700    8643    H35              
 12 Dudová Hana              DKP5752   49892    D45              
 13 Prouzová Zuzana          DKP6250   49865    D45              
 14 Řadová Jaromíra          DKP6551  515168    D35              
 15 Ornst Jan                DKP6700  253122    H35              
 16 Řada Richard             DKP6701  515118    H35              
 17 Procházka Zdenek         DKP7800   51801    H21L             
 18 Tomeš Jaroslav           DKP8109            H21L             
 19 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21L             
 20 Staňková Mariana         DKP8158    9880    D21L             
 21 Procházka Tomáš          DKP8200   51803    H21L             
 22 Procházka Jan            DKP8201   51802    H21L             
 23 Janeček Oldřich          DKP8211  515015    H21L             
 24 Žaloudek Petr            DKP8304   51783    H21L             
 25 Dlouhý Petr              DKP8509   49822    H21L             
 26 Rabasová Jana            DKP8557  336756    D21K             
 27 Jůzek Martin             DKP8604   51792    H21L             
 28 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21L             
 29 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21L             
 30 Macháčková Kateřina      DKP8855   49861    D21L             
 31 Seifertová Magda         DKP9155  219291    D18                 
 32 Nováková Tereza          DKP9751  336727    D12                 
 33 Najman Matouš            DKP9800   49896    H10              
Půjčeno čipů:1
 
 
Seznam přihlášených oddílu: DOB -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Martin             DOB8002    7231    H21L             
  2 Labašová Katarína        DOB8351   51338    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: EKP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janečková Josefína       EKP                HDR              
  2 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H21L             
  3 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D35              
  4 Kunová Dagmar            EKP6550   51594    D21L             
  5 Janeček Jura             EKP6701   51587    H21L             
  6 Cigošová Hana            EKP8150   52214    D21L             
  7 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21L             
  8 Friedbergerová Markéta   EKP8259  515409    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: FSP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veit Jan                 FSP2800   51867    H75              
  2 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75              
  3 Hanák Milan              FSP3400   51964    H65              
  4 Karasová Jana            FSP6153  301140    D21L             
  5 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H21K             
  6 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D21K             
  7 Žáček Martin             FSP6803  207810    H21L             
  8 Skripnik Ondřej          FSP7502  232128    H21L             
  9 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21L             
 10 Martínek Robert          FSP7700  301170    H21L             
 11 Cincibusová Jana         FSP9050    8665    D18              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: HAV -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korčák Marián            HAV6508  232612    T                
 
 
Seznam přihlášených oddílu: HCE -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45              
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D35              
  3 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D35              
  4 Kettnerová Dana          HCE8950   51986    D20              
  5 Kettner  Lukáš           HCE9400   51288    H14              
  6 Kettner Vojtěch          HCE9600  410247    H12              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: JAM -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            JAM7100   52296    H21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KAM -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D10L             
  2 Šafka Sebastian          KAM0101            H10L             
  3 Albrecht Adam            KAM0203  995899    HDR              
  4 Kudrnáč Martin           KAM5901  301371    H45              
  5 Aschermann David         KAM6500  428289    H35              
  6 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21L             
  7 Aschermannová Eva        KAM6550  301628    D35              
  8 Šafka Jan                KAM6604            T                
  9 Šafková Petra            KAM6650  515454    D35              
 10 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21L             
 11 Hlubučková Šárka         KAM6851  232398    D35              
 12 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35              
 13 Pašek František          KAM7600   52300    H21L             
 14 Albrechtová Eva          KAM7850  515490    D21L             
 15 Aschermann Michal        KAM9104  232402    H18              
 16 Šafka Daniel             KAM9105   53667    H21L             
 17 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D18              
 18 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D16              
 19 Kozáková Zuzana          KAM9451    9970    D14              
 20 Hadraba Jan              KAM9502  515492    H14              
 21 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D14              
 22 Aschermann Daniel        KAM9801  232395    H10              
 23 Škvor Ota                KAM9900  301336    H10              
 24 Albrechtová Iveta        KAM9950  515491    D10L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KNC -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Votavová Žofie           KNC0251  303937    D10L             
  2 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H75              
  3 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H65              
  4 Bitter Jiří              KNC5201  303949    H55              
  5 JUN Drahomír             KNC5501   52255    H35              
  6 Havlíčková Jindra        KNC6150   52259    D45              
  7 Tichá Ivana              KNC6250   51392    D45              
  8 Kohoutová Pavlína        KNC6251  515055    D45              
  9 Bitterová Eva            KNC6451   52262    D35              
 10 Komersová Jana           KNC6550   52265    D35              
 11 Votava Petr              KNC6602   51386    H35              
 12 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D35              
 13 Pohnán Radek             KNC7002  253134    H35              
 14 Besta Lukáš              KNC8101            H21K             
 15 Havlíček Tomáš           KNC8700   52257    H21L             
 16 Bitter Aleš              KNC8803   52264    H20              
 17 Šedivý Ondřej            KNC9103   52898    H18              
 18 Komers Jan               KNC9501   51394    H14              
 19 Dobeš Jan                KNC9502  303945    H14              
 20 Votava Kryštof           KNC9601   52256    H12              
 21 Kováčik Juraj            KNC9701  420401    H10              
 22 Večeřa Michal            KNC9703  420404    H10              
 23 Šoukal Jiří              KNC9704  224869    H10              
 24 Komers František         KNC9801   51393    H10              
 25 Fanta David              KNC9803  420403    H10L             
 26 Dobeš Jiří               KNC9805  224868    H10L             
 27 Růžek Jakub              KNC9901  224867    H10L             
 28 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    D10L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KSU -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junová Lenka             KSU7653   51309    D21L             
  2 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21L             
  3 Havlíčková Markéta       KSU8494   52258    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: LBE -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červenková Ivanka        LBE0051   52317    HDR              
  2 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H45              
  3 Hamáčková Eva            LBE5150  303959    D45              
  4 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21L             
  5 Karmazín Pavel           LBE6800   52975    H21L             
  6 Červenka Jakub           LBE7600   52316    H21K             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: LPM -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryjácek Jan              LPM8004   51486    H21K             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: MFP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimšová Barbora          MFP0150            HDR              
  2 Šimša Martin             MFP0300  218785    HDR              
  3 Hric Jan                 MFP6300  515200    H21L             
  4 Šimek Miroslav           MFP6302  416321    H45              
  5 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H35              
  6 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21L             
  7 Blahuta Marek            MFP7301   51592    H21L             
  8 Rožek David              MFP7403  301644    H21L             
  9 Rožková Petra            MFP7551  301608    D21L             
 10 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21L             
 11 Pangrác Ondřej           MFP7603  232253    H21L             
 12 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D21L             
 13 Pangrácová Jana          MFP7653  218784    D21K             
 14 Stanovský David          MFP7701   53181    H21L             
 15 Vácha Pavel              MFP7901   21521    H21K             
 16 Stanovská Eva            MFP7951  232242    D21L             
 17 Škovroňová Lenka         MFP8250  416119    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: MKP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánková Eva            MKP5150   51697    D55              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: NER -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlomek Josef             NER                H21K             
  2 Kööhler Anna             NER      208441    D16              
  3 Kööhler Anton            NER      208102    H18              
  4 Kööhler Hans             NER      217423    H45              
  5 Kööhler Radka            NER      240909    D45              
  6 Urban Hynek              NER      410252    H21L             
  7 Vejrová Libuše           NER       52976    T                
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ODV -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             ODV6300   52121    H45              
  2 Hartlová Blanka          ODV6350   51356    D45              
  3 Brázdilová Radka         ODV6950  331382    D35              
  4 Ondřejček Jiří           ODV7000  361926    T                
  5 Berný Jan                ODV7702   52117    H21K             
  6 Hartl Jan                ODV8402   52120    H21K             
  7 Hartl Martin             ODV9000   52119    H21K             
  8 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H12              
  9 Ondřejček Jiří           ODV9800  361919    H10              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: OKP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinková Anička        OKP0050  336723    HDR              
  2 Vondrová Magdaléna       OKP0350   51685    HDR              
  3 Červinka Stanislav       OKP5701   51671    H45              
  4 Čechmánek Vladimír       OKP5802   51719    H35              
  5 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H45              
  6 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D35              
  7 Novák Libor              OKP6504   51680    H35              
  8 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D35              
  9 Nováková Irena           OKP6651  236111    D35              
 10 Novák Libor              OKP9100  301378    H18              
 11 Nováková Kateřina        OKP9450  301372    D14              
 12 Červinka Jiří            OKP9500  410351    H14              
 13 Červinka František       OKP9600  232972    H12              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: PBM -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: PGP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           PGP0101   51636    H10L             
  2 Samohýl Richard          PGP2800   52098    H75              
  3 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H65              
  4 Šrůta Pavel              PGP3802   53771    H65              
  5 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D55              
  6 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D55              
  7 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D55              
  8 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H45              
  9 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D45              
 10 Šámal Václav             PGP5601   52156    H45              
 11 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D45              
 12 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21L             
 13 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45              
 14 Šámalová Hana            PGP6150  502090    D45              
 15 Tichovská Jitka          PGP6153   53005    D45              
 16 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45              
 17 Landovská Ivana          PGP6251  515081    D35              
 18 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45              
 19 Přibík Jan               PGP6301   51631    H21L             
 20 Šrůtová Marcela          PGP6351    8077    D45              
 21 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21L             
 22 Prášek Arnošt            PGP6402  232749    H35              
 23 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35              
 24 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21L             
 25 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D35              
 26 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21L             
 27 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35              
 28 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D35              
 29 Komín David              PGP7405    9767    H21L             
 30 Hýbl Lukáš               PGP7504   51628    H21L             
 31 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21L             
 32 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21L             
 33 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21L             
 34 Horová Lenka             PGP7951  336740    D21L             
 35 Laciga Radek             PGP8202  515441    H21L             
 36 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21L             
 37 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21L             
 38 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21L             
 39 Mezníková Lenka          PGP8453   51180    D21L             
 40 Skyva Jan                PGP8501   53104    H21L             
 41 Nováková Lucie           PGP8552   51806    D21L             
 42 Spurná Martina           PGP8556   51278    D21L             
 43 Jan Flašar               PGP8610   49616    H21L             
 44 Tichovská Martina        PGP8658   51689    D21L             
 45 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21L             
 46 Antoš Matěj              PGP8802  336800    H20              
 47 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21L             
 48 Mysliveček Marek         PGP8908   53706    H20              
 49 Červinka Jaroslav        PGP9001  303935    H18              
 50 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D18              
 51 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H18              
 52 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D18              
 53 Šrůtová Pavla            PGP9151   53710    D18              
 54 Nováková Kateřina        PGP9152  246828    D18              
 55 Jelínková Šárka          PGP9153  232168    D18              
 56 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D18              
 57 Landovská Anna           PGP9251  502088    D16              
 58 Myslivečková Zuzana      PGP9253   53705    D16              
 59 Prášek Přemysl           PGP9302  410392    H16              
 60 Přibíková Johanka        PGP9551  301617    D14              
 61 Landovský Jakub          PGP9601  361959    H12              
 62 Přibíková Ema            PGP9651  303955    D12              
 63 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D12              
 64 Prášek Otakar            PGP9700  410375    H12              
 65 Adam Čermák              PGP9701   53012    H12              
 66 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D12              
 67 Křemen Štěpán            PGP9800  232739    H10              
 68 Janovská Kateřina        PGP9850  246900    D12              
 69 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D10L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: PVP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gabryš Lubomír           PVP0000  331076    H10L             
  2 Straková Veronika        PVP0050  219276    D10              
  3 Gabryšová Tereza         PVP6853  515051    T                
  4 Straka Lukáš             PVP7006    8578    H21L             
  5 Izák Pavel               PVP7102  336137    H35              
  6 Straková Jana            PVP7250    8579    D35              
  7 Cveček Martin            PVP7400    8041    H21L             
  8 Izáková Ivana            PVP7453  361968    D21L             
  9 Bernátková Markéta       PVP7751  416325    D21L             
 10 Král Luboš               PVP8400  232342    H21L             
 11 Betková Štěpánka         PVP8750    8865    D21L             
 12 Straka Tomáš             PVP9700  224355    H12              
 13 Gabryšová Petra          PVP9750  231119    D10              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ROU -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H10L             
  2 Vondráček Jaromír        ROU4002   53536    H65              
  3 Lebduška Petr            ROU4702   53574    H55              
  4 Malec Jaromír            ROU6203  361969    N                
  5 Líbalová Marcela         ROU6551  410742    N                
  6 Líbal Jakub              ROU9202  232093    H16              
  7 Buk Jindřich             ROU9303   51438    H16              
  8 Malcová Kateřina         ROU9551  331366    D14              
  9 Duchoslavová Markéta     ROU9553   51436    D14              
 10 Buk Michal               ROU9601   53537    H12              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ROZ -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nižňanský Matěj          ROZ9600    8879    H12              
  2 Jíra Tomáš               ROZ9800  361928    H10              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SCP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H65              
  2 Novák Miloš              SCP4600   52299    H55              
  3 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45              
  4 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55              
  5 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45              
  6 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45              
  7 Kavková Dana             SCP6150  301143    D35              
  8 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    D45              
  9 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21L             
 10 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D21L             
 11 Khel Richard             SCP7500  416140    H21L             
 12 Skripnik Štěpán          SCP7901    8878    H21L             
 13 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21L             
 14 Hrazdirová Iva           SCP8152   51568    D21L             
 15 Cigošová Petra           SCP8656   53159    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SJC -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21L             
  2 Kalenská Romana          SJC8351  500556    D21L             
  3 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SLA -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zábranský Emil           SLA4200  420425    H65              
  2 Doubek Petr              SLA7000            H35              
  3 Bejčková Jana            SLA7150  301616    D35              
  4 Ježková Martina          SLA7350  259072    D35              
  5 Nosálová Eliška          SLA8250  995791    D21L             
  6 Müllerová Eva            SLA9652            D12              
  7 Ježek Ondřej             SLA9701   52624    H12              
  8 Ježková Kateřina         SLA9750    8671    D12              
  9 Klečková Kamila          SLA9751            D12              
 10 Zábranská Kristýna       SLA9852  420439    D10              
 11 Doubková Petra           SLA9853            D10              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SLP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupková Jana          SLP5951   51545    D21L             
  2 Siblíková Jana           SLP7952   51365    D21L             
  3 Chloupková Radka         SLP8451   51617    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SOB -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Randík Jan               SOB0000   53643    H21L             
  2 Choutka Jaroslav         SOB6301    4181    H21L             
  3 Choutková Magdalena      SOB8851    4183    D20              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TEH -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D35              
  2 Sládková Ivana           TEH8451   51397    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TJH -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahutová Hana           TJH7952   51928    D21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TJN -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Táborský Ondřej          TJN5605    8250    H21K             
  2 Berková Květa            TJN7350  232629    T                
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TZL -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: UVP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Jiřina          UVP4950    7998    D55              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: VCB -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hošek Radim              VCB8701  301627    H21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: VSP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kreisinger Vladimír      VSP2900   51731    H75              
  2 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H55              
  3 Uher Petr                VSP5001   51741    H21L             
  4 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D45              
  5 Hora Vladimír            VSP5100  515013    H21L             
  6 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H21L             
  7 Horová Magda             VSP5450    9782    D21L             
  8 Škorpil Martin           VSP5700   52275    H21L             
  9 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45              
 10 Hartman Aleš             VSP6506   51620    H21L             
 11 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L             
 12 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D21L             
 13 Horáková  Marie          VSP7551   53546    D21L             
 14 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21L             
 15 Bohatá Jana              VSP9551   63416    D14              
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ZBP -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zoubek Petr              ZBP7602   53587    H21L             
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ZVO -                                           1.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strejc Jaroslav          ZVO6101  515124    H45              
  2 Hájek Tomáš              ZVO6401  515031    H21K             
  3 Hájek Adam               ZVO9201  515021    H16              
  4 Popelková Helena         ZVO9751  420441    D12              
  5 Šplíchal Jakub           ZVO9801  420415    H10L             
  6 Hájková Eliška           ZVO9851  232531    D10L             
  7 Popelka Štěpán           ZVO9901  420445    H10L